Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski efekti od početaka filma sve do danas

2 posters

Go down

Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty Filmski efekti od početaka filma sve do danas

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 22, 2009 11:21 am

evo kako su napredovali filmski efekti od početaka filma sve do danas. ako nadjete koji zanimljiv video vezano uz to, slobodno stavite.

THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty889 / 999889 / 999Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty

[Vrh] Go down

Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty Re: Filmski efekti od početaka filma sve do danas

Postaj by Gost sub kol 22, 2009 11:39 am

ja u 3ds maxu radim effekte pa ih prodajem montazerima, to je onako sastrane zarada. recimo... cek nemam ja to nigdje uploadano ali radim realne animacije plamena, vode, eksplozija, tornada... uvod u čestice sam predavao u Ivori za smjer 3d dizajner - vodu, vatru i fraktale.

cek potrazit cu na netu jel ima kakav prikaz. uglavnom ti efekti se onda ubacuju u film preko after effectsa u kojem isto radim iako nisam stigao pokazati u sklopu svog predavanja post produkciju i montazu.

izvorni tutor mi je allan mckay, kupio sam sve njegove tutore davno i od njega sma najvise naucio, on radi effekte u 3ds maxu za filmsku industriju, radio je na armageddonu, danu nezavisnosti, 5 element i slicno...







ovo je sve 3ds max. montaza se vrsi ili preko adobe premiera ili after effectsa.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty Re: Filmski efekti od početaka filma sve do danas

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 22, 2009 12:00 pm

premocni su videi, najbolji su explozija i avion. bas bi volio to znat radit.

BTW, ne moras citirat post ako je odma iznad tvog
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty889 / 999889 / 999Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty

[Vrh] Go down

Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty Re: Filmski efekti od početaka filma sve do danas

Postaj by Neu pon stu 30, 2009 2:40 pm

Danas su mi bolji efekti nego prije iako ponekad pretjeraju s njima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty999 / 999999 / 999Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty

[Vrh] Go down

Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty Re: Filmski efekti od početaka filma sve do danas

Postaj by Neu ned pro 20, 2009 11:33 am

U filmu Avatar su mi efekti definitivno najbolji, čarobni su, predivni, stvarno zadivljuju, ostaneš paffff
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty999 / 999999 / 999Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty

[Vrh] Go down

Filmski efekti od početaka filma sve do danas Empty Re: Filmski efekti od početaka filma sve do danas

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.