Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makete vojnika, tenkova, i sl.

+7
aranza
Neu
Turrican
THUNDER_DINIX
bokaso1
Iwtcha
m
11 posters

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 11:08 am

uglavnom radim jooš uvijen na jednom velikom bunkeru , stalno neke preinake imam...
imaju tu negdje i par fotki ....
zamislio sam ga kao onaj coastal defence u normandiji ...
bum poslikao pa daj te savijete .....
u izradi je več pa skoro dvije godine .....

to je zato što stalno prekidam pa započnem nešto drugo ... jebiga kaj ču kad mi dosade neke stavri brzo pa se prebacim na nešto sasvim drugo recimo srednji vijek , dvorce i utvrde od glinamola ......

onda sam složio jedan helikopter model eurocopter , transportni ...
pa sam ga mislio uklopiti u neku dioramu .....
dodati još kojeg vojnika i hummer ..
pa se oni kao iskrcavaju iz helića u hummve .....
imam neke nacrte jel ja si prije sve nacrtam u jednu tekicu .... sve što radim nacrtam , skiciram pa delam ...
to još nisam počeo raditi , tu dioramu ....
samo je helič gotov ....
vojnike imam samo mi treba hummve ili neko oklopno trensportno vozilio ....

i imam jedan mali outpost iz srednjeg vijeka ...
to sam ostao bez pplastike , bez maketa a nije mi se dalo ići kupiti pa sam to napravio .. i dodao samo dva vojinak na konjima , križara ,,,,,
bum poslikao popodne , navečer pa stavim fotke ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX uto svi 04, 2010 12:41 pm

bokaso1 je napisao/la:Kolega DINIX.... Ako mislis na materijal za dioramu onda je to smece koje svakodnevno vidjas.... Treba da u njemu prepoznas oblike za neku dioramu.... Ja licno skupljam materijal vec 25godina..... Tako da mogu praviti dosta toga..... To su razne debljine kartona, papira, zica, stiropora, stirodora, mrezica, sundjera, silikonske vate, peska, kamencica, dascica......

vrlo korisno slazem se. sad i ja cuvam raznorazni "korisni" drlog, prije sam to sve bacao.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto svi 04, 2010 1:06 pm

Ideje su jako lepe Marko samo da vidimo fotke.... Ja sam naj bolje zidine radio od stirodora... Rezbareci ga obicnom cackalicom...... jako se lepo obradjuje i prima boju.....

Probaj sa tim zidine.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Blue Bane uto svi 04, 2010 3:18 pm

vrlo lepo, razmera ti je 1/72...cool
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX uto svi 04, 2010 3:33 pm

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Picture018ek

od ceg su kuce i trava? ovaj beton dole je glinamol jel?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 6:21 am

dqa napravljeno je 1/72 .....

ovako dixi .......
da dolje je kao glinamol ....... ograda je glinamol ....

kuče su ti rađene od običnog malo debljeg kartona , kasnije samo zaaljepljena drvca koja imaš kupiti u bauhausu za neku sitnu lovu ....
imaš ih raznih dimenzija , debljine , oblika ...
baš su za hobi ..... imaš mekša drvca i tvrđa drvca .....
koštaju od 6 kn do 12 kn po komadu ........

a trava ti je kupljena u land of magic , mislim da ga imaš i u osjeku ...
to ti je od games workshopa koji proizvodi stvari za war hammer , za table top wg ..
pa tako imaš raznih boja trave , inače mislim da se zove točno static grass ...
46 kn ili 56 kn kutijica , a ja sam napravi onekoliko diorama i još je nisam potrošio jel to malo posipaš po terenu .....

tamo ja u tom land of magic inače kupujem modele , boje , kistove .....

odi tamo do land of magica u osijeku ima ddobrih stvari za modelare ...
i imaju meni najkvalitetnije boje ..... model master od italerija ...
jel ove od revella nevaljaju , zanm jel ih ja imam pedesetak .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 sri svi 05, 2010 9:52 am

