Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

+13
Iron Man
Prop
tanuki
H[a]D
eva kant
gio_deluxe
Amyicha
m
shakti
Porotnica
Hell
scorpio57
Neu
17 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by m uto svi 11, 2010 10:57 am

moj bed , vidim da je gio to jako dobro , slikovitoo objasnio ...
samo si gio u jedno krivo ne bu digla ruku na sebe , nego na tebe ....

tako da poradi svoje sigurnosti treba držati to odvojeno ....
i u vojnim skladištima je sve odvojeno , nikako zajedno ....
recimo mine su jednom hangaru , dok upaljači u drugom .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by gio_deluxe uto svi 11, 2010 10:59 am

hahaha , vidiš nisam o takvom scenariju razmišljao Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost uto svi 11, 2010 2:11 pm

alo ljudi,mislim,ak se ne sjećate,na početku ove priče je poginulo djete od 10 godina.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by scorpio57 uto svi 11, 2010 2:14 pm

stvarno slučaj ni za zajebanciju,pišete gluposti
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost uto svi 11, 2010 2:17 pm

Jutarnji.hr je napisao/la:ŠOK U BABINOJ GREDI
Otac ubijenog učenika: Djecu ne mogu kriviti
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Babina_272580S1

M. K. (11) igrao se puškom na tavanu, kada je opalila i pogodila M. P. (10) koji je bio u dvorištu

BABINA GREDA - Ne mogu kriviti djecu. Nitko mi mog sina ne može vratiti, bio je kao anđelčić. Strašno je da otac mora pokopati svoje najmlađe dijete - bolno, jedva izgovarajući riječi, rekao je Šimo P. jutro nakon što je u kobnoj dječjoj igri smrtno stradao njegov 10-godišnji sin. Tragedija koja je potresla Babinu Gredu, selo u okolici Županje, dogodila se u nedjelju oko 16.35 sati u dvorištu kuće u Nazorovoj ulici 73. Najmlađi od četvorice Šiminih sinova, M. P. (10), smrtno je ranjen hicem iz puške koja je u kobnom trenutku bila u rukama njegova 11-godišnjeg prijatelja i susjeda M. K.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost uto svi 11, 2010 2:27 pm

Glas Slavonije je napisao/la:BABINA GREDA TUGUJE ZA SMRTNO STRADALIM 10-GODIŠNJAKOM
Igra okončana tragedijom, prijavljen vlasnik puške
Objavljeno: 11.5.2010
BABINA GREDA - Nezapamćena tragedija u kojoj je u dječjoj igri s vatrenim oružjem prekjučer oko 16.35 sati u Babinoj Gredi smrtno stradao desetogodišnji Matej Petrović, i jučer je potresala Babinu Gredu. Bezbrižna igra triju dječaka iz susjedstva dobila je krvavi epilog, kakav ne pamte ni najstariji mještani. Policijski očevid je pokazao da je s tavana svoje kuće, u Ulici Vladimira Nazora 71, 11-godišnjak ispalio hitac iz puške “Mosin-Nagant”, koji je pogodio njegovog prvog susjeda, 10-godišnjeg Mateja, koji je bio u dvorištu te iste kuće. Dječak je ubrzo preminuo. Protiv vlasnika kuće slijedi kaznena prijava zbog prouzročavanja smrti iz nehaja. Riječ je o hrvatskom branitelju koji se odmah na početku Domovinskog rata aktivno uključio u obranu Hrvatske, a obišao je sva ratišta. Prije nekoliko godina je umirovljen, a kako mirovina nije bila dostatna za preživljavanje i prehranjivanje obitelji, dodatno je zarađivao kao građevinski radnik. U vrijeme tragedije radio je na moru. Trbuhom za kruhom otišla je i supruga, a brigu o kući i 11-godišnjem sinu prepustili su 19-godišnjoj kćeri.
Usmrćeni dječak najmlađi je od četiri sina obitelji Petrović, koja je shrvana tugom i prevelikim bolom zbog gubitka djeteta. Pred njihovom kućom, prekoputa kuće i dvorišta u kojem je poginuo njihov sin, jučer se okupljala rodbina, prijatelji i brojni znanci koji su došli izraziti sućut nesretnoj obitelji. Najbliži rođaci i brat Marko, koje smo zatekli pred kućom, kroza suze su nam rekli da se ne mogu pomiriti s tim da njihovog miljenika Mateja više nema.
- Grozno nam je. Svijet nam se srušio. S prozora kuće puca im pogled na dvorište u kojem su izgubili svoga sina, kako živjeti uz stalan podsjetnik na nemilu tragediju koja vas je doživotno zavila u crno - kaže bratić stradalog desetogodišnjaka.

