Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

+32
MovieTime
Sinister
Instruktor
Hate
gio_deluxe
Stevo Largo
9
Blue Bane
pustinja
JOCA
scorpio57
BAGIRA
Svajcenegerka
evitaa
tanuki
Narco
Neukrotivi pastuh
silent
Amyicha
eva kant
AryMan
Prop
Optimyst
Iron Man
WEYLAND-YUTANI
Hell
goc
Mass
Love
THUNDER_DINIX
Neu
House
36 posters

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu uto vel 08, 2011 8:27 am

Affleck režira film Georgea Clooneya?
Ben Affleck je, kako navode mediji, u pregovorima oko toga da bude redatelj novog filma Georgea Clooneya "Argo".

Govori se da glumac razmišlja o nastavku redateljskog posla. Posljednji film kojeg je režirao bio je "The Town", a sada će raditi na nadolazećoj političkoj drami koju će producirati George Clooney.

Kako navodi "Entertainment Weekly", film je fokusiran na CIA-inu operaciju spašavanja šestorice američkih diplomata, koji su taoci u Iranu 1979.

Izvor: hbo.hr


Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX uto vel 08, 2011 10:25 am

dal moze ijedan film bez americkog predsjednika, vojske, cia i fbi?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu uto vel 08, 2011 4:04 pm


James Franco, nominiran za nagradu Oscar, u pregovorima je da zamijeni Roberta Downeya Juniora u ulozi čudesnog čarobnjaka u nadolazećem Disneyevom filmu "Oz: The Great And Powerful".


Zvijezda filma "127 sati" pojavila se kao novi favorit koji će predvoditi Raimijev (Sam Raimi, nap.a) prednastavak "Čarobnjaka iz Oza", temeljenog na romanima Lymana Franka Bauma.

Radnja filma događat će se prije originalnog filma sa Judy Garland iz 1939. i fokusirat će se na iluzionistu koji u balonu bježi iz putujućeg cirkusa, zahvaća ga tornado i on biva otpuhan u zemlju Oza.

Robert Downey Jr. odustao je od uloge prošlog mjeseca (siječanj 2011.), nakon čega su šefovi filmskog studija Disney ulogu ponudili Johnnyju Deppu. Zvijezda filma "Pirati sa Kariba" odustala je od ponuđene uloge zbog prezauzetosti na snimanju ostalih filmskih projekata.

Franco i Raimi već su surađivali za vrijeme snimanja "Spiderman" franšize, a posljednji put je to bilo 2007. godine, odnosno za vrijeme snimanja trećeg nastavka "Spidermana".

Predviđa se da će film "Oz: The Great and Powerful" u kina stići 2013.

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sri vel 09, 2011 4:56 pm

Dakota Fanning u pregovorima je da utjelovi pokojnu sestru engleske kraljice Elizabete II, princezu Margaret u novoj drami.

Zvijezda "Sumraka" glumit će kraljevnu u novom filmu o fikcionalnoj noći kada su Margaret i Elizabeta kao tinejdžerice na kraju Drugog svjetskog rata bile puštene izvan granica Buckinghamske palače.

Redateljsku palicu preuzet će Michael Hoffman, redatelj filma "The Last Station".

Trenutno se bira glumica koja će utjeloviti lik Elizabete, navodi Daily Variety.

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 10, 2011 4:49 pm

Mickey Rourke planira navijati za Geretha Thomasa, ragbi zvijezdu koju će utjeloviti na velikom ekranu, kada bude bio prisutan utakmici u Walesu, u nedjelju 13. veljače.

Zvijezda filma "The Wrestler" pristao je glumiti u još uvijek bezimenom filmu snimljenom prema istinitoj priči o prvom ragbijašu homoseksualcu koji nije krio svoju seksualnu orijentaciju.

Rourke će vidjeti Thomasa u akciji kada bude prisutan na prvoj utakmici "Engage Super" lige na stadionu Millenium u Cardiffu ovog vikenda.

Thomas je objasnio: "Mickey će biti ovdje. Često razgovaram s njim i sreli smo se nekoliko puta. Razgovarao je i sa scenaristom s kojim sam proveo četiri tjedna. Mickey pokušava razumjeti igrače ragbija i kroz što sve oni prolaze na terenu i izvan njega."

