Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

+11
valentino
pourGarrel
The Guardian
Iron Man
THUNDER_DINIX
Teo
Mass
Prop
AryMan
Neu
Stevo Largo
15 posters

Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Gost čet sij 27, 2011 4:55 pm

Što radite s serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite na dvd ili pohranite na disk?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Stevo Largo pet sij 28, 2011 2:40 pm

obrisem Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? 66628
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty20 / 99920 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Gost pet sij 28, 2011 11:40 pm

I ja uglavnom Wink

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Neu pon ruj 12, 2011 10:44 am

Uglavnom nakon što pogledam jednu epizodu odmah ju obrišem i gledam drugu, no ponekad i čuvam i po nekoliko sezopna serije na kompu mislićei da ću ju zapržit a onda ju na kraju ipak obrišem zato što mi nije fora istu seriju gledati više puta.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty999 / 999999 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by AryMan pon ruj 12, 2011 10:52 am

Ostavim sve na kompu, i filmove i serije. ne znam zašto kad ih više neću gledati, ali... Very Happy
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty405 / 999405 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Prop pon ruj 12, 2011 10:55 am

Drage mi serije i filmove spržim, ostatak brišem...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty108 / 999108 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Mass pon ruj 12, 2011 11:00 am

Frasier i Seinfeld sam spržio, ostalo brišem
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty200 / 999200 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Teo pon ruj 12, 2011 11:12 am

Ne sjećam se kad sam zadnji put snimio neki film ili seriju vjerojatno je to bilo 90-ih godina dok mi je video bio u uporabi
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by THUNDER_DINIX pon ruj 12, 2011 11:19 am

Prop je napisao/la:Drage mi serije i filmove spržim, ostatak brišem...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty889 / 999889 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Gost pon ruj 12, 2011 11:28 am

Kaj sam ja otvorio ovu temu? Kada? neznam hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Iron Man pon ruj 12, 2011 12:42 pm

Isto kao Prop, draže mi serije i filmove ostavljam ostalo brišem
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty336 / 999336 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by The Guardian pon ruj 12, 2011 2:43 pm

Sve serije u kolekciju, HDD, DVD ili blue ray i nek skupljaju prasinu kes
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by AryMan sub lip 22, 2013 10:54 am

Svaku epizodu brišem čim pogledam, jedino sam si Lost i Friday Night Lights ostavio (ovu drugu jer radim titlove pa ju želim imat).
Ali sljedeći put kad skinem The Wire i još koju dragu seriju, neću izbrisat.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty405 / 999405 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by pourGarrel sub lip 22, 2013 7:29 pm

Gledam ih on line.

pourGarrel
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.06.2013
Broj postova : 174
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by valentino uto lip 25, 2013 1:47 pm

Samo tri se čuvaju: Dekalog od Kieslowskog, Berlin Alexanderplatz od Fassbindera i od američkih Six Feet Under.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by  uto lip 25, 2013 2:50 pm

Twin Peaks čuvam, od prije imam (uglavnom) prve sezone nekih serija isto snimljene (Lost, Sons of Anarchy, Brothers & Sisters, The Killing...), ali sada ih sve brišem, epizodu po epizodu, kako ih pogledam.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty30 / 99930 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by GracaVanPelt uto lip 25, 2013 5:50 pm

Uvijek obrišem serije nakon što ih odgledam.
GracaVanPelt
GracaVanPelt
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.08.2012
Broj postova : 1347
Reputacija Reputacija : 233
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Pomona sub srp 06, 2013 9:00 pm

ima epizoda koje se čuvaju kao gavran od simpsonovih

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Chulpan pon sij 20, 2014 3:13 pm

Samo legende cuvam, Alo, Alo i tak..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty0 / 9990 / 999Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty

[Vrh] Go down

Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite? Empty Re: Što radite sa serijama nakon što ih pogledate? Obrišete ili snimite?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.