Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

+40
Prijateljska Zezancija
damfisk
zbracun
Krsto
sunce
Kyra
Noidan Kirot
Teo
tanuki
Purgy
Hate
Iron Man
pustinja
Amyicha
Prop
slavonka
Angie
Hunnerkongen
THUNDER_DINIX
Stevo Largo
m
AryMan
BAGIRA
eva kant
Dorian Gray
4 od 1
evitaa
gio_deluxe
frozenka
bittersweet
Mass
Shtiriputanac
Sinister
mrkyblu
Hitman
Love
goc
Sasuke
Neu
44 posters

Stranica 10 / 15. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Iron Man čet ruj 06, 2012 1:37 pm

Crno... neko dalmatinsko Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty336 / 999336 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by evitaa čet ruj 06, 2012 1:43 pm

Iron Man je napisao/la:Crno... neko dalmatinsko Very Happy

Da , to je najbolje domace , gusto , pravo vino.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by zbracun čet ruj 06, 2012 1:54 pm

tanuki je napisao/la:dobro vino se pije čisto i bijelo i crno!

Istina, ali kod nekih vina dolazi do izražaja miris grožđa tek kad se razrede. A onda su dobra za žeđ. Dosta sam se naužival svakakvih vrsta, od najboljih, šta ne znači i skupih, do šrota (naprimjer, jedna iz mog mjesta se hvalila kak ima super vino, na 100 kg grožđa je metnula 180 l vode i brdo šećera). Najbolje sam pil jedan traminac rađen na stari način po svim propisima, gust ko ulje, mirisan i ukusan. Njega je bilo šteta razređivat. Nisu mu ravna ni najskuplja vina.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty3 / 9993 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Neu čet ruj 13, 2012 7:52 am

Crno vino i čokolada poboljšavaju rad mozga

Najnovije je istraživanje pokazalo da su crno vino i čokolada dobri za um jer polifenoli koje sadrže proširuju krvne žile te ubrzavaju protok krvi do mozga
Čašica crnog vina savršen je završetak dobre večere, a ukoliko nakon toga pojedemo i par kockica čokolade poboljšat ćemo i rad mozga. Najnovije je istraživanje pokazalo da su crno vino i čokolada dobri za um, jer polifenoli, biljni sastojci kojih ima u izobilju u crnoj čokoladi i vinu, proširuju krvne žile te ubrzavaju protok krvi do mozga.

Izvor: zdravzivot
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki čet ruj 13, 2012 7:57 am

jebote izvor!
za mene ne postoji podjela crno i bijelo vino, već dobro i loše vino!
a dali crno ili bijelo, ovisno uz kakvu se klopu servira, ili suho, polusuho poluslatko ili slatko!
vino nije proizvod za naroljati se , već za uživanje,
znam, ti to ne shvaćaš, jer još uvijek piješ bambus Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Mass čet ruj 13, 2012 1:23 pm

Baš i ne volim slatkasta vina
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty200 / 999200 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki čet sij 03, 2013 1:42 pm

da često čujem komentar:
ja ne volim vino.

moje protu pitanje je, a dali voliš grožđe,
ako je odgovor ne, onda mogu prihvatiti da netko ne voli vino,
ako je odgovor :
ovisi o kojem grožđu je rjeć onda je to i odgovor i za vina!
na tržištu ima stvarno puno pripravaka od grožđa, a zbirni naziv im je vino!

toliko smeća ima na tržištu, da nam je uglavnom prvi susret sa lošim pripravcima od grožđa koji se zovu vino!
na tržištu će te naći svašta, od vrlo jeftinih do vrlo skupih i u obje kategorije ima dobrih i loših!

moj savjet je da natoćite vino u čašu, pustite da malo odstoji ( jer i dobra vina mogu imati malo sumpora) i pomirišite ga, ako ne prepoznate dobar miris, nemojte ga ni kušati jer uvjerit će vas da ne volite vino!

popijte mali gutljaj, ali zadržite ga u usnoj šupljini prije nego ga progutate,
udahnite kroz usta i pustite zrak kroz nos a da ga ne uvlačite u pluća!
e sad ako ste kušali dobro vino i nije vas oduševilo, vjerojatno ste pušać ili potumplani na arome, pa nema potrebe trošiti novce!
za vas je bolja žestica sama ili sa kolom i nikako francuski cognac jer to bi bilo bacanje novaca, badelov brendi ili votka potpuno zadovoljavaju Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by m čet sij 03, 2013 2:05 pm

Neu je napisao/la:Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

benkovački rose
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by slavonka pet oľu 29, 2013 7:16 pm

Trenutno pijem sangriu, no i dalje glasam za dobro crno vino.
slavonka
slavonka
Junior
Junior

Registriran/a : 04.02.2011
Broj postova : 913
Reputacija Reputacija : 44
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Angie uto tra 02, 2013 2:33 pm

crno vino.. najdraže za sada - Blatina
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 3:17 pm

Nešto između - rose.

Ali eto, u ovoj dvojbi biram bijalo. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty245 / 999245 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Iron Man uto tra 02, 2013 3:27 pm

Crno, nisam fan bijelog
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty336 / 999336 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by  uto tra 02, 2013 5:17 pm

Bijelo, od crnog mi bude muka (ne zato što puno popijem hh1 nego mi baš nikako ne prija).


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty30 / 99930 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by m sri tra 03, 2013 12:06 pm

slavonka je napisao/la:Trenutno pijem sangriu, no i dalje glasam za dobro crno vino.

jao kako mi nije bilo dobro jednom od tog sranja , možda nije baš od toga ali je bila u kombinaciji to veče i ta pizdarija , ej dušu sam ostavio kasnije , eno je još uvijek kraj onoga jednog drveta ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Noidan Kirot sri tra 03, 2013 12:09 pm

Uglavnom bijelo, ali ni crno nije za prosuti. Zločesti osmijeh

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Purgy čet tra 11, 2013 8:05 pm

tanuki je napisao/la:
udahnite kroz usta i pustite zrak kroz nos a da ga ne uvlačite u pluća!

Sve je to divno i krasno, ali ne poznajem osobu koja može udahnuti na usta, ne uvući zrak u pluća i onda izdahnuti taj ist kroz nos.

Zapravo, nisam imao puno biologije, ali mislim da je to neizvedivo. massy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty142 / 999142 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by tanuki čet tra 11, 2013 8:19 pm

očito da ti puno toga ne znaš, pa lupetaš gluposti
usna i nosna šupljina su povezane, a za degustaciju vina je nužno čulo mirisa i ne moraš poznavati ni jednu osobu, dovoljno je da poznaješ sebe,
a ja ću ti nabaciti i jedno prokletstvo:
dabogda da se napiješ ko svinja i bljuješ kroz nos Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Teo pon tra 15, 2013 12:17 pm

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 2rwq7ti

Ne znam jeste li imali priliku vidjeti periodni sustav vina Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Noidan Kirot pon tra 15, 2013 12:24 pm

Jesam, bolje da nisam.
Za pobljuvat se...

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Kyra ned lip 30, 2013 10:05 pm

Crno

Kyra
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.06.2013
Broj postova : 45
Reputacija Reputacija : 0
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by pustinja pon srp 01, 2013 5:14 am

Crno vino službeno ne postoji već crveno, čisto je bolje crveno a za gemište bijelo samo da nije neko aromatsko poput traminca ili muškata
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by sunce pon srp 01, 2013 9:24 am

Da moj otac čuje da se poklanja kvalitetno vino od 50 kh, bvjerojatno bi ga srce izdalo.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by sunce pon srp 01, 2013 10:22 am

Osnovno pravilo jeste da uz laganu hranu idu lagana vina, uz jaku hranu idu jaka. Uz slatko idu slatka vina. Razlog je jednostavan – kad bi ste uz laganu hranu ( piletina…) pili npr. Cabernet to vino bi potpuno preovladalo hranu, a kada bi ste uz jaku hranu (pečenje, govedina... ) pili lagano vino ono bi se izgubilo, dok bi npr. upravo Cabernet Sauvignon odlično išao i pomogao bolju probavu!  Probajte jednostavan eksperiment – uz neko jako meso probajte Cabernet (ide) ili Kratošiju, a probajte Merlot ili Ždrepčevu krv pa ćete vidjeti da ne ide iako su to crna vina, a takođe ne ide nijedno bijlo bez obzira da li je polusuho ili poluslatko.
 
 
Po pitanju vina iz domaće radinosti ( princip "uradi sam, ja sve znam najbolje da napravim i opravim" ) ne kažem da nema dobrih, ali većina su obične brlje.
APERATIV) - suha bijela, jaka vina i suhi pjenušac -predložena vina : graševina, pinot bijeli, sherry, porto, bermet ili prošek
 
PREDJELA - suha bijela vina i suha roze vina- predložena vina : graševina, pinot bijeli i sivi, kraljevina, cabarnet sauvignon roze...
 
SVIJETLO MESO - bijela vina - predložena vina : graševina, pinot bijeli, chardonnay, kraljevina...
 
MESO s ražnja,roštilja,gradela - bijela, roze i crna vina- predložena vina : graševina, kraljevina, pinot bijeli i sivi, malvazija, rajnski rizling, charonnay...
 
TAMNO MESO ILI PERAD - crna vina, roze i opali - predložena vina : frankovka, zweiglet, pinot crni, teran, caribnan
 
BIJELA RIBA, , kuhana i u umaku - odležana bijela suha vina - predložena vina : rajnski rizling, malvazija, vugava, pinot bijeli, graševina
 
PLAVA RIBA, , pečena ili pržena - odležana bijela , lagana crna, roze i opal vina- predložena vina : pinot bijeli i sivi, malvazija, frankovka, carignan, graševina, granache...
 
RIBA s roštilja i gradela - jaka bijela i crna vina - predložena vina : pinot bijeli i sivi, graševina, chardonnay, cabarnet sauvignon, pinot crni, merlot...
 
DIVLJAČ - jaka crna vina- predložena vina : merlot, plavac mali, barik vina
 
KOLAČI, SLADOLED - aromantična polusuha i slatka vina , polusuha i slatka pjenušava vina - predložena vina : traminac polusuhi, muškat otonel polusuhi, muškat slatki, muškat suhi poluslatki, chardonay poluslatki, prošek...
 
 
smajlić
 
 
 
p.s.
I još nešto Tanuki.
Kod kušanja vina se ne smije udahnuti na usta, jer dovod zraka kvari bouquet.
Vino se pusti  lagano niz grlo i potom ispuhne kroz nos miris.
smajlić



p.s.2
A onda postoji još cijela nauka o slaganju sireva i vina..
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Prop pon srp 01, 2013 11:32 am

sunce je napisao/la:Da moj otac čuje da se poklanja kvalitetno vino od 50 kh, bvjerojatno bi ga srce izdalo.

Sudeći po, za tebe, netipičnim pravopisnim falingama ni ti nisi bila daleka od jednog kraćeg infarkta. Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty108 / 999108 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by sunce pon srp 01, 2013 11:41 am

Ispričavam se, malo me uzrujalo lupetanje enologa smajlić
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje? - Page 10 Empty Re: Crno ili bijelo vino-koje vam je bolje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 15. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.