Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMENTARI na fotke/crteže

+51
Lojze
Hunnerkongen
Weekend_Warrior
sunce
SAS
Iron Man
david
scorpio57
Nessie
PeaceMaker
Cruella de Vil
gio_deluxe
Blue Bane
zagi988
Ive
Amyicha
mala_lutkica
EvilAngel
diabolik.
FALKON 2
Turrican
Hrc@
eva kant
john blue
Mr.Cooly
fosforica
sanjich
Prop
Godeater
stidljiva ljubičica
goc
BAGIRA
hogar_grozni
Mass
Hell
m
Sinister
Sasuke
WEYLAND-YUTANI
tanuki
mrkyblu
wjewerica
Love
THUNDER_DINIX
Optimyst
Purgy
Angie
House
Achilles
bittersweet
Hitman
55 posters

Stranica 12 / 25. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by sanjich uto lip 30, 2009 10:37 pm

ovo bijelo bode u oči hh

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty0 / 9990 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Neu uto lip 30, 2009 10:38 pm

sladak je mačak
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty999 / 999999 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 10:39 pm

Neukrotiva je napisao/la:pa di si francuskinju našao? jel ste u vezi baš ili?

btw moj dečko ti je THUNDER_DINIX :=U:

btw još jednom,oćeš stavit svoju sliku u slike forumaša? svi smo stavili? skriven pdf,vide ga sam ljudi sa slikom?

je. u vezi. samo za godisnje se nalazimo tu na jadranu kod nas. kad bude vise novaca i bolja situacija vjerojatno cemo jedno do drugoga kad nam more dosadi Very Happy

ooo pa poštovanje onda, ste vas dvoje onda cijeli forum dizajnirali i kodirali?

pa moze mislim ja nemam nista protiv. smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 10:40 pm

sanjich je napisao/la:ovo bijelo bode u oči hh

definitivno. inace je wallpaper. ja ga ne koristim upravo zbog toga Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by tanuki uto lip 30, 2009 10:44 pm

Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
prop_ovednik je napisao/la:Emociju koja izaziva fotka, neee...... a što si očekivao, stručan sud, za koji sam u startu priznao da nije moj forte?! Zato je meni drvo i bolje, jer izaziva osjećaje... Sve ostalo nije nešto što je predmet mog životnog zanimanja!
Da ali drvo je neuspjeli pokušaj obrade u photoshopu- i ako kompariramo obje slike noktići su dalekoo bolji mada vjerujem da ni sama autorica nije svjesna da je slučajno napravila skoro savršenu fotku- a autor fotke drveta se strašno trudio za nikakav rezultat!
ako pokušaš biti objektivan i izbaciš emocije- slika noktića je likovno ipak vrijednija!

bez uvrede ali zvucis mi kao netko tko malo jace sere.
ako sam rekao da je obradjeno i da je zavrseno onda je obradjeno i zavrseno. to sto se tebi nesvidja ok drugima se svidja. autor drveta je na toj fotki zaradio sveukupno kroz vrijeme otkad je stavljena na prodaju u a3 i a2 formatu 114 dolara.
nemojmo dramit i vrijedjati se. i ono sto ne volim to su glumatanja. postavio si se pod uvjetom da nitko nista nezna a ti znas. fotografiju mi ne moras predavati imao sam mentora. stoga srezimo gluposti u startu. Very Happy
jedno je reci - nesvidja mi se, a drugo je raditi ono sto ti radis. kritike u fotografiji su suvisne ili ti se svidja ili ne. nema trece opcije. a govoriti da je entko ensto neuspjesno napravio i o nekim slabim pokusajima. molim te ostavi se takvog nacina kritiziranja jer tako netko tko se i ako se bavi profesionalno necime ne pristupa. nemoras vrijedjati i filozofirati toliko. zbilja nema potrebe.
ako sam rekao da je drvo namjerno u tom tonu i namjerno su vrhovi krosanja desaturirani i ako sam namjerno selekcijom i maskom nebo desaturirao onda je to tako i ne postoji neuspjeli pokusaj. slika ima svoju pricu i emocije, problem je ocito sto ih ti ne dozivljavas. ne brini pri promatranju tudjih radova nije bitan ni autor ni fotka vec ti sam. ja bi se sramio da na nekoj od izlozba pocnem doslovce srat autoru slikaru ili fotografu koliko si ti poceo. mislim da bih si od stida napisao "rip" na celo. Laughing
stoga ubuduce te molim ako ti se ne svidja i osjecas potrebu da nemozes izdrzati a da ne napises da ti se ne svidja slobodno napisi da ti se nesvidja, ali ubuduce postedi me tako traljave kritike zakrpanoj iza zida "emocija, pokusaja, neuspjelog...!" medjutim zbog nacina kako si poceo "kritizirati" znam d je fotka dobra. hvala. kes
Lijepo si sve napisao-ali ni ja nisam mali braco- ako nešto komentiram, onda to radim argumentirano i nije mi namjera da pljujem ili vrijeđam- ako netko nemože otrpjeti kritiku onda je to problem u njemu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty700 / 999700 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Neu uto lip 30, 2009 10:45 pm

