Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

+56
sunce
morbuss
zbracun
Mass
jena
SAS
JOCA
Purgy
boudicca
The Guardian
Ira
Makiarica
Neukrotivi pastuh
Hunnerkongen
Amyicha
damfisk
makaj
Dawor
Teo
bokaso1
m
Hate
Stevo Largo
pustinja
Narco
scorpio57
minutus
jasim
Ly
Baka Slavica
Arnold Šrafncinger
Ive
Ecstasy
Dr.Kiyu
Ancksunamun
Turrican
diabolik.
Hell
Hitman
evitaa
H[a]D
Optimyst
mala_lutkica
hogar_grozni
Love
eva kant
FALKON 2
Mr.Cooly
fosforica
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
tanuki
stidljiva ljubičica
Neu
Prop
fernando torres
60 posters

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Neu pon lip 04, 2012 2:48 pm

Mislim da su parade nepotrebne, bilo riječ o paradama pedere, političara, manekenki, manekena, glazbenika, filmofila... Čemu uopće služe te parade? Potencijalno izazivaju sukobe i svađe. Nikome ne treba nametati ništa, tako ni seksualnu orijentaciju, glazbu, politiku...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hunnerkongen pon lip 04, 2012 3:05 pm

Parade služe kako bi ''manjine'' poslale poruku o različitosti i toleranciji u zajednici prije svega.

Kada se događaju razna sranja nekoj skupini onda oni paradiraju ne bi li skrenuli pažnju da su samo ljudi s drugačijim interesima.

Ovo je bio dobar primjer s Lukom jer od onda je u nekoliko mjeseci nastala velika hajka na metalce i bilo je dosta pretučenih metalaca samo zato jer imaju dugu kosu i obučeni su u crno. Pogotovo velika mržnja je bila na facebooku s kojekakvim grupama.

No uglavnom, ako nebude parade onda će tuliti o neravnopravnosti i toleranciji, ako će biti parade vjerojatno će ih masovno vrijeđati možda i kamenovati, onda će opet tuliti o neravnopravnosti i toleranciji.

I nemojmo mješati radnike jer oni ne paradiraju nego prosvjeduju.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty39 / 99939 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by zbracun pon lip 04, 2012 3:07 pm

Tako je Neu nanana . Potpuno si u pravu wee .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 pon lip 04, 2012 7:01 pm

A sta nebi leo pdrzali virtualnu paradu CF forumasa i forumusa..... Pa i mi smo ugrozeni na neki nacin.... ( neki su ugrozeni seksom a neki od drugih forumasa i forumusa.....) Da budem iskren ima i drugacije ugrozenih ali nema veze.....

Smisle se parole i stavi se slika kako sebe zamisljas i sa kojom porukom....

Minutuse..... Bilo koja diskriminacija zbog necega je pogresna...... Nema veze da li je on peder, Cigan, Srbin, Sokac, Bunjevac , Metalac, Bajker ili nesto drugo.....

Da li ti njih opravdavas ili ne ne ulazim u to ali ti ljudi su vise opereceni ko je gey a ko nije od bilo kojeg obicnog coveka..... ( bar koliko sam ih ja shvatio...)... Po meni to isto nije u red......

Rezime svega sto sam hteo reci da po meni nije razlog za proteste te grupe ljudi po toj osnovi.....



Gabi, svaka grupacija ima i moze naci razlog da paradira..... Bez obzira po cemu su istomisljenici.... Spaljo je karikirao namerno ali je jasna poenta koju je hteo reci..... Ne vidim sta tu nije jasno.....