Ej bre Marko pa ti si kupio dosta stvari..... Probaj da kuce pravis od stirodora (ne od stiropora) on se pravi u 20mm naj tanji ali ti probaj da ga preseces na pola zicom za stiropor ili skalperom ide dosta lako.... Mozes i od stiroporskih tacni na kojima je meso, pecurke u super marketima..... Cackalicom narezbari kamenje ili cigle... Oko prozora dodaj karton od keksa (malo deblji) prozor od providne folije (poklopci za razne uredjaje ) na koji nalepis karton kao ram prozora.... Ispod prozora mozes tu dascicu kao sims na koji mozes mozda i koju saksiju.... Grede od gajbice za voce (laka je za secenje skalperom) (ne seci odjednom dascicu vec vise puta prodji skalperom da bi bila ravnija)... Mozes i od linoleuma on je tek odlican..... crepove od kartona samo ih na jednom kraju malo secnes (napravis kao polokrug... Jer ovo pravougaoni crepovi su moderniji)... Tako da nemoras nista kupovati.... (drvece sam ti napisao....)...
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 10:38 am

stirodur ????

jel to siporex , plinobeton .....

imam doma nešto tih blokova , jel mi je ostalo od ozidavanja kade ....
ako je to onda imam ....

razmišljao sam o onim gajbama od voča , i o tim letvicama ali jebiga di da ih najdem ...
moorati ču poslije radnog vremena pijace otiči i očititi ostatke .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 11:27 am

marko je napisao/la:dqa napravljeno je 1/72 .....

ovako dixi .......
da dolje je kao glinamol ....... ograda je glinamol ....

kuče su ti rađene od običnog malo debljeg kartona , kasnije samo zaaljepljena drvca koja imaš kupiti u bauhausu za neku sitnu lovu ....
imaš ih raznih dimenzija , debljine , oblika ...
baš su za hobi ..... imaš mekša drvca i tvrđa drvca .....
koštaju od 6 kn do 12 kn po komadu ........

a trava ti je kupljena u land of magic , mislim da ga imaš i u osjeku ...
to ti je od games workshopa koji proizvodi stvari za war hammer , za table top wg ..
pa tako imaš raznih boja trave , inače mislim da se zove točno static grass ...
46 kn ili 56 kn kutijica , a ja sam napravi onekoliko diorama i još je nisam potrošio jel to malo posipaš po terenu .....

tamo ja u tom land of magic inače kupujem modele , boje , kistove .....

odi tamo do land of magica u osijeku ima ddobrih stvari za modelare ...
i imaju meni najkvalitetnije boje ..... model master od italerija ...
jel ove od revella nevaljaju , zanm jel ih ja imam pedesetak .....

kako si onda prebojao taj karton za kuce? ta drvca nisam nigdje vidio, ali dobro bi mi došla. kod nas nema bauhaus, morat cu negdje dalje podgledat.
nego, tu travu posipaš po nekoj podlozi ili ju vec dobijes tako gotovu?
btw, jel mogu tamo kupiti i nesto tipa snijeg ili da roknem bejbi puder i lak za kosu?
i da, kako da napravim brežuljke? i od čeg ti je ona burad tamo? isto glinamol?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Blue Bane sri svi 05, 2010 11:34 am

akril, temper i akvarel...prosto je! Ranije sam radio smajlić
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 11:36 am

ovako .....karton na kučam sam obojao običnim revell bojama ....
prvo tamnija pa svijetlija pa drybrush ..... ili obrnuto svijetlija boja pa tamnija boja pa drybrush ....
u nekoliko nijansi ....... drybrush ti je kad skoro pa obrišeš kist od boje pa sa ono malo boje što je ostalo prelaziš po zeljenoj podlozi .....

probaj na komadu paripa prvo ...
nnaneseš neku tamniju boju , pa draybrašaj sa svijetlijom , pa onda ponovi sa još svijetlijom ......

da ima tamo u lomu kupiti i nešto nalik snjegu za makete , u land of magic .....

drveče je rađeno od obične spužve za pranje suđa , mal je iskasapiš i ofarbaš ....
brežuljci ...
oni su ti od nekoliko slojeva stiropora pa izvučeš glinamolom da nema stepenice , bar ja tako radim ....
burad su mi došal sa jednom maketom kamiona ....

a travu posipaš po podlozi , ja malo namočim podlogu otopinom drvofixa i vode tako da se ona malo i zaljepi .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 11:41 am

ajde fala na objasnjenju, cijenim to gore rep+
pitat cu baš u LOM za taj snijeg. meni zapravo treba snježni brežuljak kako da to izvedem?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 11:42 am

evo trenutak .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 11:51 am

evo kako ja radim brda , bregove , planine ....


Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Skica2

Uploaded with ImageShack.us
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 11:52 am

i mislio sam da je tako nesto. i kako onda snijeg? da uzmem glinamol bijele ispod tog snijega?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 11:58 am

pa glinamol kad staviš prvo ga premaži otopinom drvofixa ....pa ako stavljaš travulju gore oboji normalno u zeleno a ako je snjeg ostvi bijelo .....
pazi imaš glinamola u čeri boje ....

i da onda na njega nabacaj kaj hočeš , doduše nikada nisam stavljao snjeg pa eto nemam iskustva sa time ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 11:59 am

a vald ima bijeli, ne? jao, pa ja sam pomijesao to s pastelinom, stalno na to mislim XD
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 12:02 pm

ima bijeli glinamol , crveni tj boja cigle , i onako neki sivkasti ....
znači tri boje sam ja vidio a ne četri ...

ne palstlin je nešto drugo .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 12:03 pm

vald cu nac bijeli glinamol u nekoj trgovini
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 12:05 pm

imaš u ssvakoj koja prodaje školski pribor .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 12:08 pm

e a taj puder i lak jel to ide na stiropor ili direkt na neku drvenu podlogu?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 12:19 pm

rekoh ti ne znam .. jel nisam nikada stavljao sljeg ....

ja sam stavio na karton podlogu , nešto slično pur pjeni ....
evo fotke , pa obojao , pa po njoj stavljao travu ......

na drugo fotki u lijevom kutu dole imaš slliku takve kutijice iz loma , čak piše i cijena , samo su kamenčiči u pitanju ....
eto tako imaš i snjeg , travu .... u istoj kutijici .....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Makete013

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Makete017

Uploaded with ImageShack.us
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m sri svi 05, 2010 12:21 pm

evo i na ovoj se vidi .....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Hpim2211

Uploaded with ImageShack.us
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 05, 2010 1:19 pm

ne kontam kak si tu "pjenu" gore dobio?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 sri svi 05, 2010 1:29 pm

Kolega Marko, gajbe imas pored kontejnera i cesto pored radnjica sa povrcem (Bakalnica).... Male radnje u njima kupuju povrce i voce pa posle bacaju....

Stirodor je izolaciona ploca u raznim bojama Naj cesce je roze ili zelena a moze biti i plava.... U tablama je 1m x 05m debljine je 2cm, 3cm, 5cm.... Jako je zahvalna za oblikovanje i bojenje.... Sve detalje crtas cackalicom.....

Za kuce ti je dobar i stiropor (ambalaza od mesa, pecuraka, povrca.... )... Ta ambalaza je kao tacna ali ti odseci ivice i dobijas ravnu povrsinu za rad..... Isto se ucrtavaju detalji cackalicom..... Kod nas u Metrou se sirovo meso kupuje na takvim tacnama.....

Kolega DINIX Brda radis od stiropora ili stirodora, moze mesavina papir-gips, ja sam ih radio i od obicnog kartona, iseces kao izohipse i zalepis a onda podloske za jaja (30komada) malo nakvasis pa cepkas i prekrivas karton.... kad se osusi i prefarba izgleda lepo.... Ako je brdo stenovito tu onda samo STIRODOR....

Za moju razmeru travu pravim sto preko drvofiksa prospem pesak pa otresem visak i farbam u zelenu pa draj brasujem svetlo zelenom.....

Stene stirodorske farbas u sivi, pa svetlije sivi a drajbrasujes belom.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 7 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.