Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homosexualac na vašoj platnoj listi.

+40
m
silver fox
sunce
okasa
WEYLAND-YUTANI
Noidan Kirot
damfisk
The Guardian
bokaso1
lenny
pustinja
Teo
Iron Man
slavonka
rider331
Hunnerkongen
modestyblase
Dr.Kiyu
drGspot
zbracun
Robot3
filmoljupka
RobinUd
fpn
Aspro
LaLa_Whatever
Mary
FALKON 2
Neu
Layla
evitaa
Prop
eva kant
shakti
Hell
diabolik.
tanuki
Ive
shaka.zulu
44 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Hunnerkongen ned oľu 31, 2013 6:35 pm

shaka.zulu je napisao/la:Imate svoj busines i određen broj zaposlenika, ili ste neka faca sa pravom kreiranja politike o strukturi radne snage u firmi. I sad se odjednom ustanovi da je jedan od najboljih radnika homosexualac. To je krio, ali je puklo i on je to na kraju i priznao. Vi ga možete zaštititi ili otpustiti. Odluka je vaša. No i kao osoba je ok-ne možete mu nači nijednu zamjerku-osim sexualne orjentacije. A homofobi oko vas dižu glave i počinjui provocirati. Što bi učinili u tom slučaju i zašto?
Imao sam takav slučaj u svojoj firmi u Africi-i nije nitko radio veče probleme oko toga. Čovjek je ostao raditi sve dok nisam ugasio firmu zbog krize i manjka posla. No nekako mi se čini da je ovdje u Hrvatskoj skroz drugačija klima po tom pitanju. Biste li vi zaštitili dobrog radnika i dobru osobu od progona primitivaca?

Nisam se još osvrnuo na uvodni post. Kao poslodavac nebih imao predrasude prema njemu, a to sam već spomenuo. Da mi i ne kaže ne bi mu zamjerao jer to je njegova privatnost koja se mene ne tiče.

No, kada bi cijeli kolektiv se pobunio što bih učinio? Pa vjerojatno bih sankcionirao huškače, jer oni pokreću i povlače ljude za sobom, ako to nebi prestalo i ako bi zaposlenik trpio svakodnevni psihički mobbing vjerojato bi ga otpustio bez obzira dal bio izvanredan. Ali to bi bilo krajnje i zbog njegovog dobra, jer ljudi znaju biti toliko pokvareni i zli da psihički ubiju čovjeka stalnim tračanjem, ruganjem, podsmjehivanjem, provokacijama,... Što daleko više boli od fizičkog nasilja.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty39 / 99939 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Robot3 ned oľu 31, 2013 7:11 pm

Ovo je dobro razmišljanje. Nekada više boli kada vam netko nešto loše kaže, nego da vas udari, pogotovo ako vas cijeli život zbog svoje zlobe zlostavljaju.
Robot3
Robot3
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.12.2012
Broj postova : 200
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Hunnerkongen ned oľu 31, 2013 8:44 pm

Pa ljudi zbog psihičkog mobbinga rade suicide. Takve persone unište dostojanstvo, samopouzdanje, vrijednost i sam smisao postojanja nekog.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty39 / 99939 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Robot3 ned oľu 31, 2013 9:59 pm

Da, ali nemožeš zbog jedne osobe osuđivati sve.
Robot3
Robot3
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.12.2012
Broj postova : 200
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 11:49 am

To sto je on homo. i sto zamislja da ga gurne nekom u dupe, pa zar je to bitno ako ga nije gurnuo vec samo mastao o tome.... ILI SE TAJ NEKO BOJI DA SE NECE MOCI ODUPRETI TOM GURANJU.....

Moze peder da zeli koliko hoce da nekom gurne ako taj neko nije zainteresovan.......
Da samo zene znaju koliko njih bi ja natakao u raznim situacijama pa opet divno saradjujemo a ponekad se i druzimo.......