Bivši kapetan oduševio se Rourkeovom odlučnošću nakon što je saznao da je glumac išao na tečaj kako bi savladao velški naglasak i da je uklonio prednje zube kako bi mu stomatolozi napravili razmak među zubima po kojem je Thomas poznat.

Rekao je: "Mickey je vjerovatno najbolji glumac kojeg sam ikad vidio. Jako je strastven kad je ragbi u pitanju i strastven je prema ovoj priči. Njegova predanost poslu pokazuje da je on prava osoba za ovu ulogu."

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:30 am

Michael Cera uči španjolski za svoj novi film
Zvijezda filma "Juno" Michael Cera uhvatio se u koštac s učenjem španjolskog jezika za svoj novi film.

Taj glumac ponovo surađuje sa redateljem Miguelom Artetom sa kojim je radio na filmu "Youth in Revolt", a sada zajedno snimaju novu komediju koja će biti u cijelosti na španjolskom jeziku.

Film "The Maid" će biti sniman na lokacijama u Čileu, a Michael Cera već uzima tečajeve španjolskog jezika kako bi ga savršeno naučio prije no što počne snimanje.

Miguel Arteta je za ThePlaylist.com rekao: "On dnevno potroši pet sati kako bi naučio španjolski jezik."

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:31 am

Richard Gere umjesto Ala Pacina u "Arbitage"
Richard Gere uskočit će u cipele Ala Pacina - on je navodno spreman preuzeti ulogu od zvijezde kultnog hita "Kum" u novom filmu "Arbitage".

Pacino je odustao od uloge menadžera koji prodaje svoje carstvo u nadolazećem trileru, a Gere je glavni kandidat koji bi ga mogao zamijeniti, navodi Deadline.com.

Snimanje ovog filma, u kojem također glume Susan Sarandon i "Bond djevojka" Eva Green, započet će u New Yorku 11. travnja, a u kinima bi se trebao naći već iduće godine (2012.).

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:40 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 6ad86dbe-3ae4-4fbe-a527-cd7912c2a4d2

U remakeu 'Loganovog bijega' glumit će Ryan Gosling

Michaela Yorka u remakeu kultnog SF filma iz 1976. zamijenit će Gosling, zvijezda filma 'Blue Valentine'
Foto: PRphotos
Remakeovi su ono što Hollywood obožava, a sada je na red došao jedan od kultnih SF filmova '70-ih Loganov bijeg. Ulogu koju je tada suvereno odglumio Michael York trebao bi ponijeti Ryan Gosling, zvijezda filmova Lars ima curu i Blue Valentine. Dugo se već priprema snimanje ovog remakea, no čini se da je ovog puta Warner Bros. ozbiljno prionuo poslu. Redateljsku palicu trebao bi ponijeti Danac Nicolas Winding Refn.

Winding Refn proslavio se zatvorskom dramom Bronson, u kojem je glumio Tom Hardy, a ovo bi mu trebao biti prvi film snimljen u
Hoolywoodu. I za Refna, ali i za Goslinga, ovo će biti stepenica više u . Refn je samo posljednji u nizu renomiranih redatelja koji su se povezivali uz Loganov bijeg. Robert Schwentke, Bryan Singer, Joseph Kosinski samo su neki od njih.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Logab

Scenarij potpisuje Alex Garland (28 dana kasnije, Never let me go), koji kaže kako će ova, novija verzija, biti bliža originalnom romanu Georgea Claytona Johnsona i Williama F. Nolana, nego verzija iz 1976. u kojoj su glumili Michael York, Jenny Agutter i Farrah Fawcett. Film prati idilični svijet budućnosti, u kojem su svi lijepi, mladi i zdravi. Barem se tako čini na površini, jer kada napune 30 godina, njihov život završava u idiličnoj ceremoniji. No, postoje i oni koji odbijaju umrijeti.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 500x_custom_1274916061534_logrun
IZVOR: J.K mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:46 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 8af96f76-84c7-468b-a95b-babcbe2c199d

Uskoro nam dolaze dvije 'obične' i jedna 3D Snjeguljica?

