Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

+10
Narco
House
Prop
x_wayfarer_x
Purgy
Iron Man
Hate
Sinister
Neu
14 posters

Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Neu ned stu 21, 2010 1:34 pm

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Ja u prosjeku pogledam tjedno 3 filma (nekad više, nekad manje), mjesečno sigurno 10-ak (nekad više, nekad manje), a godišnje, sigurno više od 100 filmova.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty999 / 999999 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Sinister ned stu 21, 2010 1:49 pm

2-3 filma na tjedan, ako i toliko.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty14 / 99914 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Hate ned stu 21, 2010 2:05 pm

U zadnje vrijeme full više gledam serije tak da filmove malo manje....

Prije cca. pola god. sam znala pogledat više od 10ak filmova tjedno -
znalo se desit da ih pogledam 4-5 u danu... Ovisi sa kim bi gledala... Laughing

Sad pogledam ili 2-3 tjedno (ofc u društvu, ali rijetki
su ti tjedni) ili niti jedan jedini Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? 847672

Al mi se sada zna desit da pogledam jednu sezonu u dva dana... Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? 589485
Serije, serije i serije... Ako mi se svidi priča gotova sam... Mogu
epizodu zan epizodom gledat (ako sam u mogućnosti)
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty245 / 999245 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Iron Man ned stu 21, 2010 9:57 pm

Barem 5 filmova tjedno, serija još više
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty336 / 999336 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Purgy ned stu 21, 2010 10:38 pm

Od početka do kraja 10 godišnje.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty142 / 999142 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by x_wayfarer_x pon stu 22, 2010 7:01 pm

ovisi koliko slobodnog vremena uhvatim. sada negdje 2 filma tjedno.
x_wayfarer_x
x_wayfarer_x
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.11.2010
Broj postova : 14
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty0 / 9990 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Prop pon stu 22, 2010 7:29 pm

Ovisi o tome kako me nesanice drže, neki je prosjek film tjedno...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty108 / 999108 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Neu sri stu 24, 2010 10:07 pm

Film tjeedno? Ajde ne kaki, pogledaš po danu 3-4 filma.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty999 / 999999 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Prop čet stu 25, 2010 2:41 pm

Zapravo, pogledam po noći 3-4 filma... Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? 940967
Al' to je tako, bilo prošli tjedan, već nekoliko dana ništa gleda nisan, a kako me malo stežu obveze, ko zna kad oću...

Mada si mislim ići u kino gledati Pottera, to ako sestra navrne do Splita Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? 703842
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty108 / 999108 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by House čet stu 25, 2010 2:44 pm

2-3 filma u tjednu, ponekad svaki dan jedan, ak ih se nakupi dobrih, a nekad ništa.

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty390 / 999390 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Narco čet stu 25, 2010 3:04 pm

kako kad,ovisi jel mi se gledaju filmovi il serije

neko vrijeme sam gledao po 3,4 filma na dan
a sad mozd 5 filmova tjedno
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty30 / 99930 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by  pon oľu 25, 2013 9:57 am

Neki prosjek je 10 filmova mjesečno, zavisi kako sam kad raspoložena i koliko obveza imam... Evo recimo, u rujnu prošle godine pogledala sam ih preko 20, no to mi se ipak rijetko događa...


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty30 / 99930 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Tava Karabatić sub svi 04, 2013 4:19 pm

Gledala sam Pottera i Flight u kinu to su dva i neke hororce doma... oko 5 na godinu.

Tava Karabatić
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.05.2013
Broj postova : 30
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty0 / 9990 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by  sub svi 04, 2013 4:31 pm

Na godinu? Ili si htjela reći 5 mjesečno?

Prošli mjesec sam pogledala 10 filmova, to mi je i dalje neki standard...


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty30 / 99930 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Tava Karabatić sub svi 04, 2013 4:32 pm

Negledam puno filmove, više serije i čitam knjige Nisam vizualni tip

Tava Karabatić
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.05.2013
Broj postova : 30
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty0 / 9990 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by  sub svi 04, 2013 4:36 pm

Zato i pitam, na prvu mi bilo malo čudno Very Happy Onda te čekamo da se raspišeš u Serijama i Književnosti!


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty30 / 99930 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Tava Karabatić sub svi 04, 2013 4:45 pm

Serije ne pamtim sve liče jedna na drugu Pisati ću na književnosti ako još netko piše glupo mi je da samo ja

Tava Karabatić
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.05.2013
Broj postova : 30
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty0 / 9990 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by THUNDER_DINIX sub svi 04, 2013 5:25 pm

ove godine puno rjeđe nego lani, ponekad i manje od 5 filmova mjesečno.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty889 / 999889 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Iron Man sub svi 04, 2013 5:41 pm

3-4 filma mjesečno
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty336 / 999336 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by ursula radwanska čet svi 09, 2013 2:43 am

Kako kad.

Svaki dan ih gledam on line, zatim su tu oni koje skidam i stari kojima se vraćam.
Ne brojim niti vodim evidenciju, ali kad bi se sabralo bila bi to povelika cifra.

ursula radwanska
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.05.2013
Broj postova : 43
Reputacija Reputacija : 20
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty0 / 9990 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Gost pon sij 20, 2014 2:23 am

Kako kad, kad sam na brodu i imam puno slobodnog vremena nemam dovoljno dobru opremu za gledanje filma, pa gledam serije.

Dok sam doma, na umu mi je niz drugih stvari ali svakako odgledam cca 5 filmova tjedno sto daje nekih 100injak filmova godisnje.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Chulpan pon sij 20, 2014 2:32 pm

Stvarno nikad nisam razmisljala o toj cifri. Veci dio zivota do sad provela sam gledajuci filmove tak da... neznam

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty0 / 9990 / 999Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty

[Vrh] Go down

Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje? Empty Re: Koliko filmova u prosjeku pogledate tjedno, mjesečno i godišnje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.