Znaci da homofobija ima i onu drugu stranu......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by lenny uto tra 02, 2013 12:04 pm

da ..kad bi se moglo u sve maste uci.......
lenny
lenny
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 10
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 12:30 pm

shaka.zulu je napisao/la:Imate svoj busines i određen broj zaposlenika, ili ste neka faca sa pravom kreiranja politike o strukturi radne snage u firmi. I sad se odjednom ustanovi da je jedan od najboljih radnika homosexualac. To je krio, ali je puklo i on je to na kraju i priznao. Vi ga možete zaštititi ili otpustiti. Odluka je vaša. No i kao osoba je ok-ne možete mu nači nijednu zamjerku-osim sexualne orjentacije. A homofobi oko vas dižu glave i počinjui provocirati. Što bi učinili u tom slučaju i zašto?
Imao sam takav slučaj u svojoj firmi u Africi-i nije nitko radio veče probleme oko toga. Čovjek je ostao raditi sve dok nisam ugasio firmu zbog krize i manjka posla. No nekako mi se čini da je ovdje u Hrvatskoj skroz drugačija klima po tom pitanju. Biste li vi zaštitili dobrog radnika i dobru osobu od progona primitivaca?

Pitanje je posve bespredmetno.

Svatko normalan, razuman i sa minimumom smisla za posao će zadržat kvalitetnog radnika. Njegova seksualna orjentacija nema apsolutno nikakve veze sa time hoće li on zadržati posao ili neće. Baš kao šta sa tim nikakve veze nema niti njegova vjerska opredijeljenost, niti njegova nacionalna pripadnost, niti boja kože, niti boja kose, niti visina, niti težina, niti izgled.

Jedino šta je bitno jest njegov radni učinak i odnos prema poslu, njegovo ponašanje na poslu i njegov odnos sa kolegama. Tim redoslijedom.

Sve, ama baš sve ostalo je irelevantno.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 2:00 pm

Kako neko lako smisli opravdanje biti neometano sa Homoseksualcia....

Njega samo zanima kako oni rade i ponasaju se..... ( potpuno je u pravu..... Zločesti osmijeh )




Tacno sto rece ON, manje smata seksualna orjentacaija nego nacijonalna pripadnost.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 2:28 pm

Opet ide prolece i stize maslacak pa mozete da ga duvate do mile volje......

Mislim da latentni homoseksualci imaju naj vise straha od homoseksualaca.....
Narocito onih koji su dobro situirani i od obesti ne znaju stace sa sobom..... Oni ce naci opravdanje za sve...... boring


OPROSTI MI PAPE

Volim pape jednog decka
zelim s njime sve da delim
radimo u istoj bransi
pa se poslu ja veselim...

Znam da pape mrzis takve
I kolko ti to ne pase
da te boli sto sin dragi
ode sada u buljase....

Iskolovo ti si njega
zavrsio on je prava
dobra kola mu kupio
ali on sa deckom spava.....

Naso je i lepu zensku
iza nje se cesto krije
cak ga ona vazda brani
al on samo dragog snije......

Pa kada ga neko dirne
odma zube on pokaze
preti tuzbom, tuzaka se
taj je cetnik koji laze.......


By B
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 3:18 pm

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 U2uwiq8zmx4ffblvdkk_thumb
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 3:24 pm

Pa dobro Damfi, ajde daj neki komentar a ne samo smajlice, TO JE ZABRANJENO koliko se secam....

Izvini ako sam te pogodio sa temom, samo sam se salio........ Izvini ako te je pogodilo nesto od ovoga sto sam napisao....


OT
Mislim da je problem samo u oku posmatraca i njegovoj psihi.........
Kakve veze ako je homo ali je recimo dobar advokat ili lekar.... ... Pa to sto je on homo nema veze sa uspehom u poslu......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 3:28 pm

@ neu:

Ili ćeš brisat sve, ili ćeš ostavit sve.

Ovako ostavljaš njegova vrijeđanja, a meni ne dopuštaš da mu uzvratim istom mjerom.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 3:29 pm

Joooj Damfi, znao sam da si se uvredio a samo sam se salio.... Namerno te nisam pominjao nigde ko da sam znao da ces se uvrediti.....

opusti se Damfi, nije lepo da se vredjas.... Ja sam se samo salio...

izvini ako sam te uvredio.......

(Damfi, TO UZVRACANJE ISTOM MEROM JE PO TVOM MERILU koje nema mnogo dodira sa realnoscu, i ne diraj NEU... Ako sam ja nesto kriv onda nju ne diraj, stvarno previse je na tvojoj strano da bi joj ista prebacio......)


