Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

+19
tanuki
minutus
eva kant
Neukrotivi pastuh
Kety
Ive
wuchica
shakti
Hell
Love
Iron Man
gio_deluxe
Turrican
THUNDER_DINIX
Hitman
House
Achilles
SANELXXL
Neu
23 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jeste li ikad kupali svoju mačku

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 I_vote_lcap44%Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 I_vote_lcap56%Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 I_vote_rcap 56% 
[ 9 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by eva kant pet pro 11, 2009 6:57 pm

ne volim mačke.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by minutus pet pro 18, 2009 12:31 pm

volim mačke i one mene. ali to je močvara mita i korupcije.
ne bi ih trebalo kupati, one se (kao i miševi) neprestano same čiste, vjerojatno u nastojanju ne ostaviti mirisni trag neprijateljima. one su vrlo osjetljive na prehladu, ako su mokre, treba ih držati toplo dok se ne osuše. kupanje mačaka bez osobitog razloga, te vođenje na uzici smatram zlostavljanjem. zdrava mačka miriši uvijek kao svježe oprano rublje. raspoloženje mačaka može se lako očitati na izrazu lica koje je analogno ljudskom. kada su uha spuštena u stranu ili prema otraga, treba ih pustiti u miru, također kad mašu nemirno repom kao sa bičem.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Neu čet svi 27, 2010 7:22 am

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 0b8c64f8


preslatka je smajlić

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Splash2

i ova je simpa smajlić
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Neukrotivi pastuh čet svi 27, 2010 10:48 am

Imam lijepu macku. Napadaju je dva frajera u zadnjih nekoliko dana Very Happy
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Gost čet svi 27, 2010 11:58 am

Ja sam imao mačka pa ga je netko otrovao. Nakon toga opet sam imao jednog mačka i opet je otrovan. sw7

Kad nađem susjeda koji truje mačke budem ga raskomadao drkica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Neukrotivi pastuh čet svi 27, 2010 2:04 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:Ja sam imao mačka pa ga je netko otrovao. Nakon toga opet sam imao jednog mačka i opet je otrovan. sw7

Kad nađem susjeda koji truje mačke budem ga raskomadao drkica

Tako je, kupuju otrov za miseve, znam sw2
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by tanuki uto lip 01, 2010 3:30 pm

Mačke su mačke, zvijeri nepripitomljive!
izuzetno dobro funkcioniraju u seoskom gazdinstvu, ponosno donose miševe koje su ubile na prag, ali mačka kao kućni ljubimac u gradu, u stanu je nasilje nad prirodom!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by minutus uto lip 01, 2010 7:44 pm

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 P4070057
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by harley_quinn ned kol 01, 2010 8:31 pm

Otto je bio okupan dva puta i to jos dok je bio mladji.
Cak je bio i zahvalan jer su bile velike vrucine Very Happy
harley_quinn
harley_quinn
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 28.07.2010
Broj postova : 442
Reputacija Reputacija : 109
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Žena koja je bacila mačku u smeće prolazi pravi pakao

Postaj by Gost sub kol 28, 2010 12:36 am

Otkriven je identitet žene koja je nedavno bacila živu mačku u smeće. To je 45-godišnja službenica u banci, kojoj se život od tog trenutka pretvorio u pakao. Kažnjena je najtežim oblikom moderne kazne – memifikacijom.

Nakon što je nadzorna kamera u Velikoj Britaniji uhvatila šokantan prizor kako žena mačku, nakon što ju je pomazila, jednostavno baca u kantu za smeće, internet je dobio još jedan mem. Memi su, kao što je poznato, jedinice kulturnih informacija koje se šire od uma do uma analogno načinu na koji se i gen širi od jednog do drugog organizma, kao jedinica genetskih informacija.



Mačka po imenu Lola ostala je zarobljena u kanti za smeće punih 15 sati. No, sada je dobro. To se, pak, ne bi moglo reći za 45-godišnju službenicu u banci Mary Bale, kojoj se život od toga trenutka pretvorio u pakao.

