Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makete vojnika, tenkova, i sl.

+7
aranza
Neu
Turrican
THUNDER_DINIX
bokaso1
Iwtcha
m
11 posters

Stranica 6 / 15. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Blue Bane ned svi 02, 2010 1:34 pm

ah, srpsko oklopno vozilo...otkud kukasti krst??? fiju

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Mrr-maketa
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 ned svi 02, 2010 8:08 pm

Nije kukasti krst vec krst sa cetiri ocila... Dosta tesko je izvuci ktst pa onda staviti cetiri tacke... Malo pobegla cetkica... A i malko ja mutno....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 ned svi 02, 2010 8:24 pm

[quote="Blue Bane"]ah, srpsko oklopno vozilo...otkud kukasti krst??? fiju

Pa kolega, samo sam hteo da napravim univerzalne figure za Balkanske ratove i za WW2.... kes
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Blue Bane ned svi 02, 2010 9:21 pm

aha, jasno se vidi kukasti krst. neka, ne volim izmisljenu istoriju.
a jesi li video kako neki maketar pravi figure i vozilo za Balkan.ratove? 1/35?
Pravi majstori!!!
Hrvati i Srbi zajedno prave s tim! pivo
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 ned svi 02, 2010 9:53 pm

Jesam na jednom forumu . Radio ga je ( ako sam dobro shvatio neki zubar pa je drugar njegov kacio slike..).. Covek je rado M 60 i dao je postupak izrade u slikama... Na kraju je ucinak da se smrznes.... Stvarno je napravio mnogo lepo.....

Inace koliko je istorija koju poznajemo izmisljena.... Jako diskutabilno.... Ja spadam u generaciju koja je MORALA da uci takve gluposti i budalastine koje su kasnije kad je moglo da se dodje do informacija bile mi smesne....

Ali da bi mogao da polozis osnovnu skolu morao si da znas WW2 (u Titovoj Verziji). Jer kad bi slucajno pokusao da nesto logicno pitas nebi mogao da upises skolu koju hoces (srednju), u vojsku bi isao u naj goru jedinicu i posao ti je bio problem kad zavrsis vojsku.... Ovo ti sigurno zvuci jako glupavo ali verovao ili ne veliki se pritisak vrsio na decu da nauce napamet zvanicnu istoriju SFRJ....

Moj odlican drugar iz OS skole (veliki genije za informatiku) se prekrstijo kad je prozvan na casu istorije da odgovara. Pri tom decko uopste nije vernik vec je to uradio mahinalno... Dobio je 1 i na kraju 8 razreda je jedva imao 2 .... Zbog toga nije mogao da upise Prestiznu skolu vec gimnaziju... Sva sreca sti se ubrzo desio raspad komunizma pa je olabavilo sa pritiscima....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 ned svi 02, 2010 9:56 pm

Ima neki Englez koji je radio sukob Srba i Amera na kosovu.... Mislim da je to 1/72, nisam bas siguran.... Malo je Srbe previse zatamnio (mislim uniforme)... Inace nije lose.... Jedino te nisam naj bolje razumeo ovo za Hrvate i srbe.... sta prave...?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Blue Bane pon svi 03, 2010 8:21 am

diorame i figure, rucne izrade. Veoma su dobre i realisticne.
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Blue Bane pon svi 03, 2010 8:24 am

bokaso1 je napisao/la:Jesam na jednom forumu . Radio ga je ( ako sam dobro shvatio neki zubar pa je drugar njegov kacio slike..).. Covek je rado M 60 i dao je postupak izrade u slikama... Na kraju je ucinak da se smrznes.... Stvarno je napravio mnogo lepo.....

Inace koliko je istorija koju poznajemo izmisljena.... Jako diskutabilno.... Ja spadam u generaciju koja je MORALA da uci takve gluposti i budalastine koje su kasnije kad je moglo da se dodje do informacija bile mi smesne....

Ali da bi mogao da polozis osnovnu skolu morao si da znas WW2 (u Titovoj Verziji). Jer kad bi slucajno pokusao da nesto logicno pitas nebi mogao da upises skolu koju hoces (srednju), u vojsku bi isao u naj goru jedinicu i posao ti je bio problem kad zavrsis vojsku.... Ovo ti sigurno zvuci jako glupavo ali verovao ili ne veliki se pritisak vrsio na decu da nauce napamet zvanicnu istoriju SFRJ....

