Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dramatični trenutci stripa

+2
THUNDER_DINIX
Prop
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop pon lip 15, 2009 7:50 pm

Da strip nije samo medij slika i oblaka, pokazatelj su mnogi trenutci i scene kad smo stali i plakali, bilo od sreće ili tuge, osjećali bol naših heroja ili radost uspjega.
Ovo su, po izboru nižepotpisanog, najdramatičniji trenutci stripa kroz povijest, bilo američkog, europskog ili nekog drugog, one epizode i slike koje su ostale vječno urezane u sjećanje, kada je život imao neki čudniji smisao...

10.Smrt oca (ili, kako je to kad se djetinjstvo raspadne)

U legendarnom stripu Manu Lercanta, „Svagdanja borba“, pratimo mladog fotografa Marca koji pati od tjeskobe, nemogućnosti da održi odnos sa ženama, mučen neriješenim obiteljskim pitanjima i obuzet patnjom koju je fotografirao po svijetu. Pokušaji da sve to napokon sredi naglo se raspadnu kad prima strašnu vijest : njegov otac, s kojim je još toliko toga morao pričati, propucao si je mozak... Trenutak kada dječak u srcu napokon mora odrasti trenutci su kada se svi suočavamo sa ponekim gubitkom u životu. Stravično teško, stravično bolno!


9.Bane lomi Batmanova leđa i Batmanov duh
Vitez Tame nikada nije bio od onih koji se predaje. Koliko god bilo teško i napeto, kako god bilo, on ide dalje, on gura. No Bane, smrtonosni ratnik, plaćeni ubojica, ovisnik o svome otrovu pokazao se kao protivnik nijednome sličan. Složivši pakleni plan, oslabivši Batmana do krajnjih granica, uspijeva konačno slomiti mu duh i uništiti tijelo, slomivši mu leđa u jednoj od najkrvoločnijih strip scena ikada, nakon koje je svima zapelo srce u grlu!


8. Ozymandiasov viši plan
Neki su gledali, drugi su čitali. Veći plan za veće dobro. Svijet se mora skupti. Ljudi se moraju ujediniti. Moraju naći druge neprijatelje. A tko bolji od strašnih vanzemaljaca, kao što je ono sluzavo čudovište koje je pobilo milijune građana New Yorka?!
Kraj „Watchmena“ nudi kraj nade! Ozymandisova pobijeda postaje očita u šutnji ostalih heroja, onih koji su nas trebali spasiti od takve tragedije, a koji šutnju prihvaćaju kao nužnu za uspjeh plana koji im se čini potrebit! Oni koje se nisu složili, morali su nestati. A mi ostajemo sa krutom gorčinom u srcu!

7.Smrt Supermana
Crveno-plavi kostim, pravi američki sin, utjelovljenje svega što predstavlja velika Amerika, veliki san svakog čovjeka. Superman je bio heroj malih i velikih, pravedan i častan, nikad smrtonosan, uvijek pažljiv. Plejda zlikovaca, kao što su Braniac i, pogotovo, Lex Luthor htijela ga je mrtvog i pokojnog. No što nisu uspjele spletke i čarolije, postigla je sirova masa i snaga!

Doomsday je došao niotkuda, bez plana i motiva, sa samo jednom željom: da uništava i ubija! Superman je naišao na sebi ravnoga snagom i moćima, u epskoj bitci razmjera neviđenih dotad na crtežu, sve do kraja, kada Čovjek od Željeza daje posljednje atome snage za spas grada koji je uvijek čuvao i žene koju je jedinu, zaista, volio!

6.Pad Wolverina
Antijunak kojeg su svi obožavali. Hrabri i drski, opaki Wolverine, koji je dugi niz godina budio maštu svih fanova stripa naišao je te godine na sebi ravnoga – Magneta! Vječni antipoda dobrome Doktoru Xavieru, vladar magnetskog polja, napokon je odlučio razriješiti ljudski rod njegova postojanja i dati Zemlju njenim zaslužnicima – mutantima! X-meni su odlučni vratiti Magneta na pravi put, bez nasilja, razgovorom. No, slijedi im kazna kakvu nikada nisu mogli očekivati! Wolverinovo tijelo građeno je od metala, adamnatiuma, koje Magneto osjeća, kojim upravlja. I kojega, u konačnici, jednostavno čupa van tijela našeg heroja! Krv se ledi u trenutcima kad vlastiti kostur probija Wolverina, čupa ga i uništava iznutra i skoro vas je strah što slijedi na idućoj stranici.


