Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera?

Go down

Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_lcap29%Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_lcap0%Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_lcap43%Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_lcap0%Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_lcap28%Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? I_vote_rcap 28% 
[ 2 ]

Ukupno glasova : 7

Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera?

Postaj by Gost on sub kol 06, 2011 3:03 pm

Moguće odabrati više odgovora...
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty Re: Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera?

Postaj by Mass on sub kol 06, 2011 3:06 pm

Visoka cijena kad zovem nekog tko je na drugoj mreži
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty200 / 999200 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty Re: Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera?

Postaj by The Guardian on sub kol 06, 2011 3:31 pm

visoka cjena rominga
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty0 / 9990 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on sub kol 06, 2011 3:47 pm

Ma, sve je ok.
Very Happy

Samo me nervira ono kad mi veli da nemam više novaca, a 5 kn imam.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty142 / 999142 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub kol 06, 2011 4:34 pm

Živcira me što moram platit računa cici
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hunnerkongen on sub kol 06, 2011 5:07 pm

cijene
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty39 / 99939 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on sub kol 06, 2011 5:59 pm

cijene uglavnom neznam

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty336 / 999336 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on čet pro 08, 2011 10:43 am

Ma sve je OK
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty113 / 999113 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon pro 23, 2013 12:39 am

Glupe tarife s "opcijama", te stavljanje novih korisnika u bolji polozaj nego starih.
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on pon pro 23, 2013 1:28 pm

Slab signal i spor internet.. inače sve ok.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty0 / 9990 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon pro 23, 2013 6:00 pm

Mora da si na Teletu....VIP je unatoč svemu što mu zamjeram,pouzdan.

Bio sam prošlo ljeto mjesec-dva na Teletu s namjerom da "ustedim", ali zbog nevjerojatne nekvalitete usluga sam se vratio nazad na VIP (i usput ostvario dodatne pogodnosti koje mi nisu dali kao postojećem korisniku u 6om,ali koje su lahko odobrili kao "novom" korisniku u osmom mjesecu)

Trebali su mi ih odmah dati i mirna Bosna...
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pon pro 23, 2013 6:38 pm

Cijene uglavnom ali i pokrivenost signala za Tele 2. Nešto jebu u zadnje vrijeme kao

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron

Započeo/la tema :
Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty336 / 999336 / 999Što vam najviše smeta kod vašeg mobilnog operatera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon pro 23, 2013 6:51 pm

To ti 100 posto vjerujem. A prekidanje poziva (da bi opet platio uspostavu), to im je klasik, pa nedostupnost, pa spori net....
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pon pro 23, 2013 6:53 pm

To za uspostavu ne znam... ali nekad me zna i jebati za net, pogotovo kad su kiše i grmljavina kao

Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on pon pro 23, 2013 7:30 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Mora da si na Teletu....

Jesam da.. na teletu sam... sjednem se u kafić i nema signala u kafiću, a kafić usred grada. I htio bi poslati par mailova ili ne znam pogledati nešto na netu.. e ne može.. nema signala..
ističe mi ugovor iduće godine u 7 ili 8 mj. onda ću vidjeti što ću.
 neznam

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon pro 23, 2013 7:35 pm

U Zg je Tele2 OK, u mene je sranje, a vidim da je i ostalima slicno.

Najgore je kad si logiran na mrezu, a ljudi mi poslije kazu da me nisu mogli dobit,da sam bio nedostupan....hebo onda 50 kuna ustede mjesecno na taj nacin....

Najbolji su bili tek u pocetku, kad su koristili repetitore Croneta,sad su definitivno tehnicki najinferiornija mreza - i to ne puno jeftinija od premiuma...

Na VIPu sam sinu stavio za 34,50 kn mjesecno - besplatno unutar VIPa, 100 minuta prema ostalim, i 1 GB neta - to ni Tele2 ne daje puno jeftinije, a vecini i ne treba puno vise smajlić
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pon pro 23, 2013 9:21 pm

Cijene.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]