Zadnja promjena: bokaso1; uto tra 02, 2013 3:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 3:31 pm

bokaso1 je napisao/la:Pa dobro Damfi, ajde daj neki komentar a ne samo smajlice, TO JE ZABRANJENO koliko se secam....

Izvini ako sam te pogodio sa temom, samo sam se salio........ Izvini ako te je pogodilo nesto od ovoga sto sam napisao....


OT
Mislim da je problem samo u oku posmatraca i njegovoj psihi.........
Kakve veze ako je homo ali je recimo dobar advokat ili lekar.... ... Pa to sto je on homo nema veze sa uspehom u poslu......

bokaso1 je napisao/la:Joooj Damfi, znao sam da si se uvredio a samo sam se salio.... Namerno te nisam pominjao nigde ko da sam znao da ces se uvrediti.....

opusti se Damfi, nije lepo da se vredjas.... Ja sam se samo salio...

izvini ako sam te uvredio.......

(Damfi, TO UZVRACANJE ISTOM MEROM JE PO TVOM MERILU koje nema mnogo dodira sa realnoscu, i ne diraj NEU... Ako sam ja nesto kriv onda nju ne diraj, stvarno previse je na tvojoj strano da bi joj ista prebacio......)



Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 3gz8bis4cltwlohe3vj6_thumb

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 3:38 pm

Vidis tvoju istui meru......

Covek ti se izvine sto se nasalio a ti odma vredjas i psujes.....

PODSETI ME TO STO SI MI ODGOVORIO JE DIREKTNA UVREDA I MISLIM DA SI PREKRSIO NEKOLIKO FORUMSKIH PRAVILA SA OVIM....

Prvo si prekrsio VREDJANJE direktno i licno....

Drugo si prekrsio stavljanje samo slike a ne komentara i to uvredljive sadrzine.....

Znacili to da bi ja mogao staviti sliku na kojoj pies "PEDRE#CINO USTA#SKA" da lči bi to bila uvreda ista ko i ovo ili se to nesme....?

I trece da li kad ti se covek kulturno izvine ti odgovoris uvredom, pa jel to lepo i kulturno, i o kojoj realnosti ti pricas......


Izvinjavam se ako sam negde pogresio samo sam zeleo da pitam.... Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Noidan Kirot uto tra 02, 2013 3:40 pm

bokaso1 je napisao/la:To sto je on homo. i sto zamislja da ga gurne nekom u dupe, pa zar je to bitno ako ga nije gurnuo vec samo mastao o tome.... ILI SE TAJ NEKO BOJI DA SE NECE MOCI ODUPRETI TOM GURANJU.....

Moze peder da zeli koliko hoce da nekom gurne ako taj neko nije zainteresovan.......
Da samo zene znaju koliko njih bi ja natakao u raznim situacijama pa opet divno saradjujemo a ponekad se i druzimo.......

Znaci da homofobija ima i onu drugu stranu......

Koju drugu stranu?

Ti i ja smo hetero i rado bi ga gurnuli ovoj ili onoj. Smeta li to obavljanju posla?

Isto je i s homoseksualcem.
Sve drugo je licemjerje i malograđanština.

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 3:43 pm

bokaso1 je napisao/la:Vidis tvoju istui meru......

Covek ti se izvine sto se nasalio a ti odma vredjas i psujes.....

PODSETI ME TO STO SI MI ODGOVORIO JE DIREKTNA UVREDA I MISLIM DA SI PREKRSIO NEKOLIKO FORUMSKIH PRAVILA SA OVIM....

Prvo si prekrsio VREDJANJE direktno i licno....

Drugo si prekrsio stavljanje samo slike a ne komentara i to uvredljive sadrzine.....

Znacili to da bi ja mogao staviti sliku na kojoj pies "PEDRE#CINO USTA#SKA" da lči bi to bila uvreda ista ko i ovo ili se to nesme....?

I trece da li kad ti se covek kulturno izvine ti odgovoris uvredom, pa jel to lepo i kulturno, i o kojoj realnosti ti pricas......


Izvinjavam se ako sam negde pogresio samo sam zeleo da pitam.... Laughing


Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Q59tnetvgx39orypp15e_thumb
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 6:59 pm

da budale ne možeš zaustaviti, pa tako ni tebe,
ali zašto se trudiš pisati engleski, misliš da možeš zamjeniti ingrid ili po fiškalskom običaju,
korištenje engleskog nije uvreda pa ne možeš dobiti ban na ovom forumu
to ti je dakle strategija Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 7:25 pm

frombr je napisao/la:
Koju drugu stranu?