5.Jokerov point
„Toliko je daleko svijet od mene! Samo jedan loš dan!“ uskliknut će Joker na kraju epske epizode Alana Moora, kao konačan dokaz svoje teorije: on je samo produkt slučajnosti, jednog lošeg dana, što je odlučan dokazati tako da otjera načelnika Jima Gordona u ludilo, nakon što mu priredi najgori dan života. Kako će to napraviti? Za početak, probit će metkom njegovu kćer Barbaru, učinivši ju zauvijek invalidom, potom ju tako ranjenu, skinuti golu i baciti koju sliku svojim novim fotoaparatom. Bolest i dramatika koja ledi krv u žilama!!

4.Nathan Never u zagrljaju druge
Ništa čudno, reći ćete? Svi imaju ljubavnice, tako i ovaj policajac budućnosti. No ono što će njega zauvije obilježiti činjenica jest da, dok je on zadovoljavao svoju ljubavnicu u gradskim hotelima, zločinac Ned Mace upast će mu u stan, silovati i ubiti ženu Lauru i oteti kćer Ann, koju će pronaći tek nekoliko godina kasnije, autističnu i prepunu mržnje prema ocu!
„Gdje si bio kad te majka trebala?“, često će dijete pitati oca!
Trenutak kada se Nathan vraća kući i vidi raskomadano tijelo svoje žene na krevetu, kada pada na koljena i odlazi u ludilo, trenutak je kada su padale suze!

3.Joker i Robin
Amerikanci imaju na stotine stripova, stotine scena i trenutaka koji su tu prošli. I kada jedna od njih nadmoćno odnese pobijedu, kao najdramatičniji prikaz zla, jasno je o količini emocija koje su donesene. Jason Todd, Batmanov surogat sin, njegov pomoćnik, drugi Robin pada u zamku najgoreg klauna od svih, biva prebijen i na kraju, položen uz svoju majku, poslan u smrt eksplozivnom napravom. Nikad nijedan lik nije doživio tolike ožiljke i toliku patnju kao tada Batman, koji danas u svojoj špilji drži samo stari raskomadani kostim Robina, kao podsjetnik svega što se ikada desilo!


2.Smrt Gwen Stacey
Nikada više se neće '70 vratiti i nikada više neće biti Spidermana kao tada. Mladi student i borac za pravdu, Peter Parker se po prvi put zaljubio u životu, u mladu i lijepu Gwen Stacey. I kada ju suludi Zeleni Goblin otima, Spiderman ne dvoumi, on hita u spas svoje dame. Jer to heroji rade. Spašavaju u nevolji.

Zeleni Goblin gura Gwen sa Brooklynškog mosta, heroj je tu, hvata svoju ljubav svojom mrežom, podiže ju na most. Zove ju. Zaziva njeno ime. Viče i moli ju da mu se vrati. Ali nikad više toga neće biti. U pokušaju spašavanja, Spidermen je nehotice slomio vrat ženi koju je volio.
A mi, koji volimo stripove, nehotice smo pustili suzu.


1.Zagorova osveta
Teško je, pored mnogih nabrojanih i nenabrojanih reći sa sigurnoću da je ovo baš broj jedan, ali meni je ostalo vječno u glavi. Mladi Patrick Wilding ima sve što jedan dječak može poželjeti, do dana kada indijanci Abeneke ne zapale njegovu kuću, skupa sa njegovim roditeljima. Lud i slijep od bola, mladi Patrick postaje Zagor, šumski duh, željan jedino osvete nad onima koji su mu uništili život. Nemilosrdno će uništiti čitavo indijasnko selo, ubiti ratnike, starce, ženu i djecu, lud od boli, želja krvi i osvete, „oko za oko“, uletit će po vođu indijanaca, spreman da se obračuna sa demonima prošlosti, da bi ga dočekao šok od kojeg se, možda, nikad neće oporaviti: njegov otac, njegov dragi otac, kao pukovik američke vojske, naredio je pokolj na stotine nedužnih indijanaca Abeneka, koji su tako, ubivši njega, samo izvršili svoju osvetu. Spirala nasilja i koloplet osvete doveo je do toga da Zagor gubi sve, sliku svoga oca, svoj duh, svoje prijatelje...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX pon lip 15, 2009 8:33 pm

rep+ za temu gore

ne kontam bas ovo sa Supermanom i Wolwerinom. ko je ubio Supermena? kak taj covjek uopce moze riknit? I kak je Magneto sredio Wolwerina kad je u filmu ovaj njega sredio. sta film nije radjen po stripu?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop pon lip 15, 2009 8:38 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:rep+ za temu gore

ne kontam bas ovo sa Supermanom i Wolwerinom. ko je ubio Supermena? kak taj covjek uopce moze riknit? I kak je Magneto sredio Wolwerina kad je u filmu ovaj njega sredio. sta film nije radjen po stripu?

