Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

+4
Teo
THUNDER_DINIX
Purgy
Neu
8 posters

Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Neu sri vel 13, 2013 9:50 pm

Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? I zašto, obrazložite?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty999 / 999999 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Prop sri vel 13, 2013 9:51 pm

Balog je jebena pizda, pas mater govno jedno!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty108 / 999108 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Purgy sri vel 13, 2013 9:56 pm

Smeće.
Navija za drugi najodvratniji klub na svijetu.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty142 / 999142 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble sri vel 13, 2013 10:08 pm

Vela mi je prije bio dobar, Drago me nasmijava, Balog isustemazo kako je taj dobio posao komentatora.

Sky Sports ima jebene komentatore, to tko nije obavezno nac stream ili kupit neku od igara iz serijala FIFA :s

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Prop sri vel 13, 2013 10:09 pm

Je, ja obožavam gledati utakmice na sky sportsu, i večeras sam pola gledao na streamu, ali mi je blokirao, pa sam morao onog kretena slušati!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty108 / 999108 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by THUNDER_DINIX čet vel 14, 2013 8:44 am

Ćosić legenda, Vela nije loš, Balog kreten. Od ostalih, na novoj i rtl katastrofa komentatori, na spor klub tv mi je odličan Cvijanović.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty889 / 999889 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble čet vel 14, 2013 10:03 am

Cvijanovic je s HRT-a. Na Sport Klubu ima par panjeva....

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by damfisk čet vel 14, 2013 1:20 pm

Cvijanović je OK, ništa više od toga.

Vela je odličan, uvijek vrlo informiran i točan (bio je, nemam pojma gdje je sada i šta radi), i jako je kvalitetan novinar, sjećam se njegovog pokrivanja onog bombaškog napada u madridskom željezničkom kolodvoru, jer je igrom slučaja, tog dana prenosio utakmicu Real Madrida, kad se dogodio napad i kompletno javljanje uživo sa terena je odradio vrhunski, kao da cijeli život radi u vanjskopolitičkog redakciji.

Ćosić je imbecil, kompleksaš, opterećen potrebom da svaku nepovoljnu situaciju za ekipu koju on favorizira pravda sudačkim previdom. I baš ono, gadljivo favorizira neke ekipe, a to je užasno neprofesionalno.

Balog? A eto... jadan, ima posebne potrebe pa su mu našli posao...


Često gledam ragbi na BBC-u i na Sky-u i njihovi su komentatori sjajni.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Teo čet vel 14, 2013 1:45 pm

Mićo Dušanović mi ide na živce sa savojim komentarima. Nemam fana među sportskim komentatorima.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble čet vel 14, 2013 2:16 pm

Damfisk Vela ti je sad u sportskoj redakciji Nove tv. Ureduje sportske vijesti, i cita (makar ne svaki dan, mislim da par puta tjedno od cita). Komentorao je prosle godine tekme dok je bila LP na Novoj

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble čet vel 14, 2013 2:18 pm

Teo je napisao/la:Mićo Dušanović mi ide na živce sa savojim komentarima. Nemam fana među sportskim komentatorima.

Mićo hahahhahah. Ono sto on najvise komentira (tenis) moze slobodno i dijete komentirat. Suti pol sata dok je izmjena i onda provali: Sjaja poen i opet suti pol sata pa zaurla (pogotovo kad nas igrac igra) BRAVO SJAJNO ma to je to.

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by damfisk čet vel 14, 2013 6:54 pm

John Kimble je napisao/la:Damfisk Vela ti je sad u sportskoj redakciji Nove tv. Ureduje sportske vijesti, i cita (makar ne svaki dan, mislim da par puta tjedno od cita). Komentorao je prosle godine tekme dok je bila LP na Novoj


Zar on nije otišao na Al Jazeeru ili tako nešto?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble čet vel 14, 2013 8:00 pm

damfisk je napisao/la:


Zar on nije otišao na Al Jazeeru ili tako nešto?

Ne, mislim da je to bio Blazicko ili netko drugi.