U planu su tri različita filmska projekta s sličnom tematikom, a koji će od njih uistinu zaživjeti, pokazat će vrijemE

Foto: PR Photos
Kako smo već i najavili, zvijezda filma "Monster", Charlize Theron, navodno će utjeloviti zlu kraljicu u nadolazećem fantasy filmu "Snow White and the Huntsman" u režiji Ruperta Sandersa. U ulozi Snjeguljice trebali bi vidjeti Kristen Stewart, poznatiju kao Bellu u vampirskoj sagi "Twilight", a lovca bi trebao glumiti Viggo Mortensen. I dok su pregovori još u tijeku kome će koja uloga pripasti, konkurentska filmska adaptacija sa sličnom tematikom radi punom parom.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Snjeguljica-4%281%29

Naime, filmski projekt pod nazivom "The Brothers Grimm: Snow White" angažirao je pak Juliu Roberts. Ona bi u filmu Tarsema Singha trebala utjeloviti zlu Snjeguljičinu maćehu. Radnja film započinje kada zla maćeha ubije Snjeguljičina oca i uništi kraljevstvo. Snjeguljica se potom udruži s famoznim patuljcima kako bi povratila sve ono što joj pripada. Film će naravno, pogodite, biti sniman u 3D-u.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Julia

Kako su Snjeguljice očigledno postale vrlo IN, spomenimo kako uz dvije navedene postoji i još jedan aktivni projekt, a radi se o filmu "Snow White and The Seven". Disney je naime, unajmio cijenjenog Michaela Arndta kako bi dovršio priču za njihov nadolazeći film, na kojem se inače radi još od 2002. godine. Radnja filma prati mladu Engleskinju koja zbog
očevog sprovoda odlazi u Hong Kong te pritom otkrije kako zla maćeha radi protiv nje. Djevojka pobjegne od kuće, a sigurnost pronalazi u društvu sedam međunarodnih ratnika. Francis Lawrence je redatelj od samih začetaka filma, a u glavnoj ulozi bi se navodno trebala pojaviti Natalie Portman. No, to je još upitno zbog njezine trudnoće i nedavno najavljene pauze u glumačkoj karijeri.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Natalie%281%29


L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned vel 13, 2011 8:24 am

Kunis: Odustala sam od obrazovanja radi glume
Mlada glumica podrijetlom iz Ukrajine, morala je donijeti pametne odluke u životu, a ne se samo zabavljati

Foto:PRphotos

Mila Kunis otkrila je kako je odbacila obrazovanje u korist svoje glumačke karijere. Zvijezda serije Lude sedamdesete i filma Crni labud objasnila je kako je shvativši da joj je nemoguće uskladiti glumački poziv i studiranje jednostavno odustala od izobrazbe.

- Morala sam donijeti svjesnu odluku što želim učiniti sa svojim životom. Glumu nisam nikada zaista smatrala pozivom. Prva sam osoba u svojoj obitelji koja nema diplomu, a uvijek sam povezivala karijeru sa diplomom fakulteta - rekla je Kunis za časopis W.

Omeo je promet u LA-u

- Tijekom snimanja serije, pokušavala sam ići na fakultet, no onda sam shvatila da mi promet u Los Angelesu previše otežava odlaske na predavanja u 6 ujutro da bih do 10 bila natrag na snimanju. Tada sam se dogovorila s roditeljima da odustanem, no oni su to gledali samo kao pauzu dok snimanje ne završi - dodala je 27 - godišnja glumica koja je rođena u Ukrajini, a s roditeljima je u SAD imigrirala kada je imala 7 godina.

Kunis sada smatra glumu svojim pozivom - Kada sam morala odabrati što ću dalje sa svojim životom, po prvi puta nisam mogla zamisliti da radim išta drugo. Tako da sam morala napraviti karijeru od glume - morala sam napraviti pametan izbor umjesto izbora koji bi me samo zabavio - kaže.

Izvor: J.K mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned vel 13, 2011 8:25 am

Uskoro počinje snimanje filma o životu repera Tupac Shakura
Priča će biti realna te će uključivati tzv. East Coast/West Coast rat, a i reperovo provedeno vrijeme u zatvoru...