Naime, vlasnici mačke Stephanie i Daryll Mann pokušali su saznati tko je njihovu kućnu ljubimicu bacio u smeće, pa su pregledali snimke sigurnosne kamere, te otkrili nepoznatu sredovječnu ženu kako baca Lolu u smeće.

Naime, tom kamerom ovaj par nadgleda ulaz u svoje dvorište. Potom su videosnimku objavili na internetu, kako bi saznali tko je ta žena, a u potragu se uključila i policija West Midlandsa.

Snimka je preko interneta obišla cijeli svijet i izazvala zgražanje. Prikazali su je i gotovo svi naši domaći portali i televizije, a u Britaniji je krenula prava hajka kako bi se pronašla ova žena. Na kraju je njezin identitet i otkriven, a na nju su nasrnuli centri za zaštitu životinja, novinari i mnogi korisnici interneta, koji su s gnušanjem komentirali njezin čin.

Klijenti u banci je bojkotiraju, susjedi je izbjegavaju, primila je čak i prijetnje smrću, te je trenutačno pod policijskom zaštitom. Informacije o njoj, poput telefonskog broja njezinog šefa u banci u kojoj je zaposlena, proširile su se internetom. Na Facebooku je netko otvorio i grupu "Death to Mary Bale" (Smrt Mary Bale).

"Želim iskoristiti ovu priliku i duboko se ispričati za uznemiravanje i probleme koje su izazvali moji postupci. Ne mogu objasniti zašto sam to učinila, to nije u skladu s mojim karakterom i zaista nisam namjeravala stvoriti nikakve probleme Loli i njezinim vlasnicima. Bila je to loša procjena u djeliću sekunde koja je izmaknula kontroli", navela je Bale u isprici.

Bale se trenutačno nalazi pod istragom Kraljevskog društva za zaštitu životinja.

Kakva god bila kazna, ona je već kažnjena najtežim oblikom moderne kazne – memifikacijom. Negativna memifikacija dogodila joj se kada su se spojile bizarne okolnosti i glupa okrutnost nad životinjom. Rezultat je javni 'linč', odnosno objavljena videosnimka.

Tabloidni Sun napravio je čak i videoigru o ovom događaju, a tu su i brojni video-uraci od kojih izdvajamo parodiju Osveta mačke.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Amyicha sub kol 28, 2010 4:22 am

aj skuži glupaču... inače ne volim mačke, ali takvo što ne bi nikada napravila... a parodija je premočna hahahahahaa Very Happy kak ju je lijepo strpo u kantu ahahahaha
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by minutus pet ruj 03, 2010 6:28 pm

eto, društveni mehanizmi funkcioniraju i bez države.
za hrvate bi bilo također bolje da se počnu sami organizirati.
za početak predlažem vidljivo označavanje hadezeovaca i njihove imovine.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by scorpio57 sub ruj 04, 2010 6:25 pm

nemoguća misija No
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Angie sri ruj 08, 2010 7:39 pm

evo taman se čuju mačke iza zgrade........fajt mačaka bbbb
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Batman u Splitu

Postaj by harley_quinn sri ruj 15, 2010 11:05 pm

Jucer nas je Bruce posjetio, moj macak ga je zakacio preko noci za krilo pa je dehidrirao na suncu, dali smo mu vode i do navecer ga drzali u kutiji u mraku . Navecer se skroz oporavio i nestao. Nadamo se da se spasio.

Filmic smajlić

http://www.vimeo.com/15004681
harley_quinn
harley_quinn
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 28.07.2010
Broj postova : 442
Reputacija Reputacija : 109
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Neu ned kol 14, 2011 7:43 am

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 10380213

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 10380215

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 10380217
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..) - Page 2 Empty Re: Mačke (hrana za mačke, najdraža pasmina mačaka, držanje mačke, kastriranje, slike mačaka..)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.