Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson the King of Pop

+26
sunrise
demo
john blue
diabolik.
fernando torres
tanuki
FALKON 2
Optimyst
bittersweet
sanjich
Prop
WEYLAND-YUTANI
Mr.Cooly
Shtiriputanac
Hell
Arkannen
stidljiva ljubičica
Sinister
m
Mass
House
Neu
THUNDER_DINIX
goc
Love
fosforica
30 posters

Stranica 11 / 26. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 5:21 pm

daj tanuki, ako nemaš što pametno za reci, rađe ni nemoj...ovako se samo sramotiš.

btw...novi album je trebao izaci ovih dana.
a to što je tebi domet informiranosti imperijal ili neko slicno tabloidsko sranje, nije moj problem..već tvoj.

drž se ti svojih izvora informiranja i već sutra ceš "znati" da je MJ u stvari živ i hoda okolo odjeven kao redovnica i ide na neko egzotično mjesto prodavati voće, a i vanzemaljci su u tome imali prste.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 5:41 pm

fosforica je napisao/la:daj tanuki, ako nemaš što pametno za reci, rađe ni nemoj...ovako se samo sramotiš.

btw...novi album je trebao izaci ovih dana.
a to što je tebi domet informiranosti imperijal ili neko slicno tabloidsko sranje, nije moj problem..već tvoj.

drž se ti svojih izvora informiranja i već sutra ceš "znati" da je MJ u stvari živ i hoda okolo odjeven kao redovnica i ide na neko egzotično mjesto prodavati voće, a i vanzemaljci su u tome imali prste.
Fos- neznam dali je pametno ili glupo što sam rekao, ali sve što kažem, to sam ja i stojim iza toga- pa bez obzira dali će me neko nazvati idiotom ili glupanom, ali se ponosim što imam svoje mišljenje-
dojmljivo je tvoje oduševljenje sa MJ-om, ali on je samo jedan od milijuna ljudi što je ostavio trag iza svog života ( ja to sigurno neću)
To što si ti njegov fan i plačipićka ne opravdava te da mjenjaš svoje stavove koje duboko cijenim !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 5:45 pm

mišljenje je kao i šupak - baš svako ga ima...

uopce ne znam zašto se petljaš u nešto o čemu uopce nemaš pojma.

ne znam o kojim stavovima govoriš i baš mi svedno što ćeš s njima.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 5:47 pm

goc je napisao/la:fos baš mi je žao zbog tebe 🔡

ma bit cu ja ok. Wink

sad kad se dojmovi pomalo sliježu, bit cu ok.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by goc ned lip 28, 2009 5:47 pm

dobro Wink
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty62 / 99962 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 5:56 pm

fosforica je napisao/la:mišljenje je kao i šupak - baš svako ga ima...

uopce ne znam zašto se petljaš u nešto o čemu uopce nemaš pojma.

ne znam o kojim stavovima govoriš i baš mi svedno što ćeš s njima.

E baš i nije - većina ima tuđi šupak (ma ne mislio sam mišljenje)
a tvoj šupak/,//// krivo- ?! mišljenje duboko cijenim- ne vidim razlog Da bi to MJ trebao promjeniti
pokušavam razumjeti, ali ne vidim razlog šta te izbacuje iz takta moje mišljenje!
i na kraju krajeva nisam rekao ništa negativno za MJ-a, ne razumjem zašto se toliko japuriš!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 6:04 pm

tanuki je napisao/la:
E baš i nije - većina ima tuđi šupak (ma ne mislio sam mišljenje)
a tvoj šupak/,//// krivo- ?! mišljenje duboko cijenim- ne vidim razlog Da bi to MJ trebao promjenitipokušavam razumjeti, ali ne vidim razlog šta te izbacuje iz takta moje mišljenje!
i na kraju krajeva nisam rekao ništa negativno za MJ-a, ne razumjem zašto se toliko japuriš!


ne laskaj si tanuki, ne budiš u meni baš nikakve osjecaje.
pokušavam ti objasniti da si se upetljo u nešto o čemu evidentno nemaš pojma.
kao i o krunici od prilike. lol

boldani dio ne razumijem...no, čini se da nije ni važno
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 6:05 pm

I da tvoj blog pratim i tvoji radovi su mi poznatiji od radova MJ-a i cjenim te više od njega!
I to mislim ozbiljno, a ne da ti se uvlaćim u šupak///// odnosno mišljenje Laughing:
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 6:06 pm

ne znam zašto.
to što radim ja, može raditi baš bilo tko.
čak i ti.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 6:08 pm

fosforica je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
E baš i nije - većina ima tuđi šupak (ma ne mislio sam mišljenje)
a tvoj šupak/,//// krivo- ?! mišljenje duboko cijenim- ne vidim razlog Da bi to MJ trebao promjenitipokušavam razumjeti, ali ne vidim razlog šta te izbacuje iz takta moje mišljenje!
i na kraju krajeva nisam rekao ništa negativno za MJ-a, ne razumjem zašto se toliko japuriš!


