Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezolucija,pixeli slika

+4
Neukrotivi pastuh
Sasuke
Neu
tanuki
8 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 3:30 pm

Neukrotiva je napisao/la:inače kad uplaodaš sliku imaš resize onda odeš na 800* 600 i klikneš kvačicom,kontaš? i takk ti smanji sliku
mislim da vam nikom nije jasan pojam rezolucija i velićina fotke!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 3:35 pm

Neukrotiva je napisao/la:inače kad uplaodaš sliku imaš resize onda odeš na 800* 600 i klikneš kvačicom,kontaš? i takk ti smanji sliku
dakle svaki broj nešto znaći dakle neu objasni šta je to 800- slika može biti okomita i vodoravna- njena velićina je definirana u centimetrima ili milimetrima ( može i u inčima) - širina puta visina dakle objasni što znaći 800 *600- ja to ne kužim
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 3:51 pm

nije da ne kužim- ali rezolucija je jedno, a velićina slike nešto sasvim drugo- 800 *600 označava broj piksela na slici-
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Neu čet kol 27, 2009 3:54 pm

800* 600 i smanjuje sliku,kad ju uploadaš,zar ne?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty999 / 999999 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 4:03 pm

@ tanuki 800*600 pixela ti je maksimalna.........veličina-rezolucija,kako god se to u struci nazivalo,svaka slika koja je veća od 800 pixela u širinu deformira forum,i mislim da to svatko može skužit bez stručnog objašnjenja razlike između rezolucije i veličine,
btw imaš tamo pdf pa ako već hoćeš objasni tu razliku,neznam niti ja što je rezolucija
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 4:40 pm

tanuki je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:inače kad uplaodaš sliku imaš resize onda odeš na 800* 600 i klikneš kvačicom,kontaš? i takk ti smanji sliku
dakle svaki broj nešto znaći dakle neu objasni šta je to 800- slika može biti okomita i vodoravna- njena velićina je definirana u centimetrima ili milimetrima ( može i u inčima) - širina puta visina dakle objasni što znaći 800 *600- ja to ne kužim

i ti sebe nazivas "profesionalnim" fotografom a nemas pojma o tome sto je to rezolucija?! hahahaha

kao prvo pocnimo od pocetka.

sto je to rezolucija?

tvoja definicija:"to je nesto sasvim drugo!"

rezolucija je nacin mjerenja kakvoce slike. u struci se inace kroisti dpi (u grafickoj industriji - tisak) ili ppi (u video montaži - desktop).
dpi - dots per inch
ppi - pixels per inch

dpi = ppi

kada imamo 800x600

800 - je uvijek horizontala
600 - je uvijek vertikala

i to je uvijek tako, takod a tvoje pitanje da ti se objasni sto je 800 je apsurdno a najapsurdnije su daljnji postovi u kojima ti "nesto" objasnjavas o ovome.

znaci kad se govori 800x600 onda se govori o landscape-u - jer ono to jest i govori s o mjerilu 1x1 jer se radi o 800 pixela horizontalno i 600 pixela vertikalno. ppi i dpi su samo mnozitelji kada se radi u vecim mjerilima kako bi se dobila sto manja rasterizacija slike. a svim tim cimbenicima povecavamo rezoluciju slike.

stoga da - 800x600 jeste REZOLUCIJA u mjerilu 1x1.
a rezolucija = VELIČINA

nemogu vjerovat da to jedan samoprozvani profesionalni foto kriticar nezna. medjutim objasnjenje koje si u drugom postu dao je apsurdno skroz. dokaz da fotografijom se svatko moze baviti bez ikakvog potrebitog znanja.

koliko se ti bavis fotografijom a neznas same osnove svojeg zanata?! strašno, prestrašno. dokaz da fotograf moze biti svatko tko ima para za dobar fotic. katastrofa. hh hh Laughing hammer
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 5:09 pm

ja nisam profesionalni fotograf, ali se ipak dobro kužim u fotografiju- to što si se ti upecao na udicu- samo je dokaz tvoga neznanja- rezolucija nikako nije veličina fotografije- veličina fotografije slike, il vrata ili kuće se definira u visina puta širina, ili širina puta visina i definira se milimetrima centimetrima, pedljima ili stopama, a nikako sa brojem piksela!
osim toga u digitalnom prikazu postoji više oblika prikaza fotografije- najpopularniji oblik je jpeg- to je naćin kompresije sličnih piksela- ali ti si očito prepametan i sve to kužiš, pa si daješ pravo da meni daješ lekcije
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 5:20 pm

