Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

+21
mentalistica
scorpio57
Purgy
gio_deluxe
Amyicha
Witch
GUSTI
H[a]D
WEYLAND-YUTANI
Aragorn
Hell
Neu
fosforica
THUNDER_DINIX
eva kant
stidljiva ljubičica
goc
Mr.Cooly
Love
Prop
House
25 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by gio_deluxe pet oľu 12, 2010 1:01 pm

i ja i to u istom koji sam naveo u onoj temi devil
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty41 / 99941 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Koju bi ulogu VI voljeli glumit?

Postaj by Hate ned ruj 19, 2010 6:25 pm

Sigurno imate nekog idola iz filma ili ste samo znatiželji kako bi bilo odglumiti tog lika?
Ajde da vas sad vidim... U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 66628
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty245 / 999245 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Narco uto ruj 28, 2010 8:03 pm

Boondock Saints i Transporter
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty30 / 99930 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Purgy uto ruj 28, 2010 8:12 pm

Recimo, karakterno bi mi najviše odgovarao lik iz serije. House, naravno.
Very Happy

A u filmu... Hmmm... kao Pošto sam prozvan Facom, onda, ajde... U sex i gradu. Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty142 / 999142 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Hate pon lis 04, 2010 10:59 pm

Bella Cullen.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty245 / 999245 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Neu ned svi 12, 2013 8:58 am

Htjela bih glumiti u kompletnoj sagi Fast & Furious, neku žensku koja vozi motor u crnoj kožnoj jakni i cvikama i htjela bi da mi uloga nije kurvanjska nego onako da sam opasna i žestoka. kuler

U crtiću: Pocahontas i glumila bi Pocahontas
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Petra Sanader ned svi 12, 2013 10:00 am

Hhhhhhhh, dobra si neu! plese

Mi smo na jednom forumu pisali forumski roman a zatim po njemu snimili film.
Igrala sam slavnu rusku glumicu u koju se zaljubi admin foruma astmatičar, ali je ona promiskuitetna i ne konotira ga nikako. Sticajem okolnosti nađu se u Švajcarskoj gde ima neko jezero sa aždajom u njemu kao Loch Nes i tu nju poprska voda iz jezera pa joj izraste rep. Situacija se menja, nju repatu više niko ne želi (osim njega zaljubljenog) ...
Bile su sjajne scene kad oni žive u Parizu i šetaju skupa, on šišti a ona maše repom.

Baš mi je bila lepa uloga, karakterna dimi

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Prop ned svi 12, 2013 10:03 am

misa

Stvarno, zanimljiva uloga misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty108 / 999108 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Petra Sanader ned svi 12, 2013 10:14 am

Bilo je najuzbudljivije kad smo pisali roman, što se niko nije usudio raditi sexy scene jer nismo znali kako to ide s repom.
I na kraju jedan zajebant probije led, lepo kratko i konkretno napiše "on čvrsto obavi rep oko ruke i nastavi da jebe" vozi

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Neu ned svi 12, 2013 10:27 am

Petra Sanader je napisao/la:Hhhhhhhh, dobra si neu! plese
:
smao bi izabrala više crnu jaknu s nekim opakijim zakovicama
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 499696-gisele_harabo

joj, imam neke maštarije da sam članica moto kluba, da imam kožnu jaknu i iza na leđima 'moto klub' i da vozim neki nabrijani motor, ali u zadnje vrijeme mi se sviđaju coperi
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Petra Sanader ned svi 12, 2013 10:33 am

Tu bi ti išao neki radikalniji stajling, ovo je dosta klasično ..

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Neu ned svi 12, 2013 10:37 am

da i ženska mi izgleda pre plaho za tu ulogu, ma trebali su mene stavit Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Petra Sanader ned svi 12, 2013 10:50 am

To je neka nežna, fina curica... koja je sela na motor samo za fotkanje.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Neu ned svi 12, 2013 10:55 am

nježnost i grubost često idu u kompletu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Petra Sanader ned svi 12, 2013 10:56 am

Ali nema ona ono motorističko, pogledaj je.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili? - Page 4 Empty Re: U kojem filmu bi ste se htjeli naći i koju ulogu bi glumili?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.