Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

+8
Prop
damfisk
Lenica
Neu
tanuki
THUNDER_DINIX
Iron Man
Lady with hat
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Lady with hat pon lip 03, 2013 8:08 pm

Tokom ovog leta stanovnice Njujorka, barem one najsmelije, moćiće da bez ikakvih smetnji šetaju u toplesu gradskim ulicama.

Vlasti Njujorka su nedavno podsetile policiju da tokom toplih dana žene imaju pravo da, baš kao i muškarci, skinu gornji deo odeće.

U dopisu poslatom svim policijskim stanicama u gradu, vlasti Njujorka podsećaju pripadnike snaga reda da šetnja golih prsa ne predstavlja nikav prekršaj ne samo za muškarce, već ni za žene.

Policajci ne treba da kažnjavaju niti privode dame koje će ovog leta šetati nage do struka, već da im priteknu u pomoć ukoliko je to potrebno, ističe se u dopisu.

"U slučaju da pokazivanje grudi izazove veliku pažnju, policajci su dužni da rasteraju gužvu", navodi se u noti čiji je sadržaj objavljen u “Njujork tajmsu”.

U Njujorku je još 1992. donet zakon kojim je ženama dopušteno da hodaju u toplesu u slučaju velikih vrućina. Malo ko od građala, ali i policajaca, međutim, zna za njegovo postojanje.

Želeći da žene podseti na to pravo, feministkinja Mojra Džonston je prošle godine šetala naga do pojasa ulicama Njujorka, nailazeći uglavnom na pozitivna reagovanja sugrađana.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qwod_VFC_c0
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Iron Man pon lip 03, 2013 8:17 pm

Trebali bi to uvesti i kod nas misa
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty336 / 999336 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by THUNDER_DINIX pon lip 03, 2013 8:49 pm

God bless america hahahahaa
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty889 / 999889 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki pon lip 03, 2013 9:07 pm

pa ne treba ići u ameriku,
odite samo u mađarsku i primjeti će te da mlade mađarice ne nose grudnjake,
e sada ne znam dali mađarice imaju bolje sise od hrvatica ili nisu iskompleksirane ?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Neu uto lip 04, 2013 8:06 am

Šetaju gradom u toplesu? Kurve.

Mislim, koji kurac? Koja je fora šetati polugola?

Ako žene imaju pravo šetati u toplesu gradom, neka muški šetaju i mlataraju kurcima. Bar im se jaja neće znojit pa će šetnja imati svrhuu.

Ne moram ni napisati kako su današnje žene otišle u vražju mater, izgubila im se vrijednost za moral, samo se kurvaju i preseravaju.Još malo će se izborit da šetaju gole, pa će na sred trga turat prst u pičku u edukativne svrhe (ne morate rano stupiti u seks, seksualnu želju možete zamijeniti prstom) za maloljetne curice, da im budu pravi primjer i uzor.

A bitno da Crkva brani muškima doć u bermudama. Ma daj...Po muškima se konstantno sere i sve im se brani a kurve se bodri.

THUNDER_DINIX je napisao/la:God bless america hahahahaa
konjanik

Odseli se u Ameriku pa nek blagoslovi i tebe.

Koliko ti imaš godina? Dvije? TRI? iLI SI U PUBERTETU PA IMAŠ 14?

El bi da se u hrvatskoj uvede takva pizdarija pa da i tvoja cura šeta, ne samo u toplesu, već ujedno i u toplesu i u tangama? I tvoja mama isto? Bi to bilo divno a? Jednog dana i tvoja kćer?

Kako je krasno kad žene šetaju polugole, kad svaka šuša vidi šta jebeš.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty999 / 999999 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki uto lip 04, 2013 8:39 am

a što su sise-
erotika samo zato što se skrivaju,
nekada je i žensko koljeno bilo erotično.
po čem je sada toliko nemoralno ako žena javno pokaže sisu?
da žene vrlo lukavo koriste taj argument da vrte muškarce oko malog prsta, još od trenutka kada im počinju sise rasti a ludi muškarci je nisu vidjeli od onda kada su prestali sisati Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Lenica uto lip 04, 2013 9:42 am

to mi nije nista čudno

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Neu uto lip 04, 2013 9:46 am

tanuki je napisao/la: po čem je sada toliko nemoralno ako žena javno pokaže sisu?
Za mene su takve drolje.