Vela ti je na Novoj ima vec dosta

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Prop čet vel 14, 2013 8:17 pm

Vidim da ne gledaš previše dnevnik novetv, ha, damfi misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty108 / 999108 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by damfisk pet vel 15, 2013 12:42 pm

Bogami, ne gledam Novu Tv općenito, pa tako ni njihov dnevnik
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Neu sub oľu 16, 2013 11:36 am

'Hasta la vista'
Ekskluzivno za Sportski: 'Volio bih kada bismo prebili Srbe'


Ovotjedni gost intervjua 'Jedan na jedan' legendarni je komentator Drago Ćosić. Zaštitni znak HRT-ove sportske redakcije otkrio je svoja razmišljanja o nadolazećem susretu Hrvatske i Srbije.

'Kakva je to prilika bila' , 'Hasta la vista, Croatia semifinalista' ili 'Vukušiću Ante, sinjski dijamante' neke su od izjava zbog kojih je Drago Ćosić definitivno postao najjači sportski adut hrvatske TV scene. Drago je za Sportski.net dao prognozu utakmice između Hrvatske i Srbije, te se prisjetio kako je to izgledalo 1999. protiv Jugoslavije.

Vatrene očekuje po mnogima dvoboj desetljeća. Što vi kao dugogodišnji sportski novinar očekujete od te utakmice?
To sigurno nije obična utakmica. Svima nama je u glavi još uvijek sve friško kad je u pitanju rat i zato se ta utakmica čeka s posebnim nabojem. Igrale su se mnoge utakmice između hrvatskih i srpskih klubova, od nogometa do košarke, reprezentacija u vaterpolu i rukometu, ali ovo je zaista nešto posebno. Nogomet je sport koji je najpopularniji na ovim prostorima, ima najviše navijača i naravno je da izaziva jedan poseban žar. Stvorile su se tenzije čak nekoliko mjeseci prije same utakmice, mislim da to nije dobro, ali smatram da će se od trenutka kad krene utakmica sve zaboraviti i da ćemo se svi usredotočiti samo na nogomet.

A kada utakmica krene...
Nas zanimaju samo tri boda, sve ostalo je nevažno. Volio bih kada bismo prebili Srbe na onaj najljepši sportski način, ali bit će teško. Pobjeda bi nas približila na korak do Brazila, a Srbiju gotovo izbacila iz svih kombinacija. To je dodatni razlog zašto moramo slaviti u ovoj utakmici. No, imaju i oni svoju računicu.

Kao što se i sami rekli, kako se utakmica bliži tenzije sve više rastu. Sigurno se sjećate 1999. godine i utakmice s Jugoslavijom na Maksimiru. Usporedite nam atmosferu tada i danas.
Mislim da je to potpuno različito. Ono je bila Jugoslavija - i Srbija i Crna Gora i Kosovo u jednom, ovo je isključivo Srbija i rekao bih da je ovo potpuno druga situacija. Imao sam sreću 1999. godine raditi na onom beogradskom susretu. Pet dana sam proveo u Beogradu i sjećam se da je tada vladala potpuno kaotična situacija. Mnogi nisu previše marili za Hrvatsku već su ih morili unutarnji problemi. U zraku se osjećalo kako se država raspada. Sjećam se da su u gradu vladali veliki sukobi Grobara, kao jugoslavenske frakcije s jedne strane i Delija kao srpske frakcije s druge strane. Na samoj utakmici partizanovci su bili smješteni na jednoj dijelu tribina, a zvezdaši na drugom. Na utakmici je bačen suzavac, zapravo se ne sjećam jesam li to ikad u svojoj reporterskoj karijeri doživio osim Splita i utakmice Hajduka i Marseillea. No, preko svega se prešlo, pa čak i preko tog suzavca. Sudac Kim Milton Nielsen odlučio je unatoč svim nedaćama završiti taj dvoboj. I onda, nakon 0:0, očekivali smo u Zagrebu gotovu priču, ali dogodio nam se strašan peh. I golovi koje smo primili i sve što smo propustili... Ipak, teško je to uspoređivati s ovom utakmicom, jer se ondašnja reprezentacija nalazila na jednoj velikoj prekretnici. Nakon velikog uspjeha na SP 1998. godine, taj nas je poraz izbacio s prvog velikog natjecanja, otišao je Ćiro, došao je Jozić, dogodila se smjena generacije... Sad je situacija potpuno drugačija.



