Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

+2
franja
stidljiva ljubičica
6 posters

Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by stidljiva ljubičica pet svi 15, 2009 8:44 pm

sjenica je vrsta, još ne može jesti sjemenke

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty92 / 99992 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by franja pet svi 15, 2009 8:47 pm

pa valjda zvace gliste xd
franja
franja
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 29.12.2008
Broj postova : 403
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty0 / 9990 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by goc pet svi 15, 2009 8:52 pm

hamburger?
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty62 / 99962 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by franja pet svi 15, 2009 8:52 pm

goc je napisao/la:hamburger?

hahahahaha tipicno goc Laughing Laughing
franja
franja
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 29.12.2008
Broj postova : 403
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty0 / 9990 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by goc pet svi 15, 2009 8:54 pm

ja bi mu dao hamburger, ili pečeno prase, al aj kak franjo kaže - gliste smajlić
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty62 / 99962 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by franja pet svi 15, 2009 9:06 pm

goc je napisao/la:ja bi mu dao hamburger, ili pečeno prase, al aj kak franjo kaže - gliste smajlić
hahaha nije on ko ti, ti bi svasta pojeo kad si gladan Laughing
franja
franja
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 29.12.2008
Broj postova : 403
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty0 / 9990 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by Dedli Minđa sub svi 16, 2009 10:13 am

rigotinu... ozbiljno. mislim, ptičju Sad
Dedli Minđa
Dedli Minđa
Junior
Junior

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 897
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty8 / 9998 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by Gost sub svi 16, 2009 10:15 am

@ minđa istina,time se i hrani s početka,crvi,gliste itd.......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by Neu sri lip 03, 2009 8:28 pm

crvići,to je najidealnije,i kukci neki mali (mušice itd)
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty999 / 999999 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by osijek88 čet lip 04, 2009 2:24 pm

Žumanjak iz jajeta smješan sa vodom, hranu za pilica u manjim dozama.
osijek88
osijek88
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 13
Reputacija Reputacija : 0
Započeo/la tema :
Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty0 / 9990 / 999Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty

[Vrh] Go down

Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti? Empty Re: Što može jesti mali ptić koji se tek izlegao i naučio letjeti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.