Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

+4
Jørgen
GMan
Neu
tanuki
8 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan čet tra 03, 2014 9:51 pm

I'll keep that in mind.
Ipak sam ja odrastao u analognom dobu, wait, ekšli nisam! Razz
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Jørgen čet tra 03, 2014 10:02 pm

Imam i ja analogni nikon i praktiku ali nisam bio siguran da li je to to.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki pet tra 04, 2014 8:58 am

na ovoj temi pokrenuli ste vrlo zanimljiva pitanja,
od moralno- socioloških do klasično  fotografsko tehničkih!

prvo bi se osvrnuo  na  pitanje snimanja  beskučnika, prosjaka i komparirao sa ratnim fotogrfima;
fotograf iza kamere  mora zaboraviti na moral,  mora  postati  foto-aparat i bilježiti trenutk vremena, bez ideje da nešto mijenja i to je upravo nešto što mu je zdatak:
da pošalje poruku,
a pitanje za dozvolu je nepotrebno, jer  svi koji smo na javnim površinama  smo izloženi  pogledu!
eto sjećam se jedne fotke  gdje lešinar napada gladno djete i bila je upravo reportaža o tom fotografu,
da, rekao je znam, mogao sam spasiti to djete od lešinara, ali ono je bilo već praktično mrtvo, pred mojim očima  su   svakodnevno  desetci  djece umirali od  gladi, smrt je prisutna  u svakom  trenutku, pa postaje normalna i  dio svakodnevnice, a slika je nešto što može vidjeti cijeli svijet, i može pomoči!
dakle jorgen, deri i dalje bez traženja  dopuštenja i bez kompleksa!
što se  tiće drugog djela-
dečki moram vam otkriti jednu tajnu!
analogna fotografija je umrla;
za CB  fotke koje je prikazao g men, u  analognoj fotografiji više nisu moguće,
čak i ako nabavite  cb  film na bazi srebra, pitanje je  tko će vam ga razvit?
kodakov razvijać  d76 ili  ilfordov id11 ili mikrofen ili čak  fotokemikin r3  ( koja se održala dugo godina na svjetskom tržištu zbog licence adox) više ne postoji,
nema šanse  da više razvijete film  bilo gdje i da dobijete dubinu boje u analognoj fotografiji na baritnom  fotopapiru  poput ovih  fotki  koje je prezentirao  g-man , jer to danas  u analognoj tehnici je gotvo nemoguće dobiti!
kolor  fotografija je ubila cb  fotografiju,  pa ćak i prije ere dgitalne fotografije, pojavili su se  cb filmovi bez  srebra, koji se razvijaju u automatima!
mislim  da na svijetu zamrla proizvodnja cb matrijala,
vjerojatno još postoji zbog zakonskih obvez ali je elitistički  skupa!

I'll keep that in mind.
Ipak sam ja odrastao u analognom dobu, wait, ekšli nisam!
naravno da nisi, ali sam siguran  da vučeš gene od nekoga tko je odrastao uz analognu  fotografiju,
tvoja  ljubav i tvoje znanje u fotografiji nikako ne mogu biti slučajni  Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by histrion pet tra 04, 2014 10:08 am

tanuki je napisao/la:
eto sjećam se jedne fotke  gdje lešinar napada gladno djete i bila je upravo reportaža o tom fotografu,
da, rekao je znam, mogao sam spasiti to djete od lešinara, ali ono je bilo već praktično mrtvo,  pred mojim očima  su   svakodnevno  desetci  djece umirali od  gladi, smrt je prisutna  u svakom  trenutku, pa postaje normalna i  dio svakodnevnice, a slika je nešto što može vidjeti cijeli svijet, i može pomoči!

Kako ti sereš.

Lešinar nije napao dijete ... nego je čekao da umre.
Kevin Carter je odmah nakon što je napravio tu sliku napustio Sudan.
O toj je slici dao samo jedan komentar ... da je to njegov posao i da djecu ne dodiruje zbog straha od zaraze.
Kevin je tri mjeseca nakon što je dobio Pulitzerovu nagradu izvršio samoubojstvo.