ne laskaj si tanuki, ne budiš u meni baš nikakve osjecaje.
pokušavam ti objasniti da si se upetljo u nešto o čemu evidentno nemaš pojma.
kao i o krunici od prilike. lol

boldani dio ne razumijem...no, čini se da nije ni važno
Otkud sad osjećaji, tko je to spomenuo ???
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 6:13 pm

fosforica je napisao/la:ne znam zašto.
to što radim ja, može raditi baš bilo tko.
čak i ti.
Kažeš čak i ja- pa ja to i radim, ali na drugim podrućjima Laughing- ali ja se držim svog šupka//// Mda, misio sam reći mišljenja Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 6:14 pm

whatever...
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by sanjich ned lip 28, 2009 6:16 pm

A neznam više što bi rekla na ovu temu... osim da totalno kužim kako je fossy...i ne shvaćam kako neki ljudi to ne mogu shvatiti da ti je jako žao kada nečiji rad pratiš skoro pa cijeli život, i onda preko noći toga više nema... Raduješ se nekim sitnicama, tipa odlaska na koncert...i odjednom sve to nestane... Ali vrijeme čini svoje...
A najžalosnije od svega je to što će se sada pojaviti "veliki ljubitelji" MJ-a, za koje je do sada bio nakaza... a sada odjednom savršen pjevac...
Kada sam čula da je Toše poginuo ja sam stvarno počela plakati, bez obzira što nikada nisam s njime razgovarala, a vidjela ga samo 1 u prolazu... Njegova radio kazeta mi je bila prva kazeta koju sam dobila...



sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 6:24 pm

fosforica je napisao/la:whatever...
Nemoj ti meni šta god, - ja te stvarno duboko cijenim , više od MJ-a to što si njegov fan-moje mišljenje ti samo može dati poticaj!
Možda ću biti dosadan ako ponovim da je za mene smisao života- ostaviti biološko, duhovno i matrijalno nasljeđe- ovo duhovno stavljam na prvo mjesto, a ti si to sa svojim blogom već napravila i ne uvlaćim ti se u "mišljenje" Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by Mr.Cooly ned lip 28, 2009 6:26 pm

prije cu slusat MJ nego tošu
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by sanjich ned lip 28, 2009 6:28 pm

cool je napisao/la:prije cu slusat MJ nego tošu

i šta ja imam s time??

I ja ću prije slušati Simonu Gotovac nego Seku Aleksić....

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by Prop ned lip 28, 2009 6:30 pm

Sanji, pa to je kao da biraš oćeš se ubiti pištoljem ili nožem? Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty108 / 999108 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fernando torres ned lip 28, 2009 6:35 pm

ja dojdem neki dan na fejs i vidim nekaj piše rip MJ i još nekaj na engleskom pa se nisam ni trudil pročitati i ja nisam znal dal mu obljetnica njegove smrti il je umro...

tolko o tome kolko mi značil plastični...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty57 / 99957 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 6:40 pm

18 godina....
nije ni čudo.
tek ga trebaš otkrit Very Happy

mada, naravno, ni to nije obavezno Wink
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by sanjich ned lip 28, 2009 6:44 pm

fernando torres je napisao/la:ja dojdem neki dan na fejs i vidim nekaj piše rip MJ i još nekaj na engleskom pa se nisam ni trudil pročitati i ja nisam znal dal mu obljetnica njegove smrti il je umro...

tolko o tome kolko mi značil plastični...

Kao prvo... MJ ili bilo tko drugi ti može biti zadnja rupa na sviralu.. mogu ti se sviđati / ne sviđati njegove pjesme... njegov rad...
Ali odakle ti pravo nekoga tako nazivati?!

De mortuis nihil nisi bene!

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fernando torres ned lip 28, 2009 6:52 pm

pa bil bi ja pristojan prema njemu... al kad vidim da netko kaže nešto protiv nekog pjevača koji je stvarno dobar, a ne sluša ga.. ja odmah moram počet srati po onima koje ja ne slušam...

a jbg.. kakav sam takav sam... Very Happy

''bolje da me mrze zbog onoga što jesam, nego da me vole zbog onoga što nisam''
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty57 / 99957 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by fosforica ned lip 28, 2009 7:00 pm

ma tak ne bitno.. Laughing

postoje ljudi koji vole MJ-a i oni koji ga ne vole...
postoje ljudi koji su se trudili doci do informacija i onih koji su se zadovoljili tabloidskim sranjima.
postoje ljudi kojima rečenica "nije pedofil" ne znaci ništa spram neutemeljene rečenice "on je pedofil".
postoje ljudi koji ce rado popuštiti priču o laserskom ugrađivanju brade, implatanitima u obrazima, trganja kostiju, pa čak im ne bi bila ne prihvatljiva ideja da ima lice na ciferšlus, pa ga rihta prema potrebi...lol...no kada treba primiti na znanje da čovjek ima vitiligo i lupsu, permanentni make up i sl. e to je vec malo teže.

ali što ćeš...ne vesele nas sve iste stvari Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty21 / 99921 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by Optimyst ned lip 28, 2009 7:23 pm

Kao veliki štovatelj grupe Queen,a do jučer nisam pojma imao da su Michael i Freddie Mercury snimili duet Laughing

Pogledam Youtube i gle stvarno-dva glazbena genijalca klanjanje

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty168 / 999168 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 7:34 pm

cool je napisao/la:prije cu slusat MJ nego tošu
Pa ja za tošu nsam ni ćuo dok nije riknuo!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by Mr.Cooly ned lip 28, 2009 7:36 pm

ma kao i svi ostali
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Michael Jackson the King of Pop - Page 11 Empty Re: Michael Jackson the King of Pop

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 26. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.