Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

+7
Amyicha
zbracun
Dr.Kiyu
Hunnerkongen
Noidan Kirot
Prop
Neu
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by zbracun ned oľu 31, 2013 4:35 pm

A postoji i još jedno objašnjenje koje zadire malo i u drugu oblast. Kod reinkarnacije se duh koji je prije bio u ženskom tijelu, rađa u muškom tijelu, i obrnuto. U tom slučaju ostaju sklonosti i osjećaji iz bivšeg života koje dolaze kad - tad do izražaja.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by Hunnerkongen uto tra 02, 2013 4:54 pm

frombr je napisao/la:

Homoseksualci obadva spola uglavnom potječu iz heteroseksualnih obitelji.

Nevjerojatna činjenica, prosto nevjerojatna. Samo ne kužim ovaj UGLAVNOM, jel postoji još kakav način?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 5:00 pm

pa valjda izuzetak potvrđuje pravilo,
eto isus rođen po duhu svetom Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by Hunnerkongen uto tra 02, 2013 5:02 pm

wtf
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by Amyicha sri svi 15, 2013 1:05 am

ima ljudi koji se očito rode s tim, koji od malih nogu znači osjećaju nešto prema osobi istog spola, a ima i ljudi koji se očito jako razočaraju u suprotan spol i uvide da će im biti puno ljepše sa osobom istog spola.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 7:54 am

Ma daj, nema sanse za to.
Seksualna privlacnost je to sto jest i ako se razocaram u muza ili decka naci cu si drugog decka, a nikad curu jer me ne zanimaju. Isto je s homoseksualcima. Mnogi od njih, posebno u manjim sredinama ili ljudi koji grade poslovnu ili politicku karijeru zive u fiktivnim brakovima, ali svako pozna svoj seksualni identitet.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by diabolik. sri svi 15, 2013 9:42 am

Petra Sanader je napisao/la:Ma daj, nema sanse za to.
Seksualna privlacnost je to sto jest i ako se razocaram u muza ili decka naci cu si drugog decka, a nikad curu jer me ne zanimaju.

Trenutno tako razmišljaš i djeluješ. Poznati su slučajevi gdje su ljudi od hetero postali homo, a da niti sami ne mogu dokučiti što je razlog tome, pa najčešće kažu da je to vjerojatno bilo negdje duboko u njima od samog rođenja, pa se eto, posložile neke stvari i sad je to izbilo na površinu.
Neke hetero žene tvrde da su prešle na homo samo zato jer su igrom slučaja (pijanstvo...) imale odnos sa ženom i nakon toga pa-pa muški.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by m sri svi 15, 2013 9:53 am

je ljudi se napiju pa postanu pederi ....

nisi baš tako napisao ali ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by diabolik. sri svi 15, 2013 10:29 am

marko je napisao/la:je ljudi se napiju pa postanu pederi ....

nisi baš tako napisao ali ......

Muške slučajeve ne znam, no poznati su mi slučajevi da su se nakon prekida veze ( čak i braka) ženama doslovno zgadili muškarci, pa bi igrom slučaja završile u zagrljaju prijateljce, te bi uspoređujući iskustva debelu prednost dale ženi, a i izrazile kajanje što su se uopće petljale s muškima.
Nisi nikad čuo da žena tvrdi da žena najbolje zna šta ženi treba i kako žena najbolje može zadovoljiti ženu?
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 12:05 pm

Muške slučajeve ne znam, no poznati su mi slučajevi da su se nakon prekida veze ( čak i braka) ženama doslovno zgadili muškarci, pa bi igrom slučaja završile u zagrljaju prijateljce, te bi uspoređujući iskustva debelu prednost dale ženi, a i izrazile kajanje što su se uopće petljale s muškima.
Nisi nikad čuo da žena tvrdi da žena najbolje zna šta ženi treba i kako žena najbolje može zadovoljiti ženu?
a zar isto to ne govore i pederi?
sječam se jedne knjige, gdje je glavni lik bio silovan od strane voditeljice konc logora, ružne i debele, a nakon rata je postao impotentan, a ne peder,
trauma može dovesti do impotencije ali ne do promjene seksualne orjentacije!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 3:45 pm

Tacno.
Seksualna orijentacija se ne menja (osim u sapunjarama i big brotheru)

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane? - Page 2 Empty Re: Da li se netko rodi kao homoseksualac ili to s vremenom postane?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.