Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

+4
THUNDER_DINIX
bokaso1
Neu
House
8 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by Prop ned srp 25, 2010 9:47 am

Neukrotiva je napisao/la:Šta kažete na nastavke "Kuma"

"Kum" je trilogija za sva vremena!

THUNDER_DINIX je napisao/la:nisam gledo ni 1 :S

Na tvoju štetu!

Neukrotiva je napisao/la: Laughing dobro, što kažete onda na nastavke policijska akademija

Zar je tu nešto nužno raspravljati? To su filmovi za zajebanciju, koje obožavaš ko dite, ko stariji se smiješ sebi jer si ih volija, al' opet ih imaš u kolekciji! Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 91798
Ako ništa, svi pamtimo glazbu....

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 91798


THUNDER_DINIX je napisao/la:eo reci cu ti za Harry Pottera. u lancu su- 1. najbolji, dalje sve losiji i losiji iako bi tu izuzeo 2. dio koji je po meni ipak najbolji

Meni je najbolji četvrti, ali u suštini se ti filmovi mogu svidjeti samo onome tko je pročitao knjige, pa može pokrpati ogromne rupe koje scenaristi ostavljaju....

Neukrotiva je napisao/la:ma harry potter je teško sranje. (nastavci) prvi i drugi dio su okej ali ostatak je teški promašaj.

Jesi čitala knjige?

House je napisao/la:
prvi i drugi su zakon, treči je "Rambo", al ga nisam ni gledao tak su mi rekli koji su gledali.
To ti je solidan propust - treći "Kum" je logičan nastavak - moderni mafijoze koji sve manje poštuju stara načela i kodeks, one zakone koji su nekad davno vrijedili, otud i puno više akcije, ali daleko je to od "Ramba", dapače.......



House je napisao/la:haha, a valjda, sjećam se početka, kod kazališta nekog, i odma paljba... al kao što rekoh nisam gledao, neželim prva dva upropastiti

Nećeš ništa upropastiti, tako da se nemaš čega bojati!





Ponekad valja razlučiti odakle potreba za nastavkom?
Recimo, meni je "Povratak u Budućnost" odlična trilogija, di mi je treći čak i najbolji, ali to je od početka i zamišljeno tako...
S druge strane, hrpa filmova dobije nastavak tek kad postignu financijski uspijeh (tipa sad "Mamurluk"), poneki su franšiza (James Bond), neki se muzu ko krava, sve dok mogu dati mlika!
"Matrix" nastavci su mi užasni, prolaznu ocjenu ima samo prvi dio, drugi i treći su užas!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by THUNDER_DINIX ned srp 25, 2010 9:54 am

a znam prop da sam propustio Kuma, nadoknadit cu, cuo sam da je film mrcina.

sto se tice HP i knjiga, nisi u pravu, film se bas i ne svidja onome ko je citao knjigu jer ima toliko rupa da ni čitač to ne moze pokrpat Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by Neu ned srp 25, 2010 9:57 am

nisam čitala, nemam ni želju pročitati za sada. ali zato sam filmove gledala i mogu reći da nisam zadovljna.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by THUNDER_DINIX ned srp 25, 2010 10:06 am

nisam ni ja s filmovima - razocaran sam
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by Prop ned srp 25, 2010 10:12 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:a znam prop da sam propustio Kuma, nadoknadit cu, cuo sam da je film mrcina.

sto se tice HP i knjiga, nisi u pravu, film se bas i ne svidja onome ko je citao knjigu jer ima toliko rupa da ni čitač to ne moze pokrpat Very Happy

Ma kažem, ti filmovi se mogu svidjeti, ne kažem da i hoće Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 91798
Onome tko knjige ni čitao nije se ni ne mogu sviditi Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 589485


Neu, s tobom o HP ne pričam više, nisi adekvatna Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 91798


A što se "Kuma" tiče, TD, brže pali, brže......... Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by Neu ned srp 25, 2010 4:16 pm

Prop je napisao/la:Neu, s tobom o HP ne pričam više, nisi adekvatna
nn
što kažete na nastavke aliena?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by GRIZLY ned kol 08, 2010 12:15 pm

Slabo su kvalitetni!
GRIZLY
GRIZLY
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.01.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by lexfan_96 sub kol 14, 2010 1:28 pm

najbolji sequel je vjerojatno LotR 3 i 2 malo su bolji od prvog
lexfan_96
lexfan_96
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.12.2009
Broj postova : 158
Reputacija Reputacija : 11
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by evitaa uto ruj 04, 2012 12:40 pm

Najcesce su nastavci slabiji ali opet nije pravilo.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio - Page 2 Empty Re: Koliko su nastavci kvalitetni u odnosu na prvi dio

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.