Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ

+30
Zločesti Ivek
Neu
WEYLAND-YUTANI
koraba
m
Godal
zbracun
pametnom dosta
URIEL
makaj
damfisk
Turrican
Optimyst
Teo
Hunnerkongen
Prop
Mass
pustinja
scorpio57
Amante
Ecstasy
eva kant
walter
Neukrotivi pastuh
evitaa
Mr.Cooly
FALKON 2
Hell
tanuki
goc
34 posters

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant čet lis 01, 2009 8:41 pm

pa nek ljudi onda izađu na taj referendum. nitko im ne brani da to ne učine.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by evitaa čet lis 01, 2009 9:01 pm

Da dobro si to sada rekla.Ljudi umjesto da koriste svoje pravo ili obavezu izlaska na referendum i time odlučuju o vlastitioj sudbini,oni ignoriraju izlaske na izbore i time pomažu stranci sa najvećim izbornim rezultatima, u ovom slučaju uspjeh referenduma oko ulaska u EU čemu se protivi večina građana.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant čet lis 01, 2009 9:17 pm

odakle znaš da se tome protivi većina građana ako referenduma još nije bilo? ima li već nekih anketa?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by evitaa čet lis 01, 2009 9:29 pm

Da,to sam vidjela u nekim anketama,te u emisijama gdje se građani izjašnjavaju.Može se zaključiti i oko nekih poteza vlade da je puno građana protiv toga,osim toga pa i sam prijedlog oko izmjene zakona to pokazuje.Ima puno naznaka tome,pogotovo zadnjih mjeseci.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant čet lis 01, 2009 9:55 pm

ne znam, stvarno nisam vidjela nikakve trenutne ankete, ali koliko je meni poznato, većina hr građana želi u EU ili je to željela do prije nekoliko mjeseci. no kako su oni sada ogorčeni na vladu, moguće i da su promijenili mišljenje o tome.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Neukrotivi pastuh čet lis 01, 2009 10:08 pm

Ma vlada je u zbrci. Ne znaju ni tko im glavu nosi. A kamo li da će donijeti neku odluku.
HDZ ima svoj plan kao i sve ostale stranke. Sad dolazi sdp nakon njih opet hdz i tako redom...
Dijasporu koriste oko svojih gluposti, a sama dijaspora nema pojma što se dešava u državi. Primjer, radio sam u njemačkoj 2 godine pa znam kako to izgleda. Nisam ni znao što se u dvije godine zbiva. Na tom teritoriju je sasvim druga informacija itd.

Dalje, kada je u pitaju dijaspora, kao trgovac sam slušao gomilu ljudi, obitelji, bračnih parova, starijih ljudi koji nisu imali pojma što se ovdje zbiva nego su kupovali sve što ima veze sa hrvatskim grbom, zastavom i sl. Jasno je, nisu ljudi krivi, ali maniopulacija glasanja je tako jadna, bijedna koja nam kaže tko vlada nad nama.

Da ne ulazim u detalje, sve ono što je gore napisano Evita je manipulacija. Ljudi više nisu glupi, pada sve.


Eva, za EU nismo niti ćemo biti. Čudo ako se to desi za 10-15 godina i to istočni EU, a zapadni će ostati kakvi su i planovi. Ne čitam nikakve novine, već logično razmmišljam. Ako nisam u pravu razuvjeri me.

Evo ti jedan dodatak. Kako razmišlja čovjek u ovoj državi sad. A napisana je 72. Time.

Za koji život treba da se rodim
Za koji sudnji dan treba da živim
I kojem bogu treba da se molim
I koju ženu treba da volim ja

Za čiju ljubav trebam da sam sretan
Za čiju ranu treba da sam bol
Na čijem odru treba da svijeća
Za koju ženu treba da sam gol

I nikada neću saznati to
Kud vodi me put života mog
Za čiju volju se rađa se živi i mre

Za čije nebo treba da sam duga
U čijoj tami treba da sam luč
Za koju pjesmu treba da sam tuga
U čijoj čaši treba da sam žuč ja

Za koju jesen treba da sam žetva
Za koju sliku treba da sam kist
Za čije usne treba da sam kletva
Za koje grane treba da sam list
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty72 / 99972 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant čet lis 01, 2009 10:21 pm