Moj odlican drugar iz OS skole (veliki genije za informatiku) se prekrstijo kad je prozvan na casu istorije da odgovara. Pri tom decko uopste nije vernik vec je to uradio mahinalno... Dobio je 1 i na kraju 8 razreda je jedva imao 2 .... Zbog toga nije mogao da upise Prestiznu skolu vec gimnaziju... Sva sreca sti se ubrzo desio raspad komunizma pa je olabavilo sa pritiscima....

slazem se s tobom, dobro poznajem istoriju koja je izmisljena i prava...
srecom, nisam isao u vojsku jer sam gluv. i moj brat blizanac je isao u vojsku kao informator blizu Kosova. Njemu nije tesko, pricao mi je svasta sta su radili vojnici...hehehe veoma je interesatno!
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m pon svi 03, 2010 8:34 am

bokaso1 je napisao/la:Sta je sa kolegom Markom???? Mora da radi neku dioramu pa ne stize do kompa.....

Jesi li ziv postovani kolega.....????

ha ha ha hha ....živ i zdrav , a i nisu me još pritvorili ...........

ma ja ti samo dok sam na jobu budem tu na forumu , ne ezato što soma nema računalo neg jednostavno nemam volje i vremena .....

i da nekaj slažem kada uhvatim koju minutu , kad me ženica pusti da se malo opuustim i slažem ...........

bum fotkal ....
bum stavil .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon svi 03, 2010 10:45 am

Oooooo, zdra nam i ziv bio kolega... Malko sam se zabrinuo za tebe.... Od jedamput si zacutao.... Da se nisi sto naljutio pomislih.... No dobro je da si tu.... Jedva cekam radove..... Puno srece u radu.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon svi 03, 2010 10:58 am

Kolega Bane nadam se da nemas neka losa iskustva (ni tvoj brat....).

I opet napominjem (sto vazi i za mene...) Veliko pitanje kakvu mi istoriju poznajemo.... Odnosno do kojih informacija smo mogli doci..... Tako da sve terba uzimati sa dozom rezerve....

Ako mozete kolega i ako hocete naravno ( sobzirom da odlicno poznajete istoriju) da mo kazete neke vama poznate informacije o Operaciji SVRC (poznatijoj kao SUTJESKA)... Moze i na PP.... Cisto da prikupim informacije i mozda popunim neke praznine.... O Weise 1 i 2 sam podosta prikupio.... Naime pogotovo bi mi dobro dosli podatci sa Hrvatske strane (te podatke ovde jako tesko mogu naci....)... Naravno datumi mi nisu bitni jer se mogu naci vec dogadjaji bitke u kojima su ucestvovale Ustase i uspesi nad partizanima ili obrnuto....
Unaprad hvala....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m pon svi 03, 2010 12:58 pm

bokaso1 je napisao/la:Oooooo, zdra nam i ziv bio kolega... Malko sam se zabrinuo za tebe.... Od jedamput si zacutao.... Da se nisi sto naljutio pomislih.... No dobro je da si tu.... Jedva cekam radove..... Puno srece u radu.....

ma nisam se nafurdao , zašto bih ........
pa dao si mi jako dobre savjete i ideje ...........

s tobom sam u normali ili u miru ................
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon svi 03, 2010 5:16 pm

Ti mi jako drago da cujem... Odjedamput si prestao da pises, reko da te nisam necim naljutio.... Nisam imao nameru nikoga da uvredim... Cak i Ivek dade komentar veoma uljudan i pristojan.... (prijatno me iznenadio)....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 5:54 am

ma pustti iveka , mutan lik .......


nego evo par fotki one moje dirame , ima tu na forumu par fotografija ...
ali sada iz drugog kuta a i iz trečeg ... Laughing
pa dok ne napravim neku novu da dobijem par savijeta ...
ako vidiš da nešto nije napravljeno kako treba reci , komentiraj ...
ma mogu i ostali koji se kuže , ako se nešto može bolje napraviti ....

to sam davno napravio , sada samo skuplja prašinu ...
radim još nekoliko diorama pa kao sam na ovoj nešto zabrljao da ne zabraljam na sljedečoj ...
uglavnom kritika dobrodošla bila oona dobra ili loša ...

evo par fotki .....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture023ha

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture025vw

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture013s

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture012v

Uploaded with ImageShack.us
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 5:58 am

još koja fotka ..........

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture020d

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture021na

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture026a

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture024k

Uploaded with ImageShack.us
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 6:01 am

evo još ......

