Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

+4
Jørgen
GMan
Neu
tanuki
8 posters

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by rider331 sub lip 14, 2014 9:34 am

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 1z3qt7d

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan ned lip 15, 2014 10:55 am

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 14235002767_4132a8ab34_z

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 14441686673_f7169f5f3f_z

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 14234921689_581a8952fd_z
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki ned lip 15, 2014 3:09 pm

imam jedno pitanje g-man,
dali su ove fotke u startu snimljene kao C/B ili su naknadno prebačene u taj mod hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan ned lip 15, 2014 3:18 pm

Bile su u boji pa sam ih desaturirao u PSu. Ova sa žicom je fotkana sa filmom ispred objektiva, pa je za par blendi usporena ekspozicija i film je kao crveni filter pa je malo kontrastnija.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki ned lip 15, 2014 4:00 pm

GMan je napisao/la:Bile su u boji pa sam ih desaturirao u PSu. Ova sa žicom je fotkana sa filmom ispred objektiva, pa je za par blendi usporena ekspozicija i film je kao crveni filter pa je malo kontrastnija.
i mislio sam,
a sada nam priznaj tko te je i kada uveo u svijet fotografije?
to ne može biti slučajno!
eto histrion mahom pobjeđuje na natječajima u ovom forumu, ali on ne priznaje ni kompoziciju ni okvire ni išta što bi imalo veze sa školovanom fotografijom,ali idealno za dopadanje masi,
a ti sa samo 17 g ne sudjeluješ a kada sudjeluješ ne prolaziš!
večina tvojih dobrih fotki su školski primjer kompozicije!
ne vjerujem u apsolutno prirodni talent!
osim što u svojim napisima pokazuješ znanje o tehnici, poznaješ i likovnost i kompoziciju,
pa budi iskren i reci od kada se baviš fotografijom i tko te uči?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by eva kant ned lip 15, 2014 6:51 pm

GMan je napisao/la:Bile su u boji pa sam ih desaturirao u PSu. Ova sa žicom je fotkana sa filmom ispred objektiva, pa je za par blendi usporena ekspozicija i film je kao crveni filter pa je malo kontrastnija.

a ja sam se baš pitala zašto je ta druga tako zrnasta.
odlične su ti fotke  gore 
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty92 / 99992 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan ned lip 15, 2014 7:39 pm

Joj tanuki, stvarno imam 17 god, oš facebook profil na PM pa vidi.
Opet kao što sam i na drugoj temi rekao, sam sam se naučio fotografiji.
A jedini problem mi je to kaj nemam love za bolji fotić pa nemrem baš silovat razne časopise i stranice za fotke. A to što sam tu neaktivan po natječajima je zato kaj mahom imam a mahom nemam internet,..
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by rider331 pon lip 16, 2014 10:16 pm

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 2qnvdq0

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 10:37 pm

GMan je napisao/la:Joj tanuki, stvarno imam 17 god, oš facebook profil na PM pa vidi.
Opet kao što sam i na drugoj temi rekao, sam sam se naučio fotografiji.
A jedini problem mi je to kaj nemam love za bolji fotić pa nemrem baš silovat razne časopise i stranice za fotke. A to što sam tu neaktivan po natječajima je zato kaj mahom imam a mahom nemam internet,..
lažeš sam sebi pa i meni;
ergo imaš nekakvu inicijaciju!
nitko se nije počeo baviti nečim,a da nije imao taj osnovni poticaj!
ne moraš biti iskren naspram mene, jer ja to ni ne tražim-
budi iskren naspram sebe-
u taj fantastični svjet fotografije nisi pao s neba!
netko te je navukao!
prvu fotku si napravio s nekakvim fotićem i zaljubio si se, postao ovisnik!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost uto lip 17, 2014 3:46 am

Rider, GMan, bravo, lajk!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 6:55 am

ipovjed jednog starog fotografa:
kad sam bio klinac sa desetak godina, bio mi je gušt kopati po tavanu, i tamo je bilo svašta,
posebno su mi se dojmili negativi na staklu, koje sam omekšao u toploj vodi i sastrugao emulziju,
kad se toga sjetim danas, najradje bi se upucao, jer sam sastrugao trenutak vremena!
možda je to razlog zašto sam se počeo baviti fotografijom,
prve slike sam uslikao sa kodakovom kamerom na mjeh,
a moj prvi ozbiljniji fotić je bio zenit b u prvom razredu gimnazije kojeg sam napola zaradio slažući drva u šumariji i istrpavajući sanduke pića sa šlepera, drugu polovicu mi je donirala majka!
dakle ovo je moja mala storija,
ne vidim razlog da i vi ostali ne priznate kako i zašto ste se počeli baviti fotografijom!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost uto lip 17, 2014 6:59 am

Ne mogu reci da se bavim fotografijom, daleko od toga ali sam se zainteresirao upravo na ovom forumu, i sigurno mi to može biti hobi kad imam viška vremena.

