Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

+15
Amyicha
bokaso1
cokakoka
fosforica
Love
diabolik.
Ive
Layla
Neukrotivi pastuh
evitaa
gio_deluxe
goc
Purgy
Mass
Neu
19 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Neu pet vel 27, 2009 10:41 pm

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan?Npr prema maci kad vas grebe ili psu kad grize ili tak nešt..
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty999 / 999999 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Mass pet vel 27, 2009 11:09 pm

Moj pas je rijetko kada agresivan..cak i kada me pokusava ugristi on (tj. ona) se zapravo igra, iz dragosti to radi, ali kad ne zelim da to radi malo strozim glasom kazem 'ne' i prestane..u biti to sam je jedino i naucio Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty200 / 999200 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Purgy pet vel 27, 2009 11:17 pm

Moj nije agresivan neznam
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty142 / 999142 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by goc pet vel 27, 2009 11:21 pm

moje mačke nisu agresivne^^

a zanima me kako bi se tanuki ponašao prema anakondi kad bi postala agresivna Razz
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty62 / 99962 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Neu sub vel 28, 2009 8:32 am

moja maca je bila agresivna nekad pa je počela grebat i grist onda sam ju malo zveknila po guzici i onda se smirila
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty999 / 999999 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by gio_deluxe sub vel 28, 2009 8:34 am

Imao sam psa koji je bio beba,ali kasnije je postao agresivan,pa je čak i ugrizao mog
starog.Od onda više nije s nama.
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty41 / 99941 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 8:45 am

Ovisno koliko agresivan,inače zasad još uvjek slušaju kad viknem na njih
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by evitaa sri ruj 30, 2009 10:41 pm

Moj pas nije do sada bio agresivan,ali mislim da životinjama uvijek treba prilaziti mirno.A puno ovisi i kako je pas "odgojen".
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan 2116
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty0 / 9990 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Neukrotivi pastuh sri ruj 30, 2009 10:44 pm

Ajme, je sladak :smajlić:

jedan rep+
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty72 / 99972 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Layla čet lis 01, 2009 1:19 pm

ja nemam kućnog ljubimca, a mislin da vridi ono ''kakav vlasnik, takav i kućni ljubimac''

osim ako je kućni ljubimac ribica Wink
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty55 / 99955 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Ive čet lis 01, 2009 1:38 pm

Moj pas nije agresivan.

Kad je bio manji je znao malo gristi iz igre (obično hlače haha) al onda sam ga naučio kasnije da to ne radi... a i sam se smiri kad odraste malo... Kad je to znao raditi sam mu samo rekao NE i onda bi prestao.. dobro u početku baš i nije slušao hihih ali kasnije je :=U:
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty111 / 999111 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by diabolik. čet lis 01, 2009 2:16 pm

evitaa je napisao/la:Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan 2116

Kod nas se takvi peseki ne broje u pse, već v pisdolisce. Laughing

Inače, moj Cojs nije agresivan prema meni, niti prema poznatima i ljudima dobre volje. gore
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty74 / 99974 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Love čet lis 01, 2009 2:32 pm

kes moja mačka nikad nije agresivna bila,umiljata je
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty672 / 999672 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by fosforica čet lis 01, 2009 2:35 pm

opalim ga s necim prek nosa.
doduše, veliki nije nikad agresivan, ali se nekad zanese u igri, pa ga treba skulirat.
obicno je dovoljno viknuti - MA.. i odma se sabere, ali nekad ga treba....ono....šupit...lol

mali hoce ugrist ako ga slucajno nagaziš...a tu nemaš kaj.
reci - pardon i bjež... Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty21 / 99921 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by cokakoka sri svi 05, 2010 10:26 am

Nikada nije agresivan na svu sreću.Tako sam odgojila i jednog i drugog psa.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty0 / 9990 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by bokaso1 sri lip 30, 2010 3:21 pm

Love je napisao/la:kes moja mačka nikad nije agresivna bila,umiljata je

Vidis kako hvali svoju macu..... Pusti da je drugi hvale.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by bokaso1 sri lip 30, 2010 3:25 pm

Ja sam par puta udario mje pse.... Lako mogu da ih iskontrolisem.... Muski pas je cesto agresivan prema drugim psima ali ne i ljudima.... To lako mogu iskontrolisati i smiriti ga....

Veliko sam protivnik udaranja zivotinja .....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Mass sri lip 30, 2010 3:58 pm

Moj pas nikad nije agresivan, osim što laje na poštara
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty200 / 999200 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Gost sri lip 30, 2010 4:09 pm

goc je napisao/la:moje mačke nisu agresivne^^
a zanima me kako bi se tanuki ponašao prema anakondi kad bi postala agresivna Razz
Laughing

Neukrotiva je napisao/la:moja maca je bila agresivna nekad pa je počela grebat i grist onda sam ju malo zveknila po guzici i onda se smirila
Laughing



Ja nemam ni mačku ni psa (više) smajlić
I kod mene je obrnuto ja sam taj koji je agresivan (bio) XD
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by bokaso1 sri lip 30, 2010 5:08 pm

Ivek nemoj da brines, i za to ima leka..... Par seansi kod Neu. kao Domine i buce ti mnogo lakse.... Smirice te ko jagnje....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Gost sri lip 30, 2010 5:23 pm

hammer ne hvala bris
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by bokaso1 sri lip 30, 2010 5:38 pm

Ma bice ti lakse..... Okajaces svoje grehe iz mladosti.... Dok bic fijuce i dok puca po tvojoj koze ona ce da silno uziva....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Gost sri lip 30, 2010 6:13 pm

sw7 jesi ti lud. kada se neu naljuti najbolje je bježat koliko te noge nose bris
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by bokaso1 sri lip 30, 2010 6:25 pm

Sto bi rekao narod:

Bezte noge posracu vas....

Ma nije valjda da se bojis.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Gost sri lip 30, 2010 6:27 pm

ja, ma kakvi Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.