Službeno je potvrđeno kako će se biografski film o ubijenom i prerano preminulom američkom reperu Tupac Shakuru (2Pac) snimati. Iz Morgan Creek Productionsa objavili su da je film, jednostavno nazvan "Tupac", trenutno u fazi biranja glumačke postave, te da će snimanje započeti početkom ljeta.

- Ponosan sam što ću biti dio procesa koji će njegov život i rad prikazati na velikom platnu. Zahvalan sam Tupacovoj majci, Afeni Shakur-Davie što je blagoslovila ovaj projekt i Morganu Creeku što su ga odobrili - kazao je producent LT Hutton.

Filmski tim koji stoji iza ovog projekta nadodao je kako nema sumnje da će priča o Tupacu biti isključivo iskrena i realna te da će između ostalog uključivati tzv. East Coast/West Coast rat, a i Tupacovo provedeno vrijeme iza rešetaka.

Film će režirati Antoine Fuqua, koji je režirao "Training Day" i "Brooklyn's Finest". Scenarij je napisao Steve Bagatourian, kao i Stephen J. Rivele i Christopher Wilkinson koji su zajedno napisali "Nixon" i "Ali".

Izvor: L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned vel 13, 2011 8:26 am

Charlize Theron se pridružila ekipi filma 'Prometheus'
Fanovi 'Aliena' s nestrpljenjem očekuju novi film Ridleya Scotta, koji je trebao biti prequel kultnog SF filma

Ako se prisjetimo ozljeda koje je zaradila snimajući svoj prvi SF film Aeon Flux, nitko ne bi krivio Charlize Theron kada nikada više ne bi glumila u sličnom filmu. No, nakon dvije spore godine, Theron će uskočiti natrag u žanr koji ju je namučio, u nadolazećoj svemirskoj sagi Prometheus Ridleya Scotta.

Theron će se pridružiti Noomi Rapace i Michaelu Fassbenderu u filmu koji je trebao biti film prethodnik kultnog Aliena, a zatim je Ridley Scott odlučio da će ipak biti nešto drugačiji. Sve dok Michael Fassbender za MTV nije izjavio kako je nadolazeći film zasigurno povezan sa Ridleyevom hit sagom. - Kad sam čitao scenarij, pomislio sam 'U redu, radi se o još jednom Alienu. Gdje ide s ovom idejom?' A kada sam završio s čitanjem, vidio sam da se radi o novoj priči, povezanoj sa starim tradicijama - rekao je Fassbender.

Prometheusa ponovno pišu Damon Lindelof i Ridley Scott, nakon što je Jon Spaihts napisao inicijalni scenarij prema konceptu Ridleya Scotta. Film bi u kina trebao doći u lipnju 2012.

Za Theron, ova uloga dolazi nakon glavne uloge u filmu Jasona Reitmana Young Adult, kojeg je napisala scenaristica filma Juno Diablo Cody. Ta drama s primjesima komedije trebala bi tijekom ove godine dospjeti u kina.

Izvor: J.K. mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned vel 13, 2011 8:30 am

Naučite glumiti s domaćinom dodjele Oscara

Za Jamesa Franca ovo bi mogla biti najbolja godina u životu da on već nije navikao imati sjajne godine. Bit će domaćin dodjele Oscara, a i ozbiljan kandidat za osvajanje jednog. Vrijedi li mu to više od doktorata iz engleskog kojeg ganja?
On jednostavno želi sve. Do sada je glumio, režirao, napisao i producirao filmove, objavio zbirku pripovjedaka i izlagao svoje slike na pravoj pravcatoj izložbi. Završio je studij engleskog jezika u Los Angelesu, a onda upisao studij pisanja i filmski studij na par sveučilišta u New Yorku, te studij poezije na sveučilištu u Sjevernoj Karolini. Doktorat iz engleskog jezika i književnosti, naime, sprema na elitnom Yaleu. OK, tko je zapravo James Franco, kojeg smo primijetili nakon što je imao zamjetnu ulogu Harry Osborna, sina Green Goblina, u osnovi good guya koji postane negativac, u sva tri do sada snimljena Spider-Mana, a Zlatni globus je osvojio prije toga za ulogu Jamesa Deana u biografskom televizijskom filmu istog imena? I sve je to učinio, kao se čini, bez nekog posebnog napora. Neka vas ne zavara njegov naoko normalno i opušteno ponašanje pred kamerama. Čovjek ima dovoljnu karizmu i seksepil da ga 2009. portal Salon.com proglasi najseksi živućim muškarcem, a krajem prošle godine ga je kolumnist magazina Time Joel Stein proglasio najkul osobom godine u broju u kojem je taj magazin donosi o izbor svojih osoba godine (Mark Zuckerberg je bio prvi na listi). Izgleda da sve što radi radi bez napora, a opet je za tu količinu raznoraznih aktivnosti potrebna predanost i usmjerenje.

