Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majke koje doje bebu na javnim mjestima

+33
Mass
Mahidevran 97
lilly2004
Hunnerkongen
nikolina
Teo
AryMan
sunce
Ira
pustinja
Stevo Largo
Sunrise25
blue dolphin
m
Iron Man
THUNDER_DINIX
diabolik.
walter
Sasuke
Skiper1
TheMe
tanuki
Ive
evitaa
Prop
Angie
Hell
Love
ana
Neukrotivi pastuh
eva kant
Amyicha
Neu
37 posters

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant pet lis 30, 2009 5:37 pm

da, vama klincima. odraslim, zrelim ljudima nije.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Gost pet lis 30, 2009 5:37 pm

pa i odrasla osoba je to komentirala,i neukrotivi..
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by tanuki pet lis 30, 2009 5:38 pm

zrine89 je napisao/la:a daj ja vas pitam sta vama nije jasno ionako vecina slazu da je to neugodno za vidjeti ?!
ali zašššššto neugodno????
i odkud ti ta većina?
meni je to nježan ugodan prizor!
otkuda neugoda hmm
ako si u pravu stvarno ću se zabrinuti nad moralom društva!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant pet lis 30, 2009 5:39 pm

zrine89 je napisao/la:pa i odrasla osoba je to komentirala,i neukrotivi..
neću komentirati. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Gost pet lis 30, 2009 5:42 pm

necu ni ja vise komentirati..vidim dokle je ovo doslo ludnica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by walter sub stu 07, 2009 9:27 pm

Ne vidim u dojenju bebe na javnom mjestu nikakav problem....dijete koje još sisa, a majka nema papicu pri ruci,..treba ga nahraniti...i zar svi liječnici ne preporučuju kako je zdravo da se dijete hrani majčinim mlijekom dokle god je to moguće....mislim da bi sve majke trebale dojiti svoju djecu...a kad dijete zatraži da se nahrani neka mu majka ponudi svoju dojku pa makar i na javnom mjestu...

međutim došlo je vrijeme kada mlade majke žele da im grudi ostanu čvrste pa ne hrane sv oje dijete na prsima već kojekakvim umjetnim prašcima...
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty80 / 99980 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Angie ned stu 08, 2009 12:55 pm

bolan šta vam je........nek majke doje svoje bebače.......to je prirodno i zdravo......ne vidim u tom ništa loše.......a i ima pristojni načina dojenja bebe......malo prekriju dojku nekom maramom il slično (često sam to viđala)......iako je meni svejedno.......

meni to ne smeta uopće....to smeta samo nezrelim osobama koje bulje u dojku žene koja hrani svoju bebu.....
ako ti smeta nemoj gledat i amen... Very Happy
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by diabolik. ned stu 08, 2009 1:00 pm

Angie je napisao/la:meni to ne smeta uopće....to smeta samo nezrelim osobama koje bulje u dojku žene koja hrani svoju bebu.....
ako ti smeta nemoj gledat i amen... Very Happy

Tako je Curo. Rep +
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Prop ned stu 08, 2009 3:29 pm

eva kant je napisao/la:mislim da na to neu nije ciljala, nego na boravak male bebe u kafiću. što je stvarno i diskutabilno. ne opravdavam takve stvari, ali možda je žena pobjegla u kafić, jer nije drugdje našla mjesto za podojiti bebu.

A što je tu diskutabilno, ima baš lipih i finih kafana po gradu, u kojima uopće nije bed ući sa bebom?!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neu ned stu 08, 2009 3:31 pm

tako je,boravak male bebe u kafiću je jako glupo i ja to ne odobravam
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by THUNDER_DINIX ned stu 08, 2009 3:58 pm

ni ja isto, pogotovo di je bučno i zapušeno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Iron Man pon srp 18, 2011 3:23 pm

Neki dan, iskreno nije mi se svidjelo. To je jedna od stvari za raditi kod kuće...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty336 / 999336 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by m pon srp 18, 2011 3:26 pm

glad ne pita , niti možeš djetetu kad udari glad objasniti da eto baš sada nije prikladno ......
pogotovo malenom djetetu od nekoliko mjeseci
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Iron Man pon srp 18, 2011 3:29 pm

znam, nisam ja rekao da nije u redu, već da nije mjesto na javnom mjestu (tj. na plaži usred bijelog dana), mogla se barem negdje sakriti
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty336 / 999336 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by m pon srp 18, 2011 3:31 pm

ali zakaj bi se skrivala , od koga i zbog čega ..........

