Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

+21
Teo
mišokovač
rider331
avatarr
Balonero
damfisk
roger 782
tanuki
Lenica
chahiksichahiks
igor malteze
Iron Man
Hell
s0nic
Amyicha
Lojze
nikolina
eva kant
histrion
blazee
Neu
25 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by igor malteze pet pro 06, 2013 8:31 pm

...ja sam lezbejka...volim lizati žene...premazane djetnim šlagom...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by chahiksichahiks sri pro 11, 2013 2:52 am

Nikad me muškarci ne gledaju jebozovno, samo žene... i kad vidim taj pogled moram ju istorbat!

chahiksichahiks
Trajno baniran/a

Registriran/a : 10.12.2013
Broj postova : 34
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 92
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Lenica sri pro 11, 2013 4:37 pm

damfisk je napisao/la:Kako ih prepoznati? Lako. Na referendumu glasaju "protiv" Very Happy:D

ima ljudi koji su hetero a glasali "protiv".  kofica 

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by igor malteze sri pro 11, 2013 4:40 pm

...pederi se ne češu po guzici i masiraju po obiteljskim draguljima dok razgovaraju na ulici ....ipak su to u prosjeku obrazovani ljudi...čudnih navika ali jeb...nije nitko savršen...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Gost sri pro 11, 2013 8:41 pm

Lenica je napisao/la:

ima ljudi koji su hetero a glasali "protiv".  kofica 

Ne , "protiv" su bili latentni homifili.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki sri pro 11, 2013 9:38 pm

a zašto bi ih prepoznavali?
oni će prepoznati vas Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by roger 782 čet pro 12, 2013 2:25 am

Kapetan Kirk je napisao/la:

Ne , "protiv" su bili latentni homifili.
A homifili su...što? Sporedni likovi iz Ratova Zvijezda?  kiša 

roger 782
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.12.2013
Broj postova : 30
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Gost čet pro 12, 2013 8:50 am

Htio sam napisati homofili, čudim se da nisi uočio grešku u upisu.

Homofili, oni koji nisu homofobi - u sarkasticnom značenju latentni homoseksualci.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by damfisk čet pro 12, 2013 1:33 pm

Upravo suprotno.

"za" su glasali latentni homoseksualci, jer su fanatičan otpor prema homoseksualcima i patološki strah od homoseksualaca najtipičniji simptomi latentne homoseksualnosti.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Gost čet pro 12, 2013 10:36 pm

Cuj, logicnije je da su latentni homoseksualci oni koji podrzavaju takve radnje,
jer zadrzavaju mogucnost da je to I nihov izbor.

Reci da je latentni homoseksualac onom koji je protiv homoseksualnosti je ogromna glupost u koju vjeruju samo najnaivniji.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by eva kant čet pro 12, 2013 10:44 pm

slabo ti stojiš s psihologijom..Very Happy

http://www.vecernji.hr/moje-zdravlje/homofobi-su-zapravo-prikriveni-homoseksualci-396898
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Gost čet pro 12, 2013 10:59 pm

Inzinjer sam, nisam psiholog smajlić

Inace ponosan na samostalno razmisljanje kontra popularne propagandne struje, ali ne u ovom slucaju, jer uistinu nije kompliciran.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Balonero pet pro 13, 2013 1:31 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Inzinjer sam, nisam psiholog smajlić
Nijedno od ta dva ne isključuje latentnu homoseksualnost Zločesti osmijeh

Kapetan Kirk je napisao/la:Inace ponosan na samostalno razmisljanje kontra popularne propagandne struje, ali ne u ovom slucaju, jer uistinu nije kompliciran.
Radije se ti drž Srba i vukovarske ćirilice Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 N020

Balonero
Trajno baniran/a

Registriran/a : 13.12.2013
Broj postova : 30
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Hell pet pro 13, 2013 5:20 pm

ah, nema vas kaj mučiti tko je gay a tko nije, meni je bitno smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by avatarr sub pro 14, 2013 2:17 am

Samo Neu koja vjeruje da je homoseksualno izopačeno mogla je postavit ovakvu temu. kiša kiša

avatarr
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 23
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by igor malteze sub pro 14, 2013 5:59 am

....tema je postavljena...loše..kao da poziva na progon homoseksualaca...jer zašto bih ja ikoga prepoznavao...pretpostavka je da se oni kriju...zašto..zbog progona...ali mi ih trebamo otkriti...i što onda...pokazati prstom u nih..i što onda...razbiti glavu...da li je to skrivena namjera...ova tema je zla namjera...zamislimo se ...kako otkriti vegeterijanca...kako otkriti nimfomanku...kako otkriti frigidnu ženu...kako otkriri glupu mladu ženu..e to već znam.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Gost sub pro 14, 2013 7:45 am

Nisam primjetio da itko ovdje progoni homoseksualce...zasto bi, ljudi kao i ostali.

Kako ih prepoznati,vec sam pisao - ne znam niti mi je bitno , moze ih milijun proci pokraj mene i ne bih znao koji su.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by igor malteze sub pro 14, 2013 7:53 am

...tebi nije...nekome je...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by rider331 sub pro 14, 2013 8:38 am



 smajlić 

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Gost sub pro 14, 2013 9:07 am

Klasika Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by mišokovač ned pro 15, 2013 3:04 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Nisam primjetio da itko ovdje progoni homoseksualce...zasto bi, ljudi kao i ostali.

Ti ne vidiš ništa što ne želiš vidit.Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 N020

A ti Neu bolje makni ovu temu na nevidljivo.

mišokovač
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Teo ned pro 15, 2013 12:51 pm

Neu je napisao/la:Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Ima li nešto po čemu ih prepoznajete?

Ne vidim zašto bi netko uopće trebao znati prepoznati homoseksualca/ku, osim ako sama osoba nije te seksualne orjentacije
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by zbracun ned pro 15, 2013 3:37 pm

Da se pred krivom osobom ne sagneš vezat cipelu  Pokazuje guzu .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 3:49 pm

Saginjanje koje bilo vrsti nije uputno Zločesti osmijeh

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 5:22 pm

pa na sve ovo i uvodno pitanje, mene više muči zašto prepoznati homoseksualnu osobu?
to pitanje sigurno ne mući heteroseksualca,
da vidimo tko je otvorio temu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 2 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.