Kao klinac je bio vudren za matematiku, tata ga je tjerao prema inženjerskoj karijeri pa je čak neko vrijeme bio stažist u Lockheed-Martinu, tvrtki koja na svoj račun ubire skoro desetinu američkog budžeta za naoružanje. Između ostalog proizvode i krstareće rakete, lovačke avione, satelite i municiju. Nakon toga, James Franco se više nikada nije vratio u prirodne znanosti. Svoje je interese potražio u umjetnosti. Svim njenim vrstama. Studij engleskog jezika je prvo prekinuo na prvoj godini kao bi se posvetio glumi. Studiju se kasnije vratio, a u međuvremenu je učio glumu pa su slijedile male uloge po televizijskim serijama i filmovima, te još manje u kino filmovima. Prvu je veću ulogu dobio u seriji Freeks and Geeks u kojoj je igrao i Seth Rogen, a napisao ju Judd Appatow. Veza s njima će mu dati i kasniju ulogu u Pineapple Express, njegovu, vjerojatno, najluđu kreaciju do sada. Serija danas ima kultni status, a ukinuta je nakon jedne sezone i osamnaest epizoda. Odmah poslije toga je dobio spomenutu ulogu Jamesa Deana. S nagradom u džepu bio je i jedan od kandidata za ulogu PeterParkera/Spider-Mana. No, za razliku od ostalih koji su bili u igri za ulogu, a kasnije nisu smjeli niti na set, on je dobio ulogu njegovog protivnika. U tih šest godina što su se pojavljivali filmovi o Spider-Manu (2002.-2005.) svi su ga morali primijetiti, jer su tri filma zajedno zaradili skoro 2,5 milijarde dolara, dovoljno, vjerojatno, za školovanje sve djece u Africi.



Iste godine kada je bio u Pineapple Expressu, bio je odličan u Milku. Za prvu je ulogu bio nominiran za Zlatni globus, a za drugu je dobio Independent Spirit Award. Najveću je foru izveo poslije toga. James Franco se 2009. počeo pojavljivati kao povremeni lik u sapunici General Hospital kao Franco, multimedijalni umjetnik. U isto vrijeme kada je njegov lik u seriji imao izložbu u Muzeju suvremene umjetnosti u Los Angelesu James Franco je imao vlastitu izložbu inspiriranu radom na seriji u istom muzeju u stvarnom svijetu. Prošle godine mu je izašla zbirka priča i ako mislimo da je to već puno za bilo koga, nekako možemo biti sigurni da je to za njega tek početak. Na ovoj dodjeli Oscara gledat ćemo ga kao domaćina, a njegova uloga u 127 sati Danny Boylea donijela mu je i nominaciju za isti. Sudeći prema broju uloga koje je najavio za sljedeće godine, redatelji se već otimaju za njega. Što će biti nakon ove dodjele? Koga briga, James Franco će imati i doktorat u džepu.

Izvor: net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 10:26 am


Prema navodima iz SAD-a, glumica Judi Dench slomila je dva nožna prsta na setu filma "J. Edgar".

Britanska glumačka veteranka glumi uz Leonarda Dicaprija i Naomi Watts u biografskom filmu o bivšem direktoru FBI-ja, J. Edgaru Hooveru.

Dench je otkrila da je nogu ozlijedila za vrijeme snimanja filma, i to nakon što je pokušala rezervirati pedikuru u hotelu Four Season u Beverly Hillsu (Kalifornija, SAD), javlja tračerska kolumna New York Posta "Page Six".