imaju sada i izdajalice kojekakve , ali opet prirodno je najbolje za malennu djecu ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Iron Man pon srp 18, 2011 3:32 pm

kažem da ne bulji u nju tisuću ljudi...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty336 / 999336 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by blue dolphin pon srp 18, 2011 3:34 pm

meni nije odvratno...valjda jer sam žena...ali obično žene koje doje djecu na javnom mjestu prekriju si rame i djetetovu glavicu gazom tako da se ništa ne vidi. Zamislite kako je voditi malu bebu kod doktora gdje satima čekaš na red....a dijete jede svakih 2-3 sata....
Ja osobno...to nisam radila već sam svoje mlijeko djetetu davala na bočicu, pogotovo kad sam išla doktoru ili negdje na javno mjesto a znala sam da se neću stići vratiti doma na vrijeme...
blue dolphin
blue dolphin
Junior
Junior

Registriran/a : 27.06.2011
Broj postova : 523
Reputacija Reputacija : 65
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Iron Man pon srp 18, 2011 3:36 pm

ali ovdje se nije ni prekrila, zato i govorim...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty336 / 999336 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by blue dolphin pon srp 18, 2011 3:39 pm

e *ebiga....ima nas svakakvih....mene osobno bi bilo sram...ali to sam samo ja neznam
blue dolphin
blue dolphin
Junior
Junior

Registriran/a : 27.06.2011
Broj postova : 523
Reputacija Reputacija : 65
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by m pon srp 18, 2011 3:39 pm

blue dolphin je napisao/la:meni nije odvratno...valjda jer sam žena...ali obično žene koje doje djecu na javnom mjestu prekriju si rame i djetetovu glavicu gazom tako da se ništa ne vidi. Zamislite kako je voditi malu bebu kod doktora gdje satima čekaš na red....a dijete jede svakih 2-3 sata....
Ja osobno...to nisam radila već sam svoje mlijeko djetetu davala na bočicu, pogotovo kad sam išla doktoru ili negdje na javno mjesto a znala sam da se neću stići vratiti doma na vrijeme...

ma tako smo i mi radili , imamo aventovu izadjalicu i žemica ja to isto tako delala .......

ali svejedno imam razumijevanja za žene koje to rade drugačije ,nije mi odvratno , gadljivo , najmanje kako je navedenu u uvodnom postu primitivno ,,,,,,,,
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by blue dolphin pon srp 18, 2011 3:45 pm

marko je napisao/la:
ma tako smo i mi radili , imamo aventovu izadjalicu i žemica ja to isto tako delala .......

ali svejedno imam razumijevanja za žene koje to rade drugačije ,nije mi odvratno , gadljivo , najmanje kako je navedenu u uvodnom postu primitivno ,,,,,,,,

sw7 primitivno...tko je to rekao?
nije primitivno...meni osobno niti odvratno..... ali žene bi trebale imati razumijevanja za ljude koje takve stvari odbijaju i da su im neugodne za vidjeti....što je normalno...ima nas svakakvih....
...obično imam razumijevanja za druge pa ni sebe niti njih ne dovodim u neugodnu situaciju....a sve se može jednostavno riješiti
blue dolphin
blue dolphin
Junior
Junior

Registriran/a : 27.06.2011
Broj postova : 523
Reputacija Reputacija : 65
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Sunrise25 pon srp 18, 2011 3:46 pm

ja nemam nista protiv toga da jednog dana svoje dijete hranim negdje vani...pokriti cu se ili kaj ja znam..pa necu se cijela skinut lol
Sunrise25
Sunrise25
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.07.2011
Broj postova : 149
Reputacija Reputacija : 28
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by m pon srp 18, 2011 3:52 pm

piše , pročitao sam u uvodnom postu kako je to primitivno .....

daleko od toga je
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by blue dolphin pon srp 18, 2011 3:55 pm

vidim sad i ja....neu će možda promjeniti mišljenje kad jednom bude mama
....mišljenja i jesu takva da se često mijenjaju Wink
blue dolphin
blue dolphin
Junior
Junior

Registriran/a : 27.06.2011
Broj postova : 523
Reputacija Reputacija : 65
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by m pon srp 18, 2011 3:57 pm

tak je .....
upravo tako
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 5 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.