Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ

+30
Zločesti Ivek
Neu
WEYLAND-YUTANI
koraba
m
Godal
zbracun
pametnom dosta
URIEL
makaj
damfisk
Turrican
Optimyst
Teo
Hunnerkongen
Prop
Mass
pustinja
scorpio57
Amante
Ecstasy
eva kant
walter
Neukrotivi pastuh
evitaa
Mr.Cooly
FALKON 2
Hell
tanuki
goc
34 posters

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Gabriel ned pro 07, 2014 9:48 pm

eva kant je napisao/la:na onu zbog koje je vođen sudski proces, koja je dokazana i zbog koje je počinitelj osuđen.
da sam znao na što misliš nebih te pitao, a ako moram za to pitat gugla...hvala na odgovoru
Prop je napisao/la:

Ako mene pitaš, ovisi o kojem stoljeću govorimo? Very Happy
a odakle znam, moram gugla pitat o čemu eva priča
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant ned pro 07, 2014 10:12 pm

Gabriel je napisao/la:
da sam znao na što misliš nebih te pitao, a ako moram za to pitat gugla...hvala na odgovoru

a odakle znam, moram gugla pitat o čemu eva priča

mislim na pljačku bivšeg premijera..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by m pon pro 08, 2014 7:59 am

ne samo bivšeg premijere , nego i ekipe koja je bila oko njega , pa to je bila uigrana ekipa za izvlačenje novaca iz manje više svih državnih tvrtki , u neke kombinacije su bili uključei i nestranački ljudi , ježić i njegov dioki .......
oni su fino godinama izvlačili keš iz svi jačih državnih firmi putem one promotroske kuće ili ka već je , fimi media ....
tu je bilo hrpa državnih kompanija , hep , šume , vode , ministarstva raznorazna , hž , carninska uprava , idt........
nitko ne može tvrditi da je za to znao samo premijer , morali su i drugi znati , morali su ......
ili su totalni debili , pa nisu jednostavno mogli skužiti , manjak stanica u mozgu ....

a bivši premijer nam je pravi , ali pravi lopov , varalica ...
sjedi u prdekani , mislim da ne moram pisati zašto .....


HDZ , trenutno vodstvo te šta već je , skupine , nakupine , je još gore nego ovo prije ....
još gore , nejasna mi je kolinda , što se dala uvući u ovo sve , onnako djelovala mi je bistra ženska , a sada ne bih to rekao za nju , da je bistra kad se dala uvući u ovu cijelu pizdarju ..




m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant ned pro 21, 2014 11:36 pm

Tomislav Karamarko izgubio je političku busolu. Njegova je retorika ogledni primjer totalitarne svijesti, čime se Karamarko i njegov HDZ predstavljaju kao klasični sljedbenici KPJ-a iz razdoblja 1945.-1953. Sažetak je to ocjena kojima sociolog i povjesničar Dražen Lalić i Dragan Markovina komentiraju Karamarkov govor u utorak navečer u Vinkovcima, gdje je upitao »kako ćemo se pomiriti i nalaziti kompromise s onima koji hrvatsku državu nikada nisu htjeli, niti voljeli, niti je željeli«.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Karamarkova-retorika-je-primjer-totalitarne-svijesti
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by tanuki ned pro 21, 2014 11:40 pm

otkud si sada ispala sa karamarkom ?
jebote zar ti nisu dovoljne ove igre oko predsjedničkih izbora,
Kolinda bi mogla pobjediti da iza sebe nema tog smješnog lika Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty700 / 999700 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by eva kant ned pro 21, 2014 11:46 pm

pa čitam malo štampu..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty92 / 99992 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by tanuki ned pro 21, 2014 11:52 pm

eva kant je napisao/la:pa čitam malo štampu..
pa i ja malo čitam, ali bilo bi bolje da ne čitanm
HDZ ili SDP
nekada u ex Yu jednostranačje a sada dvije stranke nasljednice, podjednako nakaradne Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty700 / 999700 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Neu pet sij 09, 2015 9:11 pm

prognoziram da će hdz pet doći na vlast, da će kolinda pobijediti
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty999 / 999999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Zločesti Ivek pet sij 09, 2015 9:22 pm