Urednici publikacije tvrde da je Dench djelatnicima salona za ljepotu rekla da moraju pažljivo rukovati sa njezinim izmučenim nogama, pošto je slomila dva nožna prsta.

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 10:27 am

Turturro i Izzard u nastavku filma "Auti"
John Turturro i Eddie Izzard dobili su uloge u nastavku popularnog animiranog filma "Auti".

Zvijezda filma "Tko je ovdje lud" Turturro posudit će glas talijanskom trkaćem autu Francescu Bernoulliju, a britanski komičar Izzard posudit će glas bivšem naftnom tajkunu Milesu Axlerodu koji je odlučio pretvoriti se u auto.

Dvije nove pridošlice potvrdio je u ponedjeljak, 14. veljače 2011. redatelj novog filma John Lasseter.

Lasseter je također natuknuo da će nastavak biti "špijunski film".

Ostali novi likovi u filmu, koji bi se u kinima trebao pojaviti u lipnju 2011., uključuju superšpijunku Holley Shiftwell, kojoj će glas posuditi britanska glumica Emily Mortimer

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 10:30 am

Pacino će glumiti Matissea u novom filmu
Al Pacino glumit će umjetnika u novom filmu "Masterpiece" u kojem će utjeloviti legendarnog francuskog slikara Henrija Matissea.

Zvijezda kultnog "Kuma" prihvatila je izazov i igrat će u glavnoj ulozi u novom filmu koji će se fokusirati na odnos između Matissea i njegove bolničarke, ujedno i muze, Monique Bourgeois.

Par se prvi put upoznao 1942, kada je Bourgeois imala 21 godinu, dok je poznati umjetnik bio u svojim 70-tim. Razdvojio ih je Drugi svjetski rat, a konačno su se ponovo susreli 1946. Bourgeois je postala časna sestra i inspirirala Matissea da naslika jedno od njegovih najpoznatijih djela - "Chapelle du Rosaire de Vence".

"Masterpiece" će režirati za Oscara nominirani filmaš Deepa Mehta.

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 5:31 pm

Radcliffe će glumiti fotografa u novoj komediji
Zvijezda "Harry Pottera" Daniel Radcliffe morat će poraditi na svojim fotografskim vještinama za svoj novi film u kojem će glumiti fotografa iz malog grada u Novoj Engleskoj (SAD) u 1970-tim.

Mladi će glumac raditi na filmu "The Amateur Photographer", kojeg će režirati i za veliki ekran adaptirati Christopher Monger, autor istoimene novele.

"Variety" navodi da se priča filma vrti oko stidljivog fotografa, kojeg utjelovljuje Radcliffe, i stvari koje on vidi kroz leću svog fotoaparata.

Radcliffeova prva filmska uloga nakon franšize o malom čarobnjaku Harryju Potteru (koja je i službeno zaključena 2010. godine), bit će ona u nadnaravnom trileru "The Woman in Black".

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 5:33 pm

Palicki utjelovit će "Wonder Woman"
Gotovo nepoznata glumica Adrianne Palicki dobila je jednu od trenutno najpoželjnijih hollywoodskih uloga - odabrana je da glumi glavnu ulogu u filmu "Wonder Woman".

Zvijezda "Friday night lights" predvodit će ekipu glumaca Davida E. Kelleya u novom tv filmu o superjunakinji.

Glumit će Dianu Prince, losangeleskog borca protiv kriminala, koja vodi dvostruki život kao poslovna žena, navodi "Los Angeles Times".

Palicki će također glumiti i u remakeu akcijskog filma "Red dawn".

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 5:41 pm

Fascinantna sposobnost Natalie Portman da lije suze
Glumica nominirana za Oscar svojom sposobnosti neprestanog plakanja daje filmovima dodatnu dramu


Čini se kako se veliki dio uspjeha Natalie Portman temelji na njenoj sposobnosti da plače na velikom platnu, i to vrlo mnogo. Filmska web stranica ScreenRant.com primjetila je tu fascinantnu sposobnost te su se potrudili napraviti miks scena u kojima Natalie prosipa suze.



