Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous - Poruka narodu

+5
Purgy
tanuki
Hunnerkongen
Neu
JShepard
9 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Slažete li se s Anonymousima?

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 I_vote_lcap100%Anonymous - Poruka narodu - Page 2 I_vote_rcap 100% 
[ 9 ]
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 I_vote_lcap0%Anonymous - Poruka narodu - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 9
 
 

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 10:05 pm

Laughing pogledaj pak u temi (Podforumu) političari koliko svaka tema ima pogleda. moram i to zaključat za goste
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by JShepard ned sij 06, 2013 10:08 pm

Purgy je napisao/la:

Je Neu.

Prate Crofriends i samo čekaju da im neko jebe mater.

Daj...


Laughing

hh1 Ovo ide kao EPIC QUOTE u moj potpis...

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty10 / 99910 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 10:09 pm

misa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 10:27 pm

ah da, upravo sam se sjetio zaš slabo dolazim tu bla
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Hunnerkongen pon sij 07, 2013 10:36 am

Mi smo toliko inertan narod da nema šanse za ikakvim masovnim prosvjedima i rušenjima.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by minutus uto sij 08, 2013 10:33 am

Hunnerkongen je napisao/la:Mi smo toliko inertan narod da nema šanse za ikakvim masovnim prosvjedima i rušenjima.
imao bi jednu principijelnu primjedbu na ovu često iznesenu - po mom mišljenju - zabunu.
išao bi čak tako daleko da govorim o podvali i obmani. zabuna je za donje, obmana za gornje.

ne stvara političko uređenje okolnosti, nego okolnosti uvjetuju politički ustroj. znači: kad se uspostave/zavladaju određeni uvjeti, automatski se uspostavlja anarhija, diktatura, komunizam, kapitalizam itd. naravno postoji i određena interakcija i tromost sistema. do promjene dolazi tek kad drukčije više nije moguće, kad postane neminovna.
ako je cijela upravna jedinica ugrožena izvana, vjerojatno će se ustanoviti neki diktatorski centralistički ustroj, koji može fokusirati silu cijele zajednice. ako vlada neko određeno temeljno blagostanje, vjerojatno će se ustanoviti jedan ustroj blizak anarhiji, jer nema potrebe podčiniti se nekom autoritetu. (naravno ništa nije apsolutno).
gdje se teško dolazi do osnovnih potrepština, gdje je zadovoljavanje osnovnih potreba povezano s izvanrednim tegobama, ili gdje vlada preobilje, etabliraju se razbojnici (danas moderne demokracije). razbojnici se mogu etablirati u svakom zamislivom sistemu, politički ustroj im je samo maska i kulisa.
robovlasnički sistemi zahtijevaju okolnosti, u kojima je radna snaga odlučujući faktor, recimo kod uzgoja pamuka. građansko društvo se uspostavlja tamo, gdje su potrebni stručni radnici i obrtnici. eskimi npr. ili neki brđani neće imati potrebu za nekakvim otcem domovine.

eto toliko za razmišljanje. zašto to pišem? pozivanje na nasilnu promjenu pozvat će lopove i razbojnike na plan. osim toga, ne radi se o promjeni, ako na iste funkcije zasjednu samo drugi ljudi. promjena se može samo izvesti, ako su "svi" sporazumni. dakle veliki dio populacije mora se odreći popularnih vrijednosti i živjeti svoje vlastite. tada akcije razbojnika idu u prazno. šta bi koristilo prodavati infrastrukturu, koju nitko ne treba ni koristi.
ni jedan ustroj nije trajan, jer se okolnosti mijenjaju. promijenjene okolnosti zahtijevaju promijenjen pristup.

i ima jednu stvar, koju, kako god nevjerojatno zvuči, ljudi mogu ignorirati: mi još uvijek živimo na i od tankog mjestimičnog sloja septične truleži, koja je naša životna okolina, mi živimo još uvijek od onoga šta raste iz zemlje i to isključivo u ekosustavu koji se sastoji od mnogih različitih vrsta i sistema, koji se međusobno uvjetuju i podržavaju. kad se taj sustav naruši, velikom dijelu vrsta nestat će životna osnova, a preostat će samo još jedan (naizgled) mali dio raznovrsnih, koji se mogu preorijentirati, koji su u manjoj mjeri ovisni o nekom specifičnom ekosustavu, koji se mogu održati na životu i pod posve drugim okolnostima.

kod anonimusa me smeta da precjenjuju sebe i svoje djelovanje i da doktoriraju na pojedinim pojavama sistema, kojeg u principu žele zadržati. kako mogu npr. u robovlasničkom sistemu protestirati protiv profita šefa i njegovih najužih suradnika, ili njihovih metoda iznuđivanja poslušnosti, a nadalje podržavati organizacijski oblik i matodu/način življenja?

riječ za utorak (i za sve druge dane dane):
zadovolji se trenutkom i budi spreman slijediti struju; tada neće biti povoda za bol ili radost.