-ja sam sama dizajnirala forum. najviše volim sama radit,bar se ne svađam s nekim oko tehničkih postavki i slično.

-ok,onda pošalji meni sliku na pm,i kad mi pošalješ dobit ćeš dozvole za taj podforum pa ćeš onda sam stavit tamo.

-ooo,goišnjice-predobro,ja sam sa svojim godinu i pol. vidim da ste i vi dugo zajedno,svak čast.

BTW: predobre su ti slike.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty999 / 999999 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by tanuki uto lip 30, 2009 10:50 pm

Abbath je napisao/la:evo i za cure nesto. moj mačak Laughing

bila je prava muka natjerat ga da legne na bijele plahte i opusti se hihih

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Tigercatwallpaperbymarc
e da i sad češ popizditi kad ti kažem da j e bezvezna bjelina na lijevoj strani- koja je to "škola" koja opravdava takvu kompoziciju???
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty700 / 999700 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 11:00 pm

tanuki je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
prop_ovednik je napisao/la:Emociju koja izaziva fotka, neee...... a što si očekivao, stručan sud, za koji sam u startu priznao da nije moj forte?! Zato je meni drvo i bolje, jer izaziva osjećaje... Sve ostalo nije nešto što je predmet mog životnog zanimanja!
Da ali drvo je neuspjeli pokušaj obrade u photoshopu- i ako kompariramo obje slike noktići su dalekoo bolji mada vjerujem da ni sama autorica nije svjesna da je slučajno napravila skoro savršenu fotku- a autor fotke drveta se strašno trudio za nikakav rezultat!
ako pokušaš biti objektivan i izbaciš emocije- slika noktića je likovno ipak vrijednija!

bez uvrede ali zvucis mi kao netko tko malo jace sere.
ako sam rekao da je obradjeno i da je zavrseno onda je obradjeno i zavrseno. to sto se tebi nesvidja ok drugima se svidja. autor drveta je na toj fotki zaradio sveukupno kroz vrijeme otkad je stavljena na prodaju u a3 i a2 formatu 114 dolara.
nemojmo dramit i vrijedjati se. i ono sto ne volim to su glumatanja. postavio si se pod uvjetom da nitko nista nezna a ti znas. fotografiju mi ne moras predavati imao sam mentora. stoga srezimo gluposti u startu. Very Happy
jedno je reci - nesvidja mi se, a drugo je raditi ono sto ti radis. kritike u fotografiji su suvisne ili ti se svidja ili ne. nema trece opcije. a govoriti da je entko ensto neuspjesno napravio i o nekim slabim pokusajima. molim te ostavi se takvog nacina kritiziranja jer tako netko tko se i ako se bavi profesionalno necime ne pristupa. nemoras vrijedjati i filozofirati toliko. zbilja nema potrebe.
ako sam rekao da je drvo namjerno u tom tonu i namjerno su vrhovi krosanja desaturirani i ako sam namjerno selekcijom i maskom nebo desaturirao onda je to tako i ne postoji neuspjeli pokusaj. slika ima svoju pricu i emocije, problem je ocito sto ih ti ne dozivljavas. ne brini pri promatranju tudjih radova nije bitan ni autor ni fotka vec ti sam. ja bi se sramio da na nekoj od izlozba pocnem doslovce srat autoru slikaru ili fotografu koliko si ti poceo. mislim da bih si od stida napisao "rip" na celo. Laughing
stoga ubuduce te molim ako ti se ne svidja i osjecas potrebu da nemozes izdrzati a da ne napises da ti se ne svidja slobodno napisi da ti se nesvidja, ali ubuduce postedi me tako traljave kritike zakrpanoj iza zida "emocija, pokusaja, neuspjelog...!" medjutim zbog nacina kako si poceo "kritizirati" znam d je fotka dobra. hvala. kes
Lijepo si sve napisao-ali ni ja nisam mali braco- ako nešto komentiram, onda to radim argumentirano i nije mi namjera da pljujem ili vrijeđam- ako netko nemože otrpjeti kritiku onda je to problem u njemu!

