Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makete vojnika, tenkova, i sl.

+7
aranza
Neu
Turrican
THUNDER_DINIX
bokaso1
Iwtcha
m
11 posters

Stranica 2 / 15. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 8:49 am

Postovanje kolega Marko..... Hvala na pohvalama... Jako mi se svidja ta slika (Gadafija)... Sto se tice Warhammera meni je dosta zanimljiv.... Mada iz mog iskustva je zanimljiviji 40k, a licno meni je naj zanimljiviji Epic ( 40k i 6mm gde je mnogo veci broj oklopa i jedinica..... )... Probao sam da pravim neke stvari za Epic i idu mi jako lepo... Ja sam licno poceo da skupljam i 1/72 figure pa sam posle zbog prostornosti presao na 6mm... U pocetku su to bile igre nas dvojica i 1 D6 kockica pa 5 i 6 je pogodak.... Posle naravno dolazimo do raznih pravila i igrali smo sve i svasta.... Ponekad igra podseca na razvod braka pa ume da jako smori..... Treba uvek imati na umu da je to samo igra gde je cilj da se uziva tih par sati...

Kolega voleo bih videti tvoje radove.... Ono sto sam video je jako lepo....

big kes
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m pon tra 19, 2010 8:58 am

ej i ja sam ti zaljubljenik u oklop ww2 .............

makar slažem svašta nešto ..... brodiče, avijone , helikoptere , ponekda samo pituram vojnike .....
ili kada mi dopizdi jednostavno uzmem glinamol i slažem neke utvrde , dvorce ....
bum tu piknuo sliku koju .......


ma joj ja bih i igrao taj wh fantany ili 40k .......
ali mi je pre skupo kupovati figurice , jel treba ono skupiti pristojnu vojsku za igru a to košta ko sv,Petra kajgana .......

tak da ovo mi je jeftinije od smeča napraviti nešto i ondda kupiti neki oklop i staviti ga na dioramu ........

bum par fotki bacio gore ,,,,,
kad poslikam .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 9:20 am

Drug , deli tvoje misljenje..... I ja sam isto svastario pre pa sam shvatio da ima svasta a nista konkretno.... Zato sam odabrao 6mm i 3mm... Naj jeftinije je, naj manje mesta zauzima i moze se pikati sam sa sobom..... A to poslednje je jako bitno jer sa godinama sve ces manje vremena imati za WG tako si sve prepusteniji sam sebi....

Ja ovo sve pravim od da kazem djubreta (osim lepka i boja)... Boje ce ti se u 95% slucajeva osusiti a neces ih potrositi....

Ne izgleda toliko lose (ja sam zadovoljan i ako sam perfekcionista)... Ako imas nekih zelja ili interesovanja da pravis ovo sto i ja mogu ti pomoci savetom ili idejom kako.... Imam pomalo iskustva 6mm i 3mm pa ti mogu ustedeti veliki trud....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 9:26 am

Ovo je moja armija u 6mm.... Nije cela jer sam posle toga napravio jos 12 sig33, 12 105mmAT i 12 105mm how. 12 88mm....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Tekst6843
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_6884
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_6884
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_6880
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_4629
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_0976
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_0980
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_0968
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 9:28 am

Evo ti i rusi u 6mm...
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_4618
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX pon tra 19, 2010 10:24 am

sitno ali dinamitno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m pon tra 19, 2010 10:27 am

ok su ............

ja volim napraviti neki teren pa uklopiti neštu u njega .......
ovo je baš za wg ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 11:10 am

Postovani kolega, mislim da vas potpuno razumem.... Jako slican je i moj pogled na ovo..... No radio sam nekoliko diorama cak i Kursk.... Nazalost nisam slikao.... (bilo je davno a digitalni nisu bili pristupacni....). Vremenom te stvari (bar kod mene) postanu smetnja..... Zivotni prostor mi je ogranicen i vece stvari postaju problem ne za pravljenje vec za skladistenje.... Iz tog razloga sam podelio sve sto sam imao i zadrzao ove sitnurije....