(ovdje nije riječ o ljudskoj struji, nego o vječnom toku preobrazbe, a mi smo samo jedan trenutak i pojava u tome, kao i sve druge stvari koje nas okružuju)

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 330px-Hungary_budapest_city_park_anonymus
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost uto sij 08, 2013 3:20 pm

minutus je napisao/la:kod anonimusa me smeta da precjenjuju sebe i svoje djelovanje i da doktoriraju na pojedinim pojavama sistema, kojeg u principu žele zadržati.

možeš li ovo pojasniti, nisam baš shvatio na koji način misliš da precjenjuju sebe?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by minutus uto sij 08, 2013 4:38 pm

Gabrijel je napisao/la:možeš li ovo pojasniti, nisam baš shvatio na koji način misliš da precjenjuju sebe?
precjenjuju se jer misle da mogu putem računala drugu stranu prisiliti na ovakvo ili onakvo ponašanje. anonymno kuler ali samo dok to druga strana dozvoli; medij nije njihov. na kraju stoje kontrola, redukcije i ograničenje do sada tek slabo ograničenog prostora. možeš dobiti od državnih organa obvezu prijave i na kraju mjeseca ispis svih kontakata, kao za telefon. to će sve platiti korisnici, a ne djed mraz.
a principijelnu besmislenost akcije tumačim u prvom dijelu posta. možda i nije tako. ali bi usmjerio pozornost na aktualnu nasilnu promjenu, u ime slobode, boljitka, nacije, boga itd., u npr. iraku, rh, libiji i siriji. kraj priče je da je netko iskoristio i prevario ljude, a velikoj većini se nešto uzelo i to ne premalo. uglavnom, garantiran im je ostatak života pod daleko lošijim uvjetima, nego prije velikog oslobođenja. o idiotizaciji da ne govorim. jer zločine, pljačku, razaranje i obmanu treba predstaviti kao veliku oslobodilačku borbu.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost uto sij 08, 2013 9:09 pm

može biti da se precjenjuju, ali to im je motiv da nešto rade što je, po mom mišljenju daleko bolje već sjediti u kući i samo kukati: "ovi su nas oplječkali, oni su ovo, drugi su ono...treba ih mjenjati ali ja neću glasat, nek se netko drugi zamara, mene to ne zanima, samo znam da mi se ne sviđa ovako.." Da li je ta "borba" besmislena vrijeme će pokazati, da li mogu nešto promjeniti, ja mislim da mogu, mislim da ovaj zakon-dopuna zakona o verbalnom deliktu nije donesen samo tako, bez razloga, a uvjeren sam da je jedan od glavnijih razloga upravo Anonymos baš zato što se bore za slobodu.

Možda sam ja budala jer ih podržavam, ali mislim da se ljudi bore za pravu stvar i podržavam ih do zadnjeg slova na tipkovnici.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by minutus uto sij 08, 2013 10:21 pm

ali oni se koriste sustavom koji napadaju. oni koriste internetbanking i paypal, u najmanju ruku da bi si iz kine mogli naručiti i platiti dijelove za svoja računala.
pa sjediti doma i kukati bi valjda trebalo biti suprotno od neke akcije. ja sam, eto, mišljenja da slijepi akcionizam ničemu ne vodi, da je suzdržavanje i ne-sudjelovanje bolji i efikasniji način otpora.

kao što rekoh, ako tjedan dana nitko ne kupuje u konzumu, todorića više nema. time se može više postići, nego u godinama otpora, a da ljudi nadalje kupuju kod njega. ta činjenica pokazuje da su sile na strani todorića jače od otpora.
isto je s bankama. dok ljudi s njima posluju, dotle one imaju silu na svojoj strani.
isto je i sa rvackim strankama i vladama. tri dana generalštreika bi ih teže pogodilo nego tri godine (pravednog, oslobodilačkog - hehe) rata ili crvene brigade ili raf.

sad ima mnogih koji kažu da su na mnogim mjestima konzumi jedine trgovine. pa šta onda. mogu si uvijek izmisliti nekakve argumente, ali na kraju broji samo stvarni odnos snage.