jedini problem je sto kritiku najcesce daju ljudi koji se nisu probili u svom poslu ili ne postizu odredjene kriterije. ja mogu "otrpjeti" kritiku ali kritika ne znaci vrijedjati i omalovazavati nekoga. iako neki ljudi koji za sebe drze da su kriticari nevide razliku izmedju toga dvojega. kritika ne znaci govoriti za nekoga uvredljivo. hoces li reci ako netko radi minimalistickim stilom i vidis samo pod i stolicu sa sjenom na desnoj strani a ti bi zelio da je na lijevoj da je to nedovrsen rad, pokusaj necega?! ne. neuspjelo je to sto ti nisi dozivio taj rad, ti si emiter nezadovoljstva, ne autor, ne fotografija - stoga kada se ljudi povlace na izjavu:"ja kritiziram!" - ja kao i svi drugi ljudi koji rade a ne bave se kritikama sebi to rpevodimo:"nezadovoljan sam samim sobom, sve me smeta pa serem po svemu sto stignem!" Very Happy

bolje se suzdrzi kritiziranja jer je ocito da neznas kritizirati. jel moze? nije mi do slusanja necijih kompleksa i neutemeljenih tvrdnji koje si netko zabije u glavu neznajuci nista o inom ni radu ali eto sav pametan nasao se utvrdjivati sto je uspjelo a sto nije. podji od sebe prvo - ako nisi ucio trebao bi nauciti postaviti si prvo pitanje kad gledas enciji rad a to je:"sto ovaj rad meni predstavlja? - zatim:"sto ovaj rad meni znaci?" - i na kraju:"koliko sam ja zadovoljan radom kojim gledam?" - sad pogledaj svoje izjave koje nazivas kritikom pa usporedi kakve veze tvoja kritika ima sa icime?! smjesno. apsolutno nikakve ejr tvoj fokus je na "nedovrsenom" i "pokusajima" a to bi uvrijedilo bilo koga jer to nije kritika a kritika ne znaci vrijedjati. ja da neznam nista o fotografiji, montazi, manipulaciji i animaciji opcenito grafici i dizajnu ti mislis da bih ja bio kvalificiran predavati o jednom od najzahtjevnijih dizajnerskih pravaca danasnjice?! nemojmo se vrijedjati bas toliko. Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 11:11 pm

tanuki je napisao/la:
Abbath je napisao/la:evo i za cure nesto. moj mačak Laughing

bila je prava muka natjerat ga da legne na bijele plahte i opusti se hihih

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Tigercatwallpaperbymarc
e da i sad češ popizditi kad ti kažem da j e bezvezna bjelina na lijevoj strani- koja je to "škola" koja opravdava takvu kompoziciju???

to se zove wallpaper.
sa cega si ti pao Laughing
zar meni "škola" treba dozvoliti nesto?! daj se urazumi. ja radim i dajem. tko voli uzima tko ne suti i ne obraca pozornost, nezadovoljni samim sobom kritiziraju. mislis ti da ja svojim polaznicima govorim akko "moraju" nesto dizajnirati?! hah. ljudska ideja i masta nemaju granice a tko dopusti da ih se veze nece daleko dogurati. i sad da se ja ogranicavam zato sto tamo netko u nekoj skoli trubi da takve kompozicije ne smiju biti? svasta. ja shvacam da ti mozda nisi radio u grafickom dizajnu ali ima nas koji smo u tome i kombiniramo sve i svasta. od poslovnog dizajna do slobodnog, od ozbiljne fotografije do manipulacija.

ne mogu ugoditi cijelom svijetu i svim ljudima, nitko nemoze, uvijek ce biti ljudi kojima se svidja, kojima se ne svidja i koji seru, pardon kritiziraju. (ne brini ne favoriziram nijednu vrstu kriticara) smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Neu uto lip 30, 2009 11:16 pm