Uz ovako blesav narod to nam je i daleka budućnost... malo HDZ, malo SDP... a narod uvijek nezadovoljan...
Zločesti Ivek
Zločesti Ivek
CroFriends premium Ivek
CroFriends premium Ivek

Registriran/a : 27.09.2012
Broj postova : 401
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Neu sri sij 14, 2015 10:09 pm

HDZ - Page 12 10157310
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty999 / 999999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Nemo sri sij 14, 2015 10:13 pm

Nk Titanik? <3
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty4 / 9994 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 pon kol 10, 2015 6:46 am

Zanimljivo da SDP mijenjajući zakone da zaštiti svoje kriminale i krađe, nusputno će osloboditi najvećeg političkog konkurenta HDZ od presude da je "kriminalna organizacija".
Ili je to "Presedan u Hrvatskom pravosuđu. Dali se tu radilo o politički montiranom procesu od strane SDP-a protiv jedinog konkurenta koji ih može makniti sa vlasti ili se radi o visokom stupnju korupcije u Hrvatskom pravosuđu?!"

Zanimljivooo i to jako ... Razz

Zbog izmjena Kaznenog zakona inkriminacija temeljem koje je osuđena stranka više nije kazneno djelo Kada vjerojatno najveći antikorupcijski slučaj u novijoj hrvatskoj povijesti, afera Fimi-Media, u kojoj je prvi put zbog korupcije osuđena i jedna politička stranka - HDZ, 28. rujna dođe na Vrhovni sud, o žalbama na presudu odlučivat će gotovo identično vijeće koje je prije godinu dana već odlučilo da ono što se HDZ-u stavlja na teret nepravomoćnom presudom - više nije kazneno djelo. Štoviše, prema tumačenju nekolicine pravnih stručnjaka koje smo konzultirali, mišljenje ovoga vijeća u toj presudi u potpunosti je utemeljeno na postojećem zakonu - te oblik kaznenoga djela iz kojega u slučaju Fimi-Media proizlazi krivnja HDZ-a, od prvoga dana 2013. više ne postoji u hrvatskom kaznenom zakonu. Dalje, problem nestanka ovakvoga kaznenoga djela puno je širi od slučaja Fimi-Medije te bi mogao srušiti i čitav niz predmeta gospodarskoga kriminala s iznosima koji se mjere u stotinama milijuna kuna. VEZANE VIJESTI Vijesti JELENA LOVRIĆ Ustavni sud upropaštava vlastiti ugled. Društvo u velevažnim crnim togama puca u noge i sebi i pravnoj državi EKSKLUZIVNI INTERVJU SA SANADEROVOM ODVJETNICOM JADRANKOM SLOKOVIĆ 'Cinizam je reći da sam spasila sve profitere' USTAVNI SUD SRUŠIO TURUDIĆEVE PRESUDE SANADERU Koje su ključne greške zbog kojih su obje morale pasti? Novac za stranku Nepravomoćnu osuđujuću presudu u slučaju Fimi-Medije zagrebački Županijski sud je donio 11. ožujka prošle godine, a njome je zbog izvlačenja više desetaka milijuna kuna iz državnih poduzeća, agencija i ministarstava preko marketinške agencije Fimi-Medije krivima proglašeno pet fizičkih i dvije pravne osobe. Pravna osoba HDZ osuđena je jer su, prema mišljenju suda, njezini tadašnji čelnici, odnosno odgovorne osobe, Ivo Sanader i Branka Pavošević, novac između ostaloga ilegalno pribavljali za stranku, a novac je zatim bio upotrebljavan za razne stranačke potrebe - od plaćanja kampanje, predizbornih plakata, domjenaka, pjevača... Sanader i Pavošević