Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

+21
eva kant
Iron Man
phoenixos
Gabriel
Teo
Mihovil
gardelin
mungiu
Sadeh
karamarko
rider331
minutus
Neu
suzimioko
bohemian
Dieg0
singerm
fosforica
nikolina
m
Jørgen
25 posters

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 4:17 pm

eva kant je napisao/la:tvoji promašeni zaključci mene odavno više ne čude. pokušaj još jednom pročitati, možda ćeš iz druge uspjeti shvatiti.
ili da ti odmah pomognem:
slobodno i dalje pišeš i već danima me pokušavaš primitivno uvrijediti (iako, moram ti reći da ti baš i ne uspjeva), a nisam te cenzurirala. što ne znači da negdje drugdje i kod nekog drugog ne bi bio.

Da te želim uvrijediti, uspio bih, no učili su me da poštujem starije. Ovo što sad pišem su činjenice.

Upitaj se, zašto se ja toliko bunim, zašto sam (namjerno) najavio koju ću sliku stavit (iguanu) ?

Zbog tvoje arogancije
Zbog tvoje inkvizicije nad glasacima
Zbog vrijeđanja tuđih fotografija
Zbog toga što je "tvoj umjetnički ukus" bitniji od ljudi koji sudjeluju na natječaju
Zbog toga što je tvoj ukus jedini ispravan
Zbog toga jer si od igrice napravila kvazi artisticku potragu za svetim gralom
Zbog toga što ti je fotografija (koja se tebi sviđa) bitnija od zabave

@Jorgen

Slija u motivima ograde je bila objavljena javno jer onda nisam mogao poslati PM , i to nikom nije smetalo
Sad ne smiješ najaviti niti sudjelovanje ?

@Gabrijel

Sorry druže šta sam dosadan, ali šta me boli moram raščistit.
Znam da ti je Eva draga ali meni više nije, njenu nadmenost vise ne toleriram.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 4:21 pm

Kapetan je napisao/la:

@Jorgen

Slija u motivima ograde je bila objavljena javno jer onda nisam mogao poslati PM , i to nikom nije smetalo
Sad ne smiješ najaviti niti sudjelovanje ?

Ja sam bio u istoj situaciji i Neu mi je rekla da smijem bez problema fotku postaviti na komentare.
U to vrijeme to nikog nije smetalo.
Kad i zašto se odigrala ta ogromna promjena radi koje se sad ne smije ni najavit sudjelovanje?

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu čet lip 19, 2014 4:28 pm

imali ste priliku od tri ponuđenja načina izabrati, što onda tada niste izabrali?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 4:29 pm

Jer Evica "radi na dobrobiti fotografije" i "trudi se". Pa nek zatrudni više...

Možeš mislit.

Inače , čak mi ne smetaju TOLIKO promjene pravila (iako su besmislena) koliko arogancija lika Eve Kant i njezina nadmenost nad ucesnicima,kao da je cijelu pamet svijeta popila

Odbojno
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 4:34 pm

Neu je napisao/la:imali ste priliku od tri ponuđenja načina izabrati, što onda tada niste izabrali?
Bih da me voditeljica nije vrijeđala.
Dokaze na sunce pa sudi, a ne bez dokaza opleti po Jørgenu.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 4:46 pm

Jørgen je napisao/la:
Nisi rekao a trebao si reći, pitao sam te.

Zašto su mijenjana pravila?
Koji boljitak je forumašima/sudionicima donijela ta promjena?
Što smo dobili sakrivanjem natječaja u duboku ilegalu?

Po tvojoj logici trebao bi rep međ noge i šutit?
Bitno je mišljenje fotografa/sudionika/glasovatelja, ne bokase1 koji klepa stihove forumašicama.
Svakom svoje.
Ja vjerujem da je natječaj pokrenut radi svih forumaša koji vole fotografiju, ne radi eve kant osobno.
pitao si me što dobro, ja nemam zašto braniti tuđe izjave, meni je dobro i ovak i onak.
zašto su mjenjana pravila napisao sam ti svoje mišljenje, da li sam u pravu ili ne-neznam, ja ih nisam promjenio.

pa TRENUTNO prijatelju, ti nisi ni natjecatelj niti glasovatelj.
da li si fotograf neznam, nisam upućen ali vjerujem da jesi više već ja, no to ti ne daje pravo da se buniš, opet
po tvojoj logici. i ne trebaš izvrtati moje riječi, nemam ništa protiv da se buniš protiv onoga što ti ne štima, ali nemaš pravo ni drugima zabraniti da se ovdje pojave sa svojim komentarima.