Doomsday ti je demon iz svemira, dovoljno jak i moćan da sredi čak i Supermana, njih dva su ti istih mogućnosti, tako da se ne trebaš čuditi što ga je ovaj namlatija!
A što se tiče Wolverina, to ti je sve fleksibilno, Amerikanci ti imaju sto edicija i promjena, film je snimljen po onim početnim stripovima, ovo se desilo dosta kasnije, u daljnim edicijama, kad je Magneto već podosta poludija u svojoj želji da Zemlja pripadne mutantima.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX pon lip 15, 2009 8:54 pm

jel nije Magneto izgubio moci hmm
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop pon lip 15, 2009 8:56 pm

To ti po trećem filmu sudiš!?!? Laughing
Ako ćeš već tako, zar se ne sjećaš kraja, kad se nataknulo da mu se vraćaju king

Uostalom, strip je ipak puno veći i kompleksniji od filma!! klanjanje
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX pon lip 15, 2009 9:13 pm

pa nije mogao pomaknuti nista na kraju
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by House uto lip 16, 2009 11:11 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:ne kontam bas ovo sa Supermanom i Wolwerinom. ko je ubio Supermena?

supermana i ti moš ubit ak stavip u ruku zeleni kriptonit i odalamiš ga, ovo sa wolverinom je najbolnije kontam,

e da rep+ za temu

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty390 / 999390 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 16, 2009 2:44 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:pa nije mogao pomaknuti nista na kraju

Skroz na kraju, kad je u onom staračkom domu i pomalo pomiče onu šahovsku figuru!!
I vidiš kako House zna, svaka čast!! papa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 16, 2009 8:44 pm

joj znam na sta mislis, al nije pomaknio figuru. il je hmm
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 16, 2009 8:45 pm

Dojam je da se miče i onda....... KRAJ!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 16, 2009 8:46 pm

al ne mice se
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 16, 2009 8:48 pm

Ne budi picajzla, upotrijebi maštu, pobogu... znam da imaš curu već duže vrijeme, znam da žene iz nas crpe svu snagu, al' ne daj maštu, pobogu Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 16, 2009 8:49 pm

ma koja masta, to je Eric pokusao mastati, al nije mu islo. ni M od Magneta
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 16, 2009 8:53 pm

Eeeeeeeeh, nemoj da sad u detalje krećem...
1. film i strip nije 100% isto...
2. strip junaci su stotine puta gubili moći, dolazili do njih, što se desi vamo, ne desi se vamo, edicije, dimenzije, kako god oćeš...



I, oh, da, Magneto is back!!! king
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto lip 16, 2009 9:01 pm

jesi cital mozda avp strip?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty133 / 999133 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 16, 2009 9:04 pm

avp?

BTW, ku*ca mog je Magneto back
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto lip 16, 2009 9:05 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:avp?

BTW, ku*ca mog je Magneto back

alien vs predator ...kaj nije jasno?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty133 / 999133 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 16, 2009 9:05 pm

Eh, TD, imaj vjere, pusti filmove, ne uspoređuj njih sa stripovima toliko...
Nos, misliš na "Alien vs. Predator"?? I mislija san da misliš!! big kes

PAr epizoda, ništa povezano, to mi je tanak teren, prilično sam se razočarao u te cross-overe, "Batman vs. Predator" mi je bljak, mada je "Judge Dredd vs. Alien" dosta dobar... big kes
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto lip 16, 2009 9:07 pm

da...jel ima to negdje za nabavit?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty133 / 999133 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 16, 2009 9:12 pm

imam ja predmet AVP u skoli (Automatko vođenje procesa)

sad jasnije? big kes
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 16, 2009 9:12 pm

U nas?! Zagreb, Strip knjižara Libellus, Gajeva 17 (podrum-lijevo), 10000 Zagreb, ti je najbolje misto za pogledati, oni ti to mogu i naručiti ako hoćeš, ingliš, dakako...
Ako ti nije problem čitati na compu, torrenti su uvik tu, ali to ja osobno ne volim.
Dakako, možeš kao i ja, naručiti na.....jebote, sad zaboravi.... nije amazon,već onaj, di svi prodaju, kako se zove ta stranica.... ček' da vidim jao
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto lip 16, 2009 9:17 pm

thx...bum pogledal rep-plus klanjanje
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty133 / 999133 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 23, 2009 3:05 pm

Večeras donosimo top ten negativaca, onih koji strip čine onime što jest... iščekujte!! kes
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 23, 2009 8:13 pm

opa smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty889 / 999889 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Prop uto lip 23, 2009 8:18 pm

Dobro, možda sutra navečer, sad sam preumoran da bih uploda sve slike... Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dramatični trenutci stripa Empty108 / 999108 / 999Dramatični trenutci stripa Empty

[Vrh] Go down

Dramatični trenutci stripa Empty Re: Dramatični trenutci stripa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.