Tko bi po vama mogao biti prevaga u ovom susretu?
Istaknuo bih trojac Modrić - Mandžukić - Srna. Oni bi mogli biti ključ! Luka u Realu igra korektno, daleko je to od savršenog, ali ima dana kad mu se sve poklopi kao protiv Manchester Uniteda. Sigurno će biti motiviran i uvjeren sam da će biti na razini. O Mandži ne treba previše trošiti riječi, a Srna se konačno počeo vraćati na onu najvišu razinu na kojoj smo ga navikli gledati. Uvjeren sam da u tom trokutu leži tajna našeg uspjeha! Također mislim da smo mi puno bolje izbalansirana momčad, imamo odličnog vratara koji nije sklon kiksevima, obrana je dobra samo nam u njoj nedostaje kontinuitet zbog stalnih ozljeda. Za vezni red također nema straha, a u napadu imamo bezbroj rješenja, igrače od kojih je svaki specifičan na svoj način i s kim god Štimac započne utakmicu neće pogriješiti.

Odakle Hrvatskoj prijeti najveća opasnost?
Srbija je izuzetno opasna momčad iz prekida. Obrambeni igrači su sjajni skakači, Ivanović je u Chelseaju zabio već pet, šest golova ove sezone, Subotić je također nebeski skakač, Kolarov strašno opasan iz slobodnih udaraca. Srpski prekidi su živa opasnost.



Na Maksimiru će vladati navijačko ludilo, bojte li se eventualnih incidenata na terenu?
Ni najmanje! To su igrači koji igraju u velikim klubovima, navikli su na ovakve utakmice i svi se jako dobro poznaju. Znaju da su sve oči uprte u njih. Naravno, u žaru borbe se na terenu uvijek može dogoditi nekakva žešća reakcija, no mislim da će sve proći u najboljem redu.

U eri Slavena Bilića utakmice ste stalno komentirali u društvu Igora Štimca. Sigurno ga dobro poznajete. Kakav je dojam na vas ostavio današnji izbornik?
Igor je fajter i tako funkcionira cijeli život. On 24 sata živi za nogomet. Ako ga u pola noći nazovete s njim uvijek možete pričati o Liverpoolu, situaciji Josea Mourinha u Realu, Barceloninim posrtajima u El clasicu... Uspoređujući ga s Bilićem mogu reći da je njihov pristup potpuno drugačiji. Slaven je imao jedan prijateljski pristup prema igračima, igrači i stožer su disali kao jedno. Igor je puno oštriji, kod njega se zna red i to igrači cijene. Izuzetno ga poštuju. Nikad nisam vidio nešto slično poput 'slučaja Rakitić' kad ga je izbornik onako javno oprao. Pomislio sam: 'O Bože, za njega je gotovo, teško će se psihički vratiti iz ove situacije.' Kad ono, njegove su riječi toliko utjecale na Ivana da je protiv Belgije bio jedan od najboljih, a protiv Makedonije uvjerljivo najbolji igrač na terenu. To govorim upravo iz razloga što čitam proteklih dana razne analize od naših proslavljenih 'vukova' i svi su mišljenja da je najvažnija stvar u ovoj utakmici psihološka priprema. Igor ne može puno toga promijeniti i napraviti u taktičkom smislu, sve je stvar psihološke pripreme. I baš na primjeru Rakitića mislim da je Štimac spreman napraviti takvo nešto. Ako to uspije ponoviti i sad, Srbija nema šanse!



