Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

+24
sunce
RarRapid
Hunnerkongen
Purgy
Love
zbracun
makaj
Teo
m
Prop
The Guardian
Angie
Mass
eva kant
Amyicha
tanuki
kici
FALKON 2
mrkyblu
diabolik.
ivanna
House
ylangylang
Neu
28 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by The Guardian čet srp 21, 2011 10:53 am

Prop je napisao/la:
The Guardian je napisao/la:
A i volio bi da dobijemo zdravstveni sustav ko u americi, ko hoce placa, ko nece ne placa, koliko platis takva ti usluga.

A što je s onima koji ne mogu platiti masnu lovu koju zahtijeva neki veći zahvat?

pa sada ako trebas neki zahvat ili cekas mjesecima ili das punu kovertu pa ga dobijes odmah. Znaci placas prvo na placi, pa poslje jos u koverti, plus jos dodatno onaj kurac neki ako nemas ono dodatno osiguranje... Pa mi smo bogatiji od amera, kad 3 puta mozemo platiti jednu stvar...
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by The Guardian čet srp 21, 2011 10:54 am

[quote="Teo"]
Prop je napisao/la:
The Guardian je napisao/la:
A i volio bi da dobijemo zdravstveni sustav ko u americi, ko hoce placa, ko nece ne placa, koliko platis takva ti usluga.

Obaba je promjenio taj zakon sad je sustav plačanja od strane države skoro ko naš. Bilo je na TV-u da su se bunili liječnici zbog tog zakona, ode im biznis.

Nazalost taj je sustav meni izgledao odlicno. Ako imas (hoces) placaj, ako nemas (ne zelis) nemoj placat....
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by m čet srp 21, 2011 12:17 pm

ali dobro je prop postavio pitanje , što je sa onima koji nemaj keš za platiti , koji rade za neki minimalac , kaj sa njima , tko odlučuje što je neki socijalni minimum u takvim zdravstvenim sustavima ....

a naši doturi , ma samo da se drže one svoje zakletve .......
sve bi bilo ok
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by The Guardian čet srp 21, 2011 2:59 pm

Pa oni su i ovako najebali jer nemaju za mito Laughing
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Teo čet srp 21, 2011 4:26 pm

[quote="The Guardian"]
Teo je napisao/la:
Prop je napisao/la:
The Guardian je napisao/la:
A i volio bi da dobijemo zdravstveni sustav ko u americi, ko hoce placa, ko nece ne placa, koliko platis takva ti usluga.

Obaba je promjenio taj zakon sad je sustav plačanja od strane države skoro ko naš. Bilo je na TV-u da su se bunili liječnici zbog tog zakona, ode im biznis.

Nazalost taj je sustav meni izgledao odlicno. Ako imas (hoces) placaj, ako nemas (ne zelis) nemoj placat....

da meni to isto dobro izgleda recimo u SAD-u dopunsko osiguranje neide u državni proračun nego u džep privatnih osiguranja kad kod nas tako zaživjelo bilo bi bolje. I kod nas privatna osiguranja nude dopunsko no najčešće je uvjet imati životno osiguranje koje si svatko ne može priuštiti. Recimo to životno osiguranje firme svojim radnicima plaćaju i na temelju tog imaju olakšice.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Prop čet srp 21, 2011 10:54 pm

The Guardian je napisao/la:

Nazalost taj je sustav meni izgledao odlicno. Ako imas (hoces) placaj, ako nemas (ne zelis) nemoj placat....

Pa to već i imaš, nedvojbeno si čuo (kako čitam, i koristio) privatne klinike - masno plati i sve ti riješe u dan.
A sirotinji, takva kakva je, makar ostavi ovu jadnu državnu medicinu, takvu kakvu je.

Si gledao Mooreov "Sicko"?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by The Guardian pet srp 22, 2011 10:15 am

Prop je napisao/la:
The Guardian je napisao/la:

Nazalost taj je sustav meni izgledao odlicno. Ako imas (hoces) placaj, ako nemas (ne zelis) nemoj placat....

Pa to već i imaš, nedvojbeno si čuo (kako čitam, i koristio) privatne klinike - masno plati i sve ti riješe u dan.
A sirotinji, takva kakva je, makar ostavi ovu jadnu državnu medicinu, takvu kakvu je.

Si gledao Mooreov "Sicko"?

Ja osobno, na srecu, nisam imamo potrebe do sada, ali imam u obitelji je bilo potrebe, a i znam za jos neke slucajeve.
A sta se tice drzavne, mene najvise smeta to sta znam koliku cifru moram placati godisnje, a sta dobijem za to??? I jos kad dodjes na pregled palti jos dodatno jer nemam dopunsko osiguranje. Ne bi imao nista protiv toga da placam pa da sve to valja, jer ipak zdravlje nema cjene, ali placat za nista mi se ne svidja.

