Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

+25
Iron Man
Dr.Kiyu
Nemo
Chulpan
error 503
digrar
harmonika
pulpfiction
m
Hunnerkongen
scorpio57
Hell
gio_deluxe
GUSTI
Neukrotivi pastuh
eva kant
Love
shakti
Mass
Prop
Neu
House
WEYLAND-YUTANI
Optimyst
29 posters

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by  čet stu 21, 2013 3:43 pm

Ni ja još nisam ništa gledala; obično pogledam nekoliko filmova nakon što budu objavljene nominacije.

S ovog popisa sigurno ću gledati Inside Llewyn Davis, već dugo ga čekam, a dok ga nema na torrentu, slušam odličan soundtrack. Vjerojatno ću još pogledati 12 Years a Slave i Mandela: Long Walk to Freedom. Prvi zato što sam slaba na te priče o robovima, a drugi zato što mi je Nelson zanimljiva osoba.

Za film o Mandeli pogrešna je informacija da je to Eastwoodov film. On je režirao film Invictus (2009) gdje je Morgan Freeman glumio Mandelu. Ovaj novi film režirao je Justin Chadwick.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty30 / 99930 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by harmonika čet stu 21, 2013 4:10 pm

Pogledat ću Captain Phillips, od mene dosta.

harmonika
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.11.2013
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Iron Man čet stu 21, 2013 6:38 pm

Nisam dosad od toga ništa gledao, ali bacit će se oko na nešto.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty336 / 999336 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by harmonika čet stu 21, 2013 9:16 pm

Par riječi i o utrci za glumačkog Oscara.

S po dva filma utrci pristupaju George Clooney (Gravity i The Monuments Men) i Matthew McConaughey (Mud i Dallas Buyers Club), za vratom im dišu Bruce Dern (Nebraska), Hugh Jackman i Jake Gyllenhal (Prisoners), tu je i Di Caprio (The Wolf of Wall Street), možda Tom Hanks (Captain Phillips) i neizbježni Robert Redford (All is Lost) u svojim poznim godinama. Vrijeme mu je. Kad, ako ne sad?!

Od žena su u prvom planu Cate Blanchett (Blue Jasmine) i gospoja Judi Dench (Philomena) ali biti će usput još raznih iznenađenja..

harmonika
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.11.2013
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop čet stu 21, 2013 9:37 pm

Možda jednom pogledam ovaj s Di Capriom, ostalo propuštam.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by harmonika čet stu 21, 2013 9:39 pm

Ne propuštaš puno.

harmonika
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.11.2013
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by digrar pet stu 22, 2013 1:59 am

Oscara za sporednu mušku ulogu mogao bi pobrati plavi klinjo iz Mud-a.
Ne onaj hladni rezoner nego ovaj romantični.

Sjeća me na glumačke početke Christiana Balea, ima taj status koji odaje budućeg velikog glumca. On će karijeru posigurno napraviti i bez Oscara, no Oscar bi mu mogao pomoći u startu.

Gledao netko?

digrar
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.10.2013
Broj postova : 46
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by error 503 pet stu 22, 2013 5:25 pm

Gledo ja.
Na prvu mi bio extra film. Nakon malo vremena to je obični solidan film kakvi su se masovno snimali do prije par godina. Ali sad kad se snimaju razna sranja i remakeovi remakeova, Mud nezasluženo izgleda bolji nego zapravo jest.

No, tu je Misisipi, dječaci teenageri iz neke južnjačke zapizdine, miris i okus avanture. Riječju, marktwainovski ugođaj.

Matthew McConaughey ludo je zaljubljen u jeftinu kurvicu, a dvojica teenagera mu pomažu u svemu jer su dobro odgojeni i vjeruju, kako i spada, u svetost velike ljubavi. Da su lošije odgojeni, odjebali bi i Matthewa i njegovu kurvu i brod na drvetu.

