Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Knight (2008)

2 posters

Go down

Vampire Knight (2008) Empty Vampire Knight (2008)

Postaj by mmmdanny pet ruj 18, 2009 3:20 pm

Koliko mi je poznato, ovaj crtani film nije bio u Hrv. na TV - u, ali zahvaljući korisnici na ovome portalu čiji je nick ime ovog crtanog filma, sad gledam već 2. sezonu, jer je crtani prezarazan i full me podsjeća na "Twilight!" Na Youtubeu su sve epizode prevedene s japanskog na eng.! Ovo su glavne uloge:

Yuuki
Vampire Knight (2008) Yuuki

Kuran
Vampire Knight (2008) Kaname-Sempai1

Zero


Kaien
Vampire Knight (2008) Vampire_Knight_Guilty_04-070

Hanabusa
Vampire Knight (2008) Vampire11_80

Akatsuki
Vampire Knight (2008) Vampire_Knight_Guilty_07-145

Takuma
Vampire Knight (2008) Takuma

Shiki


Sayori
Vampire Knight (2008) Sayori

Ruka
Vampire Knight (2008) Screen457

I Toya


Sažetak:

Nekoliko godina prije, Yuuki Cross, studentica Akademije Cross Jutarnjeg Razreda, napadnuta je od strane vampira i spašena od strane drugog vampira, Kurana Kanamea. Od toga dana, Yuuki nema sjećanja o svojoj prošlosti. Istu večer posvojio ju je ravnatelj Cross Akademije, Kaien Cross i kasnije je učinio Yuuki Akademskom prefekticom zbog samo jedne svrhe, a ta je da vampiri žive mirno uz ljude. Zero Kiryuu, muški prefekt, također posvojen od strane ravnatelja i posvojenjem postao Yuukin brat, ima tragičnu prošlost: čistokrvna vampirica ubila je njegove roditelje i Zero je odlučio da ih pobije sve. Otkada je Yuuki otkrila da je Zero ugrižen od vampirice prije 4 godine, pokušava ga spasiti da ne prijeđe na vampira E - Razine nudeći mu svoju krv i tako vezujući se za njega još više. Yuukin cilj je da otkrije svoju prošlost i što se zapravo dogodilo te noći kada ju je Kuran Kaname, predsjednik Noćnog Razreda (Vampirskog Razreda), spasio i što on to zapravo krije od nje...
mmmdanny
mmmdanny
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.02.2009
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Vampire Knight (2008) Empty0 / 9990 / 999Vampire Knight (2008) Empty

[Vrh] Go down

Vampire Knight (2008) Empty Re: Vampire Knight (2008)

Postaj by Sasuke pet ruj 18, 2009 4:34 pm

Moozda pocnem gledat smajlić
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Vampire Knight (2008) Empty43 / 99943 / 999Vampire Knight (2008) Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.