O sudbini djevojčice nitko ne zna ništa.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki pet tra 04, 2014 10:31 am

drago mi je da si dao komentar,
izvršio je suicid jer se nije mogao nositi s tim,
da  zaborvio sam detalje, ali si u pravu!
 pročito sam i ja,
možda nečiju nadogradnju,
ali priča je potresna!
i da, dao je komentar da je to njegov posao, ali nije  izdržao stres,
pa zbog  čega bi onda jorgen trebao tražiti  privolu beskučnika, da ga fotgrafira?
možda sam  povukao  glupavu komparaciju, ali u osnovi je ista stvar,
dobar  fotograf bilježi trenutak vremena
u tom smislu ni ja nism  dobar dokumentaristički  fotograf,
upravo u istri na ipsilonu  bio sam prisutan gotovo  par minuta nakon saobračajke i dolaska  policije;
preživjeli plaću, auto okrenut,  curi  gorivo ili ulje- netko je još unutra, a ja nemam  muda uslikati ni jednu fotku;
zamjerao  sam si  što to nisam napavio, ali sada mi je drago što to nisam napravio, jer mudrost je upoznati sebe i svoje granice!
i da  za neupućene forumaše,
da pokažemo o kojoj  fotki je riječ:
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Gokiiill%2521%2521%2521
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by histrion pet tra 04, 2014 10:58 am

Meni je samo za jednu sliku žao što nisam imao jaja napraviti je.

U La Pazu sam prolazio ulicom na kojoj je dječak star 9-10 godina klečeći na asfaltu glancao čizme oficiru koji je sjedio na povišenoj stolici (da je imao noge u visini njegovih ruku) s automatskom puškom u krilu i naočalama Ray Ban.

Samo naočale su koštale više nego što je onaj dječak zaradio u dvije godine.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki pet tra 04, 2014 11:12 am

znam i potpuno te razumjem, ali eto  i ja sam shvtio  da sam cijepljen protiv  dokumentarističke iliti novinarske fotogrije,
svatko je sposoban za nešto!
ali moje  vrijeme je prošlo,
možda mogu dati  koji  savijet ovim  mladcima koji  vole  fotografiju i koji su stvarno dobri!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Jørgen pet tra 04, 2014 7:56 pm

tanuki je napisao/la:

prvo bi se osvrnuo na pitanje snimanja beskučnika, prosjaka i komparirao sa ratnim fotogrfima;
fotograf iza kamere mora zaboraviti na moral, mora postati foto-aparat i bilježiti trenutk vremena, bez ideje da nešto mijenja i to je upravo nešto što mu je zdatak:
da pošalje poruku,
a pitanje za dozvolu je nepotrebno, jer svi koji smo na javnim površinama smo izloženi pogledu!

dakle jorgen, deri i dalje bez traženja dopuštenja i bez kompleksa!
Nema traženja dopuštenja kad moraš reagirati u momentu.
Klošari su domaći ljudi iz kraja koji svaki dan žickaju za pivu. Kad se neki od njih pokrije s dekicom čije boje gode mom oku i kameri ja ga moram fotkati izbliza, zato sam im unaprijed rekao što ću radit da ne bi dobio po nosu.

Fotkao sam i prometne nesreće nije mi to problem.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki sub tra 05, 2014 12:56 am

biti fotograf je   uvijek morlno pitanje-
dali si humanist ili voajer-
diane arbus je snimala ljude iz  polusvijeta.
ubila se  1971 u dobi 48  g.

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Camera-obscura-...-Diane--007

evo nekih  njenih  najpoznatijih  radova:

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Mgb12_arbus_06_Zwillinge
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Diane-arbus-a-naked-man-being-a-woman-nyc-1968
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by tanuki sub tra 05, 2014 1:56 am

histrion je napisao/la:Meni je samo za jednu sliku žao što nisam imao jaja napraviti je.

U La Pazu sam prolazio ulicom na kojoj je dječak star 9-10 godina klečeći na asfaltu glancao čizme oficiru koji je sjedio na povišenoj stolici (da je imao noge u visini njegovih ruku) s automatskom puškom u krilu i naočalama Ray Ban.