da, za SVE forumaše, znači za sve koji žele sudjelovati, ne zbog eve kant osobno, ali niti zbog vas par koji imate i opremu i znanje daleko veće nego ja i dosta sličnih meni.
ako ste htjeli profesionalno natjecanje nije problem, moje fotke su tak i onak loše, iskreno sam bio iznenađen i onim jednim bodom koji sam dobio, ali meni to ne znači doslovno ništa i ako hoćete profesionalno onda naglasite da se mi tudumi ne prijavljujemo.

i sad nisi ti meni odgovorio-gdje i kako mene eva...neznam ni kako si rekao..perom po guuzici  huh 
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 4:47 pm

au, što smo postali mimoze Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 4:54 pm

Gabriel je napisao/la: i ne trebaš izvrtati moje riječi, nemam ništa protiv da se buniš protiv onoga što ti ne štima, ali nemaš pravo ni drugima zabraniti da se ovdje pojave sa svojim komentarima.

da, za SVE forumaše, znači za sve koji žele sudjelovati, ne zbog eve kant osobno, ali niti zbog vas par koji imate i opremu i znanje daleko veće nego ja i dosta sličnih meni.
ako ste htjeli profesionalno natjecanje nije problem, moje fotke su tak i onak loše, iskreno sam bio iznenađen i onim jednim bodom koji sam dobio, ali meni to ne znači doslovno ništa i ako hoćete profesionalno onda naglasite da se mi tudumi ne prijavljujemo.

i sad nisi ti meni odgovorio-gdje i kako mene eva...neznam ni kako si rekao..perom po guuzici  huh 
Nemoj ti izvrtati moje riječi - nikome ništa ne branim niti to mogu.
Profesionalno natjecanje je zagovarala eva kant.
Nemam nikakvu opremu, fotkam s dva idiota i mobitelom i to je za amaterski natječaj najmanje važno.
Perom po guzici, diljem ovih komentara.
Dočim se nada mnom postavila kao istražitelj, sudac i krvnik, sveto trojstvo u jednoj osobi. Moj zločin, amatersko fotkanje, takvu kaznu nije zavrijedio.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 5:32 pm

Jørgen je napisao/la:
Nemoj ti izvrtati moje riječi - nikome ništa ne branim niti to mogu.
Jørgen je napisao/la:"Suglasnost ostalih" možeš mačku o rep. Ne treba se pitati "cijeli forum" nego nas koji se natječemo i glasujemo.

Jørgen je napisao/la:Bitno je mišljenje fotografa/sudionika/glasovatelja, ne bokase1 koji klepa stihove forumašicama.
Svakom svoje.


Jørgen je napisao/la:Profesionalno natjecanje je zagovarala eva kant.
Nemam nikakvu opremu, fotkam s dva idiota i mobitelom i to je za amaterski natječaj najmanje važno.
Perom po guzici, diljem ovih komentara.
Dočim se nada mnom postavila kao istražitelj, sudac i krvnik, sveto trojstvo u jednoj osobi. Moj zločin, amatersko fotkanje, takvu kaznu nije zavrijedio.
to znači dva idiota više već ja i siguran sam da imaš daleko više znanja i smisla u fotografiji već ja.

zločin, pitanje zašto tako glasaš i sumnja da kaluliraš je tebi osuda?
pitanje je pitanje, sumnja je sumnja, nit ima zločina niti osude, a krvnik si bio sam sebi jer si sam sebe osudio na nesudjelovanje.

"diljem ovih komentara" nije nikakav odgovor niti argument, očekivano.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 5:39 pm

Gabi - nitko osim Eve Kant ne želi "profesionalno" natjecanje.

Baš to je razlog da ja ko zadnja pizda zugam. Dosadan sam više sam sebi Wink

Natječaj MORA biti otvoren za sve, i ako su dobro motivirani i zavole fotografiju, možda nabave bolju opremu, nešto nauče etc. A u međuvremenu sudjeluju s onim što imaju, zajebancije radi.

Neu je izuzetno dobro motivirala, dok je ova lakrdija od Eve školski primjer kako ne treba voditi natječaj.



Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 5:43 pm

Gabriel je napisao/la:






to znači dva idiota više već ja i siguran sam da imaš daleko više znanja i smisla u fotografiji već ja.

zločin, pitanje zašto tako glasaš i sumnja da kaluliraš je tebi osuda?
pitanje je pitanje, sumnja je sumnja, nit ima zločina niti osude, a krvnik si bio sam sebi jer si sam sebe osudio na nesudjelovanje.