možeš im iz zabave zasmrditi prodajne palače s nekom kemijom. ali to je samo zabava, a ne nekakav efikasni otpor. tak je i sa smetnjama bankarskog prometa. tjedan dana kasnije će od te iste banke zahtijevati internacionalni transfer novca, da bi nastavili živjeti u onom stilu, na kojem banke temelje svoju moć.

u prethodnom postu sam malo na primjerima zadnjih "narodnih oslobodilačkih akcija" ocrtao šta se u stvarnosti dešava, kad ljudi misle da moraju nešto poduzeti, umjesto ostati tjedan dana skriveni. a drugi su jači. jugoslavenski razbojnici su oduvijek bili i hrvatski. oni su se pokazali jačim i od jugoslavije i od hrvatske. sad seru po titu, koji je on bio zločinac. ali on je držao poklopac na kotlu punom vampira, koji su nas oslobodili!
sad samo u slobodnoj rvackoj ima toliko lopovaAnonymous - Poruka narodu - Page 2 DCE-straeflingda ni dva gola otoka ne bi bila dosta.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost sri sij 09, 2013 12:15 am

što bi trebalo značiti "slijepi akcionizam"? srljanje glavom kroz zid? naravno da to nije rješenje, za nekog je pasivnost i čekanje da mu drugi pomognu i odrade nešto za njega jedino logično i jedino moguće, za neke druge nije, neznam kako ti, ali ja nisam shvatio da anon želi svijet vratiti u doba bez banaka, bez interneta, bez računala, sustav postoji ali to ne znači da nije promjenjiv, ne znači da moramo biti robovi nečega što nam ne štima...a kad smo kod konzuma, ja mogu živjeti godinu dana bez trgovine, bez struje, bez interneta...bez potrošene kune...koliko ljudi u zagrebu može tako?

ideš u krajnost o nekim rušenjima sustava što nije ničiji cilj, cilj je prilagodba sustava čovjeku a ne kao sada čovjeka sustavu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by tanuki sri sij 09, 2013 9:30 am

pa biti anoniman i aktivan, to je meni suludo, jer svako se može javiti u ime anonimca i biti uvjerljiv,
možda je u startu bilo smisla, ali sada se u ime anonimusa svašta provodi!

pasivnost može biti itekako dobra akcija,

neizlazak na izbore je jedan od dobrih primjera

zašto političari urlaju:
izlazak na izbore je obveza, vaše je pravo da izaberete, ćak se postavljaju primjeri o novčanim kaznama nekih država zbog ne izlaska na izbore.

što oni misle da bi predao valjani listić čak i da me prisile izaći na izbore Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by m sri sij 09, 2013 12:49 pm

nije drek nego se pas posro
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by minutus sri sij 09, 2013 1:22 pm

verdammte Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Dog_shit3 hundekacke
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost sri sij 09, 2013 1:42 pm

tanuki je napisao/la:pa biti anoniman i aktivan, to je meni suludo, jer svako se može javiti u ime anonimca i biti uvjerljiv,
možda je u startu bilo smisla, ali sada se u ime anonimusa svašta provodi!

pasivnost može biti itekako dobra akcija,

neizlazak na izbore je jedan od dobrih primjera

zašto političari urlaju:
izlazak na izbore je obveza, vaše je pravo da izaberete, ćak se postavljaju primjeri o novčanim kaznama nekih država zbog ne izlaska na izbore.

što oni misle da bi predao valjani listić čak i da me prisile izaći na izbore Laughing

pa što se buniš onda koji kurac stalno?
šuti i trpi ako ti j tako dobro, zašto se buniš protiv ugovora između vatikana i hrvatske?
i čekaš da netko pokrene inicijativu, da netko napravi referendum, da netko ide i izglasa da se taj ugovor poništi da bi ti bio zadovoljan, a ti ćeš velikodušno sjedit ispred MAC-a veličanstvenog i na tamo nekom bednom forumu prcat ljude u mozak jer eto...taj ugovor je štetan za RH koja je sekularna država...ali nije sekularna
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by m sri sij 09, 2013 1:51 pm

amen , pođite u miru
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by tanuki sri sij 09, 2013 2:49 pm

a gdje se ja to bunim,
otkuda npr. znaš da nisam aktivni sudionik ove udruge:

http://www.protagora.hr/


a na bilo kojem forumu pa i na ovom "bednom" prcati u mozak mog sami sebe oni koji koji ne prihvačaju da postoje ljudi koji misle i drugačije!

