Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Neu on pet vel 27, 2009 10:41 pm

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan?Npr prema maci kad vas grebe ili psu kad grize ili tak nešt..

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty999 / 999999 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Mass on pet vel 27, 2009 11:09 pm

Moj pas je rijetko kada agresivan..cak i kada me pokusava ugristi on (tj. ona) se zapravo igra, iz dragosti to radi, ali kad ne zelim da to radi malo strozim glasom kazem 'ne' i prestane..u biti to sam je jedino i naucio Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty200 / 999200 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty Re: Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan

Postaj by Purgy on pet vel 27, 2009 11:17 pm

Moj nije agresivan neznam
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty142 / 999142 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pet vel 27, 2009 11:21 pm

moje mačke nisu agresivne^^

a zanima me kako bi se tanuki ponašao prema anakondi kad bi postala agresivna Razz
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty62 / 99962 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sub vel 28, 2009 8:32 am

moja maca je bila agresivna nekad pa je počela grebat i grist onda sam ju malo zveknila po guzici i onda se smirila

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty999 / 999999 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by gio_deluxe on sub vel 28, 2009 8:34 am

Imao sam psa koji je bio beba,ali kasnije je postao agresivan,pa je čak i ugrizao mog
starog.Od onda više nije s nama.
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty41 / 99941 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub vel 28, 2009 8:45 am

Ovisno koliko agresivan,inače zasad još uvjek slušaju kad viknem na njih
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sri ruj 30, 2009 10:41 pm

Moj pas nije do sada bio agresivan,ali mislim da životinjama uvijek treba prilaziti mirno.A puno ovisi i kako je pas "odgojen".
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan 2116
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty0 / 9990 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neukrotivi pastuh on sri ruj 30, 2009 10:44 pm

Ajme, je sladak :smajlić:

jedan rep+
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty72 / 99972 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Layla on čet lis 01, 2009 1:19 pm

ja nemam kućnog ljubimca, a mislin da vridi ono ''kakav vlasnik, takav i kućni ljubimac''

osim ako je kućni ljubimac ribica Wink
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty55 / 99955 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ive on čet lis 01, 2009 1:38 pm

Moj pas nije agresivan.

Kad je bio manji je znao malo gristi iz igre (obično hlače haha) al onda sam ga naučio kasnije da to ne radi... a i sam se smiri kad odraste malo... Kad je to znao raditi sam mu samo rekao NE i onda bi prestao.. dobro u početku baš i nije slušao hihih ali kasnije je :=U:
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty111 / 999111 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on čet lis 01, 2009 2:16 pm

evitaa je napisao/la:Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan 2116

Kod nas se takvi peseki ne broje u pse, već v pisdolisce. Laughing

Inače, moj Cojs nije agresivan prema meni, niti prema poznatima i ljudima dobre volje. gore
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty74 / 99974 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Love on čet lis 01, 2009 2:32 pm

kes moja mačka nikad nije agresivna bila,umiljata je
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty672 / 999672 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fosforica on čet lis 01, 2009 2:35 pm

opalim ga s necim prek nosa.
doduše, veliki nije nikad agresivan, ali se nekad zanese u igri, pa ga treba skulirat.
obicno je dovoljno viknuti - MA.. i odma se sabere, ali nekad ga treba....ono....šupit...lol

mali hoce ugrist ako ga slucajno nagaziš...a tu nemaš kaj.
reci - pardon i bjež... Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty21 / 99921 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by cokakoka on sri svi 05, 2010 10:26 am

Nikada nije agresivan na svu sreću.Tako sam odgojila i jednog i drugog psa.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty0 / 9990 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 30, 2010 3:21 pm

Love je napisao/la:kes moja mačka nikad nije agresivna bila,umiljata je

Vidis kako hvali svoju macu..... Pusti da je drugi hvale.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 30, 2010 3:25 pm

Ja sam par puta udario mje pse.... Lako mogu da ih iskontrolisem.... Muski pas je cesto agresivan prema drugim psima ali ne i ljudima.... To lako mogu iskontrolisati i smiriti ga....

Veliko sam protivnik udaranja zivotinja .....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty120 / 999120 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on sri lip 30, 2010 3:58 pm

Moj pas nikad nije agresivan, osim što laje na poštara
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Započeo/la tema :
Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty200 / 999200 / 999Kako se ponašate prema svom ljubimcu kad postane agresivan Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri lip 30, 2010 4:09 pm

goc je napisao/la:moje mačke nisu agresivne^^
a zanima me kako bi se tanuki ponašao prema anakondi kad bi postala agresivna Razz
Laughing

Neukrotiva je napisao/la:moja maca je bila agresivna nekad pa je počela grebat i grist onda sam ju malo zveknila po guzici i onda se smirila
Laughing

Ja nemam ni mačku ni psa (više) smajlić
I kod mene je obrnuto ja sam taj koji je agresivan (bio) XD
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 30, 2010 5:08 pm

Ivek nemoj da brines, i za to ima leka..... Par seansi kod Neu. kao Domine i buce ti mnogo lakse.... Smirice te ko jagnje....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri lip 30, 2010 5:23 pm

hammer ne hvala bris
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 30, 2010 5:38 pm

Ma bice ti lakse..... Okajaces svoje grehe iz mladosti.... Dok bic fijuce i dok puca po tvojoj koze ona ce da silno uziva....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri lip 30, 2010 6:13 pm

sw7 jesi ti lud. kada se neu naljuti najbolje je bježat koliko te noge nose bris
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 30, 2010 6:25 pm

Sto bi rekao narod:

Bezte noge posracu vas....

Ma nije valjda da se bojis.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri lip 30, 2010 6:27 pm

ja, ma kakvi Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]