Neu, neka si ti nama mimozica, ako se redovno prskas i prasis bice ti lepo a samim tim i mi smo srecni...... Nista se ne sekiraj...... Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo pon lip 04, 2012 8:37 pm

Neu je napisao/la:Mislim da su parade nepotrebne, bilo riječ o paradama pedere, političara, manekenki, manekena, glazbenika, filmofila... Čemu uopće služe te parade? Potencijalno izazivaju sukobe i svađe. Nikome ne treba nametati ništa, tako ni seksualnu orijentaciju, glazbu, politiku...
Onda ne bi bilo javnog okupljanja da nema parada, svi bi sjedili doma i čekali da dođu bolji dani, po toj logici da su parade nepotrebne nebi bilo ni parada maturanata, parada povodom nekih svečanosti...
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by fosforica pon lip 04, 2012 9:14 pm

najviše volem one "normalne" koji za sebe vole vjerovati da su toliko Normalni da im nikada ne bi palo na pamet paradirati ulilcama, remetiti javni red i mir i slaviti nečiju zajednicu, a onda ne trepnuviši dva puta, obuku kostime za posebne prilike, oforme kolonu vozila koja često blokira semafore, križanja općenito i nemilosrdno trube i jujuškaju, vođeni barjaktarima sve do crkve ili matičara. haaah koji vic. hahahahahhaa
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost pon lip 04, 2012 9:24 pm

bokaso1 je napisao/la:Gabi, svaka grupacija ima i moze naci razlog da paradira..... Bez obzira po cemu su istomisljenici.... Spaljo je karikirao namerno ali je jasna poenta koju je hteo reci..... Ne vidim sta tu nije jasno.....
pa svatko i paradira i nikome se to ne predbacuje osim homoseksualcima,
na nikog se drugog ne baca kamenje, protiv nikog drugog moralna okosnica društva ne poziva na linč osim protiv njih, šta tebi nije jasno u mom odgovoru?

meni nije jasno kako netko, makar i u šali može porediti i izjednačavati prava zatvorenika i gay osoba?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Neu pon lip 04, 2012 9:30 pm

Teo je napisao/la:Onda ne bi bilo javnog okupljanja da nema parada, svi bi sjedili doma i čekali da dođu bolji dani

Naravno da parada nikad neće postić da svi ljudi prestanu osuđivati homoseksualce, uvijek će se pederi nekome gaditi i uvijek će ih netko osuđivati, željeti ispizditi i sl. Okejje da se bore za svoja prava, nemam ništa protiv ali također mislim da je cijela ta pizdarija oko paradiranja suvišna. Nikakva parada ne može utjecati na moje mišljenje niti ga promijeniti.

Nemam ništa protiv pedera samo ne bi voljela vidjeti u javnosti da se dva muška žvale ili drže za ruku, to mi je nekako neprimjerneo, odnosno nisam navikla na to. isto vrijedi i uza ženske, ne bi bilo prikladno da se ženske u javnosti vale, drže lezbijski za ruku i sl.

No to ne znači da ja njih mrzim ili ne volim, samo kažem kako nije prikladno. Ne zato što su drugačiji od drugih već zato što tim ljubljenjem u javnosti kao da izazivaju, provociraju, žele biti u centru pozornosti i sl.

Kužiš, budi ti peder na kvadrat ako hoćeš ali ne mora cijeli svijet gledat što ti radiš i znati koja je tvoja seksualna orijentacija.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by minutus pon lip 04, 2012 10:11 pm

a kak bi bilo da normalhrvati i velekatolici to budu također doma za sebe?
tada neke parade ne bi ni bilo.
Dimi cigare
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Mass pon lip 04, 2012 10:18 pm

Neu je napisao/la:Nemam ništa protiv pedera samo ne bi voljela vidjeti u javnosti da se dva muška žvale ili drže za ruku, to mi je nekako neprimjerneo, odnosno nisam navikla na to. isto vrijedi i uza ženske, ne bi bilo prikladno da se ženske u javnosti vale, drže lezbijski za ruku i sl.

No to ne znači da ja njih mrzim ili ne volim, samo kažem kako nije prikladno.


Meni je neprimjereno i kad to isto na ulici rade muškarac i ženska. Tebi?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty200 / 999200 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki pon lip 04, 2012 10:56 pm

Neu je napisao/la:

Naravno da parada nikad neće postić da svi ljudi prestanu osuđivati homoseksualce, uvijek će se pederi nekome gaditi i uvijek će ih netko osuđivati, željeti ispizditi i sl. Okejje da se bore za svoja prava, nemam ništa protiv ali također mislim da je cijela ta pizdarija oko paradiranja suvišna. Nikakva parada ne može utjecati na moje mišljenje niti ga promijeniti.