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture018ek

Uploaded with ImageShack.us

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Picture001iww

Uploaded with ImageShack.us
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 6:02 am

znnam da sam neke stvari mogao , trebao napraviti bolje ali kada sam to uvidio bilo je kasno .........
recimo šuta je trebala biti tamnija , možda je i ofarbam ........
pa krovovi malo drugačiji ....

daj te savijet neki ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto svi 04, 2010 9:11 am

Veoma lepo.... Sad se bolje vidi.... Sve sto sam ti rekao stiji i dalje..... Figure i vozila su po meni ok.... Za njih nemam zamerki..... I dalje za drvece, dzakove i kuce.... Grede su predebele za tu razmeru.... Probaj da koristis karton , on je dosta tanji a grede vremenom pocrne i nisu boje drveta..... Male grede sto drze crep nemoj od cackalica jer su predebele lakse a prikladnije su trake od kartona (ne mislik na rebrasti ili ti kutiju, vec kutije od keksova ili delova za kola....) Rusevine treba vise da budu razbacane i sruseni zidovi odozgo treva da se vidi neka cigla (da das malo crvene boje). Razbice monotoniju.... Crep probaj isto da drajbrasujes.... Kamencici koji su pali ispred kuce treba da budu razbacaniji.... Mozda malo sitniji crep i dimnjak... Dodaj jos malo razbacanog namestaja, sliku na zidu, bunar, kante klupe daske tockove.... Jednom sam pravio taljige ( zaprezna kola) nisu teska za pravljenje a odlicna su za enterijer...... Pored kuca imas utabanih staza od zemlje... Nije svugde trava..... Mozda koji putokaz ili raspece... Unutrasnjost kuce je pristojan, mozda malo vise garezi.... Boja bandera bi trebala biti tamnija i mozesim dodati potpotrni stub i solje na banderi (keramicki deo gde se kaci zica... Izmedju prva dve bandere je odlicno odradjena zica koja je pala ali boja joj nije ok (mozda i debljina....).... Otprilike nivo detalja na diorami bi trebao biti veci (po meni).....

Ovo sto sam ti napisao se jako lako odklanja, to su samo ideje za razne detalje..... Nisu zamerke vec sugestije.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 9:18 am

e sada si mi popljuvao umjetničko djelo ...

ej šalim se je , šala mala .....



prihvačeno ,
ma znam da sam neke stvari mogao bolje ali eto ....
još uvijek mogu neke stvari popraviti bandere , staze , crijep .....

bum si dao truda .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX uto svi 04, 2010 9:28 am

legendarno klanjanje
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 9:45 am

ma joj bokasoo nije valjda da si se naljutio ,,,,,,,,,,,

hvala dixi .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX uto svi 04, 2010 10:24 am

e da mi je znat to napravit... odakle ti samo materijal?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto svi 04, 2010 10:28 am

Zasto bi se naljutio....? Ma neki sam posao zavrsavao pa me nije bilo... Ja iznosim svoje misljenje... Ne zelim nikoga vredjati samo predlazem poboljsanja.... Nemoj se ti ljutiti.... Ideja je odlicna, trenutak borbe je odlican, figure i vozila takodje jedino detalji i neke stvari bih drugacije napravio....

Imas talenta samo je praksa u pitanju....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto svi 04, 2010 10:37 am

Kolega DINIX.... Ako mislis na materijal za dioramu onda je to smece koje svakodnevno vidjas.... Treba da u njemu prepoznas oblike za neku dioramu.... Ja licno skupljam materijal vec 25godina..... Tako da mogu praviti dosta toga..... To su razne debljine kartona, papira, zica, stiropora, stirodora, mrezica, sundjera, silikonske vate, peska, kamencica, dascica......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto svi 04, 2010 10:44 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:e da mi je znat to napravit... odakle ti samo materijal?

dobro ti je rekao bokaso ...........
to ti je večinom smeče ...

karton , stiropor , spužva , glinamol , drvca raznih dimenzija , štapiči za ražnjiće , čačkalice ...
jedino kupovno na ovoj diorami su četri tenka i vojnici , trava .....
ostalo je sve od raznoga smeča ....

ma ovo što je bokaso meni rakao , eto i tebi bitna ti je praksa ...
tu pokupi od nas neke savijete , pitaj kaj te zanima .....


ma bokaso rekoh ti ja več tvoji savjeti su dobrodošli .....
samo ti daj ako imaš koji , ako bi ti nešto drugačije napravio ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 6 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 15. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.