za svaku promjenu more se stvoriti kritična masa, a internet nije medij koji se može spaliti poput nepoćudnih knjiga!
i nije mi jasno da imaš tako šizofrene stavove,
na jednoj strani podržavaš anonimuse, a na drugoj si protiv moje anonimnosti!
aktivno hakiranje bi trebalo biti pozitivno, a iznošenje mišljenja negativno hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost sri sij 09, 2013 3:07 pm

tanuki je napisao/la:zbog toga ne izlazim na izbore

tanuki je napisao/la:pa biti anoniman i aktivan, to je meni suludo

pasivnost može biti itekako dobra akcija,

neizlazak na izbore je jedan od dobrih primjera

što oni misle da bi predao valjani listić čak i da me prisile izaći na izbore Laughing

na ovo sam mislio kada sam pisao o tvojoj neaktivnosti koju sam si naglasio i sam ju zagovaraš,
zaboravio sam napisat da se ono o vatikanskom ugovoru bilo hipotetski, pa eto ispričavam se jer sam zaboravio da ti sve shvaćaš doslovno..ali samo onda kad tebi paše,

ja jesam za anonimnosti za aktivnost, ti si rekao da je to sulud pa se sad odluči da li si aktivni anonimni član protagore pa si sulud ili samo sereš kvake, što opet nebi bilo niš novoga.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost sub oľu 02, 2013 10:23 am

Objavljeno u 1. 03. 2013.
Ovi ljudi su sudionici Occupy protesta, vrijeme kad je snimljeno, oko 18:30.
NAKON prosvjeda, NAKON što je sve završilo, i nakon što ih je policija pratila s namjerom da ih uhiti. Bez naloga. Bez riječi, napadom s leđa.


ovo je video snimljen pola sata nakon mirnog prosvjeda. prošetali smo po korzu, pjevali, i razišli se. krenuli smo na kavu u palah,i u napuštenoj ulici su nas NAPALI policajci. prvo su dvojica u civilu potrčala i vukli i čupali dečka koji je, kad su ga ščepali, počeo vikati "upomoć". mi smo se okrenuli, neki su ga ulovili da ga ne odvuku, na to je stado policije odnekuda dotrčalo i počelo je, ovo što je na videu. cura koja je na videu nije pijana, nije popila kap alkohola. nije pubertetlija, nego odrasla osoba sa velikim srcem i dušom. dečko s početka opisa videa, je NJEN DEČKO, pred kojeg je stala i rukama ga obuhvatila iza sebe. to je sve šta je ona "napravila". bacili su ih na pod, čupali, šamarali. jedino što su "krivi", jer su se grčevito držali jedno za drugo dok su ih policajci maltretirali. curu je policajac ošamario više puta, NAKON toga se opirala i NAKON toga je mlatila nogama. nisu napali samo njih, nego i djevojku od 19 godina, koja je plakala i vikala i molila da je puste. nas par ostalih smo snimali što više možemo, da pustimo u javnost i da ljudi saznaju što se događa u ovom našem prekrasnom svijetu.
cura i dečko koji su napadnuti, ničime ovo nisu izazvali, osim, možda jednim činom. sram ih bilo, na prosvjedu su na megafon pjevali pjesmu: KAD SE MALE RUKE SLOŽE, SVE SE MOŽE, SVE SE MOŽE...
sram ih bilo, tako pjevat, jel da ljudi? da, ovo je "slobodna zemlja", draga nam i mila. mi smo ti koji su zarobljeni, ali samo u svojim ograničenim umovima.

ovo je za curu i dečka na snimci:

VELIKE DUŠE SU UVIJEK NAILAZILE NA NASILNO PROTIVLJENJE OSREDNJIH UMOVA

ljudi, držite se, svi smo uz vas.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu pet oľu 08, 2013 8:38 pm

Gabi, sviđa mi se tvoj avatar, a zanima me jesi li gledao film:
http://www.crofriends.com/t5260-v-for-vendetta-2005
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost pet oľu 08, 2013 8:54 pm

nisam, nekad davno sam pokušo čitat knjigu pa odusto al film nisam gledao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu pet oľu 08, 2013 8:58 pm

Hoćeš pogledat?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost pet oľu 08, 2013 9:43 pm

neznam, možda nekad, ne gledam tv, ne gledam filmove, serije, vjesti...imam pametnijih stvari za radit
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Lenica ned svi 26, 2013 10:59 am

meni su Anonymusi bas zanimljivi, dajte hakirajte i moje računalo Very Happy

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Lady with hat ned svi 26, 2013 12:48 pm

Slažem se sa njima
Podsećaju me na Robin Hudove 21.veka
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu - Page 2 Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.