su novac HDZ-u pribavljali zloporabom svojih položaja, a sud je pravnu osnovu za odgovornost HDZ-a našao u Zakonu o odgovornosti pravnih osoba, prema kojemu je potrebno da kazneno djelo počini odgovorna osoba pravne osobe, te da pravna osoba tim djelom dobije imovinsku korist. Nema kontinuiteta Točno mjesec dana nakon objave presude za Fimi-Mediju, dok se njezino obrazloženje još pisalo, vijeće Vrhovnoga suda kojim je predsjedavala sutkinja Senka Klarić Baranović, a čiji su članovi bili suci Marijan Svedrović i Branko Brkić, donijelo je javnosti potpuno nepoznatu presudu za jedan slučaj financijskih malverzacija iz Vukovara, a čiji bi sadržaj evidentno mogao imati jasne reperkusije i na slučaj Fimi-Medije. U presudi VSRH I Kž 267/2011-6 od 2. travnja 2014. Vrhovni sud je, naime, odlučio kako oblik zloporabe odgovornih osoba kojim su svojoj vlastitoj tvrtki pribavili imovinsku korist nema više kontinuitet u kaznenom zakonu koji je stupio na snagu prvim danom 2013. Naime, 1. siječnja 2013. na snagu je stupio novi kazneni zakon, s potpuno novim kaznenim djelima. Zakon, pak, propisuje da svako djelo iz staroga zakona, odnosno svaki njegov oblik - mora postojati i u novome zakonu. Kazneno djelo zloporabe položaja i ovlasti, za koje su svi bili osuđeni u slučaju Fimi-Media, tako bi trebalo imati kontinuitet u jednom od dva nova članka novoga KZ-a. Za slučajeve kad zloporabu radi državni službenik ili službena osoba postoji članak 291., dok je za slučajeve u kojima se radi o povredama iz gospodarskog poslovanja odgovornih osoba privatnih tvrtki napravljeno novo kazneno djelo - zloporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju. Međutim, prema spomenutoj presudi, jedan specifičan oblik staroga djela nije pokriven novim kaznenim djelom. Radi se o obliku kada odgovorna osoba neke tvrtke pribavlja imovinsku korist, ne sebi osobno, već svojoj tvrtki, a radi se zapravo samo o shvaćanju jednoga termina. Naime, članak 246. propisuje da krivnja postoji kada odgovorna osoba zloporabom povjerenja pribavi sebi ili drugoj osobi ilegalnu korist, a time svojoj pravnoj osobi prouzroči štetu. Međutim, kada osoba svojoj pravnoj osobi ne pričini štetu, već samo pribavi korist - prema postojećem stavu - nije kažnjivo. “S obzirom na to da to kazneno djelo čini onaj tko zloporabom povjerenja pribavi sebi ili drugoj osobi korist, time da druga osoba može biti druga fizička ili pravna osoba, dakle ne pravna osoba u kojoj počinitelj obnaša dužnost odgovorne osobe”, navodi se u presudi VSRH. Ispravna odluka Jutarnji je za komentar ove presude kontaktirao nekoliko pravnih stručnjaka koji su nam neslužbeno potvrdili da bi ova presuda i te kako mogla imati reperkusije na slučaj Fimi-Medije, ali i mnoge druge slučajeve. Umirovljeni profesor Kaznenog prava Pravnog fakulteta u Zagrebu Petar Novoselec komentirajući presudu iz 2014. tvrdi kako je Vrhovni sud donio ispravnu odluku te da za takve slučajeve kontinuitet zaista ne postoji. Također, on smatra kako odgovornost pravne osobe kojoj bi korist bila pribavljena zloporabom odgovorne osobe u tome slučaju ne bi postojala. je napisao/la:

http://www.jutarnji.hr/novi-zakon-rusi-inkriminaciju-hdz-a-u-slucaju-fimi-media--/1396826/
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by damfisk čet kol 20, 2015 10:35 am

Ako se ne varam, zakone donosi (i mijenja ih) Sabor. Tako stoji u Ustavu.

Pa bi me zanimalo gdje to u Ustavu točno piše da zakone mijenja SDP?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Gabriel čet kol 20, 2015 2:50 pm

Laughing
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 čet kol 20, 2015 5:53 pm

Gabriel je napisao/la:Laughing

baš tako

ipak nije pogrešno mišljenje da je glup, jer misli da smo mi glupi ... kofica
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by damfisk čet kol 20, 2015 6:02 pm

Kad član HDZ-a govori o tuđoj gluposti to je isto kao da peder govori o tuđim hemoroidima.

Ali ništa drugo se niti ne može očekivat od primitivne HDZ-ovske neobrazovane seljačine.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 pet kol 21, 2015 7:05 am

damfisk je napisao/la:Kad član HDZ-a govori o tuđoj gluposti to je isto kao da peder govori o tuđim hemoroidima.

Ali ništa drugo se niti ne može očekivat od primitivne HDZ-ovske neobrazovane  seljačine.

Ovo boldano je primitivizam ,odnosno kada nemaš šta pametno napisati (a rijetko više imaš jer si se izgubio u vremenu i prostoru), onda potežeš boldani način pisanja ... i čak tebe usporediti sa primitivnim seljacima je uvreda za prave seljake ... Wink
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by damfisk pet kol 21, 2015 7:15 am

Kao i svaki pravi HDZ-ovac, prvi kreneš sa vrijeđanjem a kad ti se uzvrati istom mjerom cviliš poput kukavičke pičke.

Ništa drugo nisam ni očekivao od neobrazovane HDZ-ovske seljačine.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 pet kol 21, 2015 8:35 am

Laughing Laughing

Šta reći nego da si glup i primitvan do bola, jer pokušavaš uvjeriti nekoga o načinu funkcioniranja "donosenja zakona", a i sam znaš da bilo tko drugi osim SDP-a i njihovih satelita nemože predložiti zakon koji će i proći u Saborskoj proceduri i to iz razloga što imaju većinu u Saboru! A to tvoje vrtenje floskula davno je prestalo biti ikome zanimljivo kao i što mačke nakon nekog vremena prestane biti zanimljiva igra sa vlastitim repom. Wink Jednako kako su se zakoni predlagali i donosili za vrijeme HDZ-a, znači prolaze zakoni koje je vladajuća garnitura poslala u proceduru,

Samo glupa osoba pokušava tvrditi kako netko drugi donosi zakone kontra većine u Saboru.

FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by damfisk pet kol 21, 2015 9:48 am

Opet lažeš, kao i obično. Samo zaboravljaš da ti ovo nije sastanak HDZ-ovog ogranka u tvom selu.

Gdje sam ja to tvrdio da netko donosi zakone protiv većine u Saboru? Citiraj tu moju tvrdnju, seljačino neobrazovana HDZ-ovska?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 pet kol 21, 2015 12:35 pm

damfisk je napisao/la:Ako se ne varam, zakone donosi (i mijenja ih) Sabor. Tako stoji u Ustavu.

Pa bi me zanimalo gdje to u Ustavu točno piše da zakone mijenja SDP?


Upravoova tvoja tvrdnja pokušava ustvrditi da nije SDP donio taj zakon iako i sma znaš da je predlagatelj toga zakona klup zastupnika SDP-a, ali naravno ti se pravi (ustavri nepraviš glup) (pa onda moram ti saopćiti da ovo nije sastanak Splitskog SDP-a nego forum gdje i drugi ipak nešta znaju Wink )
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by damfisk sub kol 22, 2015 9:50 pm

Dakle, ne možeš citirat?

Naravno. Jer si lažov HDZ-ovski i obrazovana seljačina.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 ned kol 23, 2015 5:36 am

Ipak se ne praviš glup, ti to jesi.

A dokaz tome je to da još nisi shvatio da ovdje ne prolaze tvoje naučeno manipuliranje i izvrtanje ...

A ja ću ti postaviti pitanje sada:Koji je zakon izglasan u Saboru a kojega su predložili zastupnici oporbe? (kada odgovoriš na to dat ćeš i odgovor na onu tvrdnju koju pokušavaš izvrnuti a to da SDP nije predložio i izglasaoa SA SVOJOM VEĆINOM u Saboru)
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Gabriel ned kol 23, 2015 1:32 pm

sabor donosi zakone, odnosno većina u saboru, većina u saboru je uvijek vladajuća stranka/koalicija, trenutno su to kukurikavci sa sdp-om na čelu što pojednostavljeno znači da sdp donosi zakone, bar trenutno iako to ne piše doslovno u ustavu. to znate obojica ali se vi svejedno oko gluposti prepucavate i volite vrijeđati da nitko normalan više ne reagira na vas (ja se ne ubrajam u normalne tak da se ne hvatate za to) a ti falk budi zadovoljan, od neobrazovane seljačine postao si obrazovana seljačina na naglo smajlić
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by FALKON 2 ned kol 23, 2015 1:39 pm

damfisk je napisao/la:Dakle, ne možeš citirat?

Naravno. Jer si lažov HDZ-ovski i obrazovana seljačina.

Laughing Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
HDZ - Page 12 Empty9 / 9999 / 999HDZ - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 12 Empty Re: HDZ

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.