Često utakmice koje komentirate proživljavate dosta emotivno. Uvijek nas iznenadite s nekom zanimljivom izjavom ili šalom.
Ha-ha, rekao bih da je to moj zadatak! Ja mislim da je prije svega sport veselje i zato ga tako i doživljavam. Ja sam svjestan da ponekad to radim s prevelikim emocijama i da to neke ljude čak i nervira. No, dojma sam kako se radi o velikoj manjini, rekao bih o svega dva posto. Slušam priče sa strane i zaključujem kako preostalih 98 posto to simpatizira. Kada se dogode utakmice poput Francuske na svjetskom rukometnom prvenstvu ili Turske u Istanbulu, ne mogu se kontrolirati. Žao mi je ako neke to ljuti, ali ne mogu ih sve zadovoljiti. To je moja odluka!

Jeste li što pripremili i za ovu utakmicu? Hoće li se i za Srbiju naći neka 'hasta la vista'?
Uf, sad sam u fazi skijanja... joj, pa ta Srbija je toliko daleko, imam toliko posla to te utakmice. No, kad se vratim vidjet ćemo, nešto novo ću smisliti, ha-ha.

Vaša prognoza rezultata?
3:1 za Hrvatsku!

Strijelci?
E sad, previše pitate! Mislim da je najvažnije da tu utakmicu dobijemo, a sve ostalo je nebitno. Ali ako baš moram odgovoriti, onda neka to bude Mandžukić.

Sportski.net|Mario Martinis
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty999 / 999999 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble sub oľu 16, 2013 11:42 am

Čosić je idiot. O Balogu i Susecu-tata-me-ubacio-preko-veze-Junioru da i ne pricam. Nogometno neobrazovani komentatori koji nogomet vjerojatno i ne prate preaktivno posto redovno u prjenosima nemaju pojma o formi igraca i klubova kojima rade prjenos pa pricaju nebuloze. O "strucnim" sukomentatorima u studiju tipa Elvis-Švaštiger-Scoria koji bacaju nebuloze necu trosit rjeci.

HRT je otisao u kurac u nogometnom smislu. Cosic mi je od nabrojanog trojca jos cak i zabavan za slusat kad smislja urote kontra Hrvatske i zaziva suce, al isto je za facepalm.

Btw. dobro ti ide ova ribicija i udicarenje po sportu. Svaka cast. kavica

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Neu sub oľu 16, 2013 11:45 am

John Kimble je napisao/la:Čosić je idiot. O Balogu i Susecu-tata-me-ubacio-preko-veze-Junioru da i ne pricam. Nogometno neobrazovani komentatori koji nogomet vjerojatno i ne prate preaktivno posto redovno u prjenosima nemaju pojma o formi igraca i klubova kojima rade prjenos pa pricaju nebuloze. O "strucnim" sukomentatorima u studiju tipa Elvis-Švaštiger-Scoria koji bacaju nebuloze necu trosit rjeci.

HRT je otisao u kurac u nogometnom smislu. Cosic mi je od nabrojanog trojca jos cak i zabavan za slusat kad smislja urote kontra Hrvatske i zaziva suce, al isto je za facepalm.

Čosić idiot? Čosić je legenda, najzanimljiviji i najbolji komentator u hrvatskoj. Balog je dosadan, on me baš živcira i ne volim ga slušat.

Zašto je tebi idot?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty999 / 999999 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by John Kimble sub oľu 16, 2013 11:54 am

Neu je napisao/la:
Čosić idiot? Čosić je legenda, najzanimljiviji i najbolji komentator u hrvatskoj. Balog je dosadan, on me baš živcira i ne volim ga slušat.

Zašto je tebi idot?

Mozda je tebi legenda, jer ne pratis nogomet aktivno kao ja.

https://www.youtube.com/watch?v=vRbGUj0idhs

Zbog ovakvih stvari mi ide na kurac, i to radi u svakoj tekmi i svakom sportu (rukomet, nogomet itd...)

Uvijek su neke urote.