Ti i ja smo hetero i rado bi ga gurnuli ovoj ili onoj. Smeta li to obavljanju posla?

Isto je i s homoseksualcem.
Sve drugo je licemjerje i malograđanština.

Pa slazem se ali sam hteo reci nesto drugo, da se iza velikih maco tipova koji sikaniraju homoseksualce kriju upravo latentni homoseksualci..... I da se boje homoseksualaca.......

Nekad se kriju iza uspesnih diploma ljecnika, odvjetnika, politicara....... Laughing Nekad imaju zene, djecu, ali u dubini duse su homoseksualci....... Laughing





TANUKI evo ti jedna pesmica........


OBJASNJENJE BUDALI


Ko budali dokazuje
kolka je budala
da razliku neko vidi
bas je sansa mala...

A sa strane kad se gleda
To mnogo ne cudi
jer u oku promatraca
svi su isto ludi....

By B


Ko sto vidis ti Tanuki
uzalud ti truda
jer ta glava koju kudis
prilicno je luda.....

Prepotentan, dosta drzak
odvjetik je pravi
Ako ima lepu dragu
muskom bi da stavi.....

Sto Tanuki gubis vreme
kad te stalno vredja
pa on bi te naj radije
sad gledao sledja......


By B Laughing Laughing Laughing Laughing


Zadnja promjena: bokaso1; uto tra 02, 2013 7:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 7:37 pm

tanuki je napisao/la:da budale ne možeš zaustaviti, pa tako ni tebe,
ali zašto se trudiš pisati engleski, misliš da možeš zamjeniti ingrid ili po fiškalskom običaju,
korištenje engleskog nije uvreda pa ne možeš dobiti ban na ovom forumu
to ti je dakle strategija Wink

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Fuck-you-fuck-you-tree-hate-nature-demotivational-poster

bokaso1 je napisao/la:
Pa slazem se ali sam hteo reci nesto drugo, da se iza velikih maco tipova koji sikaniraju homoseksualce kriju upravo latentni homoseksualci..... I da se boje homoseksualaca.......

Nekad se kriju iza uspesnih diploma ljecnika, odvjetnika, politicara....... Laughing Nekad imaju zene, djecu, ali u dubini duse su homoseksualci....... Laughing

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 G3e5molp2gx07kc3gim2_thumb

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 7:46 pm

bokaso1 je napisao/la:

...
Ko sto vidis ti Tanuki
uzalud ti truda
jer ta glava koju kudis
prilicno je luda.....

Prepotentan, dosta drzak
odvjetik je pravi
Ako ima lepu dragu
muskom bi da stavi.....

Sto Tanuki gubis vreme
kad te stalno vredja
pa on bi te naj radije
sad gledao sledja......

By B Laughing Laughing Laughing Laughing



Mrš u tri pičke materine, đubre četničko. Otac ti je peder, stoko bezobrazna neodgojena, pička ti materina da ti pička materina, smeće smrdljivo, kretenčino, stoko, govnaru.

papa
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 7:47 pm

hvala na željama demfi i ja se jebem još uvijek, a priroda me ne mrzi,
čak naprotiv jako smo sukladni!
najljepše uspomene mi jesu seks u prirodi,
a gdje si ti tu?
jesi li se ikada seksao u prirodi ili kao zasluženi fiškal sa diplomom preferiraš seks u krevetu sa tuš kadom u blizini Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 7:49 pm

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Screw_you_poster-ref447fa1366f482997ff79ae95f8cf3c_i5a_216
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 7:50 pm

damfisk je napisao/la:



Mrš u tri pičke materine, đubre četničko. Otac ti je peder, stoko bezobrazna neodgojena, pička ti materina da ti pička materina, smeće smrdljivo, kretenčino, stoko, govnaru.

papa
vidi fiškala kako je izbačen iz takta!
dali je to moguće ljudi moji?
školovani fiškal pa psuje i vređa,
nemreš belivit Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 7:51 pm

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Screw_you_with_screws_poster-r5afe01b4586641b182945213d9845cc7_wv3_216
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.