Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji servis za upload fotografija koristite

+24
Turrican
Mr.Cooly
riddick_xXx
Mass
Love
The Guardian
AryMan
eva kant
Ive
wjewerica
tanuki
Neukrotivi pastuh
evitaa
THUNDER_DINIX
Skiper1
zrinka
Hitman
Hell
Neu
Iron Man
bittersweet
franja
goc
Sinister
28 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty Re: Koji servis za upload fotografija koristite

Postaj by imnewhere pet srp 29, 2011 11:02 pm

slike.com su najbrzi i najednostavniji s najvise funkcija i jos k tome domaci proizvod.

Kupujmo hrvatsko, koristimo hrvatsko smajlić

imnewhere
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.07.2011
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty Re: Koji servis za upload fotografija koristite

Postaj by Neu uto lis 04, 2011 11:00 am

Ima li neka caka, da preko imageshacka mogu uzeti direkt link a da pri tom nisam registrirana na imageshack?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty Re: Koji servis za upload fotografija koristite

Postaj by Turrican uto lis 04, 2011 3:24 pm

Neu je napisao/la:Ima li neka caka, da preko imageshacka mogu uzeti direkt link a da pri tom nisam registrirana na imageshack?
Ima ih nekoliko. Ja koristim trik da kad se uploada kliknem na sliku, zatim na povećalo (kao da prikaže u originalnoj veličini), zatim ako mi se otvori novi prozor (Firefoxa) ga zatvorim (otvori se samo prvi put), a na sliku desni klik i odaberem "Copy Image Location" i to je to - direktni link.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty55 / 99955 / 999Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty Re: Koji servis za upload fotografija koristite

Postaj by Narco uto lis 04, 2011 3:44 pm

desni klik na sliku pa pogledaj sliku/view image
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty Re: Koji servis za upload fotografija koristite

Postaj by imnewhere uto lis 04, 2011 6:33 pm

na slike.com je odmah prikazan direktan link na sliku pa cak i direktan kod za forum.

imnewhere
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.07.2011
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji servis za upload fotografija koristite - Page 3 Empty Re: Koji servis za upload fotografija koristite

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.