Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

+7
Ira
evitaa
Narco
Stevo Largo
Hate
Iron Man
stitch
11 posters

Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_lcap78%Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_rcap 78% 
[ 7 ]
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_lcap22%Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_lcap0%Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_lcap0%Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_lcap0%Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 9
 
 

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Gost sri pro 01, 2010 10:45 pm

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? kao
Istinu recite Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by stitch sri pro 01, 2010 10:48 pm

3, jedan sebi, dva za firme, i još ću ih
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty15 / 99915 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Iron Man čet pro 02, 2010 2:04 pm

jedan, tj. sebi...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty336 / 999336 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Hate čet pro 02, 2010 2:30 pm

Dva.... I to oba sebi... Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 589485

Ja sam prvi face napravila prije nekih 4 godine... Čisto bezveze...
Tad je još MySpace rulao - i imala sam ga par godina - ali se
nakupilo previše frendova (imala sam ih oko 1500)...Ma sve sam prihvaćala za frendove Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 457911 ... Počeli bi te dodavat i poznanici od poznanika... Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 617517 I ond mi je jednog dana
sve puklo - bilo mi je dosta fejsa (svaki fufan i fufa su ga imali i meni to
više nije bilo nimalo fora) Nisam ga imala čak 9 mjeseci... Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 589485
Tamo sam promjenila i ime i izbrisala slike - a imala sam ih full puno...


I tako, ovo ljeto sam napravila si novi acc (stari nisam nikako htjela vračat) - na početku sam imala
100tinjak frendova i to sam sve imale buduće/trenutne policajce - hajd
da mi bude lakše oko akademije - da se čujemo preko fejsa...
I tako je i bilo jedno vrijeme... pa je počelo... "Gaduro imaš fejs, a ne bi
dodala" Doda jedna frendica, druga, treća.... frend ovaj, onaj...
I opet sam počela koliko-toliko koristit fejs... A radila sam 5 god sezonski
tako da sam stvarno puuuuuno ljudi upoznala... Pa ljudi iz osnovne, srednje.... (Sa nekima sam se vidjela nakon 4 god - a da ni nisam znala
kaj je sa njima - kako svit <3)
Imam podosta ljudi, ali opet pazim koga dodajem i prihvaćam... Imam i par ljudova sa foruma... Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 91798


Ajme, a jesam li se raspisala... Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 589485 Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 589485 Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? 589485
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty245 / 999245 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Stevo Largo čet pro 02, 2010 6:47 pm

jedan i taj je previše No
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty20 / 99920 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Narco čet pro 02, 2010 6:51 pm

dva,drugi nisam ni koristio

i da,myspace je zakon
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty30 / 99930 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by evitaa ned vel 13, 2011 9:09 pm

Jedan.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Ira ned vel 13, 2011 10:43 pm

Jedan .... i taj mi previše. Dok posadim i poberem sve na farmi ..
Ira
Ira
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 76
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Gost pet sij 17, 2014 6:38 am

Jedan ali vrijedan.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by nikolina pet sij 17, 2014 6:49 am

Dosta...
Svoj ,kćerk,mužu,sestri,prijateljicama ma ima ih dosta ko će ih nabrojati....

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by histrion pet sij 17, 2014 7:45 am

Ne razumijem pitanje.

Pa ja sam samo jedan ... to znači da imam jedan profil.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by rider331 pet sij 17, 2014 8:40 am

Jedan..

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Chulpan pet sij 17, 2014 2:26 pm

Samo jedan i posjetim ga dvaput na godinu  kiša 

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku? Empty Re: Koliko ste do sada kreirali profila na Facebooku?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.