Neukrotivi pastuh je napisao/la:
Eva, za EU nismo niti ćemo biti. Čudo ako se to desi za 10-15 godina i to istočni EU, a zapadni će ostati kakvi su i planovi. Ne čitam nikakve novine, već logično razmmišljam. Ako nisam u pravu razuvjeri me.
jasno je meni da hr nije za nigdje drugdje nego za balkan, al svejedno će za koju godinu ući u EU. ne zato jer je ta EU voli, već zato jer je treba.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Gost čet lis 01, 2009 10:41 pm

eva kant je napisao/la:
Neukrotivi pastuh je napisao/la:
Eva, za EU nismo niti ćemo biti. Čudo ako se to desi za 10-15 godina i to istočni EU, a zapadni će ostati kakvi su i planovi. Ne čitam nikakve novine, već logično razmmišljam. Ako nisam u pravu razuvjeri me.
jasno je meni da hr nije za nigdje drugdje nego za balkan, al svejedno će za koju godinu ući u EU. ne zato jer je ta EU voli, već zato jer je treba.

ali ne trebamo.
to nitko ne kuzi. unistavanje gospodarstva i donosenjem zakona kojima vlada unistava male privrednike time se i zeli pokazati da nam je EU izlaz. drugo da smo mi usli u EU kad i njemacka, francuska, engleska i Italija kad je to jos bila trgovinska organizacija potpomognuta financiranjem iz amerike kako bi opstala i omogucila konkurentnost americi i japanu. EU vise nije samo to. ako pratite sto se sve dogadja untar nje onda znate da se stalno otvaraju nova mjesta koja diktiraju uvijete a premjeri i predsjednici drzava nemaju komotno nikakav autoritet vise, tojest imaju ga al on iz godine u godinu slabi. sve je to lijepo imati ujedinjenu europu, jedna drzava sacinjena od manjih, ali stvar je sto na britanskoj televiziji ove neovisne televizije pokazale su plan EU a to je kad skupi cijelu europu oduzeti mjesta premjerima, pretvoriti ih u izaslanike, europu podjeliti u nekoliko razvojnih regija, tu vise ne postoje drzave. radi se o diktaturi jednog covjeka koji vuce korijene iz austrougarske jedne vrlo bogate politicke obitelji.

i zbilja nam EU ne treba. navuci ce nas novcem a znamo da nitko ne poklanja milijune eura samo tako jer je dobar, navuci ce nas timea onda ce nas kao sto banke stisnu porezne obveznike tako ce EU i nas. iskoristit ce nas za turizam, uzet ce nam vodu, zahtjevati nuklearke i uvijek ce tu biti izjava:"morate zadovoljiti ciljeve!" i nikad nece biti dosta. ljudi moji engleska pokusava se otrgnut sada od europske unije jer je skuzila o cem s radi. norveska i svedska i irska odavno su skuzile o cem se radi zato i nisu u savezu... vjerujte, NATO nam treba, UN nam treba ali EU nam ne treba je zadnje sto trebamo je da nam drugi diktiraju sto cemo sa vlastitom zemljom. izlaz je kao sto ja vec 10 godina kad god se nadjem u takvom razgovoru kazem - podici bdp ulaganjem u covjeka i znanje i njegov rad jer time i proracun bi bio stabilniji i bilo bi moguce izvoztii i zastiti nase proizvodjace na domacem trzistu ne uvoziti 40 ljestava i alata iz kine koji su jeftiniji vec obustavit takav uvoz i dopustiti da nas covjek, proizvodjac ima to trziste. ali to nitko ne kuzi pa cak ni ovi u politici u vrhu - tek prije tjedan dana ovoj glupaci kosorici pao na pamet bdp. pa ehbote gdje je svim politicarima bila pamet zanjih 20 godina, al ajd. ako je 20 godina trebalo da nauce sto je bdp valjda ce sada nesto i uciniti. ali EU nam ne treba. bacit ce nas u trosak i dugove i nikad necemo moci izaci iz njih, kao sto engleska sad ne moze izaci. a nije ni francuska daleko.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Neukrotivi pastuh čet lis 01, 2009 10:52 pm

Tako je Abbath. Ukratko, treba prostituirati...A politikla je u tom smjeru i išla.
kao i uvijek...
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty72 / 99972 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by evitaa pet lis 02, 2009 12:20 am

Abbath je napisao/la:
eva kant je napisao/la:
Neukrotivi pastuh je napisao/la:
Eva, za EU nismo niti ćemo biti. Čudo ako se to desi za 10-15 godina i to istočni EU, a zapadni će ostati kakvi su i planovi. Ne čitam nikakve novine, već logično razmmišljam. Ako nisam u pravu razuvjeri me.
jasno je meni da hr nije za nigdje drugdje nego za balkan, al svejedno će za koju godinu ući u EU. ne zato jer je ta EU voli, već zato jer je treba.