Nemam ništa protiv pedera samo ne bi voljela vidjeti u javnosti da se dva muška žvale ili drže za ruku, to mi je nekako neprimjerneo, odnosno nisam navikla na to. isto vrijedi i uza ženske, ne bi bilo prikladno da se ženske u javnosti vale, drže lezbijski za ruku i sl.

No to ne znači da ja njih mrzim ili ne volim, samo kažem kako nije prikladno. Ne zato što su drugačiji od drugih već zato što tim ljubljenjem u javnosti kao da izazivaju, provociraju, žele biti u centru pozornosti i sl.

Kužiš, budi ti peder na kvadrat ako hoćeš ali ne mora cijeli svijet gledat što ti radiš i

znati koja je tvoja seksualna orijentacija.


a koje je toje mišljenje?
ako homoseksualizam prihvatimo kao poremečaj seksualnog nagona i ako smo svjesni da to nije stvar slobodne volje, onda homoseksualce u svojoj sredini moramo prihvatiti!
što se tiće parada, bilo kakvih, ni ja ih ne prihvaćam, od vojnih, crkvenih pa i ovih minornih gay parada!
iako sam protiv parada, potpuno mi je jasno da ova ima svoju težinu!
u toj paradi će učestvovati i poznate ličnosti- heteroseksualci dakle samim tim mjenjaju smisao parade i daju joj drugu konotaciju!!
da sam građanin splita, vjerojatno bi se i ja uključio u tu paradu Very Happy
jednostavno mi nije jasna ta ati gay hsterija!
dalje što se tiće aktivnog prikaza seksualnih emocija na javnom mjestu, to po mom mišljenju nije primjereno ni za hetero ni za homoseksualce, ali opet kada vidim da se par žvali na javnom mjestu, bio heteroseksualan ili homoseksualan, pomislim, :
koji egzibicionisti- da se kvalitetno jebu ne bi imali potrebu javno demonstrirati svoj seksualni nagon!
ai opet to je samo tijek mojih misli, bolje da se ljube nego da se tuku!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja uto lip 05, 2012 4:22 am

Točno kao što veli spaljo, onda ista prava na paradu imaju imaju i ustaše i četnici i neonacisti i partizani pa čak i ljubitelji EU ili Ive Josipovića jer i to su skupine koje neki drugi ne mogu shvatiti.
U biti kaj se mene tiće, neka imaju svoje parade tako dugo dok svojim paradama ne uskračuju prava drugih građana, a to je nemoguće kod bilo koje parade.
Dakle ukinuti sve vrste parada i ostaviti samo prosvjede, baš bi bilo cool da je ovo gay prosvijed a ne parada, samim time bi dobili bar 30% ljudi na svoju stranu
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo uto lip 05, 2012 5:46 am

Neu je napisao/la:

Naravno da parada nikad neće postić da svi ljudi prestanu osuđivati homoseksualce, uvijek će se pederi nekome gaditi i uvijek će ih netko osuđivati, željeti ispizditi i sl. Okejje da se bore za svoja prava, nemam ništa protiv ali također mislim da je cijela ta pizdarija oko paradiranja suvišna. Nikakva parada ne može utjecati na moje mišljenje niti ga promijeniti.

Nemam ništa protiv pedera samo ne bi voljela vidjeti u javnosti da se dva muška žvale ili drže za ruku, to mi je nekako neprimjerneo, odnosno nisam navikla na to. isto vrijedi i uza ženske, ne bi bilo prikladno da se ženske u javnosti vale, drže lezbijski za ruku i sl.

No to ne znači da ja njih mrzim ili ne volim, samo kažem kako nije prikladno. Ne zato što su drugačiji od drugih već zato što tim ljubljenjem u javnosti kao da izazivaju, provociraju, žele biti u centru pozornosti i sl.

