Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

+21
eva kant
Iron Man
phoenixos
Gabriel
Teo
Mihovil
gardelin
mungiu
Sadeh
karamarko
rider331
minutus
Neu
suzimioko
bohemian
Dieg0
singerm
fosforica
nikolina
m
Jørgen
25 posters

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by eva kant čet lip 19, 2014 6:21 am

tvoji promašeni zaključci mene odavno više ne čude. pokušaj još jednom pročitati, možda ćeš iz druge uspjeti shvatiti.
ili da ti odmah pomognem:
slobodno i dalje pišeš i već danima me pokušavaš primitivno uvrijediti (iako, moram ti reći da ti baš i ne uspjeva), a nisam te cenzurirala. što ne znači da negdje drugdje i kod nekog drugog ne bi bio.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty92 / 99992 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 8:04 am

eva kant je napisao/la:
slobodno i dalje pišeš i već danima me pokušavaš primitivno uvrijediti (iako, moram ti reći da ti baš i ne uspjeva), a nisam te cenzurirala. što ne znači da negdje drugdje i kod nekog drugog ne bi bio.
Negdje drugdje i kod nekog drugog bi i foto natječaj bio posve drugačiji.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 9:59 am

Jørgen je napisao/la:
Negdje drugdje i kod nekog drugog bi i foto natječaj bio posve drugačiji.
Pa to nitko ne spori, pa ni sama Eva.
zbog dijela forumaši koji sudjeluju u glasovanju ali su analfabeti u fotografiji, malo je šanse da u natjecanju pobjedi najbolja fotka!
pobijedit će uvijek samo dopadljiva.
zbog tog se ja zalažem za novo natjecanje koje će biti sa poznatim autorima s tim da natjecanje bude selektirano od jednog selektora!
znam da će sad graknuti histrion, jer je on star i ne voli promijene : lol :
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 10:23 am

Samo treba biti javno kako je bilo i prije.
Nema se što selektirati uz minimalni broj sudionika, svi su dobrodošli, barem bi ja volio takav natječaj.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 10:39 am

Jørgen je napisao/la:Samo treba biti javno kako je bilo i prije.
Nema se što selektirati uz minimalni broj sudionika, svi su dobrodošli, barem bi ja volio takav natječaj.
nemoguće je vratiti se na staro,
natječaj je pojeo samog sebe i tu se nema što kalkulirati i Eva s tim nema nikakve veze!
natječaj propada upravo stoga što se najbolji povlače, a povlače se zbog lošeg glasovanja!
nitko ne može odgovorno reći da je njegovo pravo glasovati za najlošiju fotku i kako je to slobodni odabir i pravo i da ne postoje objektivni kriteriji što je to dobra a što loša fotka! kad bi to stvarno bilo tako, a onda smo svi rođeni fotografi i nitko nema što učiti!,
vrlo rado bi sudjelovao u natječaju u kojem bi ti bio selektor!
poštovao bi rezultate uz naravno svoj komentar!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 10:47 am

tanuki je napisao/la:
nemoguće je vratiti se na staro,
natječaj je pojeo samog sebe i tu se nema što kalkulirati i Eva s tim nema nikakve veze!
natječaj propada upravo stoga što se najbolji povlače, a povlače se zbog lošeg glasovanja!
nitko ne može odgovorno reći da je njegovo pravo glasovati za najlošiju fotku i kako je to slobodni odabir i pravo i da ne postoje objektivni kriteriji što je to dobra a što loša fotka! kad bi to stvarno bilo tako, a onda smo svi rođeni fotografi i nitko nema što učiti!,
vrlo rado bi sudjelovao u natječaju u kojem bi ti bio selektor!
poštovao bi rezultate uz naravno svoj komentar!
Ne.
Povlače se zbog stroge vojničke atmosfere koju je uvela eva kant. Nismo u vojnom kampu nego na forumu, a natječaj je igrica.

Ne postoje objektivni kriteriji.
Po objektivnim kriterijima konj od neu je najbolja fotka natječaja, a nije se ni primaknuo pobjedi, baš zato što je glasovateljima dopušteno glasovati za lošu fotku kao najbolju.
Ništa se nije promijenilo u sistemu glasovanja, samo se vrijedna eva potrudila ugušiti pozitivnu atmosferu druženja na foto natječaju.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 11:01 am

ja se pitam da li bi jednak problem bio da je konj izgubio od bilo koje druge fotke
kao što je ovaj puta izgubio upravo od evine?
da li bi isto bio kriv sustav da je pobjedila neka druga fotka?

i btw od vas koji njurgate protiv sustava i za sliku konja jedino je tanuki toj fotki dao tri glasa, ništa bitno samo da se zna Wink
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 11:06 am

Gabriel je napisao/la:ja se pitam da li bi jednak problem bio da je konj izgubio od bilo koje druge fotke
kao što je ovaj puta izgubio upravo od evine?
da li bi isto bio kriv sustav da je pobjedila neka druga fotka?

i btw od vas koji njurgate protiv sustava i za sliku konja jedino je tanuki toj fotki dao tri glasa, ništa bitno samo da se zna Wink
Gabriele,
nije bitan konj, bitno je da se glasovalo isto kao i prošli puta, da cijela evina maskarada sa sakrivanjem natječaja od očiju javnosti nije donijela ništa.
Moja fotka je bila najbolja, pobijedio je histrion. Ovaj put je neu bila najbolja, pobijedila je eva kant.

Reci mi jedan dobar razlog za promjenu pravila igre.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 11:10 am

Jørgen je napisao/la:
Ne.
Povlače se zbog stroge vojničke atmosfere koju je uvela eva kant. Nismo u vojnom kampu nego na forumu, a natječaj je igrica.

Ne postoje objektivni kriteriji.
Po objektivnim kriterijima konj od neu je najbolja fotka natječaja, a nije se ni primaknuo pobjedi, baš zato što je glasovateljima dopušteno glasovati za lošu fotku kao najbolju.
Ništa se nije promijenilo u sistemu glasovanja, samo se vrijedna eva potrudila ugušiti pozitivnu atmosferu druženja na foto natječaju.
sve što je Eva napravila, napravila je uz potporu većine (ne pratiš)
i upravo ona je spočitala glasovanje za loše fotke a bez komentara!
pogledaj glasovanje još jedanput !
ja se slažem da je slika konja najbolja i stoga sam joj dao 3 boda kao i E va kao i rider,a ti se nisi udostojio glasovati pa ne bi trebao ni komentirati,
njenoj fotki su najviše glasova dali histrion, m, Lenica i Zbracun i to je rezultiralo da ponovno najbolja fotka nije pobijedila!
neću komentirati njihov "glazbeni" ukus jer sam i ja toj fotki dodijelio 2 boda!
dakle nije Eva kriva već oni koji opstruiraju sudjelovanje i u natjecanju i u glasovanju a imaju svoj stav i dobre radove!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 11:19 am

tanuki je napisao/la:
sve što je Eva napravila, napravila je uz potporu većine (ne pratiš)
i upravo ona je spočitala glasovanje za loše fotke a bez komentara!
pogledaj glasovanje još jedanput !
ja se slažem da je slika konja najbolja i stoga sam joj dao 3 boda kao i E va kao i rider,a ti se nisi udostojio glasovati pa ne bi trebao ni komentirati,
njenoj fotki su najviše glasova dali histrion, m, Lenica i Zbracun i to je rezultiralo da ponovno najbolja fotka nije pobijedila!
neću komentirati njihov "glazbeni" ukus jer sam i ja toj fotki dodijelio 2 boda!
dakle nije Eva kriva već oni koji opstruiraju sudjelovanje i u natjecanju i u glasovanju a imaju svoj stav i dobre radove!
Ta takozvana većina nikad nije ni prismrdila foto natječaju.
Tko je u "većini"? GMan - ni sudjelovao, ni glasovao. igor malteze - nikad sudjelovao, a ovaj put ni glasovao. bokaso1 - ni sudjelovao, ni glasovao. Da ne nabrajam dalje.

Eva nije kriva za ništa osim za nepotrebnu promjenu pravila jer je sve ostalo isto, a natječaj je sakriven od forumaša. Zašto?

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 11:28 am

Jørgen je napisao/la:
Gabriele,
nije bitan konj, bitno je da se glasovalo isto kao i prošli puta, da cijela evina maskarada sa sakrivanjem natječaja od očiju javnosti nije donijela ništa.
Moja fotka je bila najbolja, pobijedio je histrion. Ovaj put je neu bila najbolja, pobijedila je eva kant.

Reci mi jedan dobar razlog za promjenu pravila igre.
da ALI, da ste glasali ti i kapetan i dali konju po 3 glasa...ta slika bi bila na čvrstom drugom mjestu, još netko je, da ne tražim sada unazad isto prigovorio da je konj najbolji a isto tako nije glasao...to je već 9 bodova i eto konja na prvom mjestu, da li to sada još uvijek znači da je promjena pravila loša...ili da je ovo namjerna sabotaža istih pravila ja neznam, samo pitam.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 11:36 am

Gabriel je napisao/la:
da ALI, da ste glasali ti i kapetan i dali konju po 3 glasa...ta slika bi bila na čvrstom drugom mjestu, još netko je, da ne tražim sada unazad isto prigovorio da je konj najbolji a isto tako nije glasao...to je već 9 bodova i eto konja na prvom mjestu, da li to sada još uvijek znači da je promjena pravila loša...ili da je ovo namjerna sabotaža istih pravila ja neznam, samo pitam.
Gle gabriele, bio si mod pa znaš da nije lako s ljudima.
Zašto bi ja glasovao nakon optužbe da sam muljator koji kalkulira?
Zašto bi kapetan glasovao nakon diskvalifikacije jer se usudio najaviti sudjelovanje sa svojom iguanom? Meni je bilo simpa kako se čovjek uskurčio što je ufotkao iguanu, kad eto ti eve s korbačem i pravilima...
Ne smije se tako radit na malom forumu gdje nas ima sve skupa 15. Smije se, naravno, ali ostaneš bez natjecatelja/glasovatelja.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 12:12 pm

Ti, zato da bi dokazao da nije u pravu, da ne kalkuliraš.

Kapetan-zašto bi se kurčio ako je pprekršio pravilo koje postoji od početka natječaja?

da, bio sam moderator i znam da nije lako sa ljudima, znam jako dobro da je nemoguće svima ugoditi i ako nekim čudom uspiješ to sa forumašima onda popušiš kurac od admina, ja osobno sam uvijek bio na strani forumaša, uvijek sam se svadio sa Neu, to ti ona može potvrditi a i svi koji su bili tu u to vrijeme i zato sam jednom "dao otkaz" a drugi puta ga dobio, kad sam napravio sranje dobio sam ban na 100 dana i tih 100 dana se nisam vraćao, jesam jednom nakon nekoliko mailova sa foruma da mi je skraćen ban i da se vratim na forum.

po meni, bit je priznati da si napravio grešku, bar samom sebi i ići dalje, s druge strane ako nisi napravio grešku onda dokazati da nisi i da si nepravedno optužen, ovo što vi radite...jednostavno nije moj stil i moram priznati da baš ne shvaćam.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 12:16 pm

Gabriel je napisao/la:Ti, zato da bi dokazao da nije u pravu, da ne kalkuliraš.

Kapetan-zašto bi se kurčio ako je pprekršio pravilo koje postoji od početka natječaja?

po meni, bit je priznati da si napravio grešku, bar samom sebi i ići dalje, s druge strane ako nisi napravio grešku onda dokazati da nisi i da si nepravedno optužen, ovo što vi radite...jednostavno nije moj stil i moram priznati da baš ne shvaćam.
Ne.
Nevin si dok se ne dokaže da si kriv. Kleveta bez dokaza je ad hominem vrijeđanje.
Ne moram se nikomu opravdavati, nego bi eva trebala popušit karton/ban radi klevete (da smo na nekim drugim forumima, jel).

Možda bi bolje shvatio da si ti oklevetan, a ovako u statusu prijatelja i povjerenika kojeg se gladi perom po guzici, ne možeš.

Kapetan je prekršio novopostavljeno imbecilno pravilo po kojem se natječaj i sve oko njega mora držati u dubokoj tajnosti. Volim vidit njegovu i svačiju najavu, to je dio igrice.
Ako se sramimo natječaja nemojmo se natjecati. Ili pred očima forumske javnosti ili nikako.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 12:25 pm

molim te daj mi link gdje te je to Eva oklevetala da mogu donijeti vlastiti sud Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 12:27 pm

Naporan si s tim linkovima, ima toga i na ovoj temi i na prošlom natječaju.
Podli kalkulant, muljator.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 12:35 pm

Jørgen je napisao/la:Kleveta bez dokaza je ad hominem vrijeđanje.
jednako kao i ovo
Jørgen je napisao/la:Možda bi bolje shvatio da si ti oklevetan, a ovako u statusu prijatelja i povjerenika kojeg se gladi perom po guzici, ne možeš.

Jørgen je napisao/la:Kapetan je prekršio novopostavljeno imbecilno pravilo
pravilo o tome da se nezna koja je čija fotka postoji od vremena kad sam ja vodio natječaj.
pravilo o tajnosti prijava je (ako se ne varam) uvedeno upravo zbog otežavanja pogađanja koje je čija fotka, jer ako imaš 5 prijava i 5 slika onda je lako pogoditi koja je čija, a ako imaš 5 slika i neznaš tko se natječe malo je
teže pogoditi koja je čija.

no, opet da ne duljimo, ako sam dobro vidio Eva je ponudila da netko drugi vodi natječaj... neznam 
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 12:39 pm

Jørgen je napisao/la:Naporan si s tim linkovima, ima toga i na ovoj temi i na prošlom natječaju.
Podli kalkulant, muljator.
mučko đubre Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 12:59 pm

Gabriel je napisao/la:
jednako kao i ovo



pravilo o tome da se nezna koja je čija fotka postoji od vremena kad sam ja vodio natječaj.
pravilo o tajnosti prijava je (ako se ne varam) uvedeno upravo zbog otežavanja pogađanja koje je čija fotka, jer ako imaš 5 prijava i 5 slika onda je lako pogoditi koja je čija, a ako imaš 5 slika i neznaš tko se natječe malo je
teže pogoditi koja je čija.

no, opet da ne duljimo, ako sam dobro vidio Eva je ponudila da netko drugi vodi natječaj... neznam 
Pa kad može eva, možemo svi. Ili je ona posebna?

Nikad se nije znalo koja je čija fotka, ali se nisu ni sakrivale prijave.
Kad je neu vodila natječaj i nisam imao opciju privatnih poruka rekla mi je, postavi fotku na komentare.
Na tematskom natječaju "ograde" kapetan je fotku postavio na komentare i nitko se nije bunio radi toga.
Šta ako i pogodiš koja je čija? Glasovat će se za nikolinu a ne za mene? Pa? I Nobelova nagrada svako malo ode u krive ruke.

Dobro si vidio, ali eva je uspješno vodila natječaj po starim pravilima i može to opet.


tanuki je napisao/la:
mučko đubre Laughing
To, da Wink

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 1:19 pm

Jørgen je napisao/la:
Pa kad može eva, možemo svi. Ili je ona posebna?

Nikad se nije znalo koja je čija fotka, ali se nisu ni sakrivale prijave.
Šta ako i pogodiš koja je čija? Glasovat će se za nikolinu a ne za mene? Pa? I Nobelova nagrada svako malo ode u krive ruke.

Dobro si vidio, ali eva je uspješno vodila natječaj po starim pravilima i može to opet.
naravno da nije posebna, o tome ti i govorim, samo što nekima takve stvari ne smetaju
a nekim drugima smetaju.

pa ako sve to shvaćaš kao zezanciju, igru...kako bi i trebalo, zašto svako malo izvlačiš da je sad pobjedila pogrešna fotka? zašto bi forum bio bolji ili forumski pehar bitniji od nobelove nagrade?
zašto je bitno što je tvoja fotka bila najbolja a histrion pobjedio?
zašto je bitno govoriti da je natječaj igra a tražite da se glasa po zadanim stručnim referencama o kojima ja osobno nemam pojma, ja imam svoj razlog zašto za neku fotku jesam ili nisam glasovao i jebe mi se za tuđe optužbe ili mišljenja, ja bih uistinu glasao za nikolininog međeda samo da motiv nije bio portret i imao bih razlog za to kao što ga imam i zašto nisam glasao.

meni nije bitno koja je čija, niti pogađam niti nagađam niti raspravljam.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 1:25 pm

Gabriel je napisao/la:
naravno da nije posebna, o tome ti i govorim, samo što nekima takve stvari ne smetaju
a nekim drugima smetaju.

pa ako sve to shvaćaš kao zezanciju, igru...kako bi i trebalo, zašto svako malo izvlačiš da je sad pobjedila pogrešna fotka? zašto bi forum bio bolji ili forumski pehar bitniji od nobelove nagrade?
zašto je bitno što je tvoja fotka bila najbolja a histrion pobjedio?
zašto je bitno govoriti da je natječaj igra a tražite da se glasa po zadanim stručnim referencama o kojima ja osobno nemam pojma, ja imam svoj razlog zašto za neku fotku jesam ili nisam glasovao i jebe mi se za tuđe optužbe ili mišljenja, ja bih uistinu glasao za nikolininog međeda samo da motiv nije bio portret i imao bih razlog za to kao što ga imam i zašto nisam glasao.

meni nije bitno koja je čija, niti pogađam niti nagađam niti raspravljam.
Ne.
To da ona tebe gladi perom po guzici vidi cijeli forum, a to da ja muljam i kalkuliram vidi samo ona.
Jer ja sam glasovao po njezinim jebenim pravilima od 5 dana. Da je rekla 5 sati, glasovao bih tako.
Oklevetan sam jer sam poštivao pravila.

Ništa ne izvlačim, samo želim da imamo javni natječaj, s javnim prijavama, komentarima, sve što smo imali prije evine intervencije.

Opet te pitam, kao što sam i evu: što nam je dobro donijela promjena pravila, sakrivanje natječaja od forumske javnosti?

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki čet lip 19, 2014 1:53 pm

ništa dobro ali ni ništa loše!
ništa se promijenilo ne bi!
ona je smatrala da je ovako poštenije, pa je uz suglasnost ostalih promjenila pravila!
da kojim slučajem ja vodim natječaj ja bi ih mjenjao svaki put bez traženja mišljenja ostalih forumaša, kad bi god smatrao da imam rezona!
ovako sudjelujem i komentiram i serem što kaže histrion, jer imam pravo na to dok sudjelujem,
sudjeluj i ti pa se onda buni!
slažem se da je tvoja fotka bila bolja od histrionove, ali opet ne toliko da bi trebalo oko toga dramiti, kao ni u ovom zadnjem krugu!
stoga i predlažem selektora!
taj bi imao jebenu odgovornost da objasni poredak, a sam nebi mogao učestvovati pa bi onda u sljedečem krugu netko drugi bio selektor,
došlo bi do rasprava i zanimljivosti i time bi se atraktivnost natjecanja podigla,
nakon nekoliko natjecanja, recimo 10 krugova svi selektori bi se mogli podvrći ocijenoi ostalih forumaša!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 2:06 pm

Nisam ja dramio, eva drami.
Mijenjala je pravila jer je "ovako poštenije". Što je poštenije?
Po starim pravilima nezasluženo je pobjedio histrion, po novim je nezasluženo pobjedila eva kant. U čemu je boljitak?

Sudjelovat ću kad se vrate stara pravila, neće mene nitko jebavati po forumu radi sudjelovanja u natječaju.

"Suglasnost ostalih" možeš mačku o rep. Ne treba se pitati "cijeli forum" nego nas koji se natječemo i glasujemo.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gabriel čet lip 19, 2014 3:35 pm

Jørgen je napisao/la:
Ne.
To da ona tebe gladi perom po guzici vidi cijeli forum, a to da ja muljam i kalkuliram vidi samo ona.


Opet te pitam, kao što sam i evu: što nam je dobro donijela promjena pravila, sakrivanje natječaja od forumske javnosti?
ajd onda i meni pojasni, gdje i kada?


zar sam rekao da je donio nešto dobro ili nešto loše?
gdje i kada?
Jørgen je napisao/la:Sudjelovat ću kad se vrate stara pravila, neće mene nitko jebavati po forumu radi sudjelovanja u natječaju.

"Suglasnost ostalih" možeš mačku o rep. Ne treba se pitati "cijeli forum" nego nas koji se natječemo i glasujemo.
po toj tvojoj logici...zašto se javljaš kada više niti se natječeš niti glasuješ?
zašto je tvoje mišljenje bitnije ako si sam odustao iz nekog bunta nego od onih koji se nisu ni natjecali?
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Jørgen čet lip 19, 2014 4:12 pm

Gabriel je napisao/la:

ajd onda i meni pojasni, gdje i kada?


zar sam rekao da je donio nešto dobro ili nešto loše?
gdje i kada?
Nisi rekao a trebao si reći, pitao sam te.

Zašto su mijenjana pravila?
Koji boljitak je forumašima/sudionicima donijela ta promjena?
Što smo dobili sakrivanjem natječaja u duboku ilegalu?
Gabriel je napisao/la:po toj tvojoj logici...zašto se javljaš kada više niti se natječeš niti glasuješ?
zašto je tvoje mišljenje bitnije ako si sam odustao iz nekog bunta nego od onih koji se nisu ni natjecali?
Po tvojoj logici trebao bi rep međ noge i šutit?
Bitno je mišljenje fotografa/sudionika/glasovatelja, ne bokase1 koji klepa stihove forumašicama.
Svakom svoje.
Ja vjerujem da je natječaj pokrenut radi svih forumaša koji vole fotografiju, ne radi eve kant osobno.


Zadnja promjena: Jørgen; čet lip 19, 2014 4:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 10 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.