^^šta kažeš na novi banner foruma? ja ga sad napravila,nije mi loš.dobar mi je ali nisam ni posve zadovoljna
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty999 / 999999 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by tanuki uto lip 30, 2009 11:17 pm

Žao mi je što me doživljavaš negativno-, ja jesam i autor i kritićar u fotografiji- zato ne pizdi- ovo tvoje drvo je definitivno sranje i to sam obrazložio!
ovi prstići što je napravila neu sigurno neće ući u antologiju svjetske fotografije, ali naspram tvojeg drveta je remek djelo-!
Potujem svačiji integritet i sigurnost, ali za tebe bi bilo bolje da se okaneš fotografije Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty700 / 999700 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by tanuki uto lip 30, 2009 11:33 pm

definitivno ti moram priznati da relativno dobro barataš photoshopom, ali šta je ovo ???
fotka koja nema ravnotežu- pokušaj biti malo objektivan i sam pogledaj svoje (ne) djelo!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty700 / 999700 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 11:40 pm

tanuki je napisao/la:Žao mi je što me doživljavaš negativno-, ja jesam i autor i kritićar u fotografiji- zato ne pizdi- ovo tvoje drvo je definitivno sranje i to sam obrazložio!
ovi prstići što je napravila neu sigurno neće ući u antologiju svjetske fotografije, ali naspram tvojeg drveta je remek djelo-!
Potujem svačiji integritet i sigurnost, ali za tebe bi bilo bolje da se okaneš fotografije Wink

da bi bio kriticar moras negativno razmisljati. tu se ti i ja razlikujemo.

i ja bih sad trebao se ostaviti fotografije samo zato sto mi to kaze osoba koja je "kriticar"?! poklapanje Laughing

znaci ja bih trebao ostaviti se onoga sto mi donosi dodatnu zaradu samo zato sto "ti" "mislis"!? hihih

bit ce da po obicaju opet pogresno mislis. ali nesto te smeta u mom stilu. vidim ja to vidim. zato se skrivas tu iza nekih kulisa "kritike". mora da sam tako dobar kad tako "dobre" kritike dobivam. neznam za koji vrag uopce zaradjujem na fotkama. kao kriticar vjerojatno ces reci:"pa kad ti ljudi nemaju pojma sto im se svidja!" ali zato si ti tu da kazes ljudima sto im se svidja, da ih uputis da razotkriju sami sebe i shvate da im se to i to uopce nesvidja. - znas jednom je jedan od vecih slikara izjavio - :"kriticari ubijaju dusu svake umjetnosti!"

:kes od uha do uha: kes


Zadnja promjena: Abbath; uto lip 30, 2009 11:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 11:41 pm

tanuki je napisao/la:definitivno ti moram priznati da relativno dobro barataš photoshopom, ali šta je ovo ???
fotka koja nema ravnotežu- pokušaj biti malo objektivan i sam pogledaj svoje (ne) djelo!

Laughing
na tom nedjelu sam zaradio 272,40 dolara

tebe nije stid? hihih
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 11:43 pm

Neukrotiva je napisao/la:^^šta kažeš na novi banner foruma? ja ga sad napravila,nije mi loš.dobar mi je ali nisam ni posve zadovoljna

da moze i bolje. znas u photoshopu raditi mozda sa efektima i animacijom?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by goc sri srp 01, 2009 6:05 am

Abbath, predobri crteži, pogotovo ona prva slika smajlić
rep+ gore
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty62 / 99962 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by goc sri srp 01, 2009 6:07 am

Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:definitivno ti moram priznati da relativno dobro barataš photoshopom, ali šta je ovo ???
fotka koja nema ravnotežu- pokušaj biti malo objektivan i sam pogledaj svoje (ne) djelo!

Laughing
na tom nedjelu sam zaradio 272,40 dolara

tebe nije stid? hihih

hahahhahaha tanuki Laughing Laughing
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty62 / 99962 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by fosforica sri srp 01, 2009 6:11 am

prop_ovednik je napisao/la:Ma ajde, neu, mislim, pa to su samo nokti Laughing

Mogu, da!! Nisam pragmatičar, kao ti, ne gledam sjene, kjaro-skuro, vragove crne itd, običan momak, kojem neinu nokti izzivaju osjećaj čuđenja zašto žene to rade i tapiraju toliko hammer hammer , a ona slika, usamljeno, jadno stablo, prazna duša, ostavljena od svih... big kes

potpisčina Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty21 / 99921 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by fosforica sri srp 01, 2009 6:25 am

pregledala sam cijeli topik i sve što je abbath postao jako mi se sviđa.
i mačak je baš poseban.