800 - je uvijek horizontala
600 - je uvijek vertikala
dakle koja je velićina slike u milimetrima ako je rezolucija 800X600
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Sasuke čet kol 27, 2009 5:21 pm

Hmmm.....
tanuki...
Pixeli su ti ko metri i centimetri, samo na kompovima...
Nemos nes mjerit u centrimetrima na kompu? kak ces? ravnalom? I da mjeris ravnalom svakome bi drukcije ispalo zbog velicine monitora, zooma i inih stvari..
Zato je uveden pixel, koji je jednake velicine na svakom monitoru....
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty43 / 99943 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Sasuke čet kol 27, 2009 5:21 pm

Zas nemogu edit?
Velicina slike je 800x600 pixela
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty43 / 99943 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 5:25 pm

tanuki je napisao/la:800 - je uvijek horizontala
600 - je uvijek vertikala
dakle koja je velićina slike u milimetrima ako je rezolucija 800X600

koliko jedan pixel ima incha?
ti same osnove ne kuzis, kuzis?! pixel je mjerna jedinica kao i metar i milimetar i inch...
pixel je tocka ono sto sam stavio dpi je jednako isto sto i ppi. znaci ejdan udarac igle od printera je isto sto i jedan pixel na desktopu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 5:28 pm

ajd molim vas idite u pdf fotografija raspravljat o tome,ok?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 5:35 pm

Sasuke je napisao/la:Hmmm.....
tanuki...
Pixeli su ti ko metri i centimetri, samo na kompovima...
Nemos nes mjerit u centrimetrima na kompu? kak ces? ravnalom? I da mjeris ravnalom svakome bi drukcije ispalo zbog velicine monitora, zooma i inih stvari..
Zato je uveden pixel, koji je jednake velicine na svakom monitoru....

ne bas.

vidim da mnogi pogresno shvacaju sto je pixel.

pixel je skup bajtova. znaci jedan pixel sadrzi jednu RGB paletu. znaci crvena boja cini jedan bajt, zelena boja cini jedan bajt i plava boja cini jedan bajt... a 3 bajta su 24 bita. e sad svaki pixel moze se jos pomnoziti na 2 puta po 24...znaci 2 na 24-tu.
to je ejdan piyel. i to je razlika pixela kao mjerne jedinice od drugih, on jeste mjerna jedinica ali ima drukcije svojstvo i na tom principu matematike vam se i racunaju logotipi za firme pri izradi i crtanju.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 5:36 pm

Gabrijel je napisao/la:ajd molim vas idite u pdf fotografija raspravljat o tome,ok?

no probleme šefe Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 6:27 pm

ne bavim se profesionalno fotografijojom- ali se profesionalno bavim grafikom- baratam photoshopom freehendom i ilustraturom- prilično mi je jasno i dubina boje pa ona može biti i veća od 24 bita i definicija fotke ima i gamu- ako kužiš što je to- i u tisku ne postoji rgb nego cmyk- drago mi je ako želiš učiti-ali još uvijek meni nemožeš prodavati pamet!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 7:06 pm

tanuki je napisao/la:ne bavim se profesionalno fotografijojom- ali se profesionalno bavim grafikom- baratam photoshopom freehendom i ilustraturom- prilično mi je jasno i dubina boje pa ona može biti i veća od 24 bita i definicija fotke ima i gamu- ako kužiš što je to- i u tisku ne postoji rgb nego cmyk- drago mi je ako želiš učiti-ali još uvijek meni nemožeš prodavati pamet!

molim te ne filozofiraj mi. da u TISKU. ovdje govorimo o PIXELIMA - govorimo o desktopu, rezoluciji i rgb - jer monitor funkcionira na rgb paleti. doh - valjda profesionalni graficar to nezna. a to sto corel i illustrator imaju da rgb paletu mozes pripremiti u cmyk to je samo ispis kodova za printer koje ce on citati, jednostavno se samo primjenjuje mjesanje boja kroz druge cimbenike - ciji se kod zapisuje u sma fajl. zato se i proces zove priprema i zato se samo moze zapisati u odredjene fajlove. ali tebi je ocito skretanje sa teme kad god se obrukas odlika - prije bih rekao mana.