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Foto%5C504989

TUGA U ŠKOLI
Pred zgradom Osnovne škole Mijata Stojanovića u Babinoj Gredi vijori se crna zastava. Cijela škola tuguje, posebice učenici i učitelji trećeg razreda koji je pohađao Matej, a koji ni u najcrnjim mislima proteklog petka nisu mogli pomisliti da ga posljednji put vide u školskoj klupi. Na njegovom mjestu jučer je upaljen lampion, a učenici su se kroza suze prisjećali trenutaka provedenih s tragično stradalim prijateljem, koji je, kažu, uvijek bio veseo, nasmijan i razigran
.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost uto svi 11, 2010 4:01 pm

Što mi sad možemo učiniti osim pisati gluposti. Jedino što vlasnici oružja mogu je da provjere svoje oružje i oni koji nisu da ga zaključaju. neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost uto svi 11, 2010 4:40 pm

a niš,zajebavat se i dalje,od svih mogućih tema na ovom forumu,
od svih mogućih tema u pdf-u oružje gdje se može zajebavat i pisat o tome
mislim da ova tema baš i nije prikladna za to,al ok.
to je samo moje mišljenje
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by gio_deluxe uto svi 11, 2010 6:35 pm

ja sam što se tiče teme bio potpuno ozbiljan do zadnjeg posta, žao mi je što sam se nasmijao u ovoj temi , ali ako pažljivo pročitaš vidjet ćeš i zašto sam se nasmijao .
nema ništa smješno u ovoj tragediji , ali jedina osoba koja ovdje snosi neku krivnju ( u cijeloj ovoj priči ) je otac dotičnog . ja se netrebam osječati krivim i zbog toga mogu ležernije razgovarati u ovoj temi .

naravno da suosjećam s familijom tog djeteta , ali ja tu ništa ne mogu .
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost uto svi 11, 2010 8:03 pm

pročitao sam sve,sve ok,
možda sam malo subjektivan jer poznam sve njih
pa sam malo burnije reagiro iz tog razloga.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by gio_deluxe uto svi 11, 2010 8:15 pm

jasno mi je
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Amyicha uto svi 11, 2010 8:16 pm

baš mi je žao tog djeteta toliki život je bio ispred njega Crying or Very sad
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by m sri svi 12, 2010 7:46 am

Gabrijel je napisao/la:alo ljudi,mislim,ak se ne sjećate,na početku ove priče je poginulo djete od 10 godina.

me je sorry ako je tako ispalo da se šalimo ....
a nije za šalu ....

jebiga jako mi je žao tog djeteta , pa i njegove obitelji ...
jako mi je žao ...

nadam se da si pročitao cijeli topic ...
niti u jednom trenutuk se ja nisam sprdao sa djetetom ...
to bi mi bilo katastrofa ...
ja nisam takav ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost sri svi 12, 2010 4:56 pm

jesam,pročitao sam sve,ali sam na zadnju stranicu onak reagirao,prije već sam
sve pročito,nisam ni rekao ni mislio da se šalite na račun tog,a kao što sam rekao,
malo sam subjektivan pa sam reagiro tako kako jesam..sve ok imenjače.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Pijani otac ubio sina i pokusao pobjeci