Kužiš, budi ti peder na kvadrat ako hoćeš ali ne mora cijeli svijet gledat što ti radiš i znati koja je tvoja seksualna orijentacija.

Čuj ni ja nisam zagovornik pradiranja LTGB skupina, ali nisam niti protivnik, u njihovim očima možda oni isto ne žele gledati heteroseksualce kako se ljube po parkovima, drže za ruke pa se ne bune, a to što žele biti u centru pozornosti to i jest bit svak parade da prođe zamjećeno.

pustinja je napisao/la:Točno kao što veli spaljo, onda ista prava na paradu imaju imaju i ustaše i četnici i neonacisti i partizani pa čak i ljubitelji EU ili Ive Josipovića jer i to su skupine koje neki drugi ne mogu shvatiti.

Kako možeš četnike i ustaše zagovaratelje nasilja stavljati u isti koš s paradama LTGB skupina. Dok budu homoseksualci počeli zagovarati nasilje njihove parade će biti nedozvoljene.
Svakom je prema Ustavu dozvoljeno mirno okupljanje, damafisk je to lijepo objasnio u prijašnjim postovima.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Neu uto lip 05, 2012 8:27 am

Mass je napisao/la:Meni je neprimjereno i kad to isto na ulici rade muškarac i ženska. Tebi?
ako si daju pusu nije
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost uto lip 05, 2012 9:11 am

Gabrijel je napisao/la: čemu ti pričaš i gdje ti živiš jebote?
punkići, skinsi, reperi, metalci...koja su njima prava ugrožena?
romi kad bi se usudili prosvjedovat bi bio javni linč kao za vrijeme segregacije nad crncima
zatvorenici...to je toligo glupa i djetinjasta izjava da neću ni komentirati, dalmatinci po zagrebu i suprotno-na što ti liče bbb i torcida?
street raceri, em je ilegalno, em je opasno, a zato su i napravili udruge i okupljanja,
ako nisi znao postoji street race gdje je to potpuno zaštićeno i dozvoljeno pa bi se moglo nazvati i više već paradom,
bajkeri..BAJKERI??? šta da ti velim na ovo? pa svali vikend prek cjelog ljeta imaš bar po 3-4 motorijade diljem države.
žene su paradirale i prosvjedovale dok nisu dobile svoja prava, inače odatle potječe dan žena, 8.mart
za ove sve ostale...koja prava su im oduzeta?
ne ubrajam tu radnike, naravno da ti ljudi su ugroženi koji god ne dobija plaću,
ali pitanje je da ak radnici prosvjeduju..tko njih ugrožava za vrijeme prosvjeda?

žao mi je al moram ti reć da si nadrobio nevjerojatnu gomilu gluposti koja veze s mozgom nema.

Pa oprosti ali jesu, ugrozena su im prava, svako malo nekki punker , metalac itd pretucen jer je drugacije obucen, druga muzika itd. To kaj se okupe bikeri i vozikaju se kroz grad jer su ekipa to nemozes nikako usporedjivati s paradama. Super, to znaci romima nebi dopustio paradu a gey bi dozvolio i to branis, isto tako, osudio bi paradu zato kaj romi bezveze pricam prose okolo, kradu i jos mnogo toga, jer bi to kao zagovaralo nesto lose a zapravo bi se ljudi borili za svoja prava itd. Street race bome jedino di je legalan je grobnik i takva mjesta al bogami ne paradiraju po gradu jer su mala ogranicenja pa nemogu po gasu, ne paradiraju jer nesmiju imati zatamljene prednje sajbe itd itd itd.

Radnike tko ugrozava ? Policija, specijalci, atj lucko i jos mnogo toga.

A da ne govorim koliko para se potrosi na osiguranje te povorke a te pare da su se dale za parkove ili nekaj boljega pa da se djeca mogu igrat normalno itd itd bolje ovako dat za gey paradu kaj ce se sepurit pol sata po cesti i to je to. Super, svaka cast.