Samo naočale su koštale više nego što je onaj dječak zaradio u dvije godine.
i bolje da je nisi snimio, jer to bi bila jedna, vjerojatno ispodprosječna fotka- a ovako ona postoji u tvom mozgu u najboljem izdanju Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan sub tra 05, 2014 9:48 pm

Ja baš i nemam neke afinitete za fotojournalizam.
Da volim ispričati nekakvu priču sa fotografijom, to da.
A za analogiju... Kažeš da ne postoje dobri CB filmovi i kemija za razvijanje njih? A pod dobri mislim na nekakav srednji do velik raspon tonova, tj da imam detalja i u sjenama i u bijelim tonovima.

tanuki je napisao/la:naravno da nisi, ali sam siguran  da vučeš gene od nekoga tko je odrastao uz analognu  fotografiju,
tvoja  ljubav i tvoje znanje u fotografiji nikako ne mogu biti slučajni  Wink

ne, nitko od mojih se nije bavio ni sa f od fotografije. Ali inaće sam riba pa valjda zato, kolko shvaćam ribe su kreativne i sanjarske duše, što mene dobro opisuje.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan sub tra 05, 2014 9:53 pm

Evo jedne malo starije, iz 10. mjeseca, fotkano sa 5mp Konicom u autobusu.

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 13647830064_32e6f11ce7_z
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by histrion sub tra 05, 2014 10:16 pm

GMan je napisao/la:
... Kažeš da ne postoje dobri CB filmovi i kemija za razvijanje njih

Postoje.
Još uvijek možeš kupiti sve što ti je potrebno za klasičnu fotografiju.

Cijene su .... hmmm ... od smiješno niskih pa do ..... adio pamet.

Crno-bijeli film za expoziciju 3200 ili više košta oko 80 Eura.
Crno-bijeli ISO400 s visokim kontrastom pa oko 6 Eura.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan sub tra 05, 2014 10:19 pm

Držat ću se onog jeftinijeg ipak! Very Happy
Al zrnca su prelijepa na 3200 filmovima.....
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by eva kant ned tra 06, 2014 7:28 am

sad ste me podsjetili da bih mogla kod mame potražiti tatin stari fotoaparat..možda još uvijek radi. bilo bi zanimljivo snimiti nekoliko fotki s analognim fotićem.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Gost ned tra 06, 2014 7:38 am

Smanji rezoluciju na digitalnom i uključi C/B mod ako ga imaš i voila Very Happy

Sala, sala.....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan ned tra 06, 2014 8:44 am

E da je meni tak da pronalazim kod roditelja stari fotić, gramofon.... Very Happy
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by eva kant ned tra 06, 2014 9:08 am

pokušaj potražiti kod djeda i bake..ni moj sin kod mene ne bi mogao takvo što naći, a tvoji roditelji su vjerojatno moje godište, a možda i mlađi, ako nemaš starije braće. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan ned tra 06, 2014 9:35 am

Nemam baku i dedu. Tj imam dedu al on ima svojih problema pa ga ne posjećujemo više..
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by eva kant ned tra 06, 2014 9:43 am

nije mi bila namjera zadirati u tvoj privatan život i ne bih željela da to tako shvatiš..htjela sam samo reći da su ti roditelji možda još relativno mladi da bi imali takve neke starije primjerke fotića. u doba kad sam ja bila mlada koristili smo idiot aparate, ali od njih i nema neke velike koristi.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan ned tra 06, 2014 9:50 am

OK je. Da, sjećam se uglavnom jednog idiot fotića maminog.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan uto svi 27, 2014 7:22 pm

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 14097642300_3bc6904441_z

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 14283785444_584f1dcdae_z
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Neu uto svi 27, 2014 8:30 pm

ova prva... svaka čast
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by GMan uto svi 27, 2014 8:49 pm

Hvala, morao sam mamu čekati da proćakula sa kolegama da odemo doma pa sam si skratio vrijeme.
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Jørgen sri svi 28, 2014 1:29 pm

Crno-bijelo je najbolje za akt, barem meni.

Za ovo bi ti rado dao +

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija - Page 4 Empty Re: Motiv fotografiranja: Crno-bijela fotografija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.