Postaj by Gost čet svi 20, 2010 9:08 pm

Pijani otac ubio sina i pokusao pobjeci

http://www.24sata.hr/news/rovinj-pijani-otac-ubio-sina-9-i-pokusao-pobjeci/174036/

http://www.vecernji.hr/vijesti/otac-rovinju-ugusio-sina-koji-mu-je-dosao-posjet-clanak-143932

Kakvih sve bolesnika ima No
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Amyicha ned svi 23, 2010 8:10 pm

slažem se s tobom :S: o Isuse ne vjerujem
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Gost ned svi 23, 2010 8:50 pm

Ja bi njega na drkica

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 3v3capitalmstitle
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Amyicha pon svi 24, 2010 7:53 am

pričaj mi. i ja bi ga na tu stolicu. kretenčina. i onda kažu da treba maloljetnicima zabraniti alkohol, a šta je s ovakvima -.-'. prije da treba starijima od 18 zabraniti alkohol ne nama maloljetnicima Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by H[a]D pon svi 24, 2010 8:26 am

Od zabrana nema koristi,ako se zakon ne primjenjuje, jaka ti je zabrana za maloljetnike kad može i 14 godišnjak dobiti alkohol...nije alkohol kriv nego osoba...
alkohol je samo jadan izgovor za sva sranja koja napravimo Very Happy
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Amyicha pon svi 24, 2010 8:33 am

dobro to se slažem s tobom. a ne znam. blesavi što to rade. opijaju se i onda sam sranje naprave -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by H[a]D pon svi 24, 2010 8:43 am

Ako je čovjek lud napravit će sranje i bez alkohola, al ovo će mu sam služiti kao izgovor LoL,kad si pijan,hrabar si ...

Mene su davno prošla opijanja vikendom,pijem ali u određenim granicama... al za ovo moraš biti bolestan u glavu, nema tog alkohola da bih si ja sina ubio...
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Amyicha pon svi 24, 2010 8:57 am

u pravu si
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Neu uto kol 09, 2011 10:25 am

Osijek; Ubio majku i suprugu, došao u policijsku postaju i prijavio se

Muškarac (61) nakon dvostrukog ubojstva oko 10 sati došetao je u policijsku postaju u Osijeku i prijavio se. Doznajemo kako je ubio suprugu (57) i majku (85)

S.R. (61) oko 10 sati u osječkoj Srijemskoj ulici je ubio suprugu (57) i majku (85). Ubio ih je hladnim oružjem, najvjerojatnije nožem. Nakon stravičnog zločina došao je u policijsku postaju i prijavio dvostruko ubojstvo.

Izvor: 24 sata
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by tanuki pet kol 12, 2011 10:34 pm

ja jednostavno nisam u tom filmu!
jesam registrirni branitelj, na moje oći u osijeku sam doživio smrt osobe koje je raznjela mina!
ali, ovakova sranja me totalno iritiraju!
da postoje zakoni i pravda
a sad će taj debil biti u zatvofu na račun mene kao poreznog obveznika-
da. pa rješenje za mene da koknem nekog,
i umjesto u staračkom domu završim u zatvoru doživotno Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Prop čet srp 25, 2013 6:22 pm

http://www.jutarnji.hr/-molio-sam-boga-da-edi-kaze-zasto-mi-je-ubio-sestru-i-unistio-nam-zivote----brat-ubijene-selene-uoci-izricanja-presude/1116345/

Nije dokazana fizička ili psihička patnja Selene, pa je zločin okarakteriziran kao obično ubojstvo.

Moram priznati kako mi s moralne strane karakteriziranje ubojstva kao lakše, teže, srednje, manje, veće nije jasna...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kazna za ubojstvo,  tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti - Page 3 Empty Re: Kazna za ubojstvo, tko je ubio koga u zadnje vrijeme: vijesti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.