Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

5 posters

Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 1:07 pm

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni, dakle, svi mi imamo neki film koji nismo shvatili ili koji nam je zbog nekog razloga ostao nejasan.

Dragi forumaši, dragi filmofili, podijelite s nama koji su to filmski naslovi, možda Vam netko od nas pomogne u shvaćanju kvalitetnim filmskim pojašnjenjem i edukacijom.

Možete nam pojansiti i što vam je nejasno.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty999 / 999999 / 999Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Re: Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by  pon lip 17, 2013 6:37 pm

Imala sam 14-15 godina kad sam gledala Vanilla Sky (2001) i film mi je ostao u užasnom sjećanju jer mi ništa nije bilo jasno. Ne tražim objašnjenje jer ga planiram još jednom pogledati (ali prije toga Amenabarov Abre los ojos).

Tu je i The Fountain (2006) kojega se uopće ne sjećam, ali znam isto da ga nisam shvatila (ne toliko sam film, nego što je autor njime htio reći/postići). Dobro bi došlo viđenje kroz tuđe oči, tj. riječi!


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty30 / 99930 / 999Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Re: Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by valentino pon lip 17, 2013 7:21 pm

Stoker (2013)

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty0 / 9990 / 999Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Re: Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by Chulpan pon sij 20, 2014 9:50 pm

Jedan s Ryanom Gosslingom...ne mogu se sjetit naslova...

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty0 / 9990 / 999Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Re: Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by rider331 sub vel 01, 2014 5:40 pm

Nikada mi nije bio 100% razumljiv...

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Inception

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty0 / 9990 / 999Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Re: Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by Chulpan sub vel 01, 2014 6:17 pm

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Gingersnaps

O dvije sestre od kojih se jedna preobrati u lavicu..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty0 / 9990 / 999Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni Empty Re: Filmovi koje niste shvatili i filmovi koji su vam nejasni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.