Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

+4
FALKON 2
rider331
Neu
Chulpan
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kakve ste bankovne kredite dosad podigli ? ** visestruki izbor **

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap25%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap0%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap0%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap25%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap0%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap0%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap0%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_lcap50%Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 4
 
 

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost pet sij 17, 2014 4:32 am

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Kakvih, i po kakvim uvjetima (valuta, kamatne stope, duljina otplate,rate/anuiteti etc)

Smatrate li vam je to bilo dobar ili los potez ?

Sto ste iz toga naucili ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Chulpan pet sij 17, 2014 3:14 pm

Nijedan. Krediti su nuzno zlo, izbjegavamo ih.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Neu pet sij 17, 2014 11:06 pm

Svaka čast za teme, bravo" Tako treba!

Nisam niti jedan kredit do sada imala, hvala Bogu, premlada sam da bi bila do grla u kreditima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty999 / 999999 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost pet sij 17, 2014 11:41 pm

A nisi premlada za kredit, nisi smajlić

Moj prvi kredit je bio za auto, po jako nepovoljnim uvjetima za danasnje prilike, a imao sam 22-23 godine .
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by rider331 sub sij 18, 2014 4:42 am

Ja sam imao dva do sada.. Mali iznosi na kratko razdoblje... većinom nenamjenski i sa najvećom kamatom...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 5:16 am

Sitno Wink

Ja sam imao 4 auto kredita, 2 nekretninska, 2 nenamjenska, u rasponu od kratkoročnih do dugoročnih Wink

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by rider331 sub sij 18, 2014 5:19 am

Ti si kreditno sposoban Kirk... smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 5:21 am

A mora se bit, drugačije ne daju kredit...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by rider331 sub sij 18, 2014 5:25 am

Dobro da je tako... jer kako bi oni koji nisu kreditno sposobni onda vratili kredite? Nikada smajlić


rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 5:29 am

Svi oni kojima banka oduzme auto,stan,kuću ili firmu su odreda nekad bili kreditno sposobni.....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by rider331 sub sij 18, 2014 5:33 am

Pa da tako je.. jer ne bi ga ni mogli dignuti da nisu kreditno sposobni. Ljudima propadne biznis ili izgube posao a kredit se treba vratiti.. Pa kamata počne rasti i tako.. nije lako... kad dođu problemi.
Nije kredit za svakoga.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 5:43 am

Ima jedna lijepa izreka, da je kredit poluga.

Polugom mozes uraditi dvije stvari - dici ono sto inace ne bi mogao,
ili se lupiti po glavi i gadno ozlijediti.

E sad....

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by FALKON 2 sub sij 18, 2014 6:54 am

Do sada podigao dva kredita za traktore,jedan za auto i dva namjenska ...

otplatio jedan za traktor,jedan za auto i jedan namjenski,

prvi za traktor mi je bio preko neke banke iz Graza i kamata 7.9% promjenjiva, anuiteti u eurima, ali tu nijebilo problema, za auto je bilo u CHF, ali i to je prošlo, prvi namjenski u kunama i kamata 10%, stim da sam ga mogao zatvoriti i nakon mjesec dana tako da bi me kamata koštala svega 550 kn na 70 000 kn, drugi za traktor 5.49% kamata fiksna i anuiteti u eurima ... namjenski drugi 7.9% kamata i mogu ga zatvoriti kad god poželim ili najkasnije u roku godine dana ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty9 / 9999 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 7:08 am

I jesi zadovoljan svojim iskustvom, da li ti je drago ili krivo sto si ih koristio ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by FALKON 2 sub sij 18, 2014 7:28 am

U biti zadovoljan sam, jer ne ulazim u to bez razloga ...
Danas u poljoprivedi se jako teško mogu skupiti novci za obnovu mehanizacije,ili bilo koju drugu investiciju ... znači moraš dobro razmisliti i ići na ono što znaš da ćeš moći otplatiti , znači predviditi sve moguće padove ali da ti padovi u financijskom smislu ne utječu na otplaterata kredita.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty9 / 9999 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 7:33 am

Znaci tebi je kreditna poluga bila alat, kojim si podigao ono sto inace nisi mogao ?

Svaka cast, o tome i ja trubim, kredit moze biti dobar posao i za banku i za stranku.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by FALKON 2 sub sij 18, 2014 7:40 am

Upravo tako, ne ulazim u kredite da bi išao na more ili skijanje, ili nešta slično ...
jednostavno dižem kredit da bi unaprijedio svoj posao,da bi si olakšao isti ili ga proširio ... svaki moj kredit je uvijek namjenski trošen, kadase podiže zna se točno za što se podiže i u istom, trenutku se i troši na planiranu investiciju ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty9 / 9999 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gabriel sub sij 18, 2014 7:49 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Ima jedna lijepa izreka, da je kredit poluga.

Polugom mozes uraditi dvije stvari - dici ono sto inace ne bi mogao,
ili se lupiti po glavi i gadno ozlijediti.

E sad....

slažem se sa ovim, ja sam imao tri do sada, prvi me malo opizdio po tintari, drugi mi je malo pomogo, ali me treći zveknuo toliko da mi se još uvijek vrti u glavuši...malo je nemar kriv ali malo više bad luck..jebat ga, jedino sam naučio da mislim da više nikad ga neću tražiti i dizati.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 7:52 am

Bitna je likvidnost, namjenska potrosnja sredstava i redovno podmirenje kreditnih obveza.
Osobno nekad namjerno biram kreditiranje vece od nuzno potrebnog da odredenu svotu imam za rezervu ako zapne, a osobni proracun vodim na rok od 2 godine unaprijed Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Iron Man sub sij 18, 2014 7:55 am

Nisam dosad nijedan ali sve su prilike da će uskoro pasti i prvi...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty336 / 999336 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 7:57 am

Nemoj ublesavo Ajrone, digitron u ruke....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Iron Man sub sij 18, 2014 7:58 am

Kad se baš budem spremao dignuti naravno da ću vidjeti sve mogućnosti, neće nitko mene zajebati Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty336 / 999336 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Gost sub sij 18, 2014 8:03 am

Tako je, sve dobro pogledati da znas sto ocekivati, od valutne klauzule do eventualne promjene kamatne stope....
Mali savjet : ne dizi kredit cija je rata veca od onoga sto sad redovno stedis!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by FALKON 2 sub sij 18, 2014 8:16 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Tako je, sve dobro pogledati da znas sto ocekivati, od valutne klauzule do eventualne promjene kamatne stope....
Mali savjet : ne dizi kredit cija je rata veca od onoga sto sad redovno stedis!

Upravo tako, neračunati u lipu koliko možeš plaćati i koliko brzo to možeš riješiti, nego uvijek ideš na soluciju da ti rata ne prelazi 50% sigurnih primanja (to je maksimalno dozvoljeno), naravno i to zavisi od primanja, jer nije isto ako su primanja 2.500 kn ili 10.000 kn mjesečno.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty9 / 9999 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by damfisk sub sij 18, 2014 10:02 am

nikad niti jedan kredit nisam uzimao. A niti ne planiram.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ? Empty Re: Koliko ste bankovnih kredita dosad podigli ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.