ali ne trebamo.
to nitko ne kuzi. unistavanje gospodarstva i donosenjem zakona kojima vlada unistava male privrednike time se i zeli pokazati da nam je EU izlaz. drugo da smo mi usli u EU kad i njemacka, francuska, engleska i Italija kad je to jos bila trgovinska organizacija potpomognuta financiranjem iz amerike kako bi opstala i omogucila konkurentnost americi i japanu. EU vise nije samo to. ako pratite sto se sve dogadja untar nje onda znate da se stalno otvaraju nova mjesta koja diktiraju uvijete a premjeri i predsjednici drzava nemaju komotno nikakav autoritet vise, tojest imaju ga al on iz godine u godinu slabi. sve je to lijepo imati ujedinjenu europu, jedna drzava sacinjena od manjih, ali stvar je sto na britanskoj televiziji ove neovisne televizije pokazale su plan EU a to je kad skupi cijelu europu oduzeti mjesta premjerima, pretvoriti ih u izaslanike, europu podjeliti u nekoliko razvojnih regija, tu vise ne postoje drzave. radi se o diktaturi jednog covjeka koji vuce korijene iz austrougarske jedne vrlo bogate politicke obitelji.

i zbilja nam EU ne treba. navuci ce nas novcem a znamo da nitko ne poklanja milijune eura samo tako jer je dobar, navuci ce nas timea onda ce nas kao sto banke stisnu porezne obveznike tako ce EU i nas. iskoristit ce nas za turizam, uzet ce nam vodu, zahtjevati nuklearke i uvijek ce tu biti izjava:"morate zadovoljiti ciljeve!" i nikad nece biti dosta. ljudi moji engleska pokusava se otrgnut sada od europske unije jer je skuzila o cem s radi. norveska i svedska i irska odavno su skuzile o cem se radi zato i nisu u savezu... vjerujte, NATO nam treba, UN nam treba ali EU nam ne treba je zadnje sto trebamo je da nam drugi diktiraju sto cemo sa vlastitom zemljom. izlaz je kao sto ja vec 10 godina kad god se nadjem u takvom razgovoru kazem - podici bdp ulaganjem u covjeka i znanje i njegov rad jer time i proracun bi bio stabilniji i bilo bi moguce izvoztii i zastiti nase proizvodjace na domacem trzistu ne uvoziti 40 ljestava i alata iz kine koji su jeftiniji vec obustavit takav uvoz i dopustiti da nas covjek, proizvodjac ima to trziste. ali to nitko ne kuzi pa cak ni ovi u politici u vrhu - tek prije tjedan dana ovoj glupaci kosorici pao na pamet bdp. pa ehbote gdje je svim politicarima bila pamet zanjih 20 godina, al ajd. ako je 20 godina trebalo da nauce sto je bdp valjda ce sada nesto i uciniti. ali EU nam ne treba. bacit ce nas u trosak i dugove i nikad necemo moci izaci iz njih, kao sto engleska sad ne moze izaci. a nije ni francuska daleko.

To što si ti napisao nije nikakav nikakva novost,već u tome i leži problem...što to svi znaju a nitko ništa ne poduzima.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant pet lis 02, 2009 5:32 am

abbath, ali ja nigdje nisam napisala da hr treba EU, već obrnuto.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Gost pet lis 02, 2009 7:36 pm

eva kant je napisao/la:abbath, ali ja nigdje nisam napisala da hr treba EU, već obrnuto.

u jebote onda sma pogresno citirao. ne snalazim se sa ovim quotovima. jer na deviant artu je drukcije . sorry... znam da sma procitao d aje netko napisao da nam je EU izlaz. vjerojatno je to bio post ili iznad tvog ili ispod. oprosti jos jednom na sjebu. zbilja sam masio... tako je to kad se pravim pametan a ne gledam koga quotam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty HDZ

Postaj by Hell uto sij 05, 2010 3:10 pm

..imamo parodijsku temu, ali nemamo službenu..
što mislite o ovoj stranci?
Jeste li član?
Kako komentirate stanje u toj stranci?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty497 / 999497 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Gost uto sij 05, 2010 3:11 pm

Nisam clan,ni ne zelim nikada biti clan...Jednostavno da kazem oni su upropastili drzavu...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Neukrotivi pastuh uto sij 05, 2010 6:24 pm

zrine89 je napisao/la:Nisam clan,ni ne zelim nikada biti clan...Jednostavno da kazem oni su upropastili drzavu...