Moram na posao cujemo se pozdrav.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m pon tra 19, 2010 11:22 am

ma znam i ja dok sam bio u stanu slagao u kutije .........
pola mi se polomilo ........ pola bio poklonio

ali sada imam svojih 40 m2 podruma samo za moje pizdarije kako kaže moja supruga ......
i još garažu za teži alat ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m pon tra 19, 2010 11:46 am

evo nešto moje staro . što imam tu na jobu u kompu od fotki ....

ma bile su i tu negdje na forumu fotke ali evo nemogu ih nači ...

zanči 1/72 .........


Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Maketeruevine0241

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Maketeruevine023
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 7:42 pm

Postovani kolega Marko..... Svaka vam cast za ovu dioramu..... U vama vidim da imate osecaj za dioramu..... Napravili ste jednu jako lepu scenu sukoba.... Predivno je....

Vas sigurno mnogo vise zanimaju negativne kritike da bi usavrsili.....

Da se odma razumemeo diorama je odlicna, ali naravno nekoliko detalja mi je zaparalo oko.... Ovaj nivo diorame je odlican za WG ali za dioramu bi mogao i veci nivo detalja.... Drvece mi para oko i kuce bi mogle mnogo bolje da se naprave (sobzirom da je u pitanju 1/72)....

To su mane po meni i lako se mogu otkloniti.... Na dioramu bih dodao gomile suta i namestaja razbacanog okolo.... Sobzirom da su kuce razrusene morale bih i goreti pa zacrni iznad prozora i vrata nagaravi i grede.... Vojnicima seces postolja i zabadas im zicu ili deo spenadle u nogu i onda zabadas na dioramu.... Tamo gde je trava postolje se da prekriti....

Drvece bih ti predlozio da napravis na slican ali lepsi nacin.... U prirodi imas grana ili iskopaj neki koren (on ima dosta brkova na sebi koji kad se osuse deluju jako lepo...)
Iscepkaj sundjer a zatim nalepi na te grancice (mozes sundjer ofarbati i pre stavljanja na grancice a dve nijanse zelene svetliju i jos svetliju posle lepljenja).... Ne pravis krosnju iz jednog komada vec iz mnogo malih... Promeni boju drveca da ne bude ista i dodaj malo zive ograde ili zbunja... Cak mozda da nabavis neku mahovinu u prodavnicama cveca....

Na kucama nemoj naglasavati toliko te grede... Gad kuca gori iznad prozora i vrata je jako crno ostali deo kuce nije osim coskovi i uz temelj..... Isprljaj malo put kroz selo i dodaj tregove od guma i mozda cak i od tenka, pogotovo na travi.....

Naravno obo nisu greske vec sugestije kako da poboljsas dioramu ... Naj Bitnija je scena koja je kod tebe fenomenalna. Imas ta osecaj i to je odlicno (jer ti detalje mozes popraviti ali ne i scenu).....
Ovo je odlicno za WG .....

Pozdrav....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 pon tra 19, 2010 7:58 pm

Inace kolega imas nesto jako vredno (svoj kutak )... Ja zivim u stanu i veliki je problem smestaj svega toga.... a kad napravim sta posle sa tim.... U vitrini uvek je prece staviti solje , case i tanjire no moje makete i diorame.... Sta da radim kad sam u manjini.... To su faze kroz koje covek prolazi.... I za vas verujem da cete preci na WG.... Mozda da pocnete od 1/72 gde vam ne treba mnogo ni vojske ni vozila.... Pravite Skirmise sa po 20-30 figura sa svake strane i po jedno ili dva vozila..... Tu je akcenat na pesadiji i mogu se napraviti prelepe scene bitaka.... Prvo uzivate dok pravite a posle i dok igrate i mozete menjati raspored objekata.....