"diljem ovih komentara" nije nikakav odgovor niti argument, očekivano.
To kvotano je moje mišljenje.

Oprema ne čini fotografa ni natjecatelja, svaki forumaš s mobitelom može fotkati i natjecati se.

Ima pravo dokazati sljepariju, javno izrečena sumnja (bez dokaza) je kleveta.
A odluka da je nečija fotka najgora jer tako misli eva kant je diktatura i apsolutizam.

Napljuvala me bez dokaza, a ti od mene tražiš što? Dokaz.
Znači treba dokaz kad je tvoja guzica u pitanju?
Samo se mene smije posrati bez dokaza?

Nećemo se tako igrati.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 5:58 pm

natječaj je otvoren za sve, a svi koji sudjeluju moraju znati kako postoji bolja i lošija fotka, a svako pak tko sudjeluje u ocijeni morao bi znati zašto je neke fotka bolja od druge,
ali zato se fotografija uči!
stvarno bi volio pročitati konkretno s čim vas je Eva toliko povrijedila da ste dignuli nosove hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 6:05 pm

Diktaturom, tanuki.

Svatko zna zašto je glasovao i vjerujem da može obrazložiti, no odlučiti jednostrano kao voditelj da je nečiji rad najgori ne smije se.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 6:28 pm

ne namjerava braniti Evu,
nema ona dlake na jeziku,
ali koliko se sjećam radilo se jest o najlošijoj fotki i to nakon proglašenja!
i tehnički i likovno i bez namjere da se uvrijedi autor!
pitanje je bilo zašto jedan od boljih autora daje maksimalni broj bodova najlošijoj slici,
osim ako se ne boji direktne konkurencije!
to pitanje bi i ja postavio Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 6:34 pm

Ne radi se o pitanju nego o tvrdnji. "Zašto ste glasovali za fotku mede kad je najgora?"
Također se radi o razvlačenju i klevetanju jednog od sudionika natječaja bez dokaza.

Pa kad zbrojiš da samo eva ima pravo reći što je najgore i tko je podli kalkulant, to nije natjecanje kakvo smo imali dok ga je Neu vodila. O tomu ti govori i smanjeni broj natjecatelja.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 6:40 pm

Svakom se sviđa nešto, ja sam odbio davati isti broj bodova za više slika pa sam bio diskvalificiran kad je natječaj vodila Neu i što sad?
većina sudionika se odlučilo da je 3 2 1 način glasovanja bolji.
i Eva nije rekla nikom da je podli kalkulant već samo tražila odgovor za takav nelogičan način glasovanja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 6:52 pm

tanuki je napisao/la:Svakom se sviđa nešto, ja sam odbio davati isti broj bodova za više slika pa sam bio diskvalificiran kad je natječaj vodila Neu i što sad?
većina sudionika se odlučilo da je 3 2 1 način glasovanja bolji.
i Eva nije rekla nikom da je podli kalkulant već samo tražila odgovor za takav nelogičan način glasovanja!
3, 2, 1 je najbolji i 3, 2, 1 smo imali i prije nego je eva mijenjala uvjete natjecanja.

Eva me optužila bez dokaza da muljam i kalkuliram. Tražila odgovor, ha?

- Optuženi, jeste li zaklali nepoznatu curu iz Meksika?
- Nisam, vaša visosti.
- Krasno, možete ići.

poklapanje

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 7:00 pm

@Tanuki

eva kant je napisao/la:
6. iako je i sama nikolina naglasila da je svjesna kako fotka i nije bog zna šta, pristala ju je poslati kako bi se natječaj održao, i ja sam joj se zbog toga zahvalila. unatoč tome, fotka ne zaslužuje ni boda. ta je fotka po svim elementima loša..u prvom planu žicana ograda, u drugom medvjed koji bi trebao biti motiv je neoštar. kompozicija bez smisla..

a sad bih pitala ridera i iron mana koji su fotku broj 6 ocjenili kao najbolju fotku i dali joj 3 boda da obrazlože zašto su je tako ocjenili? isto pitanje i za žužiku koja joj je dala 2 boda?

eva kant je napisao/la:
nikolina, žao mi je ako se osjećaš loše zbog ovoga, nije mi bila namjera tebe prozivati..
da ti je npr. Teo dao najbolju ocjenu, ne bi ništa rekla, ali kad ti takvu ocjenu da netko tko sam šalje odlične fotke na natječaj, znači da zna šta je dobra fotka, pa je ovo ocjenjivanje zaista sumnjivo.
otvoreno ću reći da sumnjam da su ti dali te bodove samo zato jer su znali da je to tvoja fotka (i sama si na komentarima napisala da ćeš poslati životinju), i to smatram nekorektnim od njih, jer se na natječaju ne glasa za autora fotke, nego za fotku.