Na silu izvučeni happy and, što nikad nije dobro. Ne da sam želio Matthewa i klince vidit mrtve, nego je priča vođena u pravcu okrutnog obračuna u kojem se gine s obiju strana. Prisutnost i akcija vremešnog (ali karizmatičnog) Sama Shepparda koji u zadnjih par minuta napravi nemoguće, samo su pokvarile prvotni dojam, jer ako su autori odlučili priču vodit kao bajku, to su trebali započeti puno prije.

No, nije mi kraj pokvario generalni dojam o dobrom filmu, finim glumačkim bravurama, posebno Sam Sheppard, dječakov otac (glumac kojem ne znam ime), te Matthew McConaughey kojem je ovo jedna od boljih uloga.
I balonja po imenu Tye Sheridan, ili slično.

error 503
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.11.2013
Broj postova : 14
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu čet sij 16, 2014 8:25 pm

Oscari su bili i ostali najvažnija filmska nagrada. Ova je dodjela američkih filmskih nagrada 86. po redu, a održat će se 2. ožujka.

Nominacije je objavila predsjednica Akademije Cheryl Boone Isaacs i glumac Chris Hemsworth.

Najviše nominacija imaju 'Američki varalice' i 'Gravitacija' sa 10 nominacija, 9 nominacija prikupio je i film '12 godina ropstva', a 5 nominacija ima film 'Vuk s Wall Streeta'.

Najbolji film:
Američki Varalice
Kapetan Phillips
Dobri Dileri iz Dallasa
Gravitacija
Nebraska
Philomena
Vuk s Wall Streeta
12 godina ropstva
Ona

Najbolji glavni glumac
Christian Bale – 'American Hustle'
Bruce Dern – 'Nebraska'
Leonardo DiCaprio – 'The Wolf of Wall Street'
Chiwetel Ejiofor - '12 Years a Slave'
Matthew McConaughey – 'Dallas Buyer's Club'
 
Najbolja glavna glumica
Amy Adams – 'American Hustle'
Meryl Streep – 'August: Osage County'
Cate Blanchett – 'Blue Jasmine'
Sandra Bullock – 'Gravity'
Judi Dench – 'Philomena'

Najbolji sporedni glumac
Barkhad Abdi – 'Captain Phillips'
Bradley Cooper – 'American Hustle'
Michael Fassbender – '12 Years a Slave'
ared Leto – 'Dallas Buyer's Club'
Johan Hill - Vuk s Wall Streeta


Najbolja sporedna glumica:
Sally Hawkins – 'Blue Jasmine'
Jennifer Lawrence – 'American Hustle'
Lupita Nyong'o - '12 Years a Slave'
Julia Roberts – 'August: Osage County'
June Squibb – 'Nebraska'

Najbolji redatelj:
Alfonso Cuaron – 'Gravity'
Martin Scorsese – 'Vuk s Wall Streeta'
Steve McQueen – '12 Years a Slave'
Alexander Payne – 'Nebraska'
David O. Russell – 'American Hustle'

izvor:dnevnik.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan čet sij 16, 2014 9:16 pm

Bale, Matthew i Di Caprio su rame uz rame ali se bojim da ih ne pomete crnjo iz 12 godina ropstva, Akademija je u fazi uvlacenja crncima.

Cate Blanchet je najbolja ali da se ja pitam dala bih Judi Dench.

Najbolji redatelj? Nadam se da nece Scorsese. Mozda Russell..


Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu čet sij 16, 2014 9:17 pm

Za koga ti navijaš?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan čet sij 16, 2014 9:21 pm

Nema pravog kandidata medju filmovima.

Od glumica za Katu (ali Dench je starija i zasluzila je), od glumaca za sad Matthew, ali nisam gledala American Hustle, nocas cemo. Kazu da je Bale pokidao..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu čet sij 16, 2014 9:22 pm

Skinila sma ja maloprije American Hustle DVDCR ali nije kvaliteta slike dobra pa sam obrisala dok ne dođe bolja verzija jer šteta taj film gledat s lošom slikom.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan čet sij 16, 2014 9:24 pm

Pronasla sam ga online s pristojnom slikom, ne da mi se cekati.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by MargaritaBulgakova čet sij 16, 2014 10:19 pm

Neu je napisao/la:Skinila sma ja maloprije American Hustle DVDCR ali nije kvaliteta slike dobra pa sam obrisala dok ne dođe bolja verzija jer šteta taj film gledat s lošom slikom.
Sinoć sam na Pirate Bayu našla baš dobru verziju, pogledala pola sata, sad ću nastaviti. Ne znam što očekivati, tek sam uvod vidjela.