Te koje javno hodaju po gradu polugole, to su za mene lude drolje kojima je pamet zarkžljala, koje nemaju dostojanstva i koje su željne pažnje. Koje drugačije ne mogu dobit pozornost pa moraju šetat polugole kako bi ih tobože neki seronja slinavog karaktera primijetio.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty999 / 999999 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by damfisk uto lip 04, 2013 10:56 am

Neu je napisao/la:Šetaju gradom u toplesu? Kurve.

Mislim, koji kurac? Koja je fora šetati polugola?

Ako žene imaju pravo šetati u toplesu gradom, neka muški šetaju i mlataraju kurcima. Bar im se jaja neće znojit pa će šetnja imati svrhuu.

Ne moram ni napisati kako su današnje žene otišle u vražju mater, izgubila im se vrijednost za moral, samo se kurvaju i preseravaju.Još malo će se izborit da šetaju gole, pa će na sred trga turat prst u pičku u edukativne svrhe (ne morate rano stupiti u seks, seksualnu želju možete zamijeniti prstom) za maloljetne curice, da im budu pravi primjer i uzor.

A bitno da Crkva brani muškima doć u bermudama. Ma daj...Po muškima se konstantno sere i sve im se brani a kurve se bodri.


konjanik

Odseli se u Ameriku pa nek blagoslovi i tebe.

Koliko ti imaš godina? Dvije? TRI? iLI SI U PUBERTETU PA IMAŠ 14?

El bi da se u hrvatskoj uvede takva pizdarija pa da i tvoja cura šeta, ne samo u toplesu, već ujedno i u toplesu i u tangama? I tvoja mama isto? Bi to bilo divno a? Jednog dana i tvoja kćer?

Kako je krasno kad žene šetaju polugole, kad svaka šuša vidi šta jebeš.




PMS? Napad histerije? Oboje istodobno? din ikst
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Iron Man uto lip 04, 2013 1:18 pm

Ne znam u čemu je ovdje problem Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty336 / 999336 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by damfisk uto lip 04, 2013 5:37 pm

Stvarno.

Tko hoće šetat golih sisa, šetat će. Tko neće, neće. I to je to.

Niti će sve golosisne žene bit ko' Monica Bellucci, niti će svi muški gledat baš svaku golu sisu koja se pojavi na ulici.

U krajnjoj liniji, čisto sumnjam da će više od sto žena u New Yorku uopće izać na ulicu u toplesu zbog toga šta im je toliko vruće da su baš morale razgoliti sise.


Ukratko - pizdarija, vijest koja je više kuriozitet negoli ozbiljna stvar.

Ali eto... netko je morao osobe koje imaju drugačije stavove nazvat kurvama. Šta š'...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by THUNDER_DINIX uto lip 04, 2013 7:23 pm

eo Neu se nasekirala ahahahaa
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty889 / 999889 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki uto lip 04, 2013 7:29 pm

Neu je napisao/la:Za mene su takve drolje.

Te koje javno hodaju po gradu polugole, to su za mene lude drolje kojima je pamet zarkžljala, koje nemaju dostojanstva i koje su željne pažnje. Koje drugačije ne mogu dobit pozornost pa moraju šetat polugole kako bi ih tobože neki seronja slinavog karaktera primijetio.
definitivno nisi u pravu!
ja sam nudista i obožavam na moru biti gol,
ne zato da se razmahujem svojim pimpekom jer nism egzibicionist,
što sada znaće gole sise?
stvarno ne razumjem što je u tome toliko loše?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Neu uto lip 04, 2013 8:09 pm

Tanuki, daj mi reci, jesi ti lud?

Mi sada govorimo o ženama koje šetaju gradom kao javnim mjetsom, gdje ima i djece, polugole, bez majice, danas su se izborile za to, sutra će se izborit da šetaju gole i pokazuju pičku.