Iako nažalost nisu uključili njen posljednji film Crni labud, koji joj je donio oskarovsku nominaciju (također se može zaključiti da je to zbog plakanja, jer Portman pola filma lije suze), pobrojano je 12 filmova i 45 scena u kojima glumica plače.

Naravno, Natalie Portman je izvrsna glumica koja je sposobna prikazati cijeli niz emocija te je ova oskarovska nominacija stigla sasvim zasluženo, nakon godina u filmskom svijetu koje su započele s filmom Leon: profesionalac. To je bio prvi film u kojem se pojavila i ostavila snažan trag na filmskom platnu. Video u kojem Natalie samo plače uključuje još filmove: Ratovi zvijezda, Tamo gdje je srce, Studengora, Garden State, Bliski odnosi, Slobodna zona, O za osvetu, Goyini duhovi, Dućan čuda gospodina Magoriuma, Dvije sestre za kralja i Zakon braće. Pa neka suze krenu!

Izvor. mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 5:45 pm

Christina Applegate: Moja novorođena kći me izliječila

Glumica je nedavno postala majka, što joj je promijenilo život, nakon što je prošla borbu protiv opake bolesti

Držeći u rukama svoju tek rođenu kći Sadie Grace, Christinu Applegate preplavio je osjećaj ljubavi i prihvaćanja.

- Osjetila sam kako mi se srce po prvi put doslovno otvara i omotava oko nje. Bilo je duboko, Svaki dan se sve više zaljubljujem u nju - rekla je 39-godišnja Applegate za časopis People.

U svom losanđeleskom domu, kojeg dijeli sa muzičarem i zaručnikom Martynom LeNobleom, Applegate preuzima majčinstvo u svoje ruke - Želim biti najbolja mjenjačica pelena, želim biti najbolja u svemu u tome - kaže.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Kristina%20i%20mu%C5%BE

- Nekad mi se čini da ništa ne radim dobro, no onda Sadie odlično podrigne i pomislim 'ah, uspjele smo to zajedno' - dodaje zvijezda serijala Bračne vode i Samantha Who.

Ti mali trenuci Christini znače mnogo, koja se podvrgla dvostrukoj mastektomiji nakon što joj je dijagnosticiran rak dojke 2008. godine.

- O toj sam riječi (rak) govorila više nego o biločemu ikad u mom životu. Nakon nekog vremena sam pomislila da mora biti nešto više u životu od toga - rekla je Christina.

Kćer Sadie dala joj je novu riječ na koju će se fokusirati - majka.

- Sada sam mama. Ona me izliječila na toliko načina. Toliko mi je poboljšala život. Potpuno mi je otvorila dušu - zaključila je glumica.

Izvor: mojtv.hr (J.K.)
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 19, 2011 2:49 pm

Braća Farrelly žele Cher u "Three Stooges"
Duhoviti filmaši, braća Farrelli, žele da legendarna Cher glumi zastrašujuću časnu sestru u njihovom filmu "Three Stooges".

Peter i Bobby Farrelly inzistiraju da bi zvijezda filma "Burlesque", koja je glumila samu sebe u njihovom filmu "Stuck on you", bila savršena za ulogu Vrhovne majke u komediji - imaju još nekoliko maštovitih ideja vezano za uloge, a neke od njih bile su da u film uključe i Jima Carreya, Benicia Del Toroa i Seana Penna.

Peter Farrelly je za "CinemaBlend.com" izjavio: "Uvijek smo mislili da Andy Samberg pomalo izgleda kao netko tko bi mogao glumiti Larryja, a Johnny Knoxville je pravi plaćenik. On je pravi Moe."

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 19, 2011 2:49 pm

Clooneyeva logika: Nema djece, ima sreće

Ljubav Elisabette Canalis i Georgea Clooneyja neće donijeti podmladak.

Tužni će ostati mnogi koji žele vidjeti kako izgledaju potomci Geargea Clooneyja i njegove sadašnje djevojke Elisabette Canalis, budući da je sama Talijanka nedavno izjavila da par nikada neće imati djecu.

- Ne razmišljam o trudnoći, a niti George niti ja ne planiramo to. Psi su dovoljni za ispunjenje mojeg majčinskog nagona - izjavila je lijepa Elisabetta za talijansko izdanje magazina Cosmopolitan.

