Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se riješiti reklama na internetu?

+4
Nemo
Gabriel
Teo
Iron Man
8 posters

Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Teo pet kol 15, 2014 7:43 pm

Kad god otvaram stranice u zadnje vrijeme pojave mi se reklame sa strane. Zanima me kao ih se riješiti, postoje li neke postavke za blokiranje gdje to mogu promjeniti ili što?


Osobno imam Opera brower
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty0 / 9990 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Iron Man pet kol 15, 2014 7:44 pm

Instaliraš adblock i to ti je to. Meni pomaže smajlić
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty336 / 999336 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Teo pet kol 15, 2014 8:06 pm

Iron Man je napisao/la:Instaliraš adblock i to ti je to. Meni pomaže smajlić

instalirao sam, izgleda da pomaže, nadam se da će osti tako Very Happy
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty0 / 9990 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Gabriel pet kol 15, 2014 9:37 pm

naravno da pomaže, jedan od boljih i jednostavnijih dodataka, a što je najbitnije nije naporan smajlić
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty0 / 9990 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Nemo pon vel 23, 2015 1:32 pm

To mi je najodvatnije, pogotovo na youtubeu.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty4 / 9994 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Zločesti Ivek ned oľu 01, 2015 6:55 pm

Dobar je AdBlock, ali kod njega je problem što dosta performansa troši i moraš ga za svaki browser posebno namještati. Postoji još jedan mali program koji koristim već nekoliko mj. i čini mi se daleko bolji od AdBlock-a.

https://www.admuncher.com/
Zločesti Ivek
Zločesti Ivek
CroFriends premium Ivek
CroFriends premium Ivek

Registriran/a : 27.09.2012
Broj postova : 401
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty0 / 9990 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by moremore pet oľu 06, 2015 9:39 pm

Zločesti Ivek je napisao/la:Postoji još jedan mali program koji koristim već nekoliko mj. i čini mi se daleko bolji od AdBlock-a.

https://www.admuncher.com/
Probala, nije loš. Hvala.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty0 / 9990 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by mojper čet sij 14, 2016 1:22 pm

Zločesti Ivek je napisao/la:Dobar je AdBlock, ali kod njega je problem što dosta performansa troši i moraš ga za svaki browser posebno namještati. Postoji još jedan mali program koji koristim već nekoliko mj. i čini mi se daleko bolji od AdBlock-a.

https://www.admuncher.com/

Meni adblock radi savršeno, ali nisam znao da on puno troši.

Budem svakako probao ovo!
mojper
mojper
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.03.2014
Broj postova : 53
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty0 / 9990 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Optimyst sri lip 14, 2017 2:56 pm

Evo jedne:tko želi neka dođe na OK Forum  http://okforum-hr.forumotion.com/forum
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kako se riješiti reklama na internetu? Empty168 / 999168 / 999Kako se riješiti reklama na internetu? Empty

[Vrh] Go down

Kako se riješiti reklama na internetu? Empty Re: Kako se riješiti reklama na internetu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.