Pozdrav.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX pon tra 19, 2010 8:09 pm

jako lijepo marko gore
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto tra 20, 2010 5:45 am

bokaso prihvačam savjet .......

ma to sam i ja primjetio da mi ratna zona baš i nije ratna .....
pa bi se tu moglo svašta još dodati ..
bum pofarbao u neku tamniju te grede i nabacao šutu i pofarbao postiječu na diorami .....

a ovo za drfca bum probao ...
tako napraviti kako si napisao , ma probavao sam ja i sa motanjem žice , pa sa papirom običnim pa sa raaznim komadičima drveta ali mi nije uspjelo pa sam ovako počemo raditi .....
isto je spužva za pranje suđa u pitaju ....

ma prihvatio sam savjet tvoj ,......
bum danas iz drugog kuta poslikao jel na njemu se vide i švabske trupe i dva njihova oklopa .....

ma ja ti ne nedržim nekih povjesnih činjenica oko tih maketa kao profesinalci koji paze na svaki detalj kod oklopa da je povjesno istinit ...
broj divizije , jedinica i tako to .......
niti se baš držim zadanih boja pri fabbanju ...

ja to onako da meni lijepo izgleda ....

i da imam svoj prostor za kako kaže moja supruga skupljanje smeča , jel ja to sve manje više delam od nekog smeča .....
stiropor , karton , spužva , purpjena , čačkalice , štapiči , kamenčiči . glinamol i tak .... uglanom neko smeče ..
jedino što kupi su bojice i plastični modeli .....

bum navečer satavio još koju sliku , fotku pa ti daj savjet ako imaš kakav što bih mogao bolje napraviti .....
uglavnom neki tvoji savjeti Bokaso su primljeni na zanje , baš ču probati ovo sa korjenom , jebački dobra ideja , kako se nisam prije sjetio ....

uglavnom hvala druže .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto tra 20, 2010 8:43 am

Pozdrav kolega, drago mi je ako si prihvatio koji savet, verujem da ce ti pomoci.... Sto se tice istoriskih cinjenica, (to je glupšost).... Na primer: Jedna od vecih bitaka ACW i vidjenje jednog vojnika iz regimente je sledece.... Moj puk je usao u sumu tu smo cekali popodne je naisla konjica i mi se posle par opaljenih metaka predali....

Hocu reci da ti pravis samo jedan detalj bilo koje bitke, tako da nemoras se drzati nekih posebnih refernci...

Na kraju krajeva ti pravis borbenu scenu, nigde ne pise koja je to i gde.... Negde na zapadnom frontu..... To je sve....
Pa da pravis Kursku bitku, kako bas da znas da je to Kursk... Moze biti bilo koja bitka istoka.... A naj veca je tenkovska bitka u istoriji....

Kod diorama su bitni detalji.... Oni cine dioramu.... Za WG ne mora mnogo detalja. Kad ima mnogo detalja oni cesto zasmetaju na tabli... Tako da nivo detalja je manji
za WG....

Sto se tice skupljanja (imam isti problem...). Vec 20 godina skupljam sve i svasta.... Jedino sto ti imas podrim a ja ne... (ogromna prednost)... Za razliku od tebe ja kupujem samo lepak, farbe i cetkica ostalo pravim....

Sto se tice drveca ja se sa tim majem duze.... Ja bih pleo zicu za drvece ali mozes da uzmes i obicno drvo (pogledaj brezu, platan ili neko od ukrasnih stabala ili zbunje (ima bele sitne cvetice i cveta u prolece tako da ceo zbun je beo....))...

Pozdrav....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto tra 20, 2010 9:06 am

Drug, evo ti kako sam ja napravio palmu za 6mm pa nek ti bude vodilja.....

Umesto zice ti koristi dve vrste kanapa (lanenog) tanji i deblji.... Zicu koristi za osnovu palme jer je mozes savijati.... Posle kanap premazi sa (drvofiks+glet (masa za gletovanje zidova)). Pre nego se osusi malo izgrebi da dobijes neravnine. Kad se osusi ide farbanje.... Lisce mozes od biljke Bendzamin ( nisam bas siguran da se tako zove ta biljka) mozda i od neke druge... ili od papira... Lisce potopis u rastvot glicerina i vode da odstoje i posle nece gubiti zelenu boji.... Papira farbas....

Ja sam pravio palmi ili bananu za 6mm (za jednog prijatelja....)... To je samo jedan od mogucih nacina. Ti mozda dobijes drugu ideju.....
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1174

Zica, 2 debljine...

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1175

Isecem tri parcta zice 2 deblje i jedno tanje...

