Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Internet Explorer (sve verzije)

+8
Hitman
THUNDER_DINIX
Turrican
Hell
Sinister
Neu
Prop
Love
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Love pet svi 29, 2009 8:10 am

ma nema beda uopče Wink :tnx:
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Turrican sub svi 30, 2009 12:59 pm

Love je napisao/la:pa da,ona tražilica je ful mala i svi ostali ti prozorčeki kaj trebaš upisivat,ne kužim
Ah i meni se to stalno događa na IE8 ali pošto ga ne koristim nije mi se dalo zezat s tim i istraživat u čemu je problem. Razz

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Love sub svi 30, 2009 1:18 pm

mislim da znam di je problem,krivo sam si postavke promijenila na početku i zato mi sere,sad sam ga ispočetka i samo ignoriram postavke Laughing
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Gost sub svi 30, 2009 5:14 pm

pa zašto mjenjaš uopće te postavke jebemti........i onda tu dođeš zajebavat da nevalja.......tctccttctc........
šalim se,nemoj ništa mjenjat prilikom instaliranja i bude on radio najbolje što može.......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Hitman sub svi 30, 2009 6:57 pm

ma ko više uopće koristi ie?
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Internet Explorer 9

Postaj by stitch sri oľu 17, 2010 4:52 pm

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 0182e92d7a8125e55f889fa4f4afe4de

Microsoftov veliki odgovor na internetske preglednike iz Mozille, Googlea i Opere napokon je dostupan, doduše tek u preliminarnoj verziji – Internet Explorer 9 Platform Preview. Moguće ga je skinuti sa službenih stranica, a donosi brojne novosti. Vjerojatno je najzanimljiviji novi JavaScript engine Chakra, koji je bitno brži od onoga u IE8. Ipak, prema prvim testovima, negdje je u sredini po izvođenju JavaScripta u usporedbi s enginima drugih preglednika

Chakra po prvi puta omogućava izvođenja JavaScripta u Internet Exploreru u odvojenoj dretvi, odnosno na posebnoj procesorskoj jezgri, ako je dostupna.

Hardverska akceleracija se koristi za prikaz teksta, grafike i SVG grafike, a prolazi dosta dobro i na testu kompatibilnosti ACID 3, gdje je dosegao 55 od 100, nešto što je bilo posve nedohvatljivo za IE8.

IZVOR: BUG Online

Službena stranica

Treba naglasiti da ova preview verzija Internet Explorera ne radi sa operativnim sustavima prije Viste SP2. Finalna verzija se najavljuje za 2011. godinu.
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty15 / 99915 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Neu sri oľu 17, 2010 5:41 pm

+

ja ne koristim IE,pa tako neću ni ovu verziju,al fora je da će biti nova.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Gost sri oľu 17, 2010 5:42 pm

Ma kakav IE. Google Chrome gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Amyicha sub oľu 27, 2010 8:16 am

zlocesti-ivek je napisao/la:Ma kakav IE. Google Chrome gore

potpis smajlić
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Stevo Largo sub oľu 27, 2010 4:27 pm

neznam ko to sranje može koristit kao
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Goran81 pet kol 20, 2010 6:44 pm

Chrome mi je puno bolji od IE.
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by stitch sri ruj 15, 2010 5:55 pm

IE9 Beta je dostupna za download:

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Internet_explorer_ie9_leak

Download

stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty15 / 99915 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 10:52 pm

Microsoft bi konačnu verziju Inernet Explorera 9 trebao izdati negdje srednom travnja

Microsoft je izdao Release Candidate verziju svog web preglednika Internet Explorer 9 koja se može skinuti s njihovih internetskih stranica. Ova verzija Explorera dolazi s brojnim novitetima poput Tracking Protectiona koji korisnicima daje opciju kontrole stranica koje ih mogu pratiti kada su online, kao i opciju filtriranja ActiveX-a, koji omogućava upravljanje ActiveX plug-inovima. Release Candidate verzija brža je u odnosu na dosadašnje testne verzije te su u njoj ispravljeni brojni propusti. Također, treba izdvojiti i hardversku akceleraciju i podršku za CSS3 i HTML5.
Microsoft je testnu verziju Internet Explorera 9 izdao prije pet mjeseci te su iz te kompanije rekli da je do sada skinuta više od 25 milijuna puta, što je rekord za sve testne verzije Explorera. Konačnu verziju ovog browsera možemo očekivati sredinom travnja. (hj)

Izvor: pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 9:31 am

Dva milijuna downloada RC-a novog Explorera

U Microsoftu su zadovoljni brojem skinutih Release Candidate verzija novog Internet Explorera

Microsoft je Release Candidate verziju Internet Explorera 9 predstavio prije kojih tjedan dana, a jučer su objavili da je ovu verziju browsera skinulo više od dva milijuna korisnika. Ballmerova je kompanija RC verziju ovog tjedna počela nuditi i korisnicima testne verzije Explorera i to putem Windowsova Automatic Updatea, a omogućili su i poseban alat za one koji trenutno ne žele skinuti IE 9 RC, ali žele imati uključen automatski update - što je prvenstveno namijenjeno onima koji ne žele skinuti novu verziju dok nisu do kraja testirali staru i njenu kompatibilnost s raznim aplikacijama i stranicama (to se prvenstveno odnosi na korporacije i njihove IT odjele).
U Microsoftu su zadovoljni odazivom korisnika na RC verziju novog Explorera te pozivaju sve da je downloadaju i obavijeste ih o svojim dojmovima. (hj)

Izvor: pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Internet Explorer (sve verzije) - Page 2 Empty Re: Internet Explorer (sve verzije)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.