Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

+42
Krsto
bokaso1
zagorac
britania
evitaa
suki
Purgy
silver fox
pustinja
Hunnerkongen
Hate
minutus
tanuki
shakti
Mr.Cooly
Ancksunamun
Sanela
KaTe
Amyicha
Emina
Neukrotivi pastuh
Melinda
H[a]D
mala_lutkica
sanjich
eva kant
Arkannen
THUNDER_DINIX
Neu
Shtiriputanac
FALKON 2
WEYLAND-YUTANI
Hell
stidljiva ljubičica
Mass
bittersweet
Love
Sinister
Prop
ivanna
mrkyblu
House
46 posters

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Neu sub sij 03, 2009 1:23 pm

Npr sin dođe kući i kaže da je gay,ili kćer da je lezba...biste li prihvatili?

Kako bi reagirali?

Dali biste se znali nositi sa tim?

Prop je napisao/la:Prvo i najvažnije, ovo nije zamišljeno kao homofobna tema!

Zamislite, čisto hipotetski, da se izmisli "lijek" za homoseksualizam? Zabiješ si injekciju i od sutra voliš samo žene?
Dakle, da imate dijete (sina/kćer), homoseksualne orijentacije, bi li ga nagovarali da se podvrgne tome?
Kako bi se uopće osjećali da vam dijete jednog dana dovede osobu istog spola i predstavi ga kao svog partnera?


Zadnja promjena: Neu; sri tra 03, 2013 11:13 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty999 / 999999 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by House sub sij 03, 2009 2:11 pm

pitao bi je kako je došla/došao do tog zaključka, a ak bi ostala/o pri toj zmisli, neznam šta bi bilo tada

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty390 / 999390 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by mrkyblu sub sij 03, 2009 7:51 pm

prihvatila bih to bez problema.....to je njihov zivot i neka ga zive kako oni smatraju da je najbolje za njih a to nemjenja cinjenicu da su to moja djeca i da im treba moja bezuvjetna ljubav, potpora i podrska u svemu pa tako i ovome....
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty165 / 999165 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Love pet sij 09, 2009 12:48 am

neznam ali znam da bi imala ove 2 opcije;ne prihvatit i izgubit dijete ili prihvatit i imat dijete...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty672 / 999672 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by ivanna sri sij 14, 2009 9:24 am

uh,sva sreća da moja kčer non-stop bulji u dečke pa nemamo problema oko te dileme. za sad su još uvijek svi "glupi" i dosadni a kasnije ćemo vidjeti!!
ivanna
ivanna
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 132
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty0 / 9990 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by WEYLAND-YUTANI sri sij 21, 2009 2:15 pm

ne,nema sanse.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty133 / 999133 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Love sri sij 21, 2009 2:23 pm

zašto ne,ne bojiš se da bi možda mogao ostat bez njega onda?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty672 / 999672 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by WEYLAND-YUTANI sub sij 24, 2009 10:56 pm

Love je napisao/la:zašto ne,ne bojiš se da bi možda mogao ostat bez njega onda?
pa neka ostanem,ili normalnog ili nista.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty133 / 999133 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by mrkyblu sri vel 11, 2009 4:20 pm

tuzno je cuti da ima ljudi koji su spremni odreci se svoga djeteta samo zato sto djete neslijedi njihove ideale.Ono sto je dobro za nas nije nuzno najbolje i za nasu djecu i ako zelimo da budu sretni trebamo ih podrzati u njihovim zivotnim odlukama i pomoci im koliko god mozemo.Svijet je dovoljno okrutan i ako dijete odluci da bude homosexualac imati ce dovoljno neprijatelja i problema i van obitelji i pogotovo u tim trenutcima podrska i bezuvjetna ljubav roditelja mu je najpotrebnija.
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty165 / 999165 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by tanuki sri vel 11, 2009 4:25 pm

bilo bi mi teško!,ali oni su moja djeca!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty700 / 999700 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Lijek za homoseksualizam

Postaj by Prop pon svi 25, 2009 2:36 pm

Prvo i najvažnije, ovo nije zamišljeno kao homofobna tema!

Zamislite, čisto hipotetski, da se izmisli "lijek" za homoseksualizam? Zabiješ si injekciju i od sutra voliš samo žene?
Dakle, da imate dijete (sina/kćer), homoseksualne orijentacije, bi li ga nagovarali da se podvrgne tome?
Kako bi se uopće osjećali da vam dijete jednog dana dovede osobu istog spola i predstavi ga kao svog partnera?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty108 / 999108 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Sinister pon svi 25, 2009 2:39 pm

Pokušao bih ga nagovoriti da uzme "lijek" za njegovo dobro (iako nisam baš ziher da je to dobro budući da je riječ o ženama Laughing )...