inace opet se brukas bezveze. umjesto da se drzis pixela ti meni prodjes maglu o tisku. prvo si bio "profesionalni" fotograf i kriticar (sam si to bio izjavio) sad si profesionalni graficar. daj se odluci sto si. inace ja o tisku znam sve, jesi siguran da ti znas?

ja sam isto graficar (dtp+3d+animacija). ne kolega "profesionalni graficaru" ja tebi ne prodajem maglu vec znanje i to besplatno. a ako cemo onime cime ja baratam - definitivno mi nisi ni do koljena. freehand koriste amateri i oni koji nemaju novca. ali ako cemo ciji je veci...

corel draw, adobe indesign, 3ds max, zbrush, camtasia studio, adobe after effects, adobe photoshop, cd menu pro, illustrator, pdf destileri, autocad, kompletni office (dijagrami, prezentacije, formule u excelu, knjigovodstvo...), mudbox, lightroom...

profesionalno se bavis grafikom a pojma nemas o rezoluciji, pixelima, dpi i ppi, i sad tu skreces sa cijele teme i ides MENI objasnjavati pripreme za tisak i boje kojima barata printer?! daj se skuliraj prije neg se jos vise obrukas. hebote ima gamu, normalno d aima gamu, ima i kontrast, ima i desaturaciju, ima i tonove... ALI GAMA NE CINI 1 BAJT UNUTAR PIXELA. i ti se profesionalno bavis grafikom?! hahahaah
profesionalni graficar a definicija rezolucije mu je:"to je nesto drugo!" Laughing
profesionalni graficar a nezna da je pixel mjerna ejdinica
profesionalni graficar a nezna da se na tom principu i rade matematicke ejdnadzbe za izracunavanje loga pri izradi, a logoipe si morao raditi kao graficar i knjigu standarda
profesionalni graficar pa sa pixela i rezolucije poceo pametovati sad o bojama koje se koriste u tisku, valjda nas profesionalni graficar ima monitor na cmyk paletu - hahaha
...

daj nasmijavaj me jos malo svojim neznanjem. a sto se tice pripreme za tisak i stolnog izdavastva rado cu ti ocitat bukvicu jer vidim da neznas ni osnove grafickog dizajna. covjek 50 godina pa ide pametovat o cmyk i rgb bojama - to rade u osnovnoj skoli djeca a ne oni koji se smatraju "profesionalcima" i jos ides pametovat covjeku koji je to sve predavao u školi i napisao literaturu i snimio video predavanja o svom gradivu. nisam nikad ocekivao ovo da cu reci nekom sa toliko godina, ali daj odrasti covjece. o cmyk i rgb bojama pjevaju osnovnoskolci do 4 razreda osnovne. nadam se da znas koja je razlika izmedju rgb-a i cmyk-a. ne mislim da mi definiras sto skracenica znaci vec sto znaci u oku promatraca i zasto rgb i zasto cmyk. a to uce ljudi koji se prvi put susrecu sa grafikom. 1 srednje.

nekoliko puta sam te vec pitao ali opet cu - jel tebe nije stid?! hh

covjek koji za sebe kaze "profesionalni" graficar a onda izjavi da pixel ima gamu jos koja oznacava jedan bajt. hahaha kakve se gluposti od tebe necu cuti. bolje se potrudi zapamtiti ono o rezoluciji i velicinama i mjerilima i pixelima. trebat ce ti kao profesionalnom graficaru" Laughing

a ja sam jos prosjecan graficki dizajner. kad gledam sto znaci biti profesionalan, radije cu ostati prosjecan. Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 7:10 pm

Sasuke je napisao/la:Hmmm.....
tanuki...
Pixeli su ti ko metri i centimetri, samo na kompovima...
Nemos nes mjerit u centrimetrima na kompu? kak ces? ravnalom? I da mjeris ravnalom svakome bi drukcije ispalo zbog velicine monitora, zooma i inih stvari..
Zato je uveden pixel, koji je jednake velicine na svakom monitoru....