Nisam gladao taj film, ali ako valja cemu lako ga se pogleda
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by makaj ned srp 24, 2011 11:54 am

imam povjerenja ... u svoju ZUBARKU ... ona me želi ... pa mi neće naudit devil
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Neu čet lis 27, 2011 7:20 pm

Jeste čuli za slučaj u kojemu su izvadili zdravi bubreg a trebali su bolesni?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Iron Man čet lis 27, 2011 9:14 pm

A jesi ti čula kako su zamijenili pacijentice s istim imenom i umjesto operacije kralježnice ženi izvadili bubreg kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by zbracun ned sij 15, 2012 5:15 pm

Moje povjerenje je na nuli. Dovoljno sam star da znam kako je bilo prije i kako je sada. Danas više ne postoje dijagnostičari koji će po simptomima zaključiti nešto o bolesti, a to je prije mogla većina liječnika opće prakse. Rijetko se nekoga stvarno liječi. Medicina se svela pretežno na kirurgiju (ako neki organ oboli, on se ne liječi, nego se izreže van, pa kako bude) i šopanje sa nekoliko lijekova za bolesti za koje liječnik pretpostavi (a ne da zna, zbog neznanja dijagnostike) da ima bolesnik.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Fani i mali Frane - uspjeh grada Splita

Postaj by Lenica sri sij 18, 2012 5:55 pm

Split uvijek niže uspjehe, a jedan od njih su i naša uspješna poduzetnica Fani
i mali Frane.. Naime naš Zoran je uspješno porodio 23-godišnju Fani, nije bilo komplikacija
a na UZV-u nalazi su pokazivali da nema anomalija.
Čestitamo gospođi Fani na malom Frani. plese

Bravo Zorane!
hopacupa

Hvalovrijedno.


(Slavne osobe)


Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Lenica pon sij 23, 2012 12:11 pm

Mojoj materi je rekao da dođe sa 4-5 mjeseci opet na pregled.
Da joj je začepljena žila 50%.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Love pon sij 23, 2012 4:53 pm

ja sam svojoj doktorici koja me nedavno operirala potpuno vjerovala,čak je bila na red carpetu prošli tj :jastukić:
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Prop pon sij 23, 2012 4:56 pm

Da, to zvuči kao dobar razlog da joj vjeruješ...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Purgy pon sij 23, 2012 4:57 pm

Ne daj se Leni, samo te žele iskoristiti.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Lenica pet vel 10, 2012 2:46 pm

Purgy, fala na podršci. smajlić

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Hunnerkongen pet vel 10, 2012 2:55 pm

Ma ne vjerujem im ništa, imam neku prasicu od liječnice. Krepala dabog da.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by RarRapid pon vel 20, 2012 8:32 pm

Ja licno ne verujem doktorima imaju najjacu mafiju :d

RarRapid
Trajno baniran/a

Registriran/a : 20.02.2012
Broj postova : 22
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 8:50 am

eva kant je napisao/la:pa eto, i da samo slomim nogu, opet bi se s povjerenjem obratila nekom liječniku.
i ja bi eva da slomim nogu,
ali što da obolim od raka, što je trenutno veća mogučnost nego da slomim nogu?
na ponudi imam kemoterapiju i zračenje i prognozu vjeka trajanja bez garancije!
neznam eva-
ti bi možda vjerovala , ali ja ni najmanje!
nisu izliječili ni tuđmana ni šuška ni račana, pa ni najbogatijeg čovijeka na svijetu Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by sunce uto oľu 13, 2012 2:42 pm

Ja u svog liječnika imam apsolutno i potpuo povjerenje. Mislim da je to vrlo bitan čimbenik u procesu liječenja, bez obzira o kakvoj se bolesti radi.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by The Guardian uto oľu 13, 2012 2:52 pm

mislim da je jos bitnije koliko je debela koverta....
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Neu uto oľu 13, 2012 3:01 pm

sunce je napisao/la:Ja u svog liječnika imam apsolutno i potpuo povjerenje. Mislim da je to vrlo bitan čimbenik u procesu liječenja, bez obzira o kakvoj se bolesti radi.
Ti si onda jedna od rijetkih. Blago ti se... Ja nemam.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Lenica sri oľu 21, 2012 12:33 pm

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 20godin

maza


Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Teo sri tra 04, 2012 10:02 am

na ovoj net stranici možete kritizirati, pohvaljivati doktore i medicinsek sestre dovoljno se samo logirati pod nickom

http://najdoktor.com/formaprofilkorisnika.php?idkorisnika=7
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih - Page 2 Empty Re: Doktori/ce, kirurzi... i povjerenje u njih

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.