Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

+8
Prop
damfisk
Lenica
Neu
tanuki
THUNDER_DINIX
Iron Man
Lady with hat
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by damfisk sri lip 05, 2013 5:21 pm

Da, baš je bio komentar tolikog intenziteta da se može nazvat histerijom.

Zato sam i napisao to šta sam napisao
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki sri lip 05, 2013 8:04 pm

ja sam za topless,to potpisujem i neka uđe u ustav Laughing
i bilo bi super da žene uz dravu šetaju gole sise pa mada neu pizdila maksimalno Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Lenica čet lip 06, 2013 10:04 am

znala sam da tanukiju neće smetat Very Happy

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki čet lip 06, 2013 5:10 pm

Neu je napisao/la:Za mene su takve drolje.

Te koje javno hodaju po gradu polugole, to su za mene lude drolje kojima je pamet zarkžljala, koje nemaju dostojanstva i koje su željne pažnje. Koje drugačije ne mogu dobit pozornost pa moraju šetat polugole kako bi ih tobože neki seronja slinavog karaktera primijetio.
a zašto bi bile drolje,
po čemu je sisa toliko interesantna i zanimljiva?
samo zato što ima erotski element, što se pokriva sa preskupim grudnjacima,
zbog čega je gola sisa iritantna?
pa to je samo dio tjela-
da sve žene hodaju bez grudnjaka nitko ih nebi doživljavao-
eto i mi muškarci imamo sise, i kada hodamo bez majce nitko ne pada u komu ili depresiju,
ali mogu ti neu šapnuti da su i bradavice na muškoj sisi erogena zona!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by valentino čet lip 06, 2013 5:14 pm

Za neu su sve žene drolje Zločesti osmijeh

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki čet lip 06, 2013 5:23 pm

uključujući valentinu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by valentino čet lip 06, 2013 5:29 pm

Zna neu tko su ženke Very Happy

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by histrion pet lip 07, 2013 6:44 am

Neu je napisao/la:
Ne moram ni napisati kako su današnje žene otišle u vražju mater, izgubila im se vrijednost za moral, samo se kurvaju i preseravaju.

Imam osjećaj da pomalo nostalgično gledaš na vrijeme inkvizicije.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by histrion pet lip 07, 2013 6:45 am

Neu je napisao/la:
... lude drolje kojima je pamet zarkžljala, koje nemaju dostojanstva i koje su željne pažnje. Koje drugačije ne mogu dobit pozornost pa moraju šetat polugole kako bi ih tobože neki seronja slinavog karaktera primijetio...

Jesu li pažnje željne drolje i one koje kad kupuju cipele pomisle kako ima stoje i hoće li se (te cipele) sviđati drugima?
Jesu li drolje i one koje pokušavaju privući pažnju novom frizurom?
Izdaje li auto (samim time što je recimo crven, velik, čist .... etc) karakternu osobinu lakih žena?


p.s. - ti naravno nikad i ničim nisi pokušala privući pažnju. Zar ne?
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by histrion pet lip 07, 2013 7:07 am

Puno puta sam rekao: Nema ružnih sisa - sve su lijepe.
Osim ... onih plastificiranih.

Kad mi netko na cesti pokloni osmjeh (recimo kad stanem na zebri da može prijeći) ispuni mi cijeli dan. Učini me bogatim.
Jedva spomena vrijedna gesta (a ustvari zakonska obaveza koju obično zaboravimo kad sjednemo za volan). Pa ipak.

I kao što me usreći nečiji osmjeh usreći me i pogled na sve što je lijepo. Pogled na klinca koji nosi dvije školske torbe, klošara koji hrani ptice, par penzionera koji se drže za ruke .... ili sise.
Mislim na sise neograničene (grudnjakom) u kretanju, Iako sise nisu ni važne ... važniji je pogled na samouvjerenu, ponosnu vlasnicu spomenutih sisa koja je svjesna svoje ljepote.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by valentino pet lip 07, 2013 9:38 am

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Toples%202

I dok Njujorčanke bez straha izbacuju bijesne dudice, policija u glavnom gradu Kine sugerira ženama da ne nose mini suknje, kratke hlačice ili drugu provokativnu garderobu u autobusima i metrou tokom vrućih ljetnih mjeseci kako bi izbjegle seksualna uznemirivanja.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu - Page 2 Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.