Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

+17
The Guardian
DonCorleone
cale
Svajcenegerka
pinkpanter
stitch
9
zrinka
ŠANANA
Sasuke
zagi988
Amyicha
Neu
THUNDER_DINIX
Turrican
Love
Hell
21 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_lcap33%Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_rcap 33% 
[ 8 ]
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_lcap21%Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_rcap 21% 
[ 5 ]
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_lcap8%Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_lcap33%Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_rcap 33% 
[ 8 ]
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_lcap4%Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 24
 
 

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Chulpan uto pro 24, 2013 3:13 pm

Svatko po svojem, meni je bolji IOS..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Gost uto pro 24, 2013 4:32 pm

IOS se samo na prvi pogled čini boljim jer ide isključivo na vrhunske i skupe uređaje, a Android se trpa i na jeftine (gdje je naravno loš) i na skupe (gdje je bolji od IOSa) uređaje.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Chulpan uto pro 24, 2013 6:24 pm

Moze biti i to, ali ja te jako jeftine nisam koristila. Meni u usporedbi IOS za koplje vodi.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Gost uto pro 24, 2013 6:42 pm

Najjeftiniji novi iPhone je 700 Eura, probaj Android na mobitelu takve cijene pa onda sudi.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Chulpan uto pro 24, 2013 7:37 pm

Ti svaki uredjaj gledas kroz cijenu, a ja ga testiram i gledam hoce li zadovoljit moje za/pro/htjeve.
Symbian mi se svidio na prvu, android nikad.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Gost uto pro 24, 2013 7:58 pm

Dojam OS a se zasigurno zasniva na ugodi korištenja,koje itekako ovisi o uređaju na kojem se izvodi.

Stoga je neozbiljno reći da je IOS sa svim svojim glupim ograničenjima bolji od Androida, a da se pritom Androd ne oproba na uređaju bar slične klase uz koju dolazi i pripadajuća cijena.

Volio bih vidit Ios na uređaju cijene 100-200 dolara,na kojima je Android najčešće instaliran smajlić

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Chulpan uto pro 24, 2013 8:02 pm

Imala sam Iphone, ne taj od 700 eu ali ni puno slabiji.
Ne znam kako bi ti mogla pojasniti: meni se android kao sistem ne svidja, ma bio i na najboljem uredjaju ikad on ce zadrzati sve svoje manjkavosti.

A sad moram biti malo s mojima, blagdan je. Tipkamo se sutra. Wink

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Gost uto pro 24, 2013 8:03 pm

Blago tebi,ja sam daleko od svojih.

Sve najbolje,gustajte!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA? - Page 3 Empty Re: Koji operacijski sustav posjedujete na mobitelima ili PDA?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.