Inače ništa od nominiranih nisam pogledala, ali sastavila sam popis onih koje bih mogla pogledati do dodjele. Gravity me jedini uopće ne zanima, mislim da mi se ni Captain Phillips ne bi svidio, a od onih s neengleskog govornog područja mislim da neću gledati talijanski The Great Beauty.

Ono što ću svakako pogledati: 12 Years a Slave, Blue Jasmine, The Hunt i The Wind Rises. I American Hustle.
MargaritaBulgakova
MargaritaBulgakova
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 16.01.2014
Broj postova : 411
Reputacija Reputacija : 60
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty7 / 9997 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan pet sij 17, 2014 7:11 pm

MargaritaBulgakova je napisao/la:
Sinoć sam na Pirate Bayu našla baš dobru verziju, pogledala pola sata, sad ću nastaviti. Ne znam što očekivati, tek sam uvod vidjela.

Inače ništa od nominiranih nisam pogledala, ali sastavila sam popis onih koje bih mogla pogledati do dodjele. Gravity me jedini uopće ne zanima, mislim da mi se ni Captain Phillips ne bi svidio, a od onih s neengleskog govornog područja mislim da neću gledati talijanski The Great Beauty.

Hm, nece ti to biti zivotna pogreska ali jedna od vecih hoce.
La grande bellezza je najbolji film snimljen u 2013, i bez obzira na to sto nije film za svakoga vjerujem da bi ti uzivala u njemu.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by MargaritaBulgakova uto vel 25, 2014 9:22 pm

Bliži se dodjela (2. 3.), a ja zapela za serije pa neću stići pogledati sve što sam pripremila. Ostali su mi još Her, The Great Beauty i The Wolf of Wall Street, a htjela bih pogledati i The Wind Rises kad ga nađem.

Definitivno navijam za Nebrasku. Napokon film po mojoj mjeri. Ako Oscara za glavnu mušku ulogu ne pokupi stari Dern, onda bi bilo ok da dobije McConaughey. Za sporednu Jared Leto, ali i Fassbender mi se sviđa. Od žena Cate Blanchett i June Squibb (kad su u pitanju sporedne ženske uloge, sve su mi nominirane bile nekako podjednako dobre).

Animirani: Ernest & Celestine, iako mi nešto govori da je The Wind Rises bolji.
Strani: The Hunt (Danska), mada sam pogledala još samo The Broken Circle Breakdown (Belgija). Ne nađem one iz Kambodže i Palestine, a talijanski me čeka (pogledala 20 min. sinoć pa mi se prispavalo).
MargaritaBulgakova
MargaritaBulgakova
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 16.01.2014
Broj postova : 411
Reputacija Reputacija : 60
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty7 / 9997 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan uto vel 25, 2014 9:28 pm

A sto kazes na film brace Coen?

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by MargaritaBulgakova uto vel 25, 2014 9:38 pm

E, dobro si me podsjetila. Skinula sam neku lošu verziju pa obrisala i zaboravila naći neku bolju. Teško ću biti objektivna prema tom filmu, već sam se zaljubila u soundtrack, volim braću Coen, volim Isaaca i Carey Mulligan, a valjda ću i Justina preživjeti.

Nisam ni vidjela da je film nominiran u 2 kategorije, pratim samo one glavne pa mi sve ostalo promakne.

Postoji i dokumentarac Another Day, Another Time: Celebrating the Music of Inside Llewyn Davis, sad sam tek vidjela pa ću i to pogledati.
MargaritaBulgakova
MargaritaBulgakova
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 16.01.2014
Broj postova : 411
Reputacija Reputacija : 60
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty7 / 9997 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan uto vel 25, 2014 9:52 pm

Ima dobra verzija na torrentima.