I da, dobro je rekao pustinja, ako mogu imati po sexualnoj orijentaciji ljudi paradu, onda mogu imati i po nacionalnoj i po vjerskoj itd, u cemu je razlika ?
Romi su manjina
Srbi su manjina
Muslimani su manjina
Zidovi su manjina
A da ne govorim o jugonostalgicarima i takvim skupinama. Po tvome bi svima njima trebali dat da paradiraju i traze svoja prava. I pitas kako su im zgazena prava ? Na sve nacine, a da ne govorim kako ako se nastavi ovako i hrvati ce biti manjina ovdje jer se vise prava daje svima osim domacim ljudima u njihovoj zemlji.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 uto lip 05, 2012 9:15 am

Mass, svaka intima je neprimerena za javnost...... Poljubac ili pusa i nije strasan ali granice ukusa su relativno jasne kod vecine ljudi.....

Ja samo ne razumem potrbu nekoga da mora naneti bol ili povrediti ako se sa necim ne slaze....... I ako sam protiv Gey parade i ne slazem se za javno eksponiranje i glorifikovanje toga jos manje razumem ili podrzavam nasilje nad njima.....

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja uto lip 05, 2012 2:03 pm

parada vs prosvijed, dva okupljanja sličnih tematika a toliko različiti u shvačanju
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell uto lip 05, 2012 4:22 pm

.. ja ne znam, što je tim Dalmatincima, da su toliko zadrti... u vezi svega a ne samo u vezi toga..kaj misle da su superiorni? .. pa svi smo jednaki, imamo jednaka prava i odgovornost, nikada nećemo napredovati kao vrsta dok smo opkoljeni takvim niskim osjećajima, mržnje i bijesa... razum je danas VRLINA!!
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo uto lip 05, 2012 5:32 pm

I u Zagrebu dok je prvih par puta bio pride bilo je svega i svačega, kod Splicana je sad to drugi put naviknut će se
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell uto lip 05, 2012 5:44 pm

Teo je napisao/la:I u Zagrebu dok je prvih par puta bio pride bilo je svega i svačega, kod Splicana je sad to drugi put naviknut će se
nijw ni na početku bilo toliko nasilja, i baš toliko vrijeđanja, uvijek se nađe pokoji HČSP-ovac...ali drugo se ovako ne može ni očekivati od njih...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo uto lip 05, 2012 8:35 pm

Hell je napisao/la:
nijw ni na početku bilo toliko nasilja, i baš toliko vrijeđanja, uvijek se nađe pokoji HČSP-ovac...ali drugo se ovako ne može ni očekivati od njih...
malo ili puno nasilja jel bilo nije bitno, ali nasilja je bilo... možda u dalmaciji ima više HČSP-ovaca
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 uto lip 05, 2012 9:57 pm

Teo, mozda je Dalmatincima malo vaznije dupe od Hrvata u Zagrebu...... Ili bar znaju za cega dupe sluzi....... Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Prop uto lip 05, 2012 11:04 pm

Hell je napisao/la:.. ja ne znam, što je tim Dalmatincima, da su toliko zadrti... u vezi svega a ne samo u vezi toga..kaj misle da su superiorni? .. pa svi smo jednaki, imamo jednaka prava i odgovornost, nikada nećemo napredovati kao vrsta dok smo opkoljeni takvim niskim osjećajima, mržnje i bijesa... razum je danas VRLINA!!

Ti si idiot, to znaš, zar ne?

Svi smo jednaki, ali Dalmatinci su zadrti? misa
Svatko danas može upisati pravo... Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty108 / 999108 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell uto lip 05, 2012 11:16 pm

Prop je napisao/la:

Ti si idiot, to znaš, zar ne?

Svi smo jednaki, ali Dalmatinci su zadrti? misa
Svatko danas može upisati pravo... Laughing

hehe nisu oni krivi...krivo su ih odgojili... Treba ih ispraviti
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Prop uto lip 05, 2012 11:30 pm

Samo lagano, mlad si, stići ćeš i to.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty108 / 999108 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 37 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.