A tko će je popraviti? Nitko, pa nek upropaste do kraja. Ja sam u stresnom periodu :S:
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty72 / 99972 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Gost uto sij 05, 2010 6:27 pm

upravu si nece nitko popravit...ponestalo kljuceva i sarafigere Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Hell uto sij 05, 2010 6:31 pm

pitajmo sfingu
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty497 / 999497 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Neukrotivi pastuh uto sij 05, 2010 6:38 pm

HDZ ima unutarnji stranački problem. Uskoro odlaze ... još samo malo.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty72 / 99972 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Ecstasy sub sij 16, 2010 11:39 am

podržavao sam HDZ dok je bio u njem Sanader, Primorac i dr. Sad više ne. To nije onaj HDZ kao i prije par godina.

Ecstasy
Ecstasy
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 362
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty8 / 9998 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Amante sub sij 16, 2010 12:03 pm

HDZ zna a to može samo onaj koji zna Laughing
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Ecstasy sub sij 16, 2010 12:04 pm

ma odpjevao pjesmu i dali mu kilo janjetine Laughing
Ecstasy
Ecstasy
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 362
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty8 / 9998 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Amante sub sij 16, 2010 12:09 pm

Al ive, on tebi pjeva Very Happy
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by scorpio57 sub sij 16, 2010 12:18 pm

O HDZ-u ništa dobro nalapali su se love na krvlju branitelja,70%posto bivših i sadašnjih visoko rangiranih njihovih članova da je pravde bili bi u čorki
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty65 / 99965 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Neu sri sij 27, 2010 9:54 pm

Sin HDZ-ovca za 8 dana izašao iz pritvora od 30 dana


Hrvoje Đakić (23) iz Pitomače, sin saborskog zastupnika HDZ-a i šefa HVIDRA-e Josipa Đakića, optužnicu zbog pokušaja ubojstva čekat će na slobodi iako mu je bio određen jednomjesečni pritvor.


Hrvoje Đakić je pritvoren 11. siječnja zbog pokušaja ubojstva 31-godišnjeg Zadranina Predraga Vukčevića u Preku na otoku Ugljanu.

Do incidenta je došlo dan prije ispred disco bara Ritam u mjestu Ugljan nakon što je 31- godišnji Zadranin spriječio fizički i verbalni sukob Đakića sa 22-godišnjim i 18-godišnjim mještanima. Iznerviran miješenjem Zadranina u svađu, Đakić je pratio 31-godišnjaka automobilom do trajektnog pristaništa gdje se potom parkirao u mrak pokra kioska čekajući da ovaj naiđe.

U trenutku kada je 31-godišnjak naišao Đakić je automobilom krenuo na njega nakon čega je ovaj pao preko poklopca motora na asfalt i onesvijestio se. Kako bi se obranio od napada njegov mlađi prijatelj je tada kamenom razbio staklo na vratima Đakićeva automobila nakon čega je Đakić i pobjegao. Policija ga je ubrzo pronašla i uhitila, te je utvrđeno da je bio pod utjecajem od 1,28 promila alkohola.

Pred istražnim sucem Borisom Babićem on se branio šutnjim, a za svoju je obranu angažirao dva odvjetnička ureda – Pavlović i Kotlar i partneri. Sudac Babić mu je tada odredio pritvor u trajanju do mjesec dana zbog mogućnosti utjecaja na svjedoke, piše Jutarnji list.


Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty999 / 999999 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by evitaa čet sij 28, 2010 7:40 am

Odlaskom Ive Sanadera Hdz nikada nije bio slabiji ,koliko god se to prikazuje boljom političkom sposobnošću Jadranke Kosor očito je da je Vlada primorana od EU na borbu protiv korupcije i promjene koje se upravo događaju.Korupcija je jedan od najvažnojih razloga što Hrtvatska već nije u EU i to je EU komisija stalno naglašavala u izvješćima ali sa Sanaderom nije bilo moguće upravljati tj.surađivati da bi Hrvatska ispunila uvjete za ulazak u Eu dok Kosorica ratuje protiv korupcije , ne zato jer je dobra političarka ili sposobnija već jer je željna vlasti i vjerovatno je to razlog iznenadnog obrata naše Vlade , borbre protiv korupcije , zatvaranja , odricanja Ive Sanadera kojem je niz godina bila desna ruka, ali treba vidjeti kako će ići sa procesuiranjem tih afera , a ovo sve što se događa pod njenom palicom je logičan slijed događaja i dirigiranje EU .Ali ipak ima tu i pozitivnih stvari , prije nego Kosorica izgubi vlast pozatvarat će sve one sa kojima je dugi niz godina "usko" surađivala .



Hell je napisao/la:..pa ja sma za sdp...dio sam njihove stranke...(makar su skupi) Laughing

Koliko te koštalo članstvo do sada u Sdp?
Ovo je dosta iznenađujuć podatak.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
HDZ - Page 3 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 3 Empty Re: HDZ

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.