U dva posta je voditeljica (koja bi trebala biti motivator) :

1. Posrala Nikolininu fotografiju i proglasila je najgorom
2. Optuzila Nikolinu, Irona, Ridera, Zuziku za kalkuliranje
3. Proglasila Tea nekompetentnim za glasanje

Oces jos Tanuki ? Ima toga koliko hoces...

Histrionu je premudro zamirila na nazivu slije (nije to sjeta nego kopa po torbici), Jorgenu kad će glasat....Pa jebemu.

Jeli ovo ponasanje voditeljice natjecaja ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 8:04 pm

Postoje neki ljudi koji su jednostavno prokleto iskreni i to treba poštovati a ne pljuvati,
ovdje ne vidim ništa tako grozno da bi bilo uvredljivo!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 8:05 pm

Njezina prokleta iskrenost na moje prokleto poštenje..

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 8:19 pm

tanuki je napisao/la:Postoje neki ljudi koji su jednostavno prokleto iskreni i to treba poštovati a ne pljuvati,
ovdje ne vidim ništa tako grozno da bi bilo uvredljivo!

Tebi nije ni oni prozni tekst bija uvredljiv a pitaj Zuzi sta misli o njemu. Percepcija je individualna.

Poanta je da ovakvo arogantno obracanje s visine i inkvizicija (a ne dobrodosla iskrenost) stvara tenzije,
odbija ljude i minira natjecaj, pa dokle god ga ona na ovakav nacin vodi, ja ne sudjelujem.

Obzirom da mi je do fotografije stalo, one koje sam mislio poslati na natjecaj zavrsile su na temi.
(Ribogled je bio najizgledniji kandidat za slanje)
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 8:21 pm

Kapetan je napisao/la:Gabi - nitko osim Eve Kant ne želi "profesionalno" natjecanje.


Neu je izuzetno dobro motivirala,  dok je ova lakrdija od Eve školski primjer kako ne treba voditi natječaj.

sa ovim se nebih složio, prvo i osnovno a počevši od mene osobno, Eva dobro zna da ja niti imam opremu, niti znanje, niti neku naročitu volju za fotografijom, ali isto tako zna da moj glas ima pravi razlog, da sam ja glaso za međeda, a glasao bih samo da nije u igri bio portret, dao bih mu tri boda na uštrb...mislim da sam za histrionovu sliku glasao iako je po mom mišljenju, a i po rezultatu natječaja to najbolja fotka, a razlog bi bio jednostavan-više volim životinje nego ljude.

Vezano Neu, ista je stvar bila i prije par godina, na prvih par natječaja se javljalo masa ljudi a poslje, s vremenom je zainteresiranost splasnula, bez obzira što sam ja na sve moguće načine pokušavao izaći u susret i natjecateljima i glasačima...jednostavno nije išlo, ne slažem se da je razlog Neu ili Eva, jednostavno je došlo do zasićenja nekih a neki drugi samo traže dobar izgovor.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu čet lip 19, 2014 8:23 pm

Društvo, nije li lakše od eventualnog pljuvanja pokušati samostalno pokrenuti natječaj?
Svatko može pokušati organiziati natječaj, pa ko se prijavi prijavi.

Ako mislite da eva nije dobra, probajte vi. Na koncu, može biti i 10 natječaja pa ćem,o vidjeti koji je najbolji
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 8:27 pm

Neu je napisao/la:Društvo, nije li lakše od eventualnog pljuvanja pokušati samostalno pokrenuti natječaj?
Svatko može pokušati organiziati natječaj, pa ko se prijavi prijavi.

Ako mislite da eva nije dobra, probajte vi. Na koncu, može biti i 10 natječaja pa ćem,o vidjeti koji je najbolji
Na 9 članova 10 natječaja, ma da.
Kad propadne Voda u pokretu možeš elegantno preuzeti vođenje natječaja.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu čet lip 19, 2014 8:30 pm

Nije eva ništa lošija od mene, ne skačite ženskoj po glavi.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 11 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.