Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

+15
Stevo Largo
eva kant
shakti
AryMan
Amyicha
pustinja
tanuki
scorpio57
JOCA
Love
Hell
Mass
House
Hitman
Neu
19 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty Re: Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

Postaj by tanuki pet svi 06, 2016 3:24 pm

nikolina je napisao/la:
Uzasno.
Danas je 9.dan kako je umrla i od onda živim kao da ne živim.
Još mi odzvanja tatin glas kad me nazvao i rekao "mama je umrla" a ja na to "čija mama?" ni na kraj pameti da bi to mogla biti moja....dolazim kod njih u stanju nevjerice,šoka i gledam ženu iz hitnu kako potvrđuje smrt i govori infrakt ...ja se svađam s njima nemoguče,nikad nije imala problema sa srcem,stari  je taj koji se cijeli život lijeći ....takva sam bila i tri dana u stanju šoka,sahrane skoro se  ni ne sjećam....
sad polako se emocije javljaju i strah da više nikad je neću vidjet,čut glas ,popit kavu itd. a imala je samo 51god. i Bog je uzeo,,,zašto?
kad je ovdje još potrebna ,nikad se neću pomirit s tim da je nema,ja i dalje kad dođem imam osjećaj da je ona tamo,ne želim priznat da je nema više,ne želim,,, ona će zauvjek biti za mene živa .

pa gle u čemu je problem? kažeš Bog je uzeo? pa svi smo mi smrtni i ograničeni i s tim se moramo pomiriti:; I ja sam se pomirio ali snovi su ti koji nam vračaju naše najmilije i sječanja, jer mi smo produkt naših roditelja,a naša djeca su naš produkt , pa će mo isto tako i mi umrijeti; i blago tebi ako si vjernica pa u tome možeš nači utjehu za razliku od mene
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty Re: Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

Postaj by škoj čet lip 30, 2016 7:28 pm

... nosim se s tim... rana je još relativno svježa... no pronalazim je u sitnicama koje me okružuju... ima trenutaka kada pustim da me preplave sjećanja, a suze same krenu...
škoj
škoj
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.09.2015
Broj postova : 63
Reputacija Reputacija : 22
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty Re: Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

Postaj by Lenica ned vel 05, 2017 5:48 pm

Je da se znam posvađat sa roditeljima, opet, bez njih ne mogu. Mi smo jedna obitelj koja se bez obzira na sve nedaće, cijenimo i volimo.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty Re: Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

Postaj by Amyicha uto vel 21, 2017 11:31 pm

Lenica je napisao/la:Je da se znam posvađat sa roditeljima, opet, bez njih ne mogu. Mi smo jedna obitelj koja se bez obzira na sve nedaće, cijenimo i volimo.
koja si ti kraljica klanjanje
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty Re: Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

Postaj by zbracun pon tra 24, 2017 3:20 pm

Meni mama umrla 10. 3. Mogu reći da sam dobro to podnio, s obzirom da se je spasila. Zadnjih 9 mjeseci života je provela u domu u bratovoj blizini, kamo ju je strpao bez dogovora. Napravio je još dosta sranja, tako da je mama bila u teškoj depresiji, bez volje za život, i svaki dan mi govorila (kontaktirali smo najviše telefonom zbog udaljenosti) da jedva čeka da umre.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty3 / 9993 / 999Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli - Page 3 Empty Re: Kako bi podnjeli smrt roditelja,za one koji su to doživili-kako ste podnjeli

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.