Samo me zanima, koja je svrha takve šetnje?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty999 / 999999 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Prop uto lip 04, 2013 8:19 pm

To da je tanuki lud znamo odavno...
Sad, o ostalom se da diskutirati....
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty108 / 999108 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Neu uto lip 04, 2013 8:21 pm

Diskutiraj onda.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty999 / 999999 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Prop uto lip 04, 2013 8:22 pm

Neka, drugi ćemo dan... Di bi došli da sve danas...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty108 / 999108 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by tanuki sri lip 05, 2013 4:38 am

pa neka ih nek šetaju ,
što si ti toliko zavidna, a noćas si sanjala da i ti gola šetaš uz dravu- priznaj Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty700 / 999700 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Love sri lip 05, 2013 4:55 pm

kud ovaj svijet ide kiša
asteroid,ciljaj sunceko
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty672 / 999672 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Iron Man sri lip 05, 2013 4:56 pm

Ako je ženama vruće neka skinu se ako nije obuci majicu... ne vidim rasprave oko ove teme huh
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty336 / 999336 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Hate sri lip 05, 2013 5:06 pm

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lyn5b8765S1qcttf2o1_500.gif -> ovo je moj komentar na ovo sve.

Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty245 / 999245 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Iron Man sri lip 05, 2013 5:07 pm

Sad već razmišljam o Hate kako hoda gradom u toplesu Very Happy

Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty336 / 999336 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Hate sri lip 05, 2013 5:10 pm

damfisk je napisao/la:



PMS? Napad histerije? Oboje istodobno? din ikst

Po tebi sus vi histerični koji ne misle isto kao i ti. Neu ima svoje mišljenje. Ti imaš svoje. Izmjena razmišljanja tj. komunikacija (u ovom slučaju pismena) i ne slaganje ne znači odma i histeriju. Histerija je bolest.

"Histerična reakcija satoji se od niza poremećaja u funkciji motornog, senzitivnog, vegetativnog i psihičkog aparata, ali je također prisutno i određeno organsko oštečenje nekih dijelova mozga."

Ne vrijeđaj ljude i ne prozivaj ih histeričnima ako se ne slažu sa tobom. Ono je prije neka vrsta ljubomore. Al u granicama normale.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty245 / 999245 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by damfisk sri lip 05, 2013 5:10 pm

Ne, po meni nisu histerični svi koji ne misle kao ja.


Histerični su samo oni koji histerično reagiraju.


Histerija:

1. duševni poremećaj karakterističan po izljevima jakih emocija i simptomima poput paralize koji nemaju tjelesnog uzroka; psihogenija
2. razg. jak i nekontroliran emocionalni ispad

Link: http://hjp.novi-liber.hr/index.php?show=search_by_id&id=fVxkURY%3D


Kao šta vidiš iz gore priložene definicije, kolokvijalno (u razgovoru - zato i ova kratica "razg.") se pojam histerije koristi za jaki i nekontrolirani emocionalni ispad.

Prema tvojem vlastitom navodu, njezin napis ljubomoran, a ljubomora je emocija.

Dakle, kada sam njezin post nazvao histeričnim, nisam je ničim uvrijedio već sam precizno opisao njezin jaki i nekontrolirani emocionalni ispad.

Wink
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty0 / 9990 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Hate sri lip 05, 2013 5:20 pm

Pa nije bio komentar baš tolikog inteziteta (ljubomre) da bi to bila histerija. Iako se slažem sa tobom. Al donekle. Kao i ti sa mnom. prop

Ajmo mi se sad vratit na temu...

Što ostali misle o ovome? Dopustit ženama da hodaju gole do pojasa i ne? S tim da muška prsa nisu seksualno (vizualno) primamljiva kao i ženska. (Čak i meni koja sam žena) Zato ja nisam za to. Ostali?

Koji je razlog da se ovo odobri, koji je razlog zašto vam se ovo sviđa? (A da nije u pitanju buljenje u ženske grudi i kako određeni znanstvanici tvrde - produljenje života - iako se to odnosi na dekolte, a ne na gole grudi)

Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty245 / 999245 / 999Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty

[Vrh] Go down

Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu Empty Re: Ženama dopušteno da Njujorkom šetaju u toplesu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.