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1178

Upletem dva debela parceta....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1181

Oko korena drveta dodam tenju zicu....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1184

Odsecem viskove zica osim jednog kraka koji mi treba zbog drzanja pri radu....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1189

Ofarbam papir u zeleno isecem traki i podelim je na 2 dela....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1191

Trake isavijam ko harmoniku ....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1192

Trake stavim u stipaljku da vire samo malo i namazen lepkom (drvofiksom)

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1195

Kad se osusi podelim isavijani deo na nekoliko delova i nozicem za linoleum iseckam oblik lista palme.... Svaki deo seces kao lista razlicite duzine....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1196

Listove rastavis i stavis na prs te pritisnes nozicem blago po sredini lista da se savije oko noza... Savi ga i po sirini.... Lepi na ofarbano stablo....

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1137
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 IMG_1143
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Gost uto tra 20, 2010 10:11 am

Fora. kavica

Kako vam se da to raditi kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto tra 20, 2010 10:29 am

ej bokaso druže i ja sam tako nešto pokušavao napraviti ali mi nije bilo uspjelo .....

morati ču probati ponovno ...

ali ona tvoja ideja sa korjenima nekih biljki ili običnim malim grančicama bi mogla upaliti ..... baš ću probati ..
ima tu kod nas u zg nekoliko dučana što baš prodaju vrhunske kopije pravog drveča koje služi baš za nas , modelare ali su dosta skupa ...
ono za dvije grane masu love ...

i za liščobu si mi dao ideju , pravu ideju ....

fala za tutorial ....
vrhunski odrađen ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto tra 20, 2010 10:33 am

zlocesti-ivek je napisao/la:Fora. kavica

Kako vam se da to raditi kao

eto da nam se , zašto ne .......
super hobi .....


moram ti reči za potpis tvoj ...
gledam ga več neko vrijeme ...
sve kaj piše stoji ali ....................
ali stoji sve dok ne ugrožavaš druge sa time kaj je tamo navedeno da imaš pravo
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Gost uto tra 20, 2010 11:41 am

[quote="marko"]
zlocesti-ivek je napisao/la:ali stoji sve dok ne ugrožavaš druge sa time kaj je tamo navedeno da imaš pravo
A koga sam ugrozio kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto tra 20, 2010 11:52 am

pa za sada nikoga ........


sorry ali imam jako loša iskustva sa krivim tumačenjem tog članka 38.
pa si onda ljudi svašta dopuste , da vrijeđaju , omalovažavaju , iživljavaju , maltretiraju i tako svakakve gadarije pišu po forumu drugim forumašima ....
samo zato kaj su si tako slobodno protumačili taj članak 38 ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by bokaso1 uto tra 20, 2010 12:49 pm

Kolega pusti Iveka da kaze svoje misljenje.... Ima pravo na njega....

Obicno ljudi sa takvim pitanjima zele da omalovaze sagovornika a ustvari pokrivaju svoje komlekse jer ne mogu tako nesto slicno napraviti....

No mozda Ivek nije imao takve namere a zasigurno ima pravo na svoje misljenje...

Marko, ne kupuj drvece lako se pravi.... Cemu bacati pare....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by m uto tra 20, 2010 12:58 pm

ma nisam ja njemu ništa prigovorio , neka piše , govori što hoče ...
samo sam rekao da imam jako loša iskustva sa tim člankom jel si ljudi onda dozvole kojekakve gadosti , gadarije pisati drugim forumašima poradi tog čalanka zakona ......

ono menije je zakon omogučio da pišem i pričam što hoču .....
pa ljudi pišu i govore svašta pozivajuči se nba taj zakon ......

ma neka dečko piše kaj hoče ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Gost uto tra 20, 2010 4:03 pm

Ja znam kaj taj zakon znači, a ono vrijeđanje, omalovažavanje, maltretiranje... naravno da nije dopušteno. Ja nisam noob da se regam na neki forum pa tražim svađu. Prošao sam jako puno foruma i vidio sve i svašta. Od prijetnje tužbom na sudu, prijetnje preko privatne poruke, a o vrijeđanju da i ne govorim. kao kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by THUNDER_DINIX uto tra 20, 2010 4:17 pm

lakse malo decki
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Makete vojnika, tenkova, i sl. - Page 2 Empty Re: Makete vojnika, tenkova, i sl.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 15. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.