Za dokumentarac ne znam, moglo bi se i to pogledati..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan pet vel 28, 2014 9:01 pm

No, na noc od nedjelje na ponedjeljak je veliki trenutak dodjele ovogodisnjih zlatnih kipica.
Od mase raznih kategorija ove nas najvise zanimaju:

Najbolja muska uloga

Christian Bale (American Hustle)
Chiwetel Ejiofor (12 Years a Slave)
Bruce Dern (Nebraska)
Matthew McConaughey (Dallas Buyers Club)
Leonardo DiCaprio (The Wolf of Wall Street)


Najbolja zenska uloga

Amy Adams (American Hustle)
Judi Dench (Philomena)
Cate Blanchett (Blue Jasmine)
Meryl Streep (August: Osage County)
Sandra Bullock (Gravity)


Najbolja sporedna muska uloga

Barkhad Abdi (Captain Phillips)
Jonah Hill (The Wolf of Wall Street)
Bradley Cooper (American Hustle)
Jared Leto (Dallas Buyers Club)
Michael Fassbender (12 Years a Slave)


Najbolja sporedna zenska uloga

Sally Hawkins (Blue Jasmine)
Julia Roberts (August: Osage County)
Jennifer Lawrence (American Hustle)
June Squibb (Nebraska)
Lupita Nyong'o (12 Years a Slave)


Najbolji redatelj

American Hustle (David O. Russell)
Gravity (Alfonso Cuarón)
Nebraska (Alexander Payne)
12 Years a Slave (Steve McQueen)
The Wolf of Wall Street (Martin Scorsese)


Najbolji adaptirani scenarij (po knjizi)

Before Midnight
Captain Phillips
Philomena
12 Years a Slave
The Wolf of Wall Street


Najbolji originalni scenarij

American Hustle
Blue Jasmine
Dallas Buyers Club
Her
Nebraska


Najbolji strani film

The Broken Circle Breakdown (2012): Felix Van Groeningen(Belgium)
The Missing Picture (2013): Rithy Panh(Cambodia)
The Hunt (2012): Thomas Vinterberg(Denmark)
The Great Beauty (2013): Paolo Sorrentino(Italy)
Omar (2013): Hany Abu-Assad(Palestine)

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Iron Man pon oľu 03, 2014 1:46 pm

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Ac1cd6501eb31d4d1ef24fdc381cd231

Najbolji film: 12 godina ropstva
Najbolji glumac u glavnoj ulozi: Matthew McConaughey, Dallas Buyers Club
Najbolja glumica u glavnoj ulozi: Cate Blanchett, Jasmine French
Najbolji glumac u sporednoj ulozi: Jared Leto, Dallas Buyers Club
Najbolja glumica u sporednoj ulozi: Lupita Nyong'o, 12 godina ropstva
Najbolji redatelj: Alfonso Cuaron, Gravitacija
Najbolji animirani film: Snježno kraljevstvo
Najbolji film na stranom jeziku: Velika ljepota
Najbolji dokumentarac: Twenty Feet From Stardom
Najbolji originalni scenarij: Her
Najbolji adaptirani scenarij: 12 godina ropstva
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty336 / 999336 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan pon oľu 03, 2014 3:52 pm

Ono smece Gravity bome pobralo sedam kipica \'\'\'\'\'

Drago mi je radi McConaugheya i Spike Jonzea (Her), 12 godina ropstva nagradu nije zasluzio, Nebraska i njezin glavni glumac nepravedno ostali bez nagrade, a opcenito me islo na bljuvanje slusajuci zahvale nagradjenih. :faceklanjanje:

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Iron Man pon oľu 03, 2014 4:24 pm

Šteta što "Vuk s Wall Streeta" nije pobrao nijedan kipić kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty336 / 999336 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Chulpan pon oľu 03, 2014 6:06 pm

Steta za Di Capria. Covjek je godinama unatrag zavrijedio glumackog Oscara, a nikako mu se posrecit.. Sad

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 6 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.