Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

+69
MargaritaBulgakova
mojper
lexfan_96
Neferiti
Hunnerkongen
Chulpan
igor malteze
trotter
Balonero
Bobsi
nutela
pulpfiction
Josipa
aryastark
Jakovina
duje0203
prenosivi Samsung
jaganjac
valentino
mattrix
AryMan
John Kimble
Lenica
GracaVanPelt
Nocturnal
suki
HESTIJA__
bokaso1
daka
Gregor
Teo
m
walter
Iron Man
Narco
House
Vidiovo
Hate
Dr.Kiyu
Cruella de Vil
Kiara
Stevo Largo
Purgy
JOCA
Nessie
stitch
ema007
Skiper1
shakti
mentalistica
Tony_Amsterdam
Blue Bane
scorpio57
Ecstasy
Prop
riddick_xXx
K0ck1c4 a.k.a Ana
Neukrotivi pastuh
WEYLAND-YUTANI
evitaa
Hell
Luxe
Mass
GUSTI
Love
eva kant
Amyicha
Neu
73 posters

Stranica 44 / 44. Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower pon sij 16, 2017 9:48 pm

Dve odlične skandinavske serije, jedna islandska, druga norveška.

TRAPPED (2016)

Negdje u islandskoj pripizdini pojavilo se truplo (bez glave, ruku, nogu). Zbog lošeg vremena ne može doći forenzika iz Reykjavika pa je slučaj prepušten skromnoj ekipi lokalnih murjaka... Sve je zavijano, nitko ne može napustit gradić, pa je jasno da je i ubojica tu s njima u istim govnima...

Odlična prva sezona, 10 epizoda. Možda bude i druge..


Det tredje ögat (2014)

Treće oko, norveška krimi serija od 10 epizoda.
Policajčeva petogodišnja kćerkica je nestala prije 4 godine. Njih dvoje su mentalno povezani, ona mu se javlja u snu  i daje putokaze za rješavanje slučajeva na kojima radi...Polako ali sigurno, njegova opsesija prerasta u paranoju - svatko je sumnjiv, a možda i kriv, kriminalci, policajci, kolege.

Dobro je ovo, napeto i van šablone (koliko se moglo, jel).
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower uto svi 30, 2017 4:58 pm

Twin Peaks (25 godina poslije) (2017)

Pogledao tri epke nove serije Twin Peaks, ogromni zajeb. Smeće od serije, čudi me da je Lynch takvo što potpisao.

Za one koji su voljeli stari Twin Peaks - ne gledati podnipošto.

Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower pon lip 12, 2017 11:03 pm

The Kettering Incident (2016)

Australska, najavljena kao mini serija od 8 epizoda, a sad ispada da će biti i druge sezone.
Može se pogledati.

Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower pet lip 16, 2017 10:35 am

American crime (2015) - druga sezona

Baš ozbiljna serija.
Američki srednjoškolski problemi, crnci, bijelci, latinosi, gejevi, svega ima (a u pravu je onaj koji daje najveće donacije).
Velika preporuka.
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Dr.Kiyu uto lip 20, 2017 8:32 am

American Gods
Knjiga je odlicna tako da sam se veselija seriji ali me razocarala...
Od 8 epizoda ima jedna za koju bi bas reka da je odlicna, ove ostale su nekako meh...
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty51 / 99951 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower uto lip 20, 2017 3:40 pm

Dr.Kiyu je napisao/la:American Gods
Knjiga je odlicna tako da sam se veselija seriji ali me razocarala...
Od 8 epizoda ima jedna za koju bi bas reka da je odlicna, ove ostale su nekako meh...
Knjigu koju svi hvale nisam čitao.
Serija počinje zanimljivo, pogledao 5 epki, ali toliko je fatalno spora da ću odustati.
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by THUNDER_DINIX ned lip 25, 2017 9:14 am

Finale Gothama 3, sada se čekaju nove serije/sezone da izađu.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty889 / 999889 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower ned srp 16, 2017 3:18 pm

Fairless (2017)

Britanska mini serija od samo 6 epizoda, odlična.

Mlad dečko, tipični luzer, optužen je i osuđen za ubojstvo maloljetne cure. Žena mu se preudala, no čvrsto vjeruje u njegovu nevinost i uspijeva joj zainteresirati poznatu odvjetnicu za reviziju slučaja. Nakon 14 godina koje je nevin proveo na robiji slučaj je ponovno aktivan i sve je očitije da visoki vladini krugovi žele pošto-poto održati iluziju o njegovoj krivnji, jer bi u protivnom...što? Isplivala na svjetlo dana povezanost vodećih lokalnih političara s maloljetničkom prostitucijom...?

Preporuka.
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Rower pon pro 04, 2017 7:49 pm

Springfloden (2016)

Mlada polaznica policijske akademije počne pretraživat neriješen slučaj ubojstva star 25 godina.
Inspektor koji je vodio taj slučaj sad je beskućnik, klošar, a banda maloljetnika u gradu zlostavlja i ubija klošare...

Kombinacija ove dvije radnje dala je odličnu seriju. Preporuka.

Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty0 / 9990 / 999Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty

[Vrh] Go down

Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali  - Page 44 Empty Re: Koju ste zadnju seriju (sezona serije i epizoda serije) pogledali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 44 / 44. Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.