nemaš pojma!
fotka je defiinirana širinom puta visinom- a o broju piksela ovisi kolio je " teška" znaći fotka 1 puta 2 cm može bitieška od 1 kb do 1 mgb!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Neukrotivi pastuh čet kol 27, 2009 7:17 pm

Ovako da ne bi bilo bog zna čega, ja sam pitao kako na OVOM forumu postaviti slike. 800x600 je normalno, što se prepucavate oko znanja? Znaći, odeš tamo, napriviš to i to da se slika smanji, i amen. Pa da ne bi bilo daš jednostavno objašnjenje i jedan i drugi kako se to radi OVDJE, a ne ste stigli do mjeseca?!? Laughing (još sam serviser za boga, računalni operator, ajme meni...oba dva ste u pravu samo dajte pustite slike ili komentirajte ili mi na pm kažite jednostavno kako se to radi zbog vremena ili napišite post o tome...) Tanuki, aiiiii, hidari bris ovaj, mislio sam mind Abbath bris
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty72 / 99972 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 7:26 pm

ajde budi ozbiljan- vidim da me pratiš- ali molimte citiraj mi gdje sam napisao da se fotografijom bavim profesionalno?- ćinjenica je da se grafikom bavim profesionalno i iritiraju me amater koji misle da nešto znaju ( pokušavaju napraviti nešto u corelu big kes ) pripremu za tisak sam radio prije 30 g- na macu radim pripremu 20 godina- prilićno mi je jasan pojam piksela i vektorskog i digitalnog prikaza slike- nije mi jasno zašto se uzrujavaš i koristiš fraze poput - sramotiš se i zar te nije stid- ako imaš kakve realne argumente na ono što sam napisa bit će mi drago da konkretno odgovoriš- pobiješ moje krive navode i naučiš nešto ostale forumaše- a ne da se obrušavaš na mene i pokušavaš mene uvrijediti!
pokušaj svoje znanje prenjeti ako ga imaš!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Neukrotivi pastuh čet kol 27, 2009 7:29 pm

Tanuki, daj mi molim te samo ukratko na pm napiši kako. Eto, to je moja molba ako je ikako moguće. Hvala
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty72 / 99972 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by tanuki čet kol 27, 2009 7:35 pm

da proćitao sam sada ciijelu kobasicu od uvreda- i znam što je to aditivno i supraktivno mješanje boja- žalosno je da klinac poput tebe napada, vrijeđa, govori kako sam neznalica, a ni jednim slovom ne osporava ono što sam napisao!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty700 / 999700 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Hell čet kol 27, 2009 7:39 pm

..joj..tanuki...slika se sastoji od pixela...to znači ako 600*500 slika, to znači da prema visini su složeni 600 malih pixela, a horizontalno 500, i stim se mjeri veličina slike na ekranu...cijela mudrost
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty497 / 999497 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 7:43 pm

Cylon je napisao/la:..joj..tanuki...slika se sastoji od pixela...to znači ako 600*500 slika, to znači da prema visini su složeni 600 malih pixela, a horizontalno 500, i stim se mjeri veličina slike na ekranu...cijela mudrost

ne ne i ne.

640x480

prvi broj je uvijek ali uvijek horizontala a drugi broj je uvijek ali uvijek vertikala. ovo drugo si sve dobro rekao.

znaci ako imas 640x480 - to je landscape
ako imas
480x640 to je portrait
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Hell čet kol 27, 2009 7:44 pm

..ah..ok..uvijek me ubijalo koje ide prvo.haha Laughing
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Rezolucija,pixeli  slika Empty497 / 999497 / 999Rezolucija,pixeli  slika Empty

[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Gost čet kol 27, 2009 7:46 pm

Cylon je napisao/la:..ah..ok..uvijek me ubijalo koje ide prvo.haha Laughing

pa cista logika. ako imas 1024x768 aj pogledja monitor. zar ti nije logicno d je 768 vertikalno kad je taj prag monitora manji od horizontalnog? Laughing :smajlkojilupkadrugogpoglavici: hammer
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezolucija,pixeli  slika Empty Re: Rezolucija,pixeli slika

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.