Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

+4
tanuki
HESTIJA__
Hate
Hunnerkongen
8 posters

Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Hunnerkongen pet tra 27, 2012 9:18 pm

Baš sam sad pogledao Brezu na tvu pa mi je sinula ideja za dobru temu. Da li vam se sviđaju prijašnji Hrvatski filmovi ili novi/noviji uradci.

Meni su stari filmski klasici najbolji i mogu ih s guštom pogledati milijun puta, dok noviji filmovi se svi vrte oko rata, prostitucije i nasilja. Kao da su naši redatelji zapeli u kolotečinu i bezidejnost. Mogu nabrojiti na prste jedne ruke novije filmove u kojima sam guštirao.

Vaša mišljenja?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty39 / 99939 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Hate pet tra 27, 2012 9:38 pm

Uopće mi ne valjaju domaći filmovi. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty245 / 999245 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by HESTIJA__ pet tra 27, 2012 9:42 pm

Gledala sa neki dan "Ljubavna pisma s predumisljajem" i nije los film. Danasnji filmovi su puni nasilja, brutalnih scena silovanja, psovki...zato mi se ne svidjaju.
Gledala sam nekoliko starih filmova i svidjeli su mi se.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty0 / 9990 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by tanuki pet tra 27, 2012 10:05 pm

sa filmom breza ušao si u daleku prošlost do početka 90ih ja bi to nazvao yu film
pa što sad nazvati stari hrvatski film?
štefica cvek u raljama života? a zapaženu ulogu igra bata živoinović!
film je kompleksna umjetnost gdje učestvuje režiser, glumci..i svi oni što se na odjavi vrti 5 minuta, a nitko ne čita!
pa je upitno što nazvati stari hrvatski film, dali su to filmovi gdje se govori ijekavicom? al jebi ga i srbski režiseri su radili takve filmove!
ja mislim da stari hrvatski film ne postoj osim ako se 20 g smatra starim Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty700 / 999700 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Hunnerkongen sub tra 28, 2012 5:03 pm

Dal onda u taj tvoj okvir idu i Družba pere kvržice, Gospoda Glembajevi i Tko pjeva zlo ne misli?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty39 / 99939 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Iron Man sub tra 28, 2012 5:07 pm

Nije da nešto gledam hrvatske filmove ali da gledam više mi se sviđaju neki stari filmovi već novi.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty336 / 999336 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by evitaa uto ruj 04, 2012 12:00 pm

Stari hrvatsko film Breza , Deveti krug, Kapetan Mikula Mali,Zlatne godine a od novih mi je najdrazi Sto je muskarac bez brkova.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty0 / 9990 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by tanuki uto ruj 04, 2012 1:09 pm

ciguli, miguli-jože horvata,
svi filmovi lordana zafranovića.
smrt gospodina goluže, jebeno dobar film!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty700 / 999700 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Neu ned ruj 16, 2012 10:23 am

'Ljudožder vegetarijanac' hrvatski je kandidat za Oscara
Film redatelja Branka Schmidta snimljen je u koprodukciji HRT-a i TELEFILMA po predlošku Ive Balenovića

Film "Ljudožder vegetarijanac" tajnim je glasovanjem sedamnaestero članova komisije Hrvatskog društva filmskih djelatnika izabran za predstavnika hrvatske kinematografije u selekcijskom procesu američke Akademije filmskih umjetnosti i znanosti za nagradu Oscar u kategoriji "najbolji strani film". Film redatelja Branka Schmidta snimljen je u koprodukciji HRT-a i TELEFILMA po predlošku Ive Balenovića, a glavnu ulogu beskrupuloznog ginekologa igra Rene Bitorajac.

>> "Ljudožder vegetarijanac" našem društvu daje najtežu dijagnozu

U konkurenciji za izbor bili su još i filmovi "Cvjetni trg" redatelja Krste Papića, "Ćaća" Dalibora Matanića, "Fleke" Alda Tardozzia, "Koko i duhovi" Daniela Kušana i "Noćni brodovi" Igora Mirkovića. Izvor: vecernji.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty999 / 999999 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Petra Sanader pet tra 26, 2013 10:18 am

Najbolji hrvatski film ikad je Tko pjeva zlo ne misli.

Za njim Dvostruki obruč, Breza, Ciguli miguli, H-8, Muke po Mati, Abeceda straha...

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty0 / 9990 / 999Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty

[Vrh] Go down

Stariji ili noviji hrvatski filmovi? Empty Re: Stariji ili noviji hrvatski filmovi?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.