Par očito uživa bez gnjavaže klinaca, a kako stvari stoje, ne namjeravaju mijenjati svoj životni stil koji je prepun odlazaka na premijere filmova i brojne zabave. Elisabetta ima 32 godine i još uvijek nije spremna na takvu promjenu, a čini se da Clooney razmišlja slično. Jednom prilikom u goste su stigli Brad Pitt, Angelina Jolie i čopor njihove djece, a Cloonyjeva vila je nakon toga bila neprepoznatljiva.


Izvor: vip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 19, 2011 2:51 pm

Megan Fox ili Olivia Wilde kao mračna nova Lara Croft

Nakon "Trona" Olivia Wilde želi ulogu u novom Tomb Raideru"
.

Iako je jedna od favoritkinja za ulogu Larfe Croft u novom početku za serijal filmova "Tomb Raider, Olivia Wilde morat će pobijediti u konkurenciji Megan Fox i Vanesse Hudgens. Prema izjavama jednog od producenata, Wilde je tek jedno od imena na popisu želja, ali se čini da je ipak naj idealnija za tu ulogu. Još u listopadu prošle godine Olivia je po prvi puta bila na audiciji za ulogu Lare, a isti dan bile su pozvane Megan Fox i Vanessa Hudgens.

Želje producenata za novi "Tomb Raider" su odličan pametan scenarij, prvoklasni redatelj i karizmatična glumica koja bi se trebala svidjeti svim profilima gledatelja, ali i biti dostojna zamjena za Angelinu Jolie koja je glumila u prva dva nastavka "Tomb Raidera". Isto tako, novi "Tomb Raider" bi trebao biti ispunjen akcijom, ali i puno mračniji od dva prethodnika.

Izvor: vip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 19, 2011 2:53 pm

Bankrot Angeline Jolie i Brada Pitta?

I dok mnogi žive u uvjerenju da Brad i Angelina žive bezbrižno, oni su suočeni s velikim financijskim problemima.

Život Brada Pitta i Angeline Jolie daleko je od idealnog i bezbrižnog, a trenutno su im najveći problemi financijske prirode. Uz činjenicu da odgajaju čak šestoro djece, jedan od najpoznatijih holivudskih parova poznat je po tome da često daruju veće količine novca u dobrotvorne svrhe.

- Brad je naredio Angelini da smanji broj zaposlenih u kući, a smanjit će i učestalost putovanja. Manje novca trošit će se na umjetnine, rijetka vina i skupe knjige, a smanjit će se i novčani iznosi koji odlaze za pomoć onima koji nemaju dovoljno - za National Enquirer je otkrio nepoznati izvor blizak paru.

Prema nekim procjenama Pitt i Jolie vrijede gotovo 250 milijuna dolara, a u zadnje vrijeme se troši više novca nego što se zarađuje. Da bi uštedio, Brad je čak bio prisiljen otpustiti učiteljicu francuskog jezika koja je redovito podučavala njegove klince.


Izvor: vip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pon vel 21, 2011 10:29 am

Snima se film o autorici romana o čarobnjaku Harryju Potteru

Film 'Strange Magic' prikazati će njezin život samohrane siromašne majke, danas jedne od najčitanijih autorica

Životna priča najprodavanije i najpopularnije britanske autorice Joanne Kathleen Rowling, mogla bi se uskoro naći i na filmskim platnima. Autorica koja je zaista krenula iz ničega i živjela od socijalne pomoći, zahvaljujući uspjehu romana i filmova o čarobnjaku Harryu Potteru, uspjela je preko trnja stići do zvijezda.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Rowling-2

Njezin lik u filmu pod nazivom "Strange Magic" utjeloviti će australska glumica Poppy Montgomery. Film će prikazati njezin život te kako je od samohrane siromašne majke uspjela postati slavna te jedna od najčitanijih spisateljica. Inače,
njezinu prvu knjigu su izdavači odbili, no ona je bila uporna te na kraju uspjela. Osim što je danas prevedena na 65 jezika, J.K. Rowling je prodala i 400 milijuna kopija knjige. Film "Strange Magic" snimat će se u Kanadi krajem godine.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Rowling-3


L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 11 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.