A i ovakve debilane

vakakvih trikova imaju u rukavu! – protivnički igrač ometa golmana prije izvođenja sedmerca

Sitna nepodopština, haha – hrvatski igrač ometa golmana prije izvođenja sedmerca

Gospodo draga! – nisam zadovoljan sudačkom odlukom

Bilo je i vrijeme! – zadovoljan sam sudačkom odlukom

Pa neće valjda opet!? – prva sudačka pogreška u korist protivnika

Dobrodošao poklon – prva sudačka pogreška u korist Hrvatske

Hoće, hoće! – druga sudačka pogreška u korist protivnika

Niste trebali, haha – druga sudačka pogreška u korist Hrvatske

O Bože! Atlanta 92′, Brazil 96′, Italija 02′, Srbija 10′ pa zar opet. O majko moja mila! – treća sudačka pogreška u korist protivničke momčadi

Sitan previd, haha – treća sudačka pogreška u korist Hrvatske

Vidi se na snimci da je Domagoj mislio kako je glava protivničkog igrača zapravo lopta. Da, da, start na loptu – izrazito grub prekršaj igrača Hrvatske

Gospode Bože! Donesite konopce! Ovo je ring, a ne rukometni teren – izrazito grub prekršaj protivničkog igrača

Ako nema sportskih metoda, neće se libiti ni onih nesportskih, zaklopite oči djeci – protivnički navijači ometaju Hrvate

Zašutjet ću da uživate, dragi gledatelji! – hrvatski navijači ometaju protivnike

Pa već sam mislio da mu je ostao u svlačionici! – sudac dodjeljuje crveni karton protivničkom igraču

NEEEEEEEEEEEE! – sudac dodjeljuje crveni karton igraču Hrvatske

Da, da ipak je tu bilo veoma sitnog kontakta. Ostavit ću vama na procjenu, dragi gledatelji – priznajem da je naš igrač zaslužio isključenje

U Švedskoj se za ovo ide u zatvor – snimka potvrđuje opravdanost crvenog kartona za protivnika

Pomolimo se da sve bude u redu – hrvatski igrač ostaje ležati

Ništa mu nije – protivničkog igrača iznose na nosilima

Rekao sam da neću komentirati suđenje, ali… – Hrvatska je izgubila

AAAAAAAAAAA #$%&“$##$%&&###$%%&&“& – Hrvatska je pobijedila

Drago je idiot od komentatora, naporan, iritantan, prebolesno pristran, nestrucan ...
Nekima to moze biti simpaticno ali sto da kazem ... neki su blesavi pa im je to super, a neki su previse zabrijali na trash pa izgubili orjentaciju.
Uglavnom, Drago je trash

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Neu sub svi 25, 2013 9:27 pm

Ovaj Čosić je stvarno lik, taj toliko uzvikuje da se baš vidi da uživljeno prati tekmu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty999 / 999999 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Purgy sub svi 25, 2013 9:42 pm

Samo je problem što opisuje dodavanje na doslovno dva metra veličanstvenim.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty142 / 999142 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Neu sub svi 25, 2013 9:43 pm

Slažem se.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty999 / 999999 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Prop sub svi 25, 2013 9:43 pm

I što mu je svaki prekinuti pas spas u zadnji čas.
I što nikad ne zna jel sudac svirao faul, ofsajd ili ništa.
I što uvik zna točno što igrači i treneri i suci međusobno pričaju.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty108 / 999108 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Purgy sub svi 25, 2013 9:49 pm

Jebo ga ja, skoro sam umro kad je vrišto Mandžukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiić, a ono korner.

Ajde da reprezentacija igra, ali brate, igra klub udaljen hiljade kilometara odavde. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty142 / 999142 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Krsto pet lis 04, 2013 10:28 am

Prasičko je odvratan i ljigavi smrad, kako njega nitko nije spomenio?
Krsto
Krsto
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.11.2010
Broj postova : 44
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty0 / 9990 / 999 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty

[Vrh] Go down

 Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi? Empty Re: Tko su vama najbolji sportski komentatori a koji vam pak nisu dragi?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.