Ako se u pitanju misli na to bih li ga se odrekao zato kaj je gay, ne. Ne bih.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty14 / 99914 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Prop pon svi 25, 2009 2:41 pm

Ne nužno odrekao, cyn, to je krajnost!! Kako bi reagirao u onom prvom trenutku kad bi ti to rekao? I zašto za "njegovo dobro"? Smatraš homoseksualizam lošim?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty108 / 999108 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Love pon svi 25, 2009 2:41 pm

hm,iskreno,nemam blage,morala bi se nač u toj situaciji da znam kako bi se osječala da mi dovede osobu istog spola..

a kaj se lijeka tiče pokušala bi ga nagovorit da uzme naravno..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty672 / 999672 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Prop pon svi 25, 2009 2:42 pm

Love, zašto naravno? Svakako se nitko nije našao u toj situaciji, malo hipotetski probajte razmišljati??
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty108 / 999108 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Love pon svi 25, 2009 2:44 pm

zašto ne?vjerojatno mi nebi bilo drago da je gay recimo i nebi bila na miru znajuči da ga nisam probala nagovorit
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty672 / 999672 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Sinister pon svi 25, 2009 2:45 pm

prop_ovednik je napisao/la:Ne nužno odrekao, cyn, to je krajnost!! Kako bi reagirao u onom prvom trenutku kad bi ti to rekao? I zašto za "njegovo dobro"? Smatraš homoseksualizam lošim?

Pa ja to ne smatram ničim lošim, samo drugačijim... a zato i velim, za njegovo dobro...ne za moje. Kao otac bi mi vjerojatno bilo dobro ono što je i njemu. Ali realno gledajući gledajući, znamo kakav je danas status gay osoba na svijetu i nedvojbeno bi mu bilo lakše da ga se ne diskriminira i ne izdvaja, stoga bi mu ipak preporučio lakši život nego onaj gdje ljudi upiru prstom na njega na ulici...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty14 / 99914 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by bittersweet pon svi 25, 2009 3:14 pm

hipotetska situacija-željela bih da uzme taj ''lijek''. lakše bi mu bilo u životu, a i voljela bih imati unuke jednog dana, a nadam se da će i moje dijete željeti imati svoju djecu.

ne bih se odrekla svog djeteta da je homoseksualac. istina, teško bi mi palo, ali pomirila bih se s time. dokle god bi tu ljubav prema istom spolu pokazivao na primjenjen i kulturan način, mislim da nebi imali velikih problema.

bittersweet
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 7152
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty51 / 99951 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Mass pon svi 25, 2009 3:16 pm

Bolesno dobro pitanje.. Pravio bi se da ga podrzavam u tome, sve 5 al cim bi on zaspo zapuco bi mu iglu u venu i deri..i sutra bi volio sam zene

A u prvom trenutku bi se sokiro, gadno sokiro, negativno..jer ja to smatram ne losim, nego nekako odbojnim, neznam..nemam ja nista protiv gejeva al kad vidim dvije osobe muskog spola da setaju ulicom i drze se za rukice, hmmm..jel ima netko da mu to odgovara? ne bi reko
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty200 / 999200 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by stidljiva ljubičica pon svi 25, 2009 3:32 pm


stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty92 / 99992 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Love pon svi 25, 2009 3:37 pm

joj ovo mi je super samo u obradi scoteer-a Laughing
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty672 / 999672 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Prop pon svi 25, 2009 3:39 pm

BEZ SPAMANJA!!! :netak:
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty108 / 999108 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by stidljiva ljubičica pon svi 25, 2009 4:20 pm

prop_ovednik je napisao/la:BEZ SPAMANJA!!! :netak:
uuu propo kako volim kad si tako strog... stidljivko












:slinim:

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty92 / 99992 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Hell pon svi 25, 2009 4:48 pm

vjerojatno bi pitao..ali fakat se nemrem zamisliti u situaciji..ja svoju djecu zamišljam savršeno...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty497 / 999497 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty Re: Lijek za homoseksualizam + Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta?

Postaj by Mass pon svi 25, 2009 4:48 pm

prava suprotnost od tebe?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty200 / 999200 / 999Lijek za homoseksualizam +  Dali bi prihvatili sexualnu orijentaciju vašeg djeteta? Empty

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.