Dakle najvise si kriv ti Tanuki, bas kao i Histrion.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 7:06 am

Kapetan je napisao/la:Ne mogu reci da se bavim fotografijom, daleko od toga ali sam se zainteresirao upravo na ovom forumu, i sigurno mi to može biti hobi kad imam viška vremena.

Dakle najvise si kriv ti Tanuki, bas kao i Histrion.
mslim da ja s tim nemam nikakve veze,inicijacija postoji negdje drugdje!
preispitaj se malo i naći ćeš odgovor!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost uto lip 17, 2014 7:13 am

A ipak mislim da je ono šta sam napisa točno....jebiga, kriv si, prihvati to muški smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 7:20 am

Kapetan je napisao/la:A ipak mislim da je ono šta sam napisa točno....jebiga, kriv si, prihvati to muški smajlić
lažeš, nisam ja kriv i ne prihvačam tu odgovornost!,
lezi na kauč duboko diši i naći ćeš odgovor zašto fotkaš,
mene ne mješaj u to, ja sam tu samo u prolazu, a to što si se ti upecao nije moja krivica!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost uto lip 17, 2014 7:23 am

Evo duboko sam udahnija preko nekoliko puta i malo mi se zamantalo ali opet nisan spozna Istinu.

Lastane, pomozi!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 7:45 am

Kapetan je napisao/la:Evo duboko sam udahnija preko nekoliko puta i malo mi se zamantalo ali opet nisan spozna Istinu.

Lastane, pomozi!
probaj ponovo i opet ponovo, najakše ti je mene okriviti, ali zasigurno ja nisam taj!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost uto lip 17, 2014 7:50 am

Ako ne editiran ovaj post u idućih 10 minuta znaci da sam se onesvistija pokusavajuci spoznat Istinu.

Sta ne bi bilo lakše koristit pomoć?

Navodno su u Kini zabranili korištenje pandi za predviđanje rezultata, ali u nas su kokoši dozvoljene, pa bi tribalo uvatit neku i pokušat

Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 7:57 am

Kapetan je napisao/la:Ako ne editiran ovaj post u idućih 10 minuta znaci da sam se onesvistija pokusavajuci spoznat Istinu.

Sta ne bi bilo lakše koristit pomoć?

Navodno su u Kini zabranili korištenje pandi za predviđanje rezultata, ali u nas su kokoši dozvoljene, pa bi tribalo uvatit neku i pokušat

Very Happy
istina je da amebe imaju tu spoznaju tko će pobijediti na nogometnom svjetskom prvenstvu u brazilu
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost uto lip 17, 2014 7:59 am

Da nije onaj oktopusi Paul crka došli bi do Istine u sekundi Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 8:11 am

Kapetan je napisao/la:Da nije onaj oktopusi Paul crka došli bi do Istine u sekundi Very Happy
ma nije paul crka, ja sam ga u svom nogometnom neznanju skuhao i napravio ljepu večeru,
a sad se lupam glavom u zid, mogao sam biti bogat i prebogat da nisam skuhao paula!
i ne samo to, svoje zlodjelo sam objavio i na ovom forumu,
ne znam gdjeali moji obožavatelji t igurno znaju- poglavito histrion-
on sigurno zna gdje sam objavio sliku paula, pa ga zamoljavam da mi ukaže na istu kako bi je obrisao,
mee culpa moja maksimalna klupa!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan uto lip 17, 2014 11:25 am

Hahaha, imam i ja muhu koja će svašta predvidjeti.
I još jednom ti kažem, nitko me nije "natjerao" na fotografiju, tu nije bilo nikoga koji mi je mogao pokazati to, sam sam počeo sa mobitelima naslikavat zalaske i ine stvari, i tako sam iskopao jedan fotić. Tak je krenulo. Ak mi sad ne vjeruješ, ne buš nikad, ali ja govorim istinito.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki uto lip 17, 2014 11:32 am

GMan je napisao/la:Hahaha, imam i ja muhu koja će svašta predvidjeti.
I još jednom ti kažem, nitko me nije "natjerao" na fotografiju, tu nije bilo nikoga koji mi je mogao pokazati to, sam sam počeo sa mobitelima naslikavat zalaske i ine stvari, i tako sam iskopao jedan fotić. Tak je krenulo. Ak mi sad ne vjeruješ, ne buš nikad, ali ja govorim istinito.
e jebi ga ne vjerujem ti!
inicijacija postoji koje možda ni sam nisi svjestan!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Jørgen uto lip 17, 2014 11:35 am

Svi smo počeli slično kao GMan, ne znam zašto tanuki misli da bi za početak trebali imati nekog mentora ili gurua.
Ja nisam imao nikoga, samo mobitel i znatiželju...i kolekciju starih fotića koje nisam znao upotrijebiti.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty9 / 9999 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan uto lip 17, 2014 12:49 pm

Ja sam jedan prastari fotić uništio sa pet šest godina, zanimalo me ono stakalce od tražila... Very Happy
A to je bio neki analogni idiot kolko se ja sječam.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 7 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.