kad tanuki analaizira slike, ispada kao da sve što se radi treba stati u neke kalupe, već određene forme. a ja volim fri stajl Very Happy

lijepo Wink
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty21 / 99921 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Neu sri srp 01, 2009 7:19 am

vaooo,drugi i zadnji mi se jako sviđaju,rep +
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty999 / 999999 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by House sri srp 01, 2009 7:21 am

abbath. super slike, svaka čast

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty390 / 999390 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Prop sri srp 01, 2009 1:47 pm

fosforica je napisao/la:
prop_ovednik je napisao/la:Ma ajde, neu, mislim, pa to su samo nokti Laughing

Mogu, da!! Nisam pragmatičar, kao ti, ne gledam sjene, kjaro-skuro, vragove crne itd, običan momak, kojem neinu nokti izzivaju osjećaj čuđenja zašto žene to rade i tapiraju toliko hammer hammer , a ona slika, usamljeno, jadno stablo, prazna duša, ostavljena od svih... big kes

potpisčina Very Happy

Ma tata je maher za fotku, jesi sumnjao Laughing Uz to, vrsni kritičar... šala mala, nek' se nitko, poglvito tanki, ne naljuti... ja nemam pojma o fotografiji, abbathove slike su mi dobre, soim wallpapera mačka, ne volim bilu pozadinu, da je crna, stavija bi odma na svoj desktop, al' opet, sad će me oba stručnjaka napasti kakva je to kompozicija, kjaro skura Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..........
Ma da, ne bu se petljal, abba, kad vidiš ovaj post, nemoj napasti hh hh
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty108 / 999108 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Gost sri srp 01, 2009 2:47 pm

prop_ovednik je napisao/la:
fosforica je napisao/la:
prop_ovednik je napisao/la:Ma ajde, neu, mislim, pa to su samo nokti Laughing

Mogu, da!! Nisam pragmatičar, kao ti, ne gledam sjene, kjaro-skuro, vragove crne itd, običan momak, kojem neinu nokti izzivaju osjećaj čuđenja zašto žene to rade i tapiraju toliko hammer hammer , a ona slika, usamljeno, jadno stablo, prazna duša, ostavljena od svih... big kes

potpisčina Very Happy

Ma tata je maher za fotku, jesi sumnjao Laughing Uz to, vrsni kritičar... šala mala, nek' se nitko, poglvito tanki, ne naljuti... ja nemam pojma o fotografiji, abbathove slike su mi dobre, soim wallpapera mačka, ne volim bilu pozadinu, da je crna, stavija bi odma na svoj desktop, al' opet, sad će me oba stručnjaka napasti kakva je to kompozicija, kjaro skura Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..........
Ma da, ne bu se petljal, abba, kad vidiš ovaj post, nemoj napasti hh hh

ma necu te napadati. rekoh ti da ja ne fermam ogranicenja. ono nekom se svidja nekom ne. ja isto nevolim bijelu pozadinu zato ga ni nemam gore. Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by tanuki sri srp 01, 2009 7:12 pm

Možemo mi nešto voljeti a nešto ne- ali postoje nekakve forme i pravila!
I ja sam za fri stajl i zato sam dao prednost fotkici noktića- oko koje nije uloženo ni malo truda za razliku od pomenute slike drveta!
I abbath- svaka čast na tvojoj zaradi, ali poslušaj ponekad nekoga tko više zna-
neznam zašto bi me bilo stid-
poznajem i visoki i niski kljuć ( govorim o high i low key)- i hrpu svjetskih fotografa u svim stilovima!
Nikada nisam nnikoga pljuvao, jer svaka fotka je dobro došla!
ali što se tiće fotki stojim iza svakkog slova kojeg napišem!
Dakle možeš ti misliti da si dobar fotograf, ali ja idalje tvrdim da je fotka noktića bolja od tvog drveta, pa makoliko si ti zaradio na njoj!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty700 / 999700 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Prop sri srp 01, 2009 7:21 pm

A da to meni pojasniš po seljački, tan? Onako, 'ko malom Muji? Da probamo shvatiti?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty108 / 999108 / 999KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

KOMENTARI na fotke/crteže - Page 12 Empty Re: KOMENTARI na fotke/crteže

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 25. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.