Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

+6
Amante
evitaa
Neukrotivi pastuh
tanuki
eva kant
Neu
10 posters

Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_lcap30%Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_lcap0%Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_lcap10%Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_lcap0%Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_lcap10%Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_lcap50%Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? I_vote_rcap 50% 
[ 5 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Neu ned sij 24, 2010 11:10 pm

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?



Istraživanje što hrvatski građani misle o medijima pokazalo je da od svih medija Hrvati najviše povjerenja imaju u internet, što je najveće iznenađenje. Čak 45% ispitanika ima puno/izrazito povjerenje u internet.
Čak 45% ispitanika ima puno/izrazito povjerenje u internet, na drugom mjestu je radio s 39%, na trećem televizija s 35%, zatim magazini i tjednici s 30%, odnosno 31% i na posljednjem mjestu su dnevne novine, u koje hrvatski građani imaju najmanje povjerenja – 24%.

Štoviše, na ljestvici učestalosti praćenja medija, internet je također iznad dnevnih novina. Internet redovito prati 33% građana, a dnevne novine 28%. Bolji su samo televizija (57%) i radio (50%).


Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty999 / 999999 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by eva kant ned sij 24, 2010 11:17 pm

nikada potpuno ne vjerujem u samo jedan izvor.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty92 / 99992 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by tanuki pon sij 25, 2010 7:29 am

nikom nevjerujem-
sve prosijavam kroz vlastito sito!
npr- naslov: "devetogodišnjak postao ingener microsofta"
vjest sam vidio prvo na netu ( net cijenim zbog najbrže informacije),
pa potom na tv programima i reportažama!
ali to sve gledam kao veliki marketinški trik ( možda sam prestar i ciničan)
bojim se da to djete za 5 g. microsoftu više neće biti zanimljivo!
možda za neke zvući znimljivo kad djete kaže da mu igre nisu interesantne!
meni to nije normalno- meni su još uvijek igre interesantne!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty700 / 999700 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Neukrotivi pastuh pon sij 25, 2010 7:33 am

Ni jednom.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty72 / 99972 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by evitaa uto sij 26, 2010 4:31 pm

Podjednako , mada su u pravilu mala odstupanja što se tiće istinitosti ili točnosti.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty0 / 9990 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Amante uto sij 26, 2010 4:35 pm

Nikome ne vjerujem.
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty0 / 9990 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by scorpio57 uto sij 26, 2010 4:36 pm

mislim da svi pomalo musaju
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty65 / 99965 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Spirit uto sij 26, 2010 5:20 pm

Sve medije.
Prisilno zbog situaciji u državi.
Spirit
Spirit
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 88
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty0 / 9990 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by 9 uto svi 04, 2010 2:59 pm

Internetu.
9
9
Junior
Junior

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 724
Reputacija Reputacija : 49
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty0 / 9990 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Neu pet srp 08, 2011 6:53 am

Ono što je na TV-U, radiu i u novinama, to je i na internetu, zar ne?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty999 / 999999 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by tanuki pet srp 08, 2011 6:57 am

najviše vjerujem svojoj prosudbi i čitanju između redova!
da u pravu si neu-
ali na internetu možeš nći i podatak više-
čini mi se da si upravo tio na ovom forumu naćela priću o mogučnosti prodaje antonije u bijelo roblje- a par dana poslje se taj podatak pojavio i u medijima kao moguča opcija smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty700 / 999700 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Turrican pet srp 08, 2011 3:12 pm

Neu je napisao/la:Ono što je na TV-U, radiu i u novinama, to je i na internetu, zar ne?
Ne nužno, ponekad nešto što je u papirnatim novinama nije na internetskom portalu tih novina. Iako su sve glavnije stvari naravno ipak i na internetu. Koliko puta su me kolege na poslu koji su kupili papirnato izdanje tužno gledali kako besplatno klikćem po portalu tih istih novina čitajući sve relevantne novosti besplatno Very Happy

Iako dalo bi se raspravljati o tome što bi to bile relevantne vijesti kao


EDIT: i rep+ tanukiju za ovo:
tanuki je napisao/la:najviše vjerujem svojoj prosudbi i čitanju između redova!

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty55 / 99955 / 999Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty

[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Gost sri sij 18, 2012 11:23 am

Ne vjerujem nikome od njih jer su puni cenzure i smiju pisat/pricat kaj im se naredi. Kada bi pricali iskeno............... ma nikada ne pricaju iskreno
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu? Empty Re: Vjerujete li više internetu,novinama,tv-u ili radiu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.