Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intervju s CroFriends fotografima

2 posters

Go down

Intervju s CroFriends fotografima Empty Intervju s CroFriends fotografima

Postaj by Neu pon tra 07, 2014 9:27 am

ZABRANJEN SPAM TEME I OFFTOPIC - KOMENTIRAJTE U KOMENTARIMA AKO TREBATE

Dragi fotografi i fotografkinje, kako bi Vas još više motivirala, odlučila sam se na još jednu rubriku na Portalu koja se bazira na izložbama radova CroFriends fotografa i fotografkinja.

Danas sam izabrala 4 jako lijepe slike koje su postavljene na portal na kojemu će biti mjesec dana.

http://www.crofriends.com/portal

Molim autore fotografija da ovdje napišu u najviše 5 rečenica nešto o svojim fotkama.

Konkretno pitanja:

1. Gdje ste fotografirali svoju fotografiju?
2. S kojom aparaturom je nastala fotka?
3. Što Vaša fotografija predstavlja, koju poruku šalje?
4. Kako ste Vi zadovoljni nastalom fotkom?
5. Napišite nekoliko riječi o sebi, kao o pojedincu, kao o fotografu. Predstavite se javnosti.

P.S. Obavezno dajte ime svojoj fotki.

Obavezno je odgovoriti na sva pitanja. Ne nužno redom kao da odgovarate s da/ne, nego napišite sastav na temu ovih pitanja.

Molim što prije. Hvala.

Neu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Intervju s CroFriends fotografima Empty999 / 999999 / 999Intervju s CroFriends fotografima Empty

[Vrh] Go down

Intervju s CroFriends fotografima Empty Re: Intervju s CroFriends fotografima

Postaj by GMan pon tra 07, 2014 6:23 pm

Fotografiji ne mogu dati neko umjetničko ime jer sam fotografirao isekta, ali eto, probati ću.

Ime: Skrivena ljepota

1.Ovu fotografiju sam fotografirao u rupi velikoj oko centimetar, gdje se pauk sakrivao, a ta rupa je bila u zidu iza moje kuće.

2.Olympus E-410 fotoaparat sa reversanim Zuiko 14-42mm F/3.5-5.6 objektivom na f/8 i 42mm, flash je bio pokriven DIY homemade difurozom da omekša svijetlo.

3.Kao i većina mojih fotografija insekata, pre
dstavlja pogled u maleni svijet insekata, i da se ljudi ne moraju bojati insekata jer su oni dio prirode i da ih nema, bilje bi izumrle a onda i mi.

4.Zadovoljan sam kompozicijom i pozom pauka ali nisam zadovoljan oštrinom i svjetlinom. I mislim da mi to nije najbolja fotografija.

5.Imam 17 godina, bavim se fotografijom od ne znam kada, i u zadnje vrijeme svakodnevno fotografiram. Zadnjih par godina se ozbiljnije počinjem baviti fotografijom sa kupovinom bolje opreme ali sam i samouk fotograf, većinu stvari sam naučio preko interneta, tako da mi danas one tri knjige o fotografiji ništa ne znače osim dobrih fotografija u njima.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Intervju s CroFriends fotografima Empty